Ervin Zukanovic

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,Monolog,ribery

HankMoody
Kontakt:

PostPostao/la HankMoody » 17 sep 2017, 20:00

Hajde da vidimo hoće li iskoristiti ukazanu šansu, težak je Immobile za čuvati.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Ado86
Kontakt:

PostPostao/la Ado86 » 17 sep 2017, 22:18

Kakva asistencija

Goalgetter
Kontakt:

PostPostao/la Goalgetter » 17 sep 2017, 23:29

Zuk zuk

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 20 sep 2017, 20:05

Večeras opet u prvih 11.

Iz ničega uveza dvije tekme zaredom, valjda se ustali.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

HankMoody
Kontakt:

PostPostao/la HankMoody » 20 sep 2017, 20:06

Poslije dobre utakmice u prošlom kolu, i večeras je dobio priliku za igru.

JavierBosnia
Kontakt:

PostPostao/la JavierBosnia » 20 sep 2017, 20:42

HankMoody WroteColonPoslije dobre utakmice u prošlom kolu, i večeras je dobio priliku za igru.

Zukanovic ne moze igrati protiv Belgije zbog zutog

HankMoody
Kontakt:

PostPostao/la HankMoody » 20 sep 2017, 20:42

JavierBosnia WroteColon
HankMoody WroteColonPoslije dobre utakmice u prošlom kolu, i večeras je dobio priliku za igru.

Znam, ali to nema veze s mojim postom. :mrgreen:

JavierBosnia
Kontakt:

PostPostao/la JavierBosnia » 20 sep 2017, 20:45

HankMoody WroteColon
JavierBosnia WroteColon

Znam, ali to nema veze s mojim postom. :mrgreen:

Ma kazem i ja onako da ga ko ne bi uvrstavao u tim za oktobar. A imamo problem jer bico je jos pod povredom
No dobro za zuku nece li konacno proigrati

HankMoody
Kontakt:

PostPostao/la HankMoody » 20 sep 2017, 20:46

Ermin bi trebao biti spreman valjda za Belgiju. On i Jozo trebaju biti stoperski par. Stavi li Šunjića, neka si sam napiše otkaz.

JavierBosnia
Kontakt:

PostPostao/la JavierBosnia » 20 sep 2017, 20:50

HankMoody WroteColonErmin bi trebao biti spreman valjda za Belgiju. On i Jozo trebaju biti stoperski par. Stavi li Šunjića, neka si sam napiše otkaz.

Ne sumnjam da ce sa zapada dati podrsku

BelminM23
Kontakt:

PostPostao/la BelminM23 » 21 sep 2017, 00:13

JavierBosnia WroteColonNe sumnjam da ce sa zapada dati podrsku

On sa zapada, a ti sa? :D

hurem
Kontakt:

PostPostao/la hurem » 21 sep 2017, 00:21

Spor jeste, ali bar miran i siguran na lopti, dobro se postavlja...italijanska skola.
Uvijek mi je bio prvi izbor pored Spahica, sada pogotovo...a za poziciju desnog stopera neka se Mesa odluci izmedju Bice i Joze...
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

JavierBosnia
Kontakt:

PostPostao/la JavierBosnia » 21 sep 2017, 00:43

BelminM23 WroteColon
JavierBosnia WroteColonNe sumnjam da ce sa zapada dati podrsku

On sa zapada, a ti sa? :D

Sa istoka jer je zapad za sirotinju haha

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 21 sep 2017, 00:49

hurem WroteColonSpor jeste, ali bar miran i siguran na lopti, dobro se postavlja...italijanska skola.
Uvijek mi je bio prvi izbor pored Spahica, sada pogotovo...a za poziciju desnog stopera neka se Mesa odluci izmedju Bice i Joze...

Dobar je, igra mozgom fudbal al' džaba mu to, protiv jačih protivnika je skroz fizički inferioran, baš je težak na kretnji, mislim da se npr Šunjić puno bolje kreće od njega.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

dubrovnik
Kontakt:

PostPostao/la dubrovnik » 21 sep 2017, 11:01

Raonffa WroteColon
hurem WroteColonSpor jeste, ali bar miran i siguran na lopti, dobro se postavlja...italijanska skola.

Dobar je, igra mozgom fudbal al' džaba mu to, protiv jačih protivnika je skroz fizički inferioran, baš je težak na kretnji, mislim da se npr Šunjić puno bolje kreće od njega.

Sunjic je polufabrikat i nikad mi nije bilo jasno sta on uopce radi u reprezentaciji.
Covjek je operiran od igre s loptom. Jedini plus mu je skok igra. On je po mom skromnom misljenju nas najlosiji stoper. Cak i kada u konkurenciju stavimo siri spisak obrambenih igraca.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 21 sep 2017, 12:54

dubrovnik WroteColon
Raonffa WroteColon

Sunjic je polufabrikat i nikad mi nije bilo jasno sta on uopce radi u reprezentaciji.
Covjek je operiran od igre s loptom. Jedini plus mu je skok igra. On je po mom skromnom misljenju nas najlosiji stoper. Cak i kada u konkurenciju stavimo siri spisak obrambenih igraca.

Također se "osipam" na pomen Šunjića, al' hajmo realno, momak nikada nije kiksao niti je napravio neku glupost koja nas je koštala na meču. Meni na pamet jedino pada crveni protiv Izraela, al' u onoj situaciji to nije glupost s obzirom da ih ne bi mogli stići ni da smo imali igrača više, a kamo li da je ostalo 11 na 11.

Imao je 'vatreno krštenje' protiv Nigerije na SP, bio je vrlo dobar, kasnije također pamtim mečeve protiv Velsa i Belgije sa početka prošlih kvalifikacija, bio je također dobar. Al' mi je poprilično mrzak kao igrač, ne volim ga gledati na terenu nikako.

Ervin je možda tehnički jači, al' je i skloniji lošim partijama u dresu reprezentacije.

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 21 sep 2017, 13:04

Sunjic je protiv Kipra odigrao katastrofalno. Nadam se da će na stopera Simunovic i Bicakcic.

dubrovnik
Kontakt:

PostPostao/la dubrovnik » 21 sep 2017, 14:12

Raonffa WroteColon
dubrovnik WroteColon
Raonffa WroteColon

Također se "osipam" na pomen Šunjića, al' hajmo realno, momak nikada nije kiksao niti je napravio neku glupost koja nas je koštala na meču. Meni na pamet jedino pada crveni protiv Izraela, al' u onoj situaciji to nije glupost s obzirom da ih ne bi mogli stići ni da smo imali igrača više, a kamo li da je ostalo 11 na 11.

Imao je 'vatreno krštenje' protiv Nigerije na SP, bio je vrlo dobar, kasnije također pamtim mečeve protiv Velsa i Belgije sa početka prošlih kvalifikacija, bio je također dobar. Al' mi je poprilično mrzak kao igrač, ne volim ga gledati na terenu nikako.

Ervin je možda tehnički jači, al' je i skloniji lošim partijama u dresu reprezentacije.

Sunjic je smotan ko sajla. Kad mu je got lopta u nogama ima srce da me spuca. Spor kao puz. Sklon panicnim reakcijama. Jedino sto ima je ta skok igra a moze mu se kao atribut dati i srcanost. Uz sav trud u njemu sam uvjek vidio poluamatera. Kad pogledas period koji je proveo u Italiji i Njemackoj vidis da je tamo bio glavni klupadzija.
Bicakcic je u svakom klubu u Njemackoj igrao. Negdje manje a negdje vise.
Nemam nista protiv poziva Sunjicu ali mi se cini da ga ovaj nas strucnjak vrlo cesto koristi. Nekim cudom on je vrlo standardan u reprezentaciji.
Ja bi iskreno i Cocalica puno radije gledao nego njega.
Trenutno bi mi zelja bila da pocnu Bicakcic (ako se oporavi) i Jozo.

dubrovnik
Kontakt:

PostPostao/la dubrovnik » 21 sep 2017, 14:18

jasmin10 WroteColonSunjic je protiv Kipra odigrao katastrofalno. Nadam se da će na stopera Simunovic i Bicakcic.

I ja slicno razmisljam s tim da bih rekao da ga je i Bazdarevic izlozio brzancima na otvorenom prostoru.
Njegova koncepcija igre je u toj utakmici tjerala stopere da iznose lopte a znamo kakav je Sunjic sa njom.
Po meni najlosiji stoper u ekipi a Bazdarevic ga cini jos i losijim.
Nesto slicno radi i Bicakcicu na beku ili Ibisevicu u sredini. Izlozi sve nase mane na stol a onda se cudimo sto nam je igra losa. Protiv Belgije treba jedan visoki Jozo i jedan brzi na Hazardovoj strani.
U stvari trebala bi 2 visoka i brza ali na zalost takve nemamo.

bhsport
Kontakt:

PostPostao/la bhsport » 21 sep 2017, 15:02

Simunovica zeza povreda, upitan je za veliki derbi, za nadati se da bi mogao igrati a sa Bicom bi moglo biti vrlo dobro.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

HIV = Haris Internet Virus

Corinne Diacre - prof. fudbala

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: FCS i 12 gostiju.