Edin Višća

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

MiiisssskeeBh
Postovi: 280
Pridružen/a: 19 dec 2015, 22:15
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la MiiisssskeeBh » 12 jun 2017, 09:37

Viscu ne ide nikad,meni je licno drag momak,ali kao igrac u ovoj formaciji je nula bodova,da igramo 4-3-3 mozda bi bio bolji,jer je to formacija za njega.Prvi put kad vidim da je Visca probio po svojoj strani i uputio kvalitetan centarsut ja cu mu skinuti kapu,to i Avdiji nekad podze za nogom,a njemu nikad.Milicevic,Hajrovic,pa i Milosevic su trenutno bolje rijesenje na toj poziciji od njega,odgovorno tvrdim

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la bhsport » 12 jun 2017, 09:57

MiiisssskeeBh je napisao/la:Viscu ne ide nikad,meni je licno drag momak,ali kao igrac u ovoj formaciji je nula bodova,da igramo 4-3-3 mozda bi bio bolji,jer je to formacija za njega.Prvi put kad vidim da je Visca probio po svojoj strani i uputio kvalitetan centarsut ja cu mu skinuti kapu,to i Avdiji nekad podze za nogom,a njemu nikad.Milicevic,Hajrovic,pa i Milosevic su trenutno bolje rijesenje na toj poziciji od njega,odgovorno tvrdim
Mesa je po izlasku Lulica trebao Viscu lijevo a desno Stevanovica kada vec Duljevic nije bio tu.
Ne znam na koju foru lik dominira u Turskoj.
Glup mu je potez bio sto je odbio Sevilju jer bi tamo dodatno napredovao, mozda bi ga izbrusili jos, ali u repki u zadnje vrijeme jedan od najgorih igraca.
Nista konkretno nije napravio ili sto bi humoristi sa OBN-a rekli, puno zuji, malo meda daje.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

soko
Postovi: 3778
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la soko » 12 jun 2017, 16:55

Ja ne znam sto ljudi pljuju po Visci. Lik fino ubacio onu loptu kad je Kodro pucao u golmana i onda ono sa Pjanicem kad je isto golman odbranio udaram glavom. Sasvim ok odigrao
Pa nije Visca Roben jbt.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la ElCartel11 » 12 jun 2017, 17:00

soko je napisao/la:Ja ne znam sto ljudi pljuju po Visci. Lik fino ubacio onu loptu kad je Kodro pucao u golmana i onda ono sa Pjanicem kad je isto golman odbranio udaram glavom. Sasvim ok odigrao
Pa nije Visca Roben jbt.
Visca ne moze biti Izet Hajrovic, a kamoli Roben :lol:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la LegendKiller » 12 jun 2017, 18:03

ElCartel11 je napisao/la:
soko je napisao/la:Ja ne znam sto ljudi pljuju po Visci. Lik fino ubacio onu loptu kad je Kodro pucao u golmana i onda ono sa Pjanicem kad je isto golman odbranio udaram glavom. Sasvim ok odigrao
Pa nije Visca Roben jbt.
Visca ne moze biti Izet Hajrovic, a kamoli Roben :lol:
Pretjerujes brate, Hajrovic je u karijeri imao onu bombu u Zilini i ništa više nije napravio ni u klupskoj i reprezentativnoj karijeri. Visca je već 3 godine najbolji igrač ekipe koja je ove godine iza sebe ostavila galatu i fener.
Nije uredu pljuvati po momku.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la ElCartel11 » 12 jun 2017, 18:28

LegendKiller je napisao/la: Pretjerujes brate, Hajrovic je u karijeri imao onu bombu u Zilini i ništa više nije napravio ni u klupskoj i reprezentativnoj karijeri. Visca je već 3 godine najbolji igrač ekipe koja je ove godine iza sebe ostavila galatu i fener.
Nije uredu pljuvati po momku.
Hocu da kazem, da kad god igra Hajrovic vise napravi od Visce, puno je agilniji igrac i ima vise ''muda''. Ja Viscu jos nisam vidio, da je povukao loptu u sredinu i opalio po golu, pa taman da promasi gol za 10m, probaj brate sta ti fali. On sta zna je trcati za loptom i onda se spetljati kad treba ubaciti loptu pred protivnicki gol, obicno to zavrsi napucavanjem igraca koji ga prati pa mi dobijemo, korner/aut ili se on sam spetlja pa lopta pripadne protivnickim igracima. Jednostavno je Visca igrac manje u repki, kakve god igre pruza u Turskoj, on je ovdje skroz drugi igrac. Zasto je tako ne znam, neka mu Mesa nadje drugu poziciju ili jednostavno klupa. Lulic je takodje slabo krilo, ali za razliku od Visce ovaj izgara i u odbrani pa to nekako nadoknadi, dok ovaj nece ni to.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

MiiisssskeeBh
Postovi: 280
Pridružen/a: 19 dec 2015, 22:15
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la MiiisssskeeBh » 12 jun 2017, 20:24

ElCartel11 je napisao/la:
LegendKiller je napisao/la: Pretjerujes brate, Hajrovic je u karijeri imao onu bombu u Zilini i ništa više nije napravio ni u klupskoj i reprezentativnoj karijeri. Visca je već 3 godine najbolji igrač ekipe koja je ove godine iza sebe ostavila galatu i fener.
Nije uredu pljuvati po momku.
Hocu da kazem, da kad god igra Hajrovic vise napravi od Visce, puno je agilniji igrac i ima vise ''muda''. Ja Viscu jos nisam vidio, da je povukao loptu u sredinu i opalio po golu, pa taman da promasi gol za 10m, probaj brate sta ti fali. On sta zna je trcati za loptom i onda se spetljati kad treba ubaciti loptu pred protivnicki gol, obicno to zavrsi napucavanjem igraca koji ga prati pa mi dobijemo, korner/aut ili se on sam spetlja pa lopta pripadne protivnickim igracima. Jednostavno je Visca igrac manje u repki, kakve god igre pruza u Turskoj, on je ovdje skroz drugi igrac. Zasto je tako ne znam, neka mu Mesa nadje drugu poziciju ili jednostavno klupa. Lulic je takodje slabo krilo, ali za razliku od Visce ovaj izgara i u odbrani pa to nekako nadoknadi, dok ovaj nece ni to.
pa trba samo uporediti kretanje Lulica i Visce za vrijeme utakmice,Lulic stalno ulazi u sredinu terena i ostavlja prostor za Kolasinca povlaceci za sobom i protivnickog beka,a samim tim pomaze veznom redu,Dok se Visca strogo drzi linije i samim tim smeta beku da ofanzivno bude agilniji,a i ono sto mu se otvori po krilu ne zna kvalitetno i na vrijeme uputiti centarsut,dok Lulic iako desnjak to puno bolje radi,preciznije Visca je previse pasivan kada mi gradimo napad

soko
Postovi: 3778
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la soko » 12 jun 2017, 21:05

ElCartel11 je napisao/la:
LegendKiller je napisao/la: Pretjerujes brate, Hajrovic je u karijeri imao onu bombu u Zilini i ništa više nije napravio ni u klupskoj i reprezentativnoj karijeri. Visca je već 3 godine najbolji igrač ekipe koja je ove godine iza sebe ostavila galatu i fener.
Nije uredu pljuvati po momku.
Hocu da kazem, da kad god igra Hajrovic vise napravi od Visce, puno je agilniji igrac i ima vise ''muda''. Ja Viscu jos nisam vidio, da je povukao loptu u sredinu i opalio po golu, pa taman da promasi gol za 10m, probaj brate sta ti fali. On sta zna je trcati za loptom i onda se spetljati kad treba ubaciti loptu pred protivnicki gol, obicno to zavrsi napucavanjem igraca koji ga prati pa mi dobijemo, korner/aut ili se on sam spetlja pa lopta pripadne protivnickim igracima. Jednostavno je Visca igrac manje u repki, kakve god igre pruza u Turskoj, on je ovdje skroz drugi igrac. Zasto je tako ne znam, neka mu Mesa nadje drugu poziciju ili jednostavno klupa. Lulic je takodje slabo krilo, ali za razliku od Visce ovaj izgara i u odbrani pa to nekako nadoknadi, dok ovaj nece ni to.
Bas ovu tekmu protiv Grcke je dva puta ubacio. Dvije najopasnije sanse.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DrFilgud » 13 jun 2017, 10:10

Visca za reprezentaciju igra sasvim pristojno, oni koji od njega ocekuju da rjesava utakmice traze puno. Visca igra sto mu se kaze, kada igra ofanzivno, opasan je i dolazi u prilike, u formaciji 4-4-2 to ne moze raditi. U dvije sezone u Tursakoj ima 25 golova i 14 asistencija, to ne moze biti bezveze igrac.
Neki bi radi jednog driblinga odmah stavili Duljevica, Stevanovica ili Milosevica, ali ne ide to tako.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la JavierBosnia » 13 jun 2017, 10:37

Ja mislim da bi mu trebali dati nadimak Visca zgužvani
spetlja se covjek na svakoj, aj moze da te ne ide na jednoj utakmici, pa i na dvije, ali na 10 vala.. Hajrovic, Krunic bi definitivno donosili razliku na toj strani
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Alminjo99 » 13 jun 2017, 11:23

Nekako mi je bio draži od Hajrovića, ali sve sam više mišljenja da Izet bude prvi izbor ili čak Krunić. Višca osim brzine gotovo da nema nista vise.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
Micron
Postovi: 598
Pridružen/a: 16 maj 2010, 09:16
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Micron » 13 jun 2017, 13:49

slika
Neki 4-3-3 kao u spoileru i mislim da bi ovako Visca pruzao slicne igre u repci kao i u timu :D

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la gaston » 13 jun 2017, 21:45

Eljaro Elia iz Feyenorda u Basaksehir.

Nadam se da se spremaju na odlazak Edina.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DrFilgud » 13 jun 2017, 21:53

gaston je napisao/la:Eljaro Elia iz Feyenorda u Basaksehir.

Nadam se da se spremaju na odlazak Edina.
Lijepo bi bilo, ali prije ce biti da ce neko istresti velike pare za Undera, pa da su zato doveli Eliu.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la JavierBosnia » 19 jun 2017, 15:27

Evo izjavio da nakon 6 god napusta istanbul
Sad ili mijenja ligu ili ide u neke bolje klubove u turskoj..
"Bolje" fener, galata, trabzon su kao zainteresovani mada ne vidim ja tu neki napredak
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Pivopija » 19 jun 2017, 15:35

JavierBosnia je napisao/la:Evo izjavio da nakon 6 god napusta istanbul
Sad ili mijenja ligu ili ide u neke bolje klubove u turskoj..
"Bolje" fener, galata, trabzon su kao zainteresovani mada ne vidim ja tu neki napredak
Gdje si to procitao?
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la JavierBosnia » 19 jun 2017, 15:56

Pivopija je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Evo izjavio da nakon 6 god napusta istanbul
Sad ili mijenja ligu ili ide u neke bolje klubove u turskoj..
"Bolje" fener, galata, trabzon su kao zainteresovani mada ne vidim ja tu neki napredak
Gdje si to procitao?
http://www.fak.tor.ba/vijest/edin-visca ... zov-253439
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Pivopija » 19 jun 2017, 16:03

JavierBosnia je napisao/la:
Pivopija je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Evo izjavio da nakon 6 god napusta istanbul
Sad ili mijenja ligu ili ide u neke bolje klubove u turskoj..
"Bolje" fener, galata, trabzon su kao zainteresovani mada ne vidim ja tu neki napredak
Gdje si to procitao?
http://www.fak.tor.ba/vijest/edin-visca ... zov-253439
Prema ovoj izjavi prije da ce u neki od turskih velikana nego negdje izvan Turske.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Nerminovic » 19 jun 2017, 16:37

Arsenal ili Leicester
Arsenal face battle for winger Edin Visca as Leicester close in on deal
http://www.dailystar.co.uk/sport/footba ... Edin-Visca
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Pivopija » 19 jun 2017, 16:44

Nerminovic je napisao/la:Arsenal ili Leicester
Arsenal face battle for winger Edin Visca as Leicester close in on deal
http://www.dailystar.co.uk/sport/footba ... Edin-Visca
Sad ce se neki upecati. :D
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 38 gostiju.