Emir Spahić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18614
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Emir Spahić

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 05 nov 2014, 00:33

Cartman je napisao/la:Emir zaprijetio googleu i oni skinuli video. :kafa:
Ipak ima tradiciju razbijanja kamera i samaranja novinarcica :beba:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Emir Spahić

Post Postao/la bvb » 05 nov 2014, 00:42

Virtu4l je napisao/la:Samo se prisjete Nasrija i Emenikea...
Posjecivati temu o igracu kojeg mrzis (navodno) nakon njegovog odlaska iz repke i vjerovatno sve dok se ista ne zakljuca i nastavljati blatiti je NEVJEROVATNO. :o
To sto je Spaha ponovo na spisku je samo detalj koji apsolutno nista nije promijenio sto se tice gore napisanog, a dokaz su i komentari od oprastanja Spahe do ponovnog poziva.
To je isto kao da ja (ili mnogi drugi koji ne postuju Safeta ni kao trenera, niti kao covjeka) nakon Safetove smjene nastavim posjecivati Safetovu temu i pisati o srnecim ledjima, teletini i sl. Nidje veze. I nezamislivo.

Btw. dobar ovaj crveni sprej/tecnost sto Spaha koristi da simulira krvarenje.

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Emir Spahić

Post Postao/la DragonGirl » 05 nov 2014, 00:54

Ekipa Bayer Leverkusena je ostvarila pobjedu na gostovanju u Rusiji kod Zenita rezultatom 1:2, a u okviru četvrtog kola grupne faze Lige prvaka čime su došli na korak do plasmana u osminu finala.

Bivši kapiten našeg nacionalnog tima i povratnik u reprezentaciju Bosne i Hercegovine Emir Spahić je odigrao svih 90 minuta u ovom meču. Prema ocjenama portala “Whoscored.com” ocijenjen je sa 7.5 što je jedna od najboljih ocjena na utakmici.

Pohvale za Spahićev nastup uputio je i trener momčadi Bayera Roger Schmidt koji je kazao:

- Velike pohvale Spahiću, “grizao” je cijelu utakmicu. Varijantu slobodnog udarca kada smo postigli prvi gol smo uvježbavali već za prvu utakmicu. Bilo smo disciplinirani i zasluženo smo slavili. - izjavio je nakon utakmice Schmidt
.

Ibrahim
Postovi: 257
Pridružen/a: 04 nov 2014, 01:03

Re: Emir Spahić

Post Postao/la Ibrahim » 05 nov 2014, 01:06

Velika steta sto ovaj igrac nije napravio karijeru koju je realno zasluzio. Real, Barca, Milan, Mancester.
Nista bolji igraci od Spahica nisu bili jedan Nesta, Kanavaro, jedan Subotic mu nije do koljena, Lovren malo iznad clanaka. DeMikelis nula
http://www.youtube.com/watch?v=CTezUnBzuuA

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Emir Spahić

Post Postao/la Neutral » 05 nov 2014, 06:12

Emir je namještao utakmice, otjeran iz velike Rusije, da bi igrao u prosječnim ekipama koji idu u top šesnaest Lige prvaka, :kafa:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Emir Spahić

Post Postao/la Effenberg » 05 nov 2014, 10:38

Virtualu, nitkove, pomoli se kapetanu.

Kako se samo "kabadahija" ispiskio po svim tvojim i novinarskim zlobnim spletkama. kuknjava kuknjava

Dominira na terenu a Bogami i van njega.

Al dzaba je 1000 pljuski kad su u virtualnih papagaja obrazi ko dzon, ma sta dzon ma ko armirani beton.

EMIR SPAHIC! Babo, Bog i Batina!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

mikki21
Postovi: 764
Pridružen/a: 25 apr 2012, 12:48
Kontakt:

Re: Emir Spahić

Post Postao/la mikki21 » 05 nov 2014, 11:00

Ibrahim je napisao/la:Velika steta sto ovaj igrac nije napravio karijeru koju je realno zasluzio. Real, Barca, Milan, Mancester.
Nista bolji igraci od Spahica nisu bili jedan Nesta, Kanavaro, jedan Subotic mu nije do koljena, Lovren malo iznad clanaka. DeMikelis nula
slazem se u potpunosti, mogao je imat dosta bolju karijeru nego sto je imao, ali evo na kraju opet je bila i jest respektabilna! racunajuci da je prve profesionalne korake pravio u celiku, pa preko goska iz dubrovnika do zagreba pa tek onda u pristojnu ligu u rusiji da bi mu se konacno iz rusije otvorila vrata da ode u neke pristoje evropske klubove iz lige petice! **** mora se rec imao je malo duzi i trnovitiji put do vrha nego gore navedeni igraci, mozda je malo pretjerivanje o nesti i cannavaru koji su mozda i najutjecajniji odbrambeni igraci koji ce bit upamceni kroz historiju fudbala ali emir je svakako igrac koji je jos dosta toga mogao postic da je kojim slucajem ranije poceo igrat za ozbiljne klubove i da je kojim slucajem bih repka u vrijeme kad je on poceo igrat za nju kotirala kao danas..
emira kao covjeka necu komentarisat niti mi je mjesto da ga komentarisem jer ga neznam kao i svi na ovom forumu sto pisu! a dosta ljudi negativno komentarise njegovu licnost iz neki rekla kazala informacija koje nase medije postave a za mene to nisu relevantne informacije jer nemaju dokaz za iste i stim niti ga imam pravo dicit niti kritikovat radi isti.. ali je cinjenica koja se nemoze zanemarit, emir kao vodja i stub odbrane nam je abnormalno falio u ove 3 utakmice kvalifikacija koje su do sad odigrane i tu cinjenicu niko nemoze osporit...

AhmoNY
Postovi: 261
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:04
Kontakt:

Re: Emir Spahić

Post Postao/la AhmoNY » 05 nov 2014, 11:09

Neutral je napisao/la:Emir je namještao utakmice, otjeran iz velike Rusije, da bi igrao u prosječnim ekipama koji idu u top šesnaest Lige prvaka, :kafa:
:kafa:

knabs
Postovi: 183
Pridružen/a: 24 mar 2012, 15:02
Kontakt:

Re: Emir Spahić

Post Postao/la knabs » 05 nov 2014, 11:34

nadam se da ce igrati, on je kalibar za ove manje ekipe kao izrael itd

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Sv: Emir Spahić

Post Postao/la Cartman » 05 nov 2014, 11:52

Ibrahim je napisao/la:Velika steta sto ovaj igrac nije napravio karijeru koju je realno zasluzio. Real, Barca, Milan, Mancester.
Nista bolji igraci od Spahica nisu bili jedan Nesta, Kanavaro, jedan Subotic mu nije do koljena, Lovren malo iznad clanaka. DeMikelis nula
Da se nije toliko zrtvovao za repku i zaigrao bi za te ekipe. Ali nema veze, Emiru repka znaci vise od svih klubova zajedno. Nesto vrlo rijetko u danasnjem nogometu.

Hvala ti Emire, nastavi sa pljuskama.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Emir Spahić

Post Postao/la Nerminovic » 05 nov 2014, 11:57

Hvala ti Emire, nastavi sa pljuskama.

:shhh:
slika
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Emir Spahić

Post Postao/la Cartman » 05 nov 2014, 12:57

A meni srce ko dzamija kad je to uradio. :ljepota:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
kokakolas
Postovi: 1514
Pridružen/a: 01 jul 2009, 11:37
Kontakt:

Re: Emir Spahić

Post Postao/la kokakolas » 05 nov 2014, 13:13

Bog na nebu, Emir na zemlji ;)
"...i zaista, Sušić je iznenadio. Ne samo Nigerijce, već i cijeli nogometni svijet tako što je u najvažnijoj utakmici u povijesti reprezentacije na travnjak poslao sastav bez lijevog beka..."

Don't raise your voice, improve your argument.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Emir Spahić

Post Postao/la Monolog » 05 nov 2014, 13:15

Ibrahim je napisao/la:Velika steta sto ovaj igrac nije napravio karijeru koju je realno zasluzio. Real, Barca, Milan, Mancester.
Nista bolji igraci od Spahica nisu bili jedan Nesta, Kanavaro, jedan Subotic mu nije do koljena, Lovren malo iznad clanaka. DeMikelis nula
Spahićev temperament je zaslužan zašto nije igrao u boljim klubovima. Dio o Nesti i Cannavaru ne bih komentarisao, svako ko je gledao ovaj dvojac zna koliko visoko su digli letvicu kada su stoperi u pitanju. Koliko god da neko voli Spahića (ja ga ne volim, da budem iskren), opet ne znam na osnovu čega ga poredi sa talijanskim dvojcem. Posebno sa Nestom koji je možda i najkompletniji stoper kojeg sam ja gledao.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
saransak
Postovi: 82
Pridružen/a: 23 okt 2014, 19:29
Kontakt:

Re: Emir Spahić

Post Postao/la saransak » 05 nov 2014, 13:25

Monolog je napisao/la:
Ibrahim je napisao/la:Velika steta sto ovaj igrac nije napravio karijeru koju je realno zasluzio. Real, Barca, Milan, Mancester.
Nista bolji igraci od Spahica nisu bili jedan Nesta, Kanavaro, jedan Subotic mu nije do koljena, Lovren malo iznad clanaka. DeMikelis nula
Spahićev temperament je zaslužan zašto nije igrao u boljim klubovima. Dio o Nesti i Cannavaru ne bih komentarisao, svako ko je gledao ovaj dvojac zna koliko visoko su digli letvicu kada su stoperi u pitanju. Koliko god da neko voli Spahića (ja ga ne volim, da budem iskren), opet ne znam na osnovu čega ga poredi sa talijanskim dvojcem. Posebno sa Nestom koji je možda i najkompletniji stoper kojeg sam ja gledao.
ponekad pomislim da sam upao u neki zakrivljeni prostor/međuprostor, ne znam ni ja, teško je definisati, ali ljudskoj gluposti se ne mogu načuditi i samo se na nju mogu iznervirati, ni na što drugo... nevjerovatne usporedbe, paralele i same pomisli, spaha, nesta, kanavaro... nevjerovatno

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11713
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Emir Spahić

Post Postao/la AllGunsBlazing » 05 nov 2014, 14:09

Cuj Nesta nije nista bolji. Izgleda da mnogi zaboravljaju period bez kluba. I period kad nije bio ni blizu ovog nivoa. Svasta covjek procita.
Celik!3,2,2.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Emir Spahić

Post Postao/la Chinaglia » 05 nov 2014, 14:11

frajer u istu rečenicu stavlja Emira Spahića i Alessandra Nestu, jednog od najboljih stopera svih vremena :bow:

Avatar
HariTz
Postovi: 2531
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Emir Spahić

Post Postao/la HariTz » 05 nov 2014, 14:17

Dobro skontali smo, Nesta je bio bolji od Emira Spahića. Prikačite se i vi na svakojake gluposti.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Emir Spahić

Post Postao/la Chinaglia » 05 nov 2014, 14:19

sentimentalan sam kad se piše o velikom Lazialu, Sandru Nesti, bogotac, takoreći :cool:

Avatar
IlPrincipe
Postovi: 6602
Pridružen/a: 26 dec 2011, 22:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Emir Spahić

Post Postao/la IlPrincipe » 05 nov 2014, 14:21

Buahahahaha :rol:
Od slavnog kluba ostalo je samo ime .. A.C Milan !

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: lol89 i 34 gosta.