Avdija Vrsajevic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

SempreJuve
Postovi: 226
Pridružen/a: 12 feb 2012, 10:57
Kontakt:

Avdija Vrsajevic

Post Postao/la SempreJuve » 08 sep 2012, 00:51

Odlicna partija veceras,uz upisanu asistenciju me prosto natjerala da otvorim temu o novom Safetovom Zmaju.

slika

U Zenici protiv Latvije,abd i prvi gol za reprezentaciju ;)

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la Rios » 08 sep 2012, 01:06

SempreJuve je napisao/la:Odlicna partija veceras,uz upisanu asistenciju me prosto natjerala da otvorim temu o novom Safetovom Zmaju.

slika

U Zenici protiv Latvije,abd i prvi gol za reprezentaciju ;)
Avdija,jesi to ti? :lol: :lol: :lol:
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la gruezi » 08 sep 2012, 01:47

Samo kod susica igrac na debiju zaigra u prvoj.. Ni u slovackoj ligi nije mogao nish napravit totalno limitiran igrac brz ali bez mozga.. Nesto kao onaj music sto je bio

ajdin
Postovi: 39
Pridružen/a: 15 mar 2012, 18:10
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la ajdin » 08 sep 2012, 01:49

nisam bas odusevljen od momka :?

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la Donnie Darko » 08 sep 2012, 02:35

Nisam nikad bio neki fan, jos ni za vrijeme njegovog prvog mandata u Celiku. Zbog toga sam bio kao neka vrsta izroda u raji. Veceras se trudio, dao je sve od sebe, ali ipak postoji razlog zasto je tek danas debitirao. Mislim nije da je sad to nesto novo, momak jednostavno nije dovoljno dobar. Ali ne razumijem sav hejt. Nije da ga je Safet ugurao u tim ispred recimo Lulica ili Stevanovica. Jednostavno je iskoristio cinjenicu da igramo protiv Lihtenstajna i isprobao nekoga novog u nedostatku standardnih momaka. Nije da su sanse vece od 2.5% da vise ijednom zapocne tekmu od prve minute do kraja kvalifikacija, osim eventualno u revansu protiv poluamatera i bankara, ali za popuniti klupu je cisto ok.

Avdiji zelim sve najbolje u Hajduku ;)

Avatar
deenniiVCF
Postovi: 140
Pridružen/a: 25 jul 2012, 18:32
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la deenniiVCF » 08 sep 2012, 02:57

gruezi je napisao/la:Samo kod susica igrac na debiju zaigra u prvoj.. Ni u slovackoj ligi nije mogao nish napravit totalno limitiran igrac brz ali bez mozga.. Nesto kao onaj music sto je bio
Ti stvarno nisi skonto sto je on igro od prve ? Pa si vidio da nam je falio i mujdza i lulic, morao ga je stavit u prvi 11.On ti dodje nesto kao Maletic, joker u zadnji 10 min , jer je brz igrac,al posto je odmarao ovu dvojicu navedeni morao je Avdija igrati od početka ;)
.Amunt Valencia !!!

Jer to Je čast i sudbina i KRV Zeničana LJUBAV VELIKA ...

Avatar
LarryDavid
Postovi: 631
Pridružen/a: 01 jun 2012, 10:55
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la LarryDavid » 08 sep 2012, 08:36

Avdija - ruke, srce i lopata...
Edin Džeko: 'Nikad se ne predaji i uvijek vjeruj u sebe.'

The anxiety of the flinch is almost always worse than the pain itself. You’ve forgotten that. You need to learn it again. You need more scars. You need to live...

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la gringobih » 08 sep 2012, 09:12

Ma lokat ovu temu...Ono sto je pokazao je uvreda za zdrav razum... :(
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la Batko » 08 sep 2012, 09:26

Ne sviđa mi se nimalo ovaj igrač? Pored svoje brzine ni uspio vise od 2 puta da uputi centaršut! Primjera radi , Salihović na drugoj strani je imao minimum 30 prolaza!

Stevanovic je zvijer za Avdiju!

Avatar
h1a2s3o
Postovi: 616
Pridružen/a: 23 jun 2012, 16:09
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la h1a2s3o » 08 sep 2012, 10:02

gringobih je napisao/la:Ma lokat ovu temu...Ono sto je pokazao je uvreda za zdrav razum... :(
Neka nama Avdije, ako on ode eto Maletića... a moze biti dobra zamjena..i de razumite malo cojka..ovo mu je debi
Nikad ne vjeruj ženi koja traži da budeš žirant njenom bratu, koji ima 29 godina i student je treće godine hortikulture, pa malo riješio da uđe u biznis sa tartufima.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la bhfanatic14 » 08 sep 2012, 10:08

haha cuj ima i tema sad od ovog kloca,nevjerovatno !!! umjesto da se stidimo ovog igraca,tema se otvara za njeg :roll: ...avdija za tebe su Svraka,Sesar,Zahirovic velemajstori !!! definitivno najgori igrac kojeg sam ikada u repki gledo !
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

ziss
Postovi: 78
Pridružen/a: 21 okt 2009, 12:54
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la ziss » 08 sep 2012, 10:10

Odlicna partija veceras,uz upisanu asistenciju me prosto natjerala da otvorim temu o novom Safetovom Zmaju.
Jel se ti to zahebavas snama SempreJuve

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la Monolog » 08 sep 2012, 10:14

bhfanatic14 je napisao/la:haha cuj ima i tema sad od ovog kloca,nevjerovatno !!! umjesto da se stidimo ovog igraca,tema se otvara za njeg :roll: ...avdija za tebe su Svraka,Sesar,Zahirovic velemajstori !!! definitivno najgori igrac kojeg sam ikada u repki gledo !
Sigurno nije najgori. ;)
Što se tiče Avdije, rekoh već da ga nisam gledao u Hajduku, a ono što je sinoć pokazao i nije hvale vrijedno. No, Stevanovićev povratak u mladu reprezentaciju, problemi sa Lulićem i Mujdžom = poziv na Avdijinu adresu + ulazak u prvu postavu. Sumnjam da će on igrati u važnim utakmicama (sve osim Lihtenštajna su takve), no vjerujem da će ga biti na spisku naredna 2-3 puta. Zašto? Zato što je teško izaći sa Papetovog spiska. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la Elegant » 08 sep 2012, 10:19

gringobih je napisao/la:Ma lokat ovu temu...Ono sto je pokazao je uvreda za zdrav razum... :(
Sta se ti pravis pametan kad nisi ? Momak odigao jednu utakmicu i odmah ne valja ?

Ti se lozis na Zukanovica, Cocalica, Hadzica, Ljevakovica i ostale koje prizivas, a zapravo veze nemas o kakvim se igracima radi.

Kao da gledam da bi ti pvi popljuvao sve ove navede da naprave neku gresku i slabije odigraju, ti si licemjer, trazis dalku u jajetu, ne znas komunicirati bez vrijeđanja.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la gringobih » 08 sep 2012, 10:36

Posteno reci da dosada nismo grijesili u vezi igraca ;)
Svi smo prizivali Stevana, Viscu i prvi dobio priliku i to u debiju "sam" razbije Vels...
A Vrsajevic matorac za Stevana u debiju protiv amatera ogadi zivot svima koji disu za BiH...Tako da ta prica o debiju ne pije vode ...Logika je jasna ili znas ili ne znas nema se tu sta teorizirati...
A dobro zapamati za kojim igracem mi vapimo jos nikad nije bio kix... ;)
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

SempreJuve
Postovi: 226
Pridružen/a: 12 feb 2012, 10:57
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la SempreJuve » 08 sep 2012, 10:38

bhfanatic14 je napisao/la:haha cuj ima i tema sad od ovog kloca,nevjerovatno !!! umjesto da se stidimo ovog igraca,tema se otvara za njeg :roll: ...avdija za tebe su Svraka,Sesar,Zahirovic velemajstori !!! definitivno najgori igrac kojeg sam ikada u repki gledo !
Cuj Svraka igrac pa on nije protiv Maribora 2 puta loptu dodao,Avdija kloc pa tako ste i Dzeku vi iz Sarajeva nazivali pa sad je medju 10 napadaca u svijetu.Momak je korektno odradio sinoc,bitno da se Safetu svidja.. ;) ;)

Avatar
scorpion
Postovi: 939
Pridružen/a: 25 okt 2009, 16:19
Lokacija: Na vrhu tabele
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la scorpion » 08 sep 2012, 10:40

NAJGORI IGRAC KOJI JE IKADA IZASAO NA TEREN U DRESU A REPREZENTACIJE!!!
...ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam,vi to vrlo dobro znate,al ako ništa drugo i ono što je jedino što mogu da učinim za taj grad,pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava!!!

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la tyler durden » 08 sep 2012, 10:48

Ne serite bezveze oko lika, nije najgori igrac u povijesti BiH , jednostavno nije kalibar za repku i hvala dovidenja ;)
S tim da ce dobit jos poziva ;) ee to je problem.

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la gringobih » 08 sep 2012, 10:50

tyler durden je napisao/la:Ne serite bezveze oko lika, nije najgori igrac u povijesti BiH , jednostavno nije kalibar za repku i hvala dovidenja ;)
S tim da ce dobit jos poziva ;) ee to je problem.
Mislim da on nece dobiti vise priliku, jer je sinoc bio pokusaj da se proda ali je zavrseno katastrofom po njega i njegovog menadjera...
Zanci ako mu da jos sansi samo moze jos gore potonuti...Tako da sam ubijedjen da je gotovo sa njim u A repci... ;)
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
kupus army
Postovi: 1549
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la kupus army » 08 sep 2012, 10:50

Pa ako cemo iskreno Avdija je bar nesto pokusavao,al nije to to.Momak nije kalibar za prvu postavu,al kako nije on kalibar,to sigurno nije ni Sunjic,a svi ga hvale,po meni sinoc je gori bio Sunjic,pretrce ga ovi amateri,pa sta ce tek biti sa Gekasom i Samarasom,Hamsikom,Pekarikom itd?
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.