Avdija Vrsajevic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Ibizevic
Postovi: 1486
Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la Ibizevic » 20 jul 2016, 10:54

Oni koji spominju ovog antitalenta u kontekstu repke na bilo kojoj poziciji, očigledo žele neuspjeh istoj.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la HankMoody » 20 jul 2016, 11:13

Kojom bi se brzinom opet počelo psovati Avdiji kojeg prizivate? Mislim nakon nekih 10 minuta...
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la BoixosNois1899 » 20 jul 2016, 11:48

Nemoj mi samo njega... Bolje bi bez beka igrali nego sa njim na desnoj strani
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la BelminM23 » 20 jul 2016, 12:36

Mouse je napisao/la:Ako sam debil sto volim avdiju nek sam debil
:salut:

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la Medikament » 20 jul 2016, 13:33

edinedin1 je napisao/la:Avdiaj je standardan u klubu koji je izborio ucesce u Evropi, pa ga vi mozete lgano... U Hajduku je bio jedan od najboljih, pa nece Turci uzet nekog na slijepo i dati mu ugovor na 3 godine
Normalno da hoce i jesu milion puta to uradili.

Mada ruku na srce ni onaj panj Mateo Susic nije nista bolji od Avdije.
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la DevilsAdvocate » 21 jul 2016, 22:37

Danas 90 minuta u pobjedi Osmanlispora 5-0 protiv Zimbura u kojoj su ovjerili prolazak dalje, u 74' minuti upisao i asistenciju :bih:

'ta će Avdija :rol:
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la edinedin1 » 22 jul 2016, 08:44

Buduci da Mujdza nema kluba, Susic da igra u tom smijesnom Serifu, mislim da Avdija zasluzuje poziv kao zamjena Vranjesu
Opstanak moramo izboriti

Avatar
IgmanskiVuk
Postovi: 80
Pridružen/a: 10 maj 2015, 19:05
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la IgmanskiVuk » 22 jul 2016, 15:29

Jaka Zimbura pravo, asistencija vrijedi zlata [emoji848][emoji848]
Marš što dalje od reprezentacije


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la Pivopija » 22 jul 2016, 15:37

Nije mi jasno kako neki mogu i dalje traziti da se Avdija vrati u reprezentaciju, kao da su prespavali njegove reprezentativne utakmice. Kad se samo sjetim koliko lopti je otislo u aut, jer doticni ne zna primiti loptu.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la Effenberg » 22 jul 2016, 15:42

Avdija jednostavno mora da igra! Redovan je u Osmanliji koji nije sala tim, upisao asistenciju i ima formu. Nas najbolji, najspremniji i najiskusniji desni bek u ovome momentu.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
HariTz
Postovi: 2531
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la HariTz » 23 jul 2016, 01:34

Effenberg je napisao/la:Avdija jednostavno mora da igra! Redovan je u Osmanliji koji nije sala tim, upisao asistenciju i ima formu. Nas najbolji, najspremniji i najiskusniji desni bek u ovome momentu.
Ovo sam čitao i prije nego što je pozvan u repku. Treba probati Avdiju, ne igra loše, u formi je, razvalio Inter itd itd, da bi mu ti isti yebavali mater. I njemu i Sušiću zajedno.
Posvetit se drugim rješenjima, Avdija jednostavno NE ZNA. Neka je njemu sa srećom u Osmanlisporu, ali za repke jok.

Avatar
20le
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2014, 14:47
Lokacija: Rusija, Irkutsk
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la 20le » 04 avg 2016, 18:57

Ide Avdija i u posljednje pretkolo za Europa ligu. Momak u prvoj postavi konstantno.

Definitivno najbolji izbor za desnog bocnog.
https://www.youtube.com/watch?v=Jllklavpk6A - The Baby-faced Assassin

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la HankMoody » 04 avg 2016, 19:04

Majku mu, stvarno ne mogu shvatiti da li ovi što žele da se Avdija vrati trolaju ili su ozbiljni. Koliko retardiran moraš biti da želiš svojoj reprezentaciji sve najgore, čuj da gledamo ovu ublehu opet...
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
20le
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2014, 14:47
Lokacija: Rusija, Irkutsk
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la 20le » 04 avg 2016, 20:10

Repka i igra dobro samo onda kada su u njoj igraci koji su standardni u klubovima, koji su u formi. Sve ove sto se vucaraju po klupama, odigraju 10 utakmica u sezoni i samo se slikaju za instagram treba zamijeniti onima koji zasluze na terenu poziv, a ne preko nekih menadzera ili zasluga iz vremena Sliskovica.

Trenutno nam desnog bocnog igraju Anicic (koji igra stopera u Kazahstanskoj ligi, koja je ku.rac kad se poredi s Turskom), Susic koji igra za neki Serif iz Rumunije, a koja je kur.ac liga kad se poredi sa Turskom.

Jedini koji je ispred njega je Vranjes iz Gijona.
https://www.youtube.com/watch?v=Jllklavpk6A - The Baby-faced Assassin

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la HankMoody » 04 avg 2016, 20:33

20le je napisao/la:Repka i igra dobro samo onda kada su u njoj igraci koji su standardni u klubovima, koji su u formi. Sve ove sto se vucaraju po klupama, odigraju 10 utakmica u sezoni i samo se slikaju za instagram treba zamijeniti onima koji zasluze na terenu poziv, a ne preko nekih menadzera ili zasluga iz vremena Sliskovica.

Trenutno nam desnog bocnog igraju Anicic (koji igra stopera u Kazahstanskoj ligi, koja je ku.rac kad se poredi s Turskom), Susic koji igra za neki Serif iz Rumunije, a koja je kur.ac liga kad se poredi sa Turskom.

Jedini koji je ispred njega je Vranjes iz Gijona.
Kakav Aničić i desni bočni molim te? Frajer em je ljevak, em jednu jedinu utakmicu koju je igrao za reprezentaciju je igrao kao stoper. Taj Sušić kakav god da je, bolji je od Avdije. Ako si ikad gledao Avdiju i ako se imalo razumiješ u fudbal, ne želiš to zlo u ekipi.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Sheyi
Postovi: 12169
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la Sheyi » 04 avg 2016, 20:42

Ovaj je kao one ovce iz Orwellove Životinjske farme, ko je čitao zna.

Avatar
20le
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2014, 14:47
Lokacija: Rusija, Irkutsk
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la 20le » 04 avg 2016, 20:49

Pratim Avdiju zadnjih 10 godina, jos otkako je u Celiku igrao, a gledao sam i tog Susica u pripremnim utakmicama, lik ne postoji, a i kad se ukaze pogrijesi.

Da je Susic bolji od Avdije on bi igrao desnog bocnog u Europa ligi, a Avdija bi se vucarao po Moldaviji koja je jedina gora zemlja u Europi od BiH za zivjeti. U postu ranije sam napisao da su u Rumuniji, toliko je bitna njegova ekipa i liga u kojoj igra.

Dok Avdija igra protiv Nanija, Marija Gomeza i drugih, ovaj igra u drzavi koju pola ljudi na mapi ne moze naci.
https://www.youtube.com/watch?v=Jllklavpk6A - The Baby-faced Assassin

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la pinoglavi » 04 avg 2016, 20:55

20le je napisao/la:Pratim Avdiju zadnjih 10 godina, jos otkako je u Celiku igrao, a gledao sam i tog Susica u pripremnim utakmicama, lik ne postoji, a i kad se ukaze pogrijesi.

Da je Susic bolji od Avdije on bi igrao desnog bocnog u Europa ligi, a Avdija bi se vucarao po Moldaviji koja je jedina gora zemlja u Europi od BiH za zivjeti. U postu ranije sam napisao da su u Rumuniji, toliko je bitna njegova ekipa i liga u kojoj igra.

Dok Avdija igra protiv Nanija, Marija Gomeza i drugih, ovaj igra u drzavi koju pola ljudi na mapi ne moze naci.
Ne igra liga nego igrac. Avdija je imao svojih sansi i nije pokazao da je kvalitet za reprezentaciju. Bar reprezentaciju o kojoj mastamo, a to je neki europski i svjetski vrh. Susic jeste lose odigrao protiv Japana ali ne treba zaboraviti da je cesto bio u situaciji 2 na 1 jer Hajrovic ne zna da postoji defanzivna igra.
Utakmice prije toga, mislim i Svicarska i Luksemburg je solidno odigrao, u najmanju ruku, da ne pretjeramo.
A Avdija mi je ulio osjecaj da Boga molim da nabije loptu u protivnickog igraca i izbori korner pri centarsutu jer bolje od toga nije mogao.

Da se razumijemo raspavljamo o rezervi za desnog beka jer je Ognjen Vranjes pojam za obojicu.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
20le
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2014, 14:47
Lokacija: Rusija, Irkutsk
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la 20le » 04 avg 2016, 21:07

Susic je u situaciji 2 na 1, dok kad je Avdija igrao desnog bosnog, krilo mu je bio Arda Turan koji preore cijelu stranu lol. I on je svaku igrao ili sa Hajrovicem, ili bez desnog krila kako smo i igrali (sa gomilom centralnih veznih) i Pjanicem koji se kao izvlaci na stranu.

Pa Susic se u prijateljskoj protiv Luksemburga nije isticao, da ne pricam o igri protiv Svicaraca. Podsjeca me na onog Hadzica, igraci koje da sklonis sa terena, niko ne bi ni shvatio da ih nema.
https://www.youtube.com/watch?v=Jllklavpk6A - The Baby-faced Assassin

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Avdija Vrsajevic

Post Postao/la pinoglavi » 04 avg 2016, 21:14

20le je napisao/la:Susic je u situaciji 2 na 1, dok kad je Avdija igrao desnog bosnog, krilo mu je bio Arda Turan koji preore cijelu stranu lol. I on je svaku igrao ili sa Hajrovicem, ili bez desnog krila kako smo i igrali (sa gomilom centralnih veznih) i Pjanicem koji se kao izvlaci na stranu.

Pa Susic se u prijateljskoj protiv Luksemburga nije isticao, da ne pricam o igri protiv Svicaraca. Podsjeca me na onog Hadzica, igraci koje da sklonis sa terena, niko ne bi ni shvatio da ih nema.
Pitanje je ko se isticao protiv Luksemburga? Protiv Švicaraca isto sasvim korektno. A ako se nije isticao u utakmici kada je upisao asistenciju, šta će tek biti kada se bude isticao :)
A Avdija je nastupao kada smo imali ogroman posjed lopte i kada smo redom žvakali protivnike, dok je protiv Japana bila utakmica gdje je svake 2-3min bila prilika za nekoga. Treba onda i to uzeti u obzir.
A i bolje da ni ne znamo da postoji na terenu nego da nas redovno podsjeća da je tu sa amaterskim greškama poput Avdije.
Nad tobom sunce najljepše sja

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.