Anel Hadzic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la Rokoko87 » 16 avg 2017, 23:41

bhfanatic14 je napisao/la:Sta se ovdje desava? Hahahaha kakva sprdnja od repke hahahah torta je legla
Legla plata bruda, morao sam ga ubaciti. :bih:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la High » 16 avg 2017, 23:55

Rokoko87 je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Sta se ovdje desava? Hahahaha kakva sprdnja od repke hahahah torta je legla
Legla plata bruda, morao sam ga ubaciti. :bih:
Maloprije sam u onom turkofilskom kafiću na tranzitu vidio tog vašeg s avatara i odmah sam se tebe sjetio. :kafa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la Rokoko87 » 17 avg 2017, 00:27

High je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Sta se ovdje desava? Hahahaha kakva sprdnja od repke hahahah torta je legla
Legla plata bruda, morao sam ga ubaciti. :bih:
Maloprije sam u onom turkofilskom kafiću na tranzitu vidio tog vašeg s avatara i odmah sam se tebe sjetio. :kafa:
:lol:

Sigurno je završavao nekog igrača. :kafa:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la Raonffa » 17 avg 2017, 00:45

bhfanatic14 je napisao/la:Sta se ovdje desava? Hahahaha kakva sprdnja od repke hahahah torta je legla
Tine nema već odavno, Avdija tu i tamo ako već nema baš niko drugi, al' Anelka je neuništiv :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la bhfanatic14 » 17 avg 2017, 01:26

Raonffa je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Sta se ovdje desava? Hahahaha kakva sprdnja od repke hahahah torta je legla
Tine nema već odavno, Avdija tu i tamo ako već nema baš niko drugi, al' Anelka je neuništiv :D
Brate uskoro se vraca i tino..avdo i anelko su opet tu... sve se vraca na staro uskoro... jadno kako nazadujemo a svi ostali napreduju... covjek placa pozive i torte a raja svrsava na njeg :urnebes: Bravo Bh ! Sanse kipra su se povecale i nista vise me ne iznenadjuje sa ovim idiotem na klupi... kako je samo proso suplju raji sa nekim prosirenim spiskom od 100igraca, a onda mu na utakmice dolaze anelke avdije bilbije igraci iz losih drugoligasa :facepalm: ovo je privatna prcija ova ekipa i ne treba to vise pratit. Samo Jos neki zaostali ljudi ne vide sta se ovdje desava i kakve igre se igraju...
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la _dreamer_ » 17 avg 2017, 09:14

bhfanatic14 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Sta se ovdje desava? Hahahaha kakva sprdnja od repke hahahah torta je legla
Tine nema već odavno, Avdija tu i tamo ako već nema baš niko drugi, al' Anelka je neuništiv :D
Brate uskoro se vraca i tino..avdo i anelko su opet tu... sve se vraca na staro uskoro... jadno kako nazadujemo a svi ostali napreduju... covjek placa pozive i torte a raja svrsava na njeg :urnebes: Bravo Bh ! Sanse kipra su se povecale i nista vise me ne iznenadjuje sa ovim idiotem na klupi... kako je samo proso suplju raji sa nekim prosirenim spiskom od 100igraca, a onda mu na utakmice dolaze anelke avdije bilbije igraci iz losih drugoligasa :facepalm: ovo je privatna prcija ova ekipa i ne treba to vise pratit. Samo Jos neki zaostali ljudi ne vide sta se ovdje desava i kakve igre se igraju...
niko te ne tjera da pratis i nerviras se.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Beko
Postovi: 1868
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la Beko » 17 avg 2017, 11:11

Jedini poznaje tekst himne nase domovine. I kao takvog ga ne zasluzujemo.

Nas Anelka, nas Higuain, nas Maradona, jedan jedini dame i gospodo, G. Hadzic Anel!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la Raonffa » 17 avg 2017, 12:20

bhfanatic14 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Sta se ovdje desava? Hahahaha kakva sprdnja od repke hahahah torta je legla
Tine nema već odavno, Avdija tu i tamo ako već nema baš niko drugi, al' Anelka je neuništiv :D
Brate uskoro se vraca i tino..avdo i anelko su opet tu... sve se vraca na staro uskoro... jadno kako nazadujemo a svi ostali napreduju... covjek placa pozive i torte a raja svrsava na njeg :urnebes: Bravo Bh ! Sanse kipra su se povecale i nista vise me ne iznenadjuje sa ovim idiotem na klupi... kako je samo proso suplju raji sa nekim prosirenim spiskom od 100igraca, a onda mu na utakmice dolaze anelke avdije bilbije igraci iz losih drugoligasa :facepalm: ovo je privatna prcija ova ekipa i ne treba to vise pratit. Samo Jos neki zaostali ljudi ne vide sta se ovdje desava i kakve igre se igraju...
Ja sam se više prestao i nervirati oko tih stvari, shvatio sam da na svakom spisku mora biti jedan, dva igrača koji su nekim nefudbalskim putem došli do poziva.

Bešić je suspendovan, Prcić je nešto povrijeđen, Tino ne igra, u principu imamo dosta suspendovanih i nespremnih igrača u veznom redu, pa je možda zato Anelka dobio poziv.

Sa druge strane, čudno mi je da recimo Vrančić nije dobio poziv prije Hadžića, ili Medunjanin kojeg Meša baš gotivi (doduše drago mi je što Harisa nema, ipak igra na drugom kontinentu).
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la dubrovnik » 17 avg 2017, 15:52

E moj Safete.
Pardon, Mesa!

soko
Postovi: 3750
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la soko » 17 avg 2017, 17:14

Nemam pojma sta ce mu Anel. Ili Nemanja i ovi slicni igraci. Trebamo igrati sa jednim napadacem, Dzeko onda dolaze nared Vedo pa ostali. Sto se tice sredine pa Cimirot i Krunic jos prave sanse nisu dobili. A sigurno da bi i Milosevic trebao da dobije sansu. Samo se nadam da opet nece staviti Vedo da opet igra iza Dzeke jer ce to biti patnja.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la dubrovnik » 17 avg 2017, 18:08

soko je napisao/la:Nemam pojma sta ce mu Anel. Ili Nemanja i ovi slicni igraci. Trebamo igrati sa jednim napadacem, Dzeko onda dolaze nared Vedo pa ostali. Sto se tice sredine pa Cimirot i Krunic jos prave sanse nisu dobili. A sigurno da bi i Milosevic trebao da dobije sansu. Samo se nadam da opet nece staviti Vedo da opet igra iza Dzeke jer ce to biti patnja.
Igrat ce ti ista ekipa koja je igrala protiv Grcke uz dodatak Seada Kolasinca.
Zar sumnjas u to? Da budem iskren bojim se selektora a ne Cipra. Mislim da nas je puno takvih na forumu.
Kad drugi put budemo birali legende svi bi se trebali sjetiti zadnje dvojice.
Kakvo bi lijepo iznenadjenje bio sastav: Begovic, Vranjes, Bicakcic, Zukanovic, Kolasinac, Pjanic, Cimirot, Visca, Lulic, Milicevic, Dzeko.

soko
Postovi: 3750
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la soko » 17 avg 2017, 18:47

dubrovnik je napisao/la:
soko je napisao/la:Nemam pojma sta ce mu Anel. Ili Nemanja i ovi slicni igraci. Trebamo igrati sa jednim napadacem, Dzeko onda dolaze nared Vedo pa ostali. Sto se tice sredine pa Cimirot i Krunic jos prave sanse nisu dobili. A sigurno da bi i Milosevic trebao da dobije sansu. Samo se nadam da opet nece staviti Vedo da opet igra iza Dzeke jer ce to biti patnja.
Igrat ce ti ista ekipa koja je igrala protiv Grcke uz dodatak Seada Kolasinca.
Zar sumnjas u to? Da budem iskren bojim se selektora a ne Cipra. Mislim da nas je puno takvih na forumu.
Kad drugi put budemo birali legende svi bi se trebali sjetiti zadnje dvojice.
Kakvo bi lijepo iznenadjenje bio sastav: Begovic, Vranjes, Bicakcic, Zukanovic, Kolasinac, Pjanic, Cimirot, Visca, Lulic, Milicevic, Dzeko.
Ja se nadam da nece. Prosli put su ga novinari pitali zasto mu Vedo igra u sredini. Valjda je skontao da Vedo ne zna i ne moze to igrati. Vedo samo moze naprijed biti sam da ga krila hrane loptama. Seo to moze raditi a sa desne strane neko kao Mujdza. Znaci Dzeko sam naprijed. Dobar je taj tvoj sastav. Jos tu mozemo iskombinovati nesto sa Milosevicem ili Krunicem.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la bhfanatic14 » 17 avg 2017, 19:49

Raonffa je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Tine nema već odavno, Avdija tu i tamo ako već nema baš niko drugi, al' Anelka je neuništiv :D
Brate uskoro se vraca i tino..avdo i anelko su opet tu... sve se vraca na staro uskoro... jadno kako nazadujemo a svi ostali napreduju... covjek placa pozive i torte a raja svrsava na njeg :urnebes: Bravo Bh ! Sanse kipra su se povecale i nista vise me ne iznenadjuje sa ovim idiotem na klupi... kako je samo proso suplju raji sa nekim prosirenim spiskom od 100igraca, a onda mu na utakmice dolaze anelke avdije bilbije igraci iz losih drugoligasa :facepalm: ovo je privatna prcija ova ekipa i ne treba to vise pratit. Samo Jos neki zaostali ljudi ne vide sta se ovdje desava i kakve igre se igraju...
Ja sam se više prestao i nervirati oko tih stvari, shvatio sam da na svakom spisku mora biti jedan, dva igrača koji su nekim nefudbalskim putem došli do poziva.

Bešić je suspendovan, Prcić je nešto povrijeđen, Tino ne igra, u principu imamo dosta suspendovanih i nespremnih igrača u veznom redu, pa je možda zato Anelka dobio poziv.

Sa druge strane, čudno mi je da recimo Vrančić nije dobio poziv prije Hadžića, ili Medunjanin kojeg Meša baš gotivi (doduše drago mi je što Harisa nema, ipak igra na drugom kontinentu).
Sve se slazem stobom, nema se sta dodat. Bolje da se ne nerviramo ali ovo gledat i pratit je postalo tuzno. Ali kad vidimo da fali besic prcic a on zove prije hadzica nego vrancica medunjanina itd onda valjda treba da bude jasno svima da lopovi kolo vode. A pitanje je Zar nije vrijeme da idemo naprijed? Da se rijesimo Gov.ana da igraju samo najbolji... A ovako hajmo strijepit od jednog kipra, meni je ovo sve isto kao kod safeta.. samo sto on je kofol prosirio bazu igraca i stime zavarava navijace. A ono sve stoji na mjestu nema nikakvog napredka. Sta ce mu 5golmana na spisku :urnebes: ??? Pa nije ovo golmanski kamp za djecu do 10godina...al moro ih zvat jer menadzeri i lopovi moraju doc na svoje..zamisli spisak od 30 igraca a na njemu 5golmana hahaha ovo nema ni u maliju. Sta ce mu 30 igraca za kvalifikacije??? Valjda treba da zna svojih 20-22 koji ce iznjet kvale. Sve mutnje radnje a to nas ukopa vec 20godina.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la Raonffa » 17 avg 2017, 19:53

bhfanatic14 je napisao/la:
Sve se slazem stobom, nema se sta dodat. Bolje da se ne nerviramo ali ovo gledat i pratit je postalo tuzno. Ali kad vidimo da fali besic prcic a on zove prije hadzica nego vrancica medunjanina itd onda valjda treba da bude jasno svima da lopovi kolo vode. A pitanje je Zar nije vrijeme da idemo naprijed? Da se rijesimo Gov.ana da igraju samo najbolji... A ovako hajmo strijepit od jednog kipra, meni je ovo sve isto kao kod safeta.. samo sto on je kofol prosirio bazu igraca i stime zavarava navijace. A ono sve stoji na mjestu nema nikakvog napredka. Sta ce mu 5golmana na spisku :urnebes: ??? Pa nije ovo golmanski kamp za djecu do 10godina...al moro ih zvat jer menadzeri i lopovi moraju doc na svoje..zamisli spisak od 30 igraca a na njemu 5golmana hahaha ovo nema ni u maliju. Sta ce mu 30 igraca za kvalifikacije??? Valjda treba da zna svojih 20-22 koji ce iznjet kvale. Sve mutnje radnje a to nas ukopa vec 20godina.
Skratit će on to na kraju na standardna 23 igrača, al' eto pošalje poziv nekim igračima, valjda mu i sam poziv u reprezentaciju podiže cijenu bez obzira što neće biti na krajnjem spisku, a kamo li da zaigra u nekom meču.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la Rokoko87 » 17 avg 2017, 20:19

Kralj!

31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la Raonffa » 17 avg 2017, 20:20

Rokoko87 je napisao/la:Kralj!

Patrijota :bih: :bih:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la DrFilgud » 17 avg 2017, 21:32

Evo, ko ga ne voli, moze bit miran. Povreda :thumbdown:

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la bhfanatic14 » 17 avg 2017, 21:52

DrFilgud je napisao/la:Evo, ko ga ne voli, moze bit miran. Povreda :thumbdown:
Au kakva steta ,,jesmo baksuzi :facepalm:..ili je to ona karma kako se kaze :kafa:
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4731
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la Bazinga12345 » 18 avg 2017, 16:24

http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/hadzic ... jen/248646

Ipak je samo lakša povreda u pitanju.
Sad mi je lakše, dobijamo Kipar 100% sa Anelom :D
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la Raonffa » 18 avg 2017, 16:26

Bazinga12345 je napisao/la:http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/hadzic ... jen/248646

Ipak je samo lakša povreda u pitanju.
Sad mi je lakše, dobijamo Kipar 100% sa Anelom :D
Pade kamen sa srca :zviz:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.