Edin Višća

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

balotelli90
Postovi: 238
Pridružen/a: 30 sep 2016, 01:02
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la balotelli90 » 10 okt 2016, 22:59

majstor :bow:

Avatar
bhsport
Postovi: 11264
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la bhsport » 10 okt 2016, 23:27

Puno zuji malo meda daje
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

zamorano
Postovi: 1335
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la zamorano » 10 okt 2016, 23:30

Debil nad debilima...Samo je veci debil od njeg Meša koji ga zove u repku...Hajrovic za 3 minute vise napravio vec ovaj od 2014 godine...Mrš iz repke stoko! Lahko je po Turskoj ligi biti dobar,hajd igraj u ligi 5ce...Nema ga ni u napadu,a pogotovo u odbrani da pomogne nekad...najgori igrac koji je igrao za BIH u istoriji :puke: :puke: :puke:
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
Incognito87
Postovi: 1260
Pridružen/a: 07 dec 2015, 18:36
Lokacija: blizu
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Incognito87 » 10 okt 2016, 23:37

zamorano je napisao/la:Debil nad debilima...Samo je veci debil od njeg Meša koji ga zove u repku...Hajrovic za 3 minute vise napravio vec ovaj od 2014 godine...Mrš iz repke stoko! Lahko je po Turskoj ligi biti dobar,hajd igraj u ligi 5ce...Nema ga ni u napadu,a pogotovo u odbrani da pomogne nekad...najgori igrac koji je igrao za BIH u istoriji :puke: :puke: :puke:
Hercika će te opaliti, šta si zabalio :rol:
Tetka teco tetka teco, valja sisat, kosa upada u oci. Kaze hrenovka. Ma kaka hrenovka. Ustaje rmpalija ovoliki. Cija majka crnu vunu prede.

balotelli90
Postovi: 238
Pridružen/a: 30 sep 2016, 01:02
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la balotelli90 » 11 okt 2016, 00:18

Incognito87 je napisao/la:
zamorano je napisao/la:Debil nad debilima...Samo je veci debil od njeg Meša koji ga zove u repku...Hajrovic za 3 minute vise napravio vec ovaj od 2014 godine...Mrš iz repke stoko! Lahko je po Turskoj ligi biti dobar,hajd igraj u ligi 5ce...Nema ga ni u napadu,a pogotovo u odbrani da pomogne nekad...najgori igrac koji je igrao za BIH u istoriji :puke: :puke: :puke:
Hercika će te opaliti, šta si zabalio :rol:

horića u repku

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la jasmin10 » 11 okt 2016, 00:33

Stvarno je bio loš večeras. Doku formacija ne bude odgovorala i ne treba da igra.

Avatar
Sishar
Postovi: 89
Pridružen/a: 26 sep 2016, 19:55
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Sishar » 11 okt 2016, 03:29

bhsport je napisao/la:Puno zuji malo meda daje
Moj konacni odgovor...



Pcela :kafa: Vischa

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Edin Višća

Post Postao/la High » 11 okt 2016, 12:12

balotelli90 je napisao/la:
Incognito87 je napisao/la:
zamorano je napisao/la:Debil nad debilima...Samo je veci debil od njeg Meša koji ga zove u repku...Hajrovic za 3 minute vise napravio vec ovaj od 2014 godine...Mrš iz repke stoko! Lahko je po Turskoj ligi biti dobar,hajd igraj u ligi 5ce...Nema ga ni u napadu,a pogotovo u odbrani da pomogne nekad...najgori igrac koji je igrao za BIH u istoriji :puke: :puke: :puke:
Hercika će te opaliti, šta si zabalio :rol:

horića u repku
:lol:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
hurem
Postovi: 8595
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la hurem » 11 okt 2016, 13:42

Jako zahvalan igrac, borben...ali limitiran u igri prema naprijed, s tim da mi ni u defanzivi nije aman zaman.
Iskreno se nadam da ce Hajrovic biti standardan u Werderu i zauzeti svoje mjesto pored desne aut-linije u dresu reprezentacije.
Cak ni opcija zrtvovanja desnog krila za dodatnog veznjaka u liku Susica ili Milicevica ne bi bila losa opcija.
Visca, krilo si, vjezbaj taj dribling, nauci koju fintu - nije to tako tesko...to ce ti pomoci da budes bolji, opasniji.
Mozda ne bi bilo lose da ga se proba na poziciji desnog beka (gradjom, okretljivosci i brzinom se ubio za te pozicije).

Avatar
Mokes
Postovi: 14837
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Mokes » 11 okt 2016, 13:48

Visca na desnom beku je novi Vrsajevic. Ono moze igrati, ali bojim se da bi to bio fail.
Ne znam za vas, ali po meni bi on jedino mogao igrati kao neki poluspic, uz Dzeku ili Durica. To je jedino pozicija na kojoj bi mogao doprinijeti, jer smo uvidjeli da od njegovih probijanja nema nista.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

MiiisssskeeBh
Postovi: 280
Pridružen/a: 19 dec 2015, 22:15
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la MiiisssskeeBh » 11 okt 2016, 13:56

Visca kao krilo,igrac manje,Visca kao poluspic,to bi trebalo probati s obzirom na formu Hodzica

Avatar
Beduin
Postovi: 16202
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Beduin » 11 okt 2016, 15:07

Forumske neznalice i dalje zare i pale forumom, hhh.

Kazu Visca limitiran prema naprijed pa rekoh da pogledam mu statistiku posljednjih sezona, mora da sam nekog drugog Viscu ja pratio i provjerio statistiku.
Al hajde, kazu lahko je u Turskoj ligi pa se natjeram da vidim koje su to jos neznalice igrale u ovoj ligi, vidim i Miske se naigrao tamo, i ovaj vrli Hajrovic takodjer, a ima Bogumi i poznatijih i boljih koji se nisu u Turakoj dokazali, a ima i zvijezda koje igraju i dan-danas. Jbg, meni se ne cini toliko losa ta liga, vidim i talentovani Rijad Bajic nikako da se nadaje golova kao Visca sto radi, a ni asiatencija nekih od Hadziahmetovica, Milisevica i ostalih igraca, nama zanimljivih zarad komparacije.

Nego neznalice prihvatite se mjesalice i baustela, kakvi vi i fudbal. Sta kazu kakva Turska liga i kakav Visca kad je napadacki limitiran. :urnebes:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la jasmin10 » 11 okt 2016, 15:13

Beduin je napisao/la:Forumske neznalice i dalje zare i pale forumom, hhh.

Kazu Visca limitiran prema naprijed pa rekoh da pogledam mu statistiku posljednjih sezona, mora da sam nekog drugog Viscu ja pratio i provjerio statistiku.
Al hajde, kazu lahko je u Turskoj ligi pa se natjeram da vidim koje su to jos neznalice igrale u ovoj ligi, vidim i Miske se naigrao tamo, i ovaj vrli Hajrovic takodjer, a ima Bogumi i poznatijih i boljih koji se nisu u Turakoj dokazali, a ima i zvijezda koje igraju i dan-danas. Jbg, meni se ne cini toliko losa ta liga, vidim i talentovani Rijad Bajic nikako da se nadaje golova kao Visca sto radi, a ni asiatencija nekih od Hadziahmetovica, Milisevica i ostalih igraca, nama zanimljivih zarad komparacije.

Nego neznalice prihvatite se mjesalice i baustela, kakvi vi i fudbal. Sta kazu kakva Turska liga i kakav Visca kad je napadacki limitiran. :urnebes:
Kakve to veze ima kad je u repki zbog formacija limitiran ? Praviš se stručnjak a gledaš neke statistike iz Turske lige.
Reprezentacija nas zanima.

Avatar
Mokes
Postovi: 14837
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Mokes » 11 okt 2016, 15:17

Beduin je napisao/la:Forumske neznalice i dalje zare i pale forumom, hhh.

Kazu Visca limitiran prema naprijed pa rekoh da pogledam mu statistiku posljednjih sezona, mora da sam nekog drugog Viscu ja pratio i provjerio statistiku.
Al hajde, kazu lahko je u Turskoj ligi pa se natjeram da vidim koje su to jos neznalice igrale u ovoj ligi, vidim i Miske se naigrao tamo, i ovaj vrli Hajrovic takodjer, a ima Bogumi i poznatijih i boljih koji se nisu u Turakoj dokazali, a ima i zvijezda koje igraju i dan-danas. Jbg, meni se ne cini toliko losa ta liga, vidim i talentovani Rijad Bajic nikako da se nadaje golova kao Visca sto radi, a ni asiatencija nekih od Hadziahmetovica, Milisevica i ostalih igraca, nama zanimljivih zarad komparacije.

Nego neznalice prihvatite se mjesalice i baustela, kakvi vi i fudbal. Sta kazu kakva Turska liga i kakav Visca kad je napadacki limitiran. :urnebes:
I po hiljaditi put, sta mi imamo od toga sto on pali i zari turskom ligom, kad on u reprezentaciji ne moze meda ?? Kad ne moze protiv Kipra da naspravi nesto vise ?? Kad se zabije u protivnickog beka ??
I nije isto igrati u Galati i Istanbul Basaksehiru ;)
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Beduin
Postovi: 16202
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Beduin » 11 okt 2016, 15:39

Ponovo procitajte sta je forumas Zamorano napisao, na primjer, pa onda cete shvatiti moju repliku.

Logikom pojedinaca da Visca ne treba nasoj reprezentaciji jer ne pruza iste partije kao u klubu, onda Pjanicu treba oduzeti nase drzavljanstvo, kao i Begovicu, dok za Medunjanina jos smisljam kaznu. Visca je sinoc imao odlicnu asistenciju za Dzeku, pri rezultatu 0:0, ali komentator to nazove "teska lopta" za Dzeku iako je gol bio prqzan i ono je mogao Dzekson zabiti, npr.
Visca MORA igrati blize protivnickom golu i ofanzivnije, a taj DM koji je sinoc falio bi pokrivao/pomagao tu desnu stranu (kao sto Besic radi).

I nema nikakve veze sto igra za Basaksehir, ko prati fudbal zna to. Da li bi Messi/Ronaldo zabijao vise golova za Eibar, nego za Barcu/Real?? ;)
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2513
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la LegendKiller » 11 okt 2016, 15:57

Mokes je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Forumske neznalice i dalje zare i pale forumom, hhh.

Kazu Visca limitiran prema naprijed pa rekoh da pogledam mu statistiku posljednjih sezona, mora da sam nekog drugog Viscu ja pratio i provjerio statistiku.
Al hajde, kazu lahko je u Turskoj ligi pa se natjeram da vidim koje su to jos neznalice igrale u ovoj ligi, vidim i Miske se naigrao tamo, i ovaj vrli Hajrovic takodjer, a ima Bogumi i poznatijih i boljih koji se nisu u Turakoj dokazali, a ima i zvijezda koje igraju i dan-danas. Jbg, meni se ne cini toliko losa ta liga, vidim i talentovani Rijad Bajic nikako da se nadaje golova kao Visca sto radi, a ni asiatencija nekih od Hadziahmetovica, Milisevica i ostalih igraca, nama zanimljivih zarad komparacije.

Nego neznalice prihvatite se mjesalice i baustela, kakvi vi i fudbal. Sta kazu kakva Turska liga i kakav Visca kad je napadacki limitiran. :urnebes:
I po hiljaditi put, sta mi imamo od toga sto on pali i zari turskom ligom, kad on u reprezentaciji ne moze meda ?? Kad ne moze protiv Kipra da naspravi nesto vise ?? Kad se zabije u protivnickog beka ??
I nije isto igrati u Galati i Istanbul Basaksehiru ;)
idući tvojom logikom onda isto vrijedi i za Pjanića, šta je to on napravio protiv Kipra (ona asistencija je plod greške Kipranaa ne neka njegova majstorija), šta je napravio protiv Belgije ništa, a žari i pali Serijom A. Šta mi u repki imamo od Pjanićevog dominiranja u klubu, kada je zadnjiĐe ba zapelo kod Pjanketa! Fakat ne kontam čemu ovo pljuvanje po pojedinim igračima. Dečko odigrao savim pristojnu partiju, nije griješio nazad, a naprijed je napravio par prilika igračima, izborio par kornera, imao i jedan šut.
Šta hoćeš ti uopće od igrača, nije ti ovo Fifa pro evolution, pa uzmeš nekog anonimusa prebriblaš sve i zabiješ gol!

Avatar
Mokes
Postovi: 14837
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Mokes » 11 okt 2016, 16:17

LegendKiller je napisao/la: idući tvojom logikom onda isto vrijedi i za Pjanića, šta je to on napravio protiv Kipra (ona asistencija je plod greške Kipranaa ne neka njegova majstorija), šta je napravio protiv Belgije ništa, a žari i pali Serijom A. Šta mi u repki imamo od Pjanićevog dominiranja u klubu, kada je zadnjiĐe ba zapelo kod Pjanketa! Fakat ne kontam čemu ovo pljuvanje po pojedinim igračima. Dečko odigrao savim pristojnu partiju, nije griješio nazad, a naprijed je napravio par prilika igračima, izborio par kornera, imao i jedan šut.
Šta hoćeš ti uopće od igrača, nije ti ovo Fifa pro evolution, pa uzmeš nekog anonimusa prebriblaš sve i zabiješ gol!
Prvo poredenje Visce i Pjanica ne ide, jer Pjanic nas najbolji igrac za koga nemamo ni pribliznu zamjenu i naravno jedan od nosilaca igre. I pjanke je sinoc imao 2 asistencije, hrpu dobrih utakmica, sedmi igrac GF u Brazilu itd.. Visca to nije i za njega itekako imamo zamjene.
Visca je u reprezentaciji odigrao jednu odlicnu, fantasticnu utakmicu protiv Izraela i to je to. U ostalima je bio uglavnom los. Tebi ako je ono sinoc bilo sasvim pristojno, ok. Meni nije.
Ne ocekujem od njega da predibla citav, ali ocekujem da barem nekada uputi kvalitetan centarsut ili da nekad probije po svojoj strani,a ne da mu svaki put lopta ode u aut.
I nije pljuvanje, ako kazes da je Visca daleko losiji u reprezentaciji nego u klubu.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la pinoglavi » 11 okt 2016, 16:31

Beduin je napisao/la:Forumske neznalice i dalje zare i pale forumom, hhh.

Kazu Visca limitiran prema naprijed pa rekoh da pogledam mu statistiku posljednjih sezona, mora da sam nekog drugog Viscu ja pratio i provjerio statistiku.
Al hajde, kazu lahko je u Turskoj ligi pa se natjeram da vidim koje su to jos neznalice igrale u ovoj ligi, vidim i Miske se naigrao tamo, i ovaj vrli Hajrovic takodjer, a ima Bogumi i poznatijih i boljih koji se nisu u Turakoj dokazali, a ima i zvijezda koje igraju i dan-danas. Jbg, meni se ne cini toliko losa ta liga, vidim i talentovani Rijad Bajic nikako da se nadaje golova kao Visca sto radi, a ni asiatencija nekih od Hadziahmetovica, Milisevica i ostalih igraca, nama zanimljivih zarad komparacije.

Nego neznalice prihvatite se mjesalice i baustela, kakvi vi i fudbal. Sta kazu kakva Turska liga i kakav Visca kad je napadacki limitiran. :urnebes:
Ne odgovara mu formacija s 2 napadača koju forsiramo i to je to. Uz to nema baš pomoć beka, čak šta više Višća njemu mora pomagati. U 451 bi pružao daleko bolje partije.
Nad tobom sunce najljepše sja

aqarius
Postovi: 3858
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la aqarius » 11 okt 2016, 16:45

Iako mi je veoma drag,Višća komotno može ponijeti titulu fudbalski-najglupljeg našeg igrača.Meni je jednostavno veoma žao da je on igrač koji je mogao da napravi nešto više od karijere ,vjerovatno će i penziju dočekati u raznim turskim sporovima.Edinova igra se zasniva na nabij i trči za loptom kada je i stigne obično nema centaršuta,bilo kakve normalne završnice.Fudbaler koji mene lično najviše r sp izdi...totalno nedorečen.Ne mogu da vjerujem da čovjek nikada ne pokuša proći jedan na jedan,da nikada ne digne glavu kada centrira,,da mu jue svaka lopta zamalo...pa j..ebi ga :plac:

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la gruezi » 12 okt 2016, 09:27

po meni on bi morao da bude pretvoren u desnog beka i mislim da bi tu mogao da izraste u odlicnog igraca....u defanzivi nije los, nije ni spor, radilica je i dosta trci i to je pozitivno...tacno se vidi na njegovoj igri da je momak sve sto je postigao ,postigao je radom i trudom a ne talentom...on krilo nemoze biti jer jednostavno nema kvalitet ,nema tehniku ni dribling,1 na 1 je jako los ,svaki iole iskusniji bek ce ga stavit u dzep bez po muke...to je realnost i ja to tvrdim vec dugo vremena samo dosta nasih ljudi zatvore oci pred tim svaki put kad mu se potrefi da zabije gol ili da asistira...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: DanijelTZ i 6 gostiju.