Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la ahmic » 15 okt 2016, 20:02

zmaj348 je napisao/la:Odlican veceras i ovakav Hajrovic nam treba..ali primijetio sam njegovu nezainteresovanost u fazi odbrane pa u 90% slucajeva igrac za kojeg je on zaduzen ode mu iza leda...Ako ce Grcka dominirati s posjedom lopte ne znam koliko je pametno da on pocne mec,nekako bih ga vise volio da vidim kao jokera i to jakog jokera..
Niko nije savrsen,desi i to...
Isteco.je bezbroj kontri i predobar je veceras...
Ja sam.jedino vidio da.je izgubio nekoliko lopti,al sve u svemu on je igrac za prvih 11 ..
Preporodio se dolaskom.novog trenera..

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la bhsport » 15 okt 2016, 20:07

U napadu odličan a u odbrani igrač manje. Nije baš za prve postave. Treba nam odgovornost u odbrani.
Za Viscu je Nolito.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la zmaj348 » 15 okt 2016, 20:09

ahmic je napisao/la:
zmaj348 je napisao/la:Odlican veceras i ovakav Hajrovic nam treba..ali primijetio sam njegovu nezainteresovanost u fazi odbrane pa u 90% slucajeva igrac za kojeg je on zaduzen ode mu iza leda...Ako ce Grcka dominirati s posjedom lopte ne znam koliko je pametno da on pocne mec,nekako bih ga vise volio da vidim kao jokera i to jakog jokera..
Niko nije savrsen,desi i to...
Isteco.je bezbroj kontri i predobar je veceras...
Ja sam.jedino vidio da.je izgubio nekoliko lopti,al sve u svemu on je igrac za prvih 11 ..
Preporodio se dolaskom.novog trenera..
U fazi napada se slazem gotovo pa savrseno,ali ako ce Grcka vise napadati onda imamo ogroman problem,ionako smo tanki na toj strani ...Ali kada bolje razmislim ni Visca nije bog zna kakav u odbrambenim zadacima pa u ovoj formi treba ipak Hajrovicu dati priliku..

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la pinoglavi » 15 okt 2016, 20:11

ahmic je napisao/la:
zmaj348 je napisao/la:Odlican veceras i ovakav Hajrovic nam treba..ali primijetio sam njegovu nezainteresovanost u fazi odbrane pa u 90% slucajeva igrac za kojeg je on zaduzen ode mu iza leda...Ako ce Grcka dominirati s posjedom lopte ne znam koliko je pametno da on pocne mec,nekako bih ga vise volio da vidim kao jokera i to jakog jokera..
Niko nije savrsen,desi i to...
Isteco.je bezbroj kontri i predobar je veceras...
Ja sam.jedino vidio da.je izgubio nekoliko lopti,al sve u svemu on je igrac za prvih 11 ..
Preporodio se dolaskom.novog trenera..
To sto je igrac manje u odbrani nije uopste mala stvar kako si predstavio i ne moze se tako zanemariti ali je.baji ga kad ovo sa Viscom i Lulicem kao krilima ne vodi nigdje mora se rizikovati. Mada bi nam se mogla ponoviti utakmica kao protiv Japana kada su preko nase desne strane napadali kako su htjeli, uvijek 2 na 1.
Nad tobom sunce najljepše sja

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la BosnaSTL » 15 okt 2016, 20:30

Igrac utakmice realno .Sve sto su uradili je bilo preko njega.Kako samo izradi trijcu kod prvog gola .Izo je ko silo a brzo ko vjetar .Bravo Izo majstore napokon da pokazes ono sto stvarno mozes I znas :clap: :clap: :clap:

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la babino » 15 okt 2016, 20:31

Grcka nece napadati svim silama kako neki ocekuju. Ne igraju tako, ne znaju, niti imaju igrace za takvu igru.
Osim mitroglua, svi poznati igraci su im prije svega radilice i krkani u defanzivi:-)
Za njih se bas ubio neko kao hajrovic za razliku od visce kojeg bi jeli ko malo dijete.

Vranjes i hajrovic, bas dobra kombinacija, jedan dobar nazad a taraba naprijed, drugi obratno:-)

Sve u svemu, fino da se izo vratio, opcija vise svakako..da nam je jos nekako medu izbaciti iz prvih 11:-)

Avatar
HariTz
Postovi: 2531
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la HariTz » 15 okt 2016, 20:38

Odlična vijest je da je Hajrović ponovo počeo igrati. Treba nam on u formi.
Gledao sam utakmicu i nije to uopšte toliko loše izgledalo u defanzivi kako neki predstavljaju. Doduše, ofanziva je daleko bolja. Po meni on bi mogao biti ta zamjena u Grčkoj zadnjih pola sata.. Nekako mislim da bi svjež mogao mnogo više problema zadati Grcima nego da starta u prvih 11.

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la ahmic » 15 okt 2016, 21:41

Dribling,pregled igre,brz je,ima top u nozi,forma ide ka.gore i prema tome ovo je za repku veliki dobitak..
Vjerovatno nase najkompletnije krilo,on mora pretendovat za prvih 11..

Avatar
Celtic
Postovi: 3336
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Celtic » 15 okt 2016, 21:44

ahmic je napisao/la:Dribling,pregled igre,brz je,ima top u nozi,forma ide ka.gore i prema tome ovo je za repku veliki dobitak..
Vjerovatno nase najkompletnije krilo,on mora pretendovat za prvih 11..
Bolji je od Visce sigurno,mislim nemam protiv momka ništa,ali za reprezentaciju je beskoristan dosad,sad jel to do taktike ili šta već,npr u Turskoj ima više slobode, ali eto opet me nije nešto oduševio ni protiv Cipra,Estonije,jednostavno svaki put ga izguraju vani ili da sebi prejak for.
Hajrović kad je u formi,ima više kvalitete sigurno,može igrati i na više pozicija ,tako da ovo može biti veliki dobitak.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Virtu4l » 15 okt 2016, 23:15

Izeta bih najviše volio vidjeti u posljednjih pola sata, tada je najkorisniji, svjež, rastrčan i izuzetno opasan po protivnika. Mada i ako bude igrao od početka, sigurno će biti jedan od najopasnijih igrača po gol Grčke. Sve u svemu raduje ovaj Izetov povratak, Werder je u dobroj seriji, pobjegli su sa dna i mislim da mu je mjesto u prvoj postavi sigurno za duži period.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Goalgetter » 15 okt 2016, 23:21

Nema razloga da ne pocne umjesto Visce protiv Grcke ako ovako bude odlicno igrao. Jos nije fizicki spreman za punih 90 minuta, to se i vidi u utakmicama da nakon 60 minuta polako pada, jer se dosta istrosi, mada realno dobro se nosi kad uzmemo u obzir da je u 3 godine odigrao nekoliko utakmica samo od pocetka.

Avatar
provokatorII
Postovi: 353
Pridružen/a: 05 avg 2015, 14:06
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la provokatorII » 15 okt 2016, 23:37

Sreca nasa pa nema puno godina. Izo moze kad hoce, a hoce samo kad osjeti podrsku od trenera. Jos par godina i bice on neizostavni dio reprezentacije, jer samopouzdanje neovisno od trenera, bit ce ugradjeno u njegov mentalni sklop.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Goalgetter » 15 okt 2016, 23:48

Na pitanje novinara je li bila neka povreda u pitanju zato sto je izisao Hajrovic je odgovorio:
"Osjetio sam male bolove u desnoj nozi, ali desnu svakako samo koristim kad ulazim u bus"

:rol:

Avatar
emir79
Postovi: 8765
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la emir79 » 15 okt 2016, 23:52

Goalgetter je napisao/la:Na pitanje novinara je li bila neka povreda u pitanju zato sto je izisao Hajrovic je odgovorio:
"Osjetio sam male bolove u desnoj nozi, ali desnu svakako samo koristim kad ulazim u bus"

:rol:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: Lud Izoni
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Fidelis » 15 okt 2016, 23:55

Neki su pitali a gdje je ucinak.Pa ucinak je 80 % zasluge za oba gola,kljucni pasovi,ili kljucni potezi.

Redom lucidni potezi,od vrhunskog pasa Dzeki,preko prodora kod prvog vecerasnjeg gola,do vrhunskog pasa iz slobodnjaka.
Znaci dokazano,ne samo sut vec i lucidne asistencije.

Bravo Izi,drago mi je ko da si mi brat rodjeni.Cuvaj se povreda i ogadi Grcima fudbal :bih:

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la bhfanatic14 » 16 okt 2016, 00:36

Bravo hajra ! Kvalitet uvijek na kraju pobjedi...samo dalje , promjena trenera ga ozivila i pokazala da je bio zrtva skripnika...Bremen kao preporodjen sa novim trenerom i izetom !! Ovakav izet nam treba uz radilicu lulica s druge strane.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DevilsAdvocate » 16 okt 2016, 16:16

Dobar Izmet sinoc, trci puno , trudi se, igra za ekipu, vidi se da nije ni na 30 % prave forme, ali polako, uvjeren sam da ce za 3-4 kola biti jos duplo bolji :)
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la dubrovnik » 16 okt 2016, 20:12

Bravo za Hajrovica. Vraca se.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Goalgetter » 16 okt 2016, 20:42

Posto obraz Viktore Skripiniku

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la bhfanatic14 » 16 okt 2016, 23:23

Goalgetter je napisao/la:Posto obraz Viktore Skripiniku
Spavas li mirno Skripnik Viktoru ???
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.