Sead Kolašinac

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la DaVinci » 09 okt 2017, 21:22

hurem je napisao/la:Taman da sutra zaigra a Real Madrid, sumnjam da ce nadmasiti Mensura Mujdzu, bar sto se igara za repku tice...pa Mensur je SAM godinama drzao komplet desnu stranu..znam da se mnogi nece sloziti, ali Mensur je mnogo opasniji bivao naprijed od Kolasinca, a i defanzivno pametniji.
Zbog svojih nepromisljenih nasrtaja na protivnicke igrace, Seo cesto ispada kao malo dijete. Mora malo vise glavom igrati a ne na snagu i adrenalin ili sta vec.
Po meni je glavni krivac za poraz protiv Belgije, odmah nakon Mese...direktni krivac za 2.gol koji je okrenuo utakmicu nizbrdo...upropastio 3 dobre povratne lopte u protivnickom 16-ercu.
+1

Nas Sejo je simpatican kostolomac al' nema tu ni fudbalske ni obicne inteligencije ... da ne nosi krampe na nogama nosio bi na ramenu ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la jasko_juve » 10 okt 2017, 09:46

Ok, nije bio njegov dan, moze se reci. Jajalo odigra protiv Belgije prvu tekmu za reprezentaciju i kriv za jedan gol, goni ga. Djumic i Sunjic prvi put zajedno protiv jedne od najboljih reprezentacija svijeta odigraju-goni ih, panjevi. Kolasinac kriv za 2 gola i katastrofalan u svakom pogledu-nije njegov dan. Ma hajte molim vas..Ne treba ga se pljuvati, ali popustite malo ostale momke samo zato sto ne igraju u Manchesteru, Citiju....
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la NEZALAGANJE » 10 okt 2017, 21:30

Moze se pricati o njemu tenk,ovo-ono i fakat je dobar prema naprijed,ali je nevjeoravtno kako je covjek neodgovoran defanzivno,a igra beka.

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la rope11 » 10 okt 2017, 23:17

:tokralju: :tokralju: :urnebes:


slika
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
soccerfan
Postovi: 8702
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la soccerfan » 10 okt 2017, 23:22

rope11 je napisao/la::tokralju: :tokralju: :urnebes:


slika
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Unknown3 » 10 okt 2017, 23:29

:rol: :rol:
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: RE: Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 11 okt 2017, 13:10

rope11 je napisao/la::tokralju: :tokralju: :urnebes:


slika
Ovo na wallpaper. Definicija bosnje :D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la sajo10 » 11 okt 2017, 13:13

NEZALAGANJE je napisao/la:Moze se pricati o njemu tenk,ovo-ono i fakat je dobar prema naprijed,ali je nevjeoravtno kako je covjek neodgovoran defanzivno,a igra beka.
Nije to nista iznenadjujuce. Na jednu ruku mozes nabrojati bekove u evropskom top fudbalu koji su jednako dobri naprijed i nazad... A sto se tice Seada, pa on je u pocetku bio dosta defanizvno orientisan, ali s vremenom i pogotovo u ovoj novoj ulozi kao wing-back postao je dosta ofanzivniji (i opasniji) i kao sto si rekao dosta neodgovoran u defanzivi.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la lumani » 11 okt 2017, 13:15

NEZALAGANJE je napisao/la:Moze se pricati o njemu tenk,ovo-ono i fakat je dobar prema naprijed,ali je nevjeoravtno kako je covjek neodgovoran defanzivno,a igra beka.

sve zavisi ko igra sa njim na lijevoj strani ;) Seo je beton u odbrani ,ali od modernih bekova se ocekuje da probiju po boku a u tom slucaju neko drugi pokriva njegovu poziciju a ti mi sada nabroji jednog od nasih koji je ozbiljan igrac a da igra odbranu :mrgreen:

aqarius
Postovi: 3884
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la aqarius » 11 okt 2017, 13:33

Hajmo još malo"Sejo kolje međeda,"Sejo hoš ovčavine" "Sejo dere sudžuka,,ja kad sam skoro napisao da se na Sejinoj stranici ne može naći normalan komentar 90% raje u kontru(te Sejo sa ahmedijom,pa Sejo ovako-pa onako uglavnom sve neki seljakluk.Sada odjednom se počelo normalno pisati-analiza Sejine igre,greške i dobre stvari,uglavnom ono što treba.I kako odjednom postade kostolomac,balija,klasični Bošnjo a samo par sedmica prije svi svršavaju na to kako Sejo kolje međeda i jede ovčavinu.

Avatar
Marsal
Postovi: 22696
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Marsal » 11 okt 2017, 15:45

U Arsenalu je defanzivno odličan
Igra ko singerica
Pljujete džaba, a očito je da Mešina kurcheva taktika ne odgovara ni jednom fudbaleru. Nekima više, nekima manje nažalost. Seo se nikako nije uklopio u ove njegove kvazi ideje i zamisli.

A glavno je bilo da Bošnjo pljuje po Wengeru jer ga je jednu tekmu stavio na utakmicu i da se ismijava Arsenal jer kao Seo zaslužuje mnogo više.

Niko ovdje pojma nema realno o fudbalu, mi smo svi mrtvi laici koji misle da su na kafi pokupili svo znanje svijeta.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
invincible1921
Postovi: 10120
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la invincible1921 » 11 okt 2017, 15:48

aqarius je napisao/la:Hajmo još malo"Sejo kolje međeda,"Sejo hoš ovčavine" "Sejo dere sudžuka,,ja kad sam skoro napisao da se na Sejinoj stranici ne može naći normalan komentar 90% raje u kontru(te Sejo sa ahmedijom,pa Sejo ovako-pa onako uglavnom sve neki seljakluk.Sada odjednom se počelo normalno pisati-analiza Sejine igre,greške i dobre stvari,uglavnom ono što treba.I kako odjednom postade kostolomac,balija,klasični Bošnjo a samo par sedmica prije svi svršavaju na to kako Sejo kolje međeda i jede ovčavinu.
Zato sto 90 posto raje koja pise na ovom forumu prvo gleda van fudbalske stvari pa onda one na terenu. Medunjanin je povlasten zbog brade i poslanika, Vedo jer je finjak i ratom tesko bio ugrozen, Seo jer je strvina, Spahic jer je malogradjanin i kabadahija, Vranjesu se zamjera i kad jes kriv i kad nije zbog afere tetovaza, Bicakcic je dobar jer ima ljiljane istetovarine i jer je klasicni primjer dijasporca od frizure, laznog patriotizma pa do ponasanja, ovaj zbog himne onaj zbog fatihe onaj cetvrti zbog statusa na fb itd itd
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la QUARTERBACK » 11 okt 2017, 15:55

Covjek je imao slabu utakmicu, los bio ali sigurno da za to ima zasluge i glupa taktika Mese kao sto Marsal rece, i ja sam ga prvi kritikovao jer on moze bolje al budimo realni teren je bio takav da je odgovarao napadacima i nije ovo nikakvo opravdanje samo treba istaci sve faktore koji su doveli do toga da on pruzi onako slabu partiju.

Uostalom yebes to kad hoces da se vadis na Belgiji a prije toga useres 2-3 zicer sanse protiv Kipra i Grcke da ne strepis u ovoj utakmici. Mesa je najveci krivac u ovom svemu i to je to.
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la jasmin10 » 11 okt 2017, 15:57

invincible1921 je napisao/la:
aqarius je napisao/la:Hajmo još malo"Sejo kolje međeda,"Sejo hoš ovčavine" "Sejo dere sudžuka,,ja kad sam skoro napisao da se na Sejinoj stranici ne može naći normalan komentar 90% raje u kontru(te Sejo sa ahmedijom,pa Sejo ovako-pa onako uglavnom sve neki seljakluk.Sada odjednom se počelo normalno pisati-analiza Sejine igre,greške i dobre stvari,uglavnom ono što treba.I kako odjednom postade kostolomac,balija,klasični Bošnjo a samo par sedmica prije svi svršavaju na to kako Sejo kolje međeda i jede ovčavinu.
Zato sto 90 posto raje koja pise na ovom forumu prvo gleda van fudbalske stvari pa onda one na terenu. Medunjanin je povlasten zbog brade i poslanika, Vedo jer je finjak i ratom tesko bio ugrozen, Seo jer je strvina, Spahic jer je malogradjanin i kabadahija, Vranjesu se zamjera i kad jes kriv i kad nije zbog afere tetovaza, Bicakcic je dobar jer ima ljiljane istetovarine i jer je klasicni primjer dijasporca od frizure, laznog patriotizma pa do ponasanja, ovaj zbog himne onaj zbog fatihe onaj cetvrti zbog statusa na fb itd itd
Kakve ti gluposti naprica :facepalm:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Vucevich » 11 okt 2017, 15:58

Seo mora igrati LWB, tako da mislim da sledeci trener definitvno treba napraviti sistem 3-4-2-1 ili 3-5-2 sa reprezentacijom.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10120
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la invincible1921 » 11 okt 2017, 15:59

jasmin10 je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
aqarius je napisao/la:Hajmo još malo"Sejo kolje međeda,"Sejo hoš ovčavine" "Sejo dere sudžuka,,ja kad sam skoro napisao da se na Sejinoj stranici ne može naći normalan komentar 90% raje u kontru(te Sejo sa ahmedijom,pa Sejo ovako-pa onako uglavnom sve neki seljakluk.Sada odjednom se počelo normalno pisati-analiza Sejine igre,greške i dobre stvari,uglavnom ono što treba.I kako odjednom postade kostolomac,balija,klasični Bošnjo a samo par sedmica prije svi svršavaju na to kako Sejo kolje međeda i jede ovčavinu.
Zato sto 90 posto raje koja pise na ovom forumu prvo gleda van fudbalske stvari pa onda one na terenu. Medunjanin je povlasten zbog brade i poslanika, Vedo jer je finjak i ratom tesko bio ugrozen, Seo jer je strvina, Spahic jer je malogradjanin i kabadahija, Vranjesu se zamjera i kad jes kriv i kad nije zbog afere tetovaza, Bicakcic je dobar jer ima ljiljane istetovarine i jer je klasicni primjer dijasporca od frizure, laznog patriotizma pa do ponasanja, ovaj zbog himne onaj zbog fatihe onaj cetvrti zbog statusa na fb itd itd
Kakve ti gluposti naprica :facepalm:
Mozda si me pogresno shvatio nisam htio da nijednog igraca optuyujem ili pljujem nego samo govorim kako raja razmislja kod nas :)
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la jasmin10 » 11 okt 2017, 16:01

Znam šta si mislio ali pretjerao si s tim 90%.

aqarius
Postovi: 3884
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la aqarius » 11 okt 2017, 17:05

jasmin10 je napisao/la:Znam šta si mislio ali pretjerao si s tim 90%.
To 90% se odnosilo na mene a ne na Jasmina.Dobro jesam pretjerao sa procentom ali nije smisao u tome 90% ili 50% ili bilo koji broj nego baš u svemu ovome što Jasmin piše.Samo ću reći bravo Jasmine za post ,sve rečeno..

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la JonSnow » 11 okt 2017, 17:05

Vucevich je napisao/la:Seo mora igrati LWB, tako da mislim da sledeci trener definitvno treba napraviti sistem 3-4-2-1 ili 3-5-2 sa reprezentacijom.
A koga cemo na desno?
Za ovakve sisteme moraš imat dva trkaća konja i zamjene za njih a mi to nemamo.
Smatram da naša najbolja igra dolazi pri 4-5-1 ili 4-3-3 gdje bi nam vezu činili Lulić Pjanić i Bešić a Hajrović i Duljević bi igrali krila. U slučaju 4-5-1 odnosno 4-2-3-1 mi moramo imati dva destruktivca koja će pomagati odbranu protiv jačih reprezentacija jer nam je to nakveća Boljka.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Vucevich » 11 okt 2017, 17:09

JonSnow je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Seo mora igrati LWB, tako da mislim da sledeci trener definitvno treba napraviti sistem 3-4-2-1 ili 3-5-2 sa reprezentacijom.
A koga cemo na desno?
Za ovakve sisteme moraš imat dva trkaća konja i zamjene za njih a mi to nemamo.
Smatram da naša najbolja igra dolazi pri 4-5-1 ili 4-3-3 gdje bi nam vezu činili Lulić Pjanić i Bešić a Hajrović i Duljević bi igrali krila. U slučaju 4-5-1 odnosno 4-2-3-1 mi moramo imati dva destruktivca koja će pomagati odbranu protiv jačih reprezentacija jer nam je to nakveća Boljka.
Koga sad imamo na desno? Nikoga, tako da nije i neka razlika.

Mogli bi tu Visca, Lulic ili Vrsajevic.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Muumii i 27 gostiju.