Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Cartman » 06 avg 2013, 16:17

DRHAUSE je napisao/la:Momak nije ni toliko daleko od istine, koliko je recimo Cartman zaluđen EPL-om. Za Cartmana i njemu slične je i Messi nedokazan igrač jer nije igrao u EPl-i,a koliko se ja sjećam Basel je izbacio njegov Man Utd!?
Porediti Hajrovića i Wallcota nije na mjestu jer su potpuno različiti tipovi igrača i igraju na različitom nivou takmičenja, što ne znači da ubrzo Hajrović neće stići na taj nivo jer može i ove sezone u Ligu Šampiona sa sadašnjim timom a i sa nekim od brojnih interesanata za njegove usluge (Lazio, Valencia i sl.).
:lol:

Hajrovic nije ni blizu nivoa Walcotta niti se o tome uopste moze pricat dok ovaj ne predje u jacu ligu. Da neko mrtav hladan moze izvalit da je Vranjes bolji od relativno standardnih igraca Manchester Uniteda je van pameti. To se na kraju i dokazalo. Na ovom forumu su nasi igraci toliko provikani da nije normalno. To pogotovo vazi za ove koji jos nisu zaigrali za reprezentaciju, nego su samo potencijalni. Pa to nema granica kakvi su to igraci. Bilo je ovdje svakakvih bisera, kao da je Ibisevic bolji od Cavania i tako dalje.

A nemam ja sta bit zaludjen Engleskom ligom, Top 4 ekipe u Evropi nisu iz Engleske. Opao je kvalitet, ali je naravno i dalje vrlo visok i meni ubjedljivo najzanimljivija liga svakako. Hajrovic bi dao bubreg da zaigra za Newcastle, a ne Arsenal.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2351
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DRHAUSE » 06 avg 2013, 16:24

Cartman je napisao/la:
DRHAUSE je napisao/la:Momak nije ni toliko daleko od istine, koliko je recimo Cartman zaluđen EPL-om. Za Cartmana i njemu slične je i Messi nedokazan igrač jer nije igrao u EPl-i,a koliko se ja sjećam Basel je izbacio njegov Man Utd!?
Porediti Hajrovića i Wallcota nije na mjestu jer su potpuno različiti tipovi igrača i igraju na različitom nivou takmičenja, što ne znači da ubrzo Hajrović neće stići na taj nivo jer može i ove sezone u Ligu Šampiona sa sadašnjim timom a i sa nekim od brojnih interesanata za njegove usluge (Lazio, Valencia i sl.).
:lol:

Hajrovic nije ni blizu nivoa Walcotta niti se o tome uopste moze pricat dok ovaj ne predje u jacu ligu. Da neko mrtav hladan moze izvalit da je Vranjes bolji od relativno standardnih igraca Manchester Uniteda je van pameti. To se na kraju i dokazalo. Na ovom forumu su nasi igraci toliko provikani da nije normalno. To pogotovo vazi za ove koji jos nisu zaigrali za reprezentaciju, nego su samo potencijalni. Pa to nema granica kakvi su to igraci. Bilo je ovdje svakakvih bisera, kao da je Ibisevic bolji od Cavania i tako dalje.

A nemam ja sta bit zaludjen Engleskom ligom, Top 4 ekipe u Evropi nisu iz Engleske. Opao je kvalitet, ali je naravno i dalje vrlo visok i meni ubjedljivo najzanimljivija liga svakako. Hajrovic bi dao bubreg da zaigra za Newcastle, a ne Arsenal.
Ti si bolesno opsjednut Engleskom i ne vidiš da se bolji fudbal igra na kontinentu. A te tvoje panjeve nadigra jedna Crna Gora. Samo trabunjaš o Englezima...
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Cartman » 06 avg 2013, 16:27

DRHAUSE je napisao/la:
Cartman je napisao/la:
DRHAUSE je napisao/la:Momak nije ni toliko daleko od istine, koliko je recimo Cartman zaluđen EPL-om. Za Cartmana i njemu slične je i Messi nedokazan igrač jer nije igrao u EPl-i,a koliko se ja sjećam Basel je izbacio njegov Man Utd!?
Porediti Hajrovića i Wallcota nije na mjestu jer su potpuno različiti tipovi igrača i igraju na različitom nivou takmičenja, što ne znači da ubrzo Hajrović neće stići na taj nivo jer može i ove sezone u Ligu Šampiona sa sadašnjim timom a i sa nekim od brojnih interesanata za njegove usluge (Lazio, Valencia i sl.).
:lol:

Hajrovic nije ni blizu nivoa Walcotta niti se o tome uopste moze pricat dok ovaj ne predje u jacu ligu. Da neko mrtav hladan moze izvalit da je Vranjes bolji od relativno standardnih igraca Manchester Uniteda je van pameti. To se na kraju i dokazalo. Na ovom forumu su nasi igraci toliko provikani da nije normalno. To pogotovo vazi za ove koji jos nisu zaigrali za reprezentaciju, nego su samo potencijalni. Pa to nema granica kakvi su to igraci. Bilo je ovdje svakakvih bisera, kao da je Ibisevic bolji od Cavania i tako dalje.

A nemam ja sta bit zaludjen Engleskom ligom, Top 4 ekipe u Evropi nisu iz Engleske. Opao je kvalitet, ali je naravno i dalje vrlo visok i meni ubjedljivo najzanimljivija liga svakako. Hajrovic bi dao bubreg da zaigra za Newcastle, a ne Arsenal.
Ti si bolesno opsjednut Engleskom i ne vidiš da se bolji fudbal igra na kontinentu. A te tvoje panjeve nadigra jedna Crna Gora. Samo trabunjaš o Englezima...
Ja mu upravo kazem da su najbolje ekipe Evrope iz drugih drzava, a on kaze ja opsjednut Engleskom. :lol: Boli mene qurac za Englesku repku i ostale klubove osim Uniteda, pa drago mi je kad ostali izgube u LP. Kakve to veze ima sa Hajrovicem? Je li to bolja i Svicarska liga? Hajde spomeni Basel opet. :lol:

Hajde kod doktora, sine, bice ti bolje.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2351
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DRHAUSE » 06 avg 2013, 16:37

Panjevi iz Man Utd igraju za reprezentaciju Engleske sastavljenu od precijenjenih i preplaćenih panjeva iz EPL-e.
Tvoja opsjednutost branjenjem Engleske "časti" na ovom forumu zaista brine. :? Šta ti je!? :?: :roll:
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Batko » 06 avg 2013, 16:39

Engleska i njihovi igrači su mnogo precjenjeni....

Avatar
JW10
Postovi: 124
Pridružen/a: 17 jan 2013, 18:27
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la JW10 » 06 avg 2013, 16:46

Walcott je krilo. Krilo treba da ZNA da prođe igrača 1 na 1. Walcott nikada u zivotu svom nije prošao igrača 1 na 1 zato jer NE ZNA.

Hajrović to zna. Walcott ima dobar šut i dobro se ubacuje iza leđa odbrane, ali evo npr. kad uporedimo to sa Hajrovićem, možemo konstatovati da je Izet jednako dobar šuter kao i Walcott. Mozda nije brz kao Theo, al' u svakom slučaju ja bih radije gledao u Arsenalu čovjeka koji zna proći po krilu i zna dobro ošutat nego onog koji ne zna proći po krilu a zna dobro ošutat'.
muXmania je napisao/la:
JW10 je napisao/la:Frajer je bolje krilo npr. od Walcotta a jedan igra u Grasshoppersu, drugi u Arsenalu.
Fuck logic. :roll:
Da je I priblizne kvalitete Walcotu igro bi bar u Norwichu, ne provaljuj se dijete drago.
Kad su igrači iz Bosne i Hercegovine bili na dobrom glasu?
Uostalom, ni ovi iz Švicarske nisu nešto posebni uspješniji ni priznatiji u Evropi, dakle garantujem da je momak bolji igrač od Walcotta kako god okreneš. Ono je ubleha neviđena. Sreća pa je i Wenger to uvidio pa je sve više na klupi nego što igra. A i kad igra maši nemoguće situacije, griješi neviđeno, ne može proći nanu moju itd. itd. ;)
Ti se ne provaljuj. Walcotta si gledao 10 puta najviše u svom životu i pričat ćeš meni o njemu nešto. :roll:

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Genghis » 06 avg 2013, 16:48

Dijete ne provaljuj se.
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Avatar
JW10
Postovi: 124
Pridružen/a: 17 jan 2013, 18:27
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la JW10 » 06 avg 2013, 16:49

Vi što pričate o nekim provalama prvo pogledajte bar 30% Arsenalovih utakmica u toku godine, pa onda nekome nešto možete pričati. A do tad... ;)

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Cartman » 06 avg 2013, 16:51

DRHAUSE je napisao/la:Panjevi iz Man Utd igraju za reprezentaciju Engleske sastavljenu od precijenjenih i preplaćenih panjeva iz EPL-e.
Tvoja opsjednutost branjenjem Engleske "časti" na ovom forumu zaista brine. :? Šta ti je!? :?: :roll:
:lol: :lol: :lol:

Da je nama barem jos par tih panjeva.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
JW10
Postovi: 124
Pridružen/a: 17 jan 2013, 18:27
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la JW10 » 06 avg 2013, 16:54

Možda sam i ja pretjerao, ali realno je da je Walcott loš igrač i da jednostavno postoji mnogo boljih krilnih igrača od njega a koji su po ovim manjim klubovima trenutno i za njih se jos nije culo, i sl. Zato sam uzeo primjer našeg Izeta. ;)

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Cartman » 06 avg 2013, 17:02

JW10 je napisao/la:Možda sam i ja pretjerao, ali realno je da je Walcott loš igrač i da jednostavno postoji mnogo boljih krilnih igrača od njega a koji su po ovim manjim klubovima trenutno i za njih se jos nije culo, i sl. Zato sam uzeo primjer našeg Izeta. ;)
Nije da nesto ekstra cijenim Walcotta u konteksu najjacih klubova na Svijetu, ali pricamo o covjeku koji je prosle sezone u svim takmicenjima dao 21 gol iz 43 utakmice, i to kao krilo. Inace Dzeko dao 15 za isto toliko utakmica. Da je Theo slucajno nas, bio bi nasa glavna zvijezda uz Dzeku i tu se nema sta puno pametovat. Ako Hajrovic dodje do njegovog nivoa, da igra LP i da igra za klub poput Arsenala, to ce bit fantasticno za nas.

Malo se spustite na zemlju, nemamo ekipu od igraca Reala i Barcelone, u kojem Svijetu vi zivite? Mozete li bit barem malo realni?
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Head » 06 avg 2013, 17:18

Ovo Vedo pljuje po Wallcotu. :D
1946

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2351
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DRHAUSE » 06 avg 2013, 18:19

Cartman je napisao/la:
JW10 je napisao/la:Možda sam i ja pretjerao, ali realno je da je Walcott loš igrač i da jednostavno postoji mnogo boljih krilnih igrača od njega a koji su po ovim manjim klubovima trenutno i za njih se jos nije culo, i sl. Zato sam uzeo primjer našeg Izeta. ;)
Nije da nesto ekstra cijenim Walcotta u konteksu najjacih klubova na Svijetu, ali pricamo o covjeku koji je prosle sezone u svim takmicenjima dao 21 gol iz 43 utakmice, i to kao krilo. Inace Dzeko dao 15 za isto toliko utakmica. Da je Theo slucajno nas, bio bi nasa glavna zvijezda uz Dzeku i tu se nema sta puno pametovat. Ako Hajrovic dodje do njegovog nivoa, da igra LP i da igra za klub poput Arsenala, to ce bit fantasticno za nas.

Malo se spustite na zemlju, nemamo ekipu od igraca Reala i Barcelone, u kojem Svijetu vi zivite? Mozete li bit barem malo realni?
Od svih klubova u Europi on mora zaigrati baš za Arsenal ili ako ništa u Engleskoj da bi se tebi dokazao!? Njemačka, Španija, Francuska i Italija nisu konkurentne lige !? Nema ti lijeka. 8-)

Dijagnoza doktora:
Opsesivno-kompulzivni poremećaj (OKP) spada u grupu koju danas naučnici zovu anksiozni poremećaji ili neuroze.
Opsesije su neprijatne i uznemirujuće ideje, misli, slike ili impulsi koji neprestano ulaze u um, stalno se ponavljajući. Osoba sa OKP opsesivne misli doživljava kao vlastite, a ne kao nametnute izvana. Opsesije nisu pretjerane brige o stvarnim životnim problemima.
Kompulzije su ponašanja ili akti koje osoba sa OKP osjeća da mora izvršiti, iako većinom zna da su to besmisleni i pretjerani rituali. Veoma je teško im se oduprijeti, jer osoba sa OKP se osjeća anksioznom dok ne izvrši ritual.
OKP KRUG: Opsesija - Anksioznost - Kompulzija - Olakšanje
Šema iznad prikazuje tipični krug osobe koja ima opsesivno-kompulzivni poremećaj. Opsesije uzrokuju anksioznost, uzrokujući da osoba sa OKP se upusti u kompulzije u pokušaju da smanji anksioznost uzrokovanu opsesijama. Izvršavanjem ovih kompulzija ili rituala ne rezultira trajnom promjenom ili trajnim olakšanjem, već u stvari opsesivno-kompulzivni simptomi se pogoršavaju.

Ima lijeka, javi se porodičnom doktoru prije nego što preduzmemo ozbiljnije korake. :arrow:
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la CashMan » 06 avg 2013, 18:27

DRHAUSE je napisao/la:
Cartman je napisao/la:
JW10 je napisao/la:Možda sam i ja pretjerao, ali realno je da je Walcott loš igrač i da jednostavno postoji mnogo boljih krilnih igrača od njega a koji su po ovim manjim klubovima trenutno i za njih se jos nije culo, i sl. Zato sam uzeo primjer našeg Izeta. ;)
Nije da nesto ekstra cijenim Walcotta u konteksu najjacih klubova na Svijetu, ali pricamo o covjeku koji je prosle sezone u svim takmicenjima dao 21 gol iz 43 utakmice, i to kao krilo. Inace Dzeko dao 15 za isto toliko utakmica. Da je Theo slucajno nas, bio bi nasa glavna zvijezda uz Dzeku i tu se nema sta puno pametovat. Ako Hajrovic dodje do njegovog nivoa, da igra LP i da igra za klub poput Arsenala, to ce bit fantasticno za nas.

Malo se spustite na zemlju, nemamo ekipu od igraca Reala i Barcelone, u kojem Svijetu vi zivite? Mozete li bit barem malo realni?
Od svih klubova u Europi on mora zaigrati baš za Arsenal ili ako ništa u Engleskoj da bi se tebi dokazao!? Njemačka, Španija, Francuska i Italija nisu konkurentne lige !? Nema ti lijeka. 8-)

Dijagnoza doktora:
Opsesivno-kompulzivni poremećaj (OKP) spada u grupu koju danas naučnici zovu anksiozni poremećaji ili neuroze.
Opsesije su neprijatne i uznemirujuće ideje, misli, slike ili impulsi koji neprestano ulaze u um, stalno se ponavljajući. Osoba sa OKP opsesivne misli doživljava kao vlastite, a ne kao nametnute izvana. Opsesije nisu pretjerane brige o stvarnim životnim problemima.
Kompulzije su ponašanja ili akti koje osoba sa OKP osjeća da mora izvršiti, iako većinom zna da su to besmisleni i pretjerani rituali. Veoma je teško im se oduprijeti, jer osoba sa OKP se osjeća anksioznom dok ne izvrši ritual.
OKP KRUG: Opsesija - Anksioznost - Kompulzija - Olakšanje
Šema iznad prikazuje tipični krug osobe koja ima opsesivno-kompulzivni poremećaj. Opsesije uzrokuju anksioznost, uzrokujući da osoba sa OKP se upusti u kompulzije u pokušaju da smanji anksioznost uzrokovanu opsesijama. Izvršavanjem ovih kompulzija ili rituala ne rezultira trajnom promjenom ili trajnim olakšanjem, već u stvari opsesivno-kompulzivni simptomi se pogoršavaju.

Ima lijeka, javi se porodičnom doktoru prije nego što preduzmemo ozbiljnije korake. :arrow:
A ti se javi u RMU Banovići u narednih 14 dana zbog vrijeđanja forumaša
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
mokhe
Postovi: 781
Pridružen/a: 21 nov 2010, 13:29
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la mokhe » 06 avg 2013, 19:39

JW10 je napisao/la:Walcott je krilo. Krilo treba da ZNA da prođe igrača 1 na 1. Walcott nikada u zivotu svom nije prošao igrača 1 na 1 zato jer NE ZNA.
Ih, kako bi nama godili ti što ne znaju...
slika
''Uvijek je bilo velikih igrača i ranije i sada i u budućnosti'' Pape (čovjek izvan vremena)

Denizli
Postovi: 178
Pridružen/a: 09 mar 2013, 12:05
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Denizli » 06 avg 2013, 20:36

Moze li kakav link za utakmicu

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Yucca » 06 avg 2013, 20:42

Denizli je napisao/la:Moze li kakav link za utakmicu


sop://broker.sopcast.com:3912/144378" onclick="window.open(this.href);return false; HD :D :D
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Ponos Torina » 06 avg 2013, 20:43

http://www.stream2watch.me/live-tv/sf2-live-stream" onclick="window.open(this.href);return false;
sopcast HD
[url]sop://broker.sopcast.com:3912/144378[/url]

Svicarski/Njemacki
[url]sop://broker.sopcast.com:3912/140697[/url]
Zadnja izmjena: Ponos Torina, dana/u 06 avg 2013, 20:50, ukupno mijenjano 3 puta.
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
ArthurBishop
Postovi: 419
Pridružen/a: 12 jun 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la ArthurBishop » 06 avg 2013, 20:44

Kada sam pročitao vijest da je Pape tražen iz Barce, mislio sam da je to vrhunac nenadjebivosti na ovim prostorima. Međutim, pročitat' da se Hajrović, na osnovu tri tekme, poredi sa Walcottom je vrijeđanje inteligencije kod razumnog čovjeka.
Željezničar za život cijeli!

Denizli
Postovi: 178
Pridružen/a: 09 mar 2013, 12:05
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Denizli » 06 avg 2013, 21:01

Sopcast mi nece.Imate li linkove sem tog

Potrebno mi je par kvalitetnih linkova.Hitno, jer je utakmica krenula

Bez Sopcasta

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Goalgetter i 34 gosta.