Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la calcio » 06 avg 2013, 21:07

ArthurBishop je napisao/la:Kada sam pročitao vijest da je Pape tražen iz Barce, mislio sam da je to vrhunac nenadjebivosti na ovim prostorima. Međutim, pročitat' da se Hajrović, na osnovu tri tekme, poredi sa Walcottom je vrijeđanje inteligencije kod razumnog čovjeka.
A Barca je dovela nekog velikog i provjerenog trenera koji je u karijeri postigao mnogo vise nego Pape?
Tata Martino?
Mogli su dovesti koga zele, ali ocigledno su trazili nekoga ko bi se lako uklopio u njihov stil i kao jedan od mogucih se spominjao Susic. Nista cudno. Ali ne vjerujem da je bio blizu.

Denizli
Postovi: 178
Pridružen/a: 09 mar 2013, 12:05
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Denizli » 06 avg 2013, 21:10

Ok, ako moze kakav link.Sopcast mi nece kao ni onaj link

Da pogledam malo

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la calcio » 06 avg 2013, 21:13

Denizli je napisao/la:Ok, ako moze kakav link.Sopcast mi nece kao ni onaj link

Da pogledam malo

http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?mat ... art=sports" onclick="window.open(this.href);return false;

eto hrpa linkova pa izaberi, meni ovaj radi bez problema http://www.stadium-live.com/Channel2.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Denizli
Postovi: 178
Pridružen/a: 09 mar 2013, 12:05
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Denizli » 06 avg 2013, 21:21

Hajrovic je junacki krenuo s zutim.Imamo novog Spahu komotno :)

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Batko » 06 avg 2013, 21:29

Previše napaljen, umalo i drugi žuti, sudija mu oprostio i opominje ga, mogao bi on možda crvendac večeras!

milomlat
Postovi: 465
Pridružen/a: 13 apr 2012, 21:31
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la milomlat » 06 avg 2013, 21:31

Ostar je momak. Treba ovo izbrusiti, nepromisljeno srlja i rizikuje kartone. Inace, ko zemlja cvrst i jako tehnicki potkovan. Dakle, samo iskustvo mu fali, i ukoliko ga trener izvuce iz igre prije vremena, onda je to iskljucivo zbog nepotrebnog zutaca kojeg je zaradio.

Tekma globalno gledano, kao i ona u Lionu, slicna. Skakavci mnogo bolji, ali Lion jos uvijek egzistira na staroj slavi kada su bili redovni ucesnici LP. Ali ko zna, mozda veceras ipak pobijedi bolja ekipa.

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la BadrHari » 06 avg 2013, 21:33

Najdosadnija utakmica svih vremena.
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la kimbo » 06 avg 2013, 21:35

Tanko je ovo do sada. Nije tako brz i prodoran kao sto sam se nadao.
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Denizli
Postovi: 178
Pridružen/a: 09 mar 2013, 12:05
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Denizli » 06 avg 2013, 21:38

E,sta sad promasise :roll: :(

Denizli
Postovi: 178
Pridružen/a: 09 mar 2013, 12:05
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Denizli » 06 avg 2013, 21:43

Opet dobra sansa

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Consigliere » 06 avg 2013, 21:45

Ima on jos prostora za napredak, a za sada je odlican. Ima ubitacnu ljevicu. Bit ce drugi napadac repke nakon Svjetskog.
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Batko » 06 avg 2013, 21:48

I meni se čini da špica može igrati ali igrom dosta podsjeća na Roobena. Samo lijevu nogu koristi i uvijek traži poziciju za šut!

Avatar
Ibizevic
Postovi: 1486
Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Ibizevic » 06 avg 2013, 21:55

Dosta pogrešnih pasova, dva puta je bio u prilici da šutira kad se izvlačio na ljevicu ali se pomalo ustručavao. Vadi ga šprint ali u ovoj utakmici ništa konkretno. Ostaje da vidimo drugo poluvrijeme, ovo mi je bilo ispod očekivanja.

Denizli
Postovi: 178
Pridružen/a: 09 mar 2013, 12:05
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Denizli » 06 avg 2013, 21:58

Zakljucak

Lyon je gomila manekena, a onaj Lisandro, ne znam jel on gleda u muhe, ili napadac?
Najbolji igrac je Grichting kod Skakavaca.Najveci panj je Vilotic.Taj ih je mogao kostati gola.Hajrovic se povlaci nazad isto dosta, spasava, sto se moze.Najvise su njega okruzili vidi se.Nema neke ideje u sredinu kod Skakavaca, iako imali su finu sansu pred kraj.Takodjer onaj crnac im je maskota(Anatol) I on je neki zesci panj

Hajrovic 3 za sada.Moze i bolje

hroni
Postovi: 1262
Pridružen/a: 10 nov 2009, 15:10
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la hroni » 06 avg 2013, 22:04

jao Izete pa bolan pogodi ovo jbt

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DonCorleone » 06 avg 2013, 22:10

Ja ne znam kako nekima pada na pamet da Izet moze biti napadac. To su oni koji vjerovatno nikada nisu igrali fudbal sami. Covijek ako je ljevak i prodoran, vjerujem da se dosta bolje snalazi iz sitvacije kada se iz sredine krece prema naprijed, tada je najopasniji, kada ima veci pregled sta se desava ispred njega a ne oko njega. A napadac je neko kome trebaju lopte da bude opasan. Postoji sansa da Hajrovic bude daleko manje ucinkovit na poziciji napadaca nego na poziciji krila, jer izgleda da mu dosta godi kada krene sa krila prema sredini i vidi se da je pun samopouzdanja i da trazi zavrsnicu. Tipicno krilo koji podsjeca strasno na danasnjeg Robbena.

On je iznad Stefanovica vec sada dvije klase. Spremniji je, bolji sut, ne boji se duela, jako dobra savrsnica. Izet ako se odluci da postane zaista nas zmaj, spada medu nasih TOP 5 igraca vec sada.

I za one koji nikad lopte nisu sutnuli, Izet nije napadac i nece biti nego je krilo, dje se treba forsirati i dje smo svakako deficitarni.

Ja sam igrao licno i na krilu i kao napadac i to su dva razlicita svijeta!
Zadnja izmjena: DonCorleone, dana/u 06 avg 2013, 22:12, ukupno mijenjano 2 puta.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

FA7
Postovi: 891
Pridružen/a: 08 okt 2012, 20:07
Lokacija: turicum
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la FA7 » 06 avg 2013, 22:10

Denizli je napisao/la:Zakljucak

Lyon je gomila manekena, a onaj Lisandro, ne znam jel on gleda u muhe, ili napadac?
Najbolji igrac je Grichting kod Skakavaca.Najveci panj je Vilotic.Taj ih je mogao kostati gola.Hajrovic se povlaci nazad isto dosta, spasava, sto se moze.Najvise su njega okruzili vidi se.Nema neke ideje u sredinu kod Skakavaca, iako imali su finu sansu pred kraj.Takodjer onaj crnac im je maskota(Anatol) I on je neki zesci panj

Hajrovic 3 za sada.Moze i bolje
Anatol je na klupi, u napadu igra Feltscher. A onaj mrki je Toko, ali nije puno bolji od Anatola.
Crveno-Crna i Blaugrana!
"You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football club!"

milomlat
Postovi: 465
Pridružen/a: 13 apr 2012, 21:31
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la milomlat » 06 avg 2013, 22:12

U zadnjih 15 minuta je imao previse pogresnih dodavanja.

truts
Postovi: 2601
Pridružen/a: 26 apr 2012, 14:48
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la truts » 06 avg 2013, 22:24

Igrači Lyona pola utakmice odležaše :roll:

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Cartman » 06 avg 2013, 22:31

Apsolutno nista nije pokazao. Osim da simulira.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: nextterrain, Sveti i 39 gostiju.