Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Kvota
Postovi: 1058
Pridružen/a: 20 avg 2012, 17:24
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Kvota » 05 avg 2013, 15:12

Kosa na glavi se dize od ovog snajpera od ljevice a ispaljuje projeltile ! Aferim Izete ! Sad sam vise nego siguran da cemo u neredni par godina biti u vrhu svetskog fudbala a nadam se i duze ! jos kad se prikljuce ostali sretan sam da nemogu sretniji da budem sto imamo repku od koje ce da drhte i velikani!

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Omerbavarac » 05 avg 2013, 15:36

Konzerva je napisao/la: Njemu je vec halalanjeo
:lol: :lol:
Trolololololo. :lol:

Fakat je ovim klipom i mene malo kupio i vratio onog izgubljenog povjerenja, mada sam ja u ovoj cijeloj prici nebitan ali eto svaka dodatna podrska moze da znaci. :mrgreen:

Repka je vapila za ovakvim igracima, brzonogim krilima koji ce probijati stranu i traziti najisturenije igrace. Kad se samo sjetim Vedu, Pjanica ili Misimovica na krilima. :?
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
ArthurBishop
Postovi: 419
Pridružen/a: 12 jun 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la ArthurBishop » 05 avg 2013, 15:37

Šta mu se to treba halaliti?!?! To što gleda svoju guzicu umjesto tuđu? Ko nije takav, nije normalan, ipak na kraju krajeva dao je toliko fudbalu, zašto ne bi želio da mu se to vrati na najbolji mogući način?!?
Medijske natpise (neprovjerene), koji da mogu prodali bi rođenu majku za ekskluzivu, to mu trebam halaliti?!?
Svađu (navodno, opet mediji) sa Spahićem i Džekom?? Nisu ni oni idila bosanskohercegovačko, pogotovo dubrovnik boy.
To što gleda koja će država igrat' svjetsko i samim tim on na njemu nastupiti i tako se bolje prodati?!? Danas je fudbal biznis, ne vidim zašto bi Hajrović bio drukčiji.
Prošlo je vrijeme kada se igralo srcem za repku, hvala bogu. Sad igraš samo ukoliko znaš osnove fudbala i imaš kvalitet za reprezentaciju. Radije ću gledat' Hajrovića kako trpa protivnika, nego pojedince kako ne znaju hodati, a kur.če se sa grbom repke..
Boli me neka stvar koga voli i za koga mu srce kuca. Nek' voli Senegal što se mene tiče, maksimum ako bude davao u repci, imat' će moju podršku.
Jedan je Barbarez, ostali su svi šatro patriote, tako da momka više pustite na miru i nek' igra kako zna i umije.
Željezničar za život cijeli!

Dado
Postovi: 1848
Pridružen/a: 08 sep 2008, 20:28
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Dado » 05 avg 2013, 15:41

100 maraka da je onaj Avazov intervju teska navlakusa. :lol:

Avatar
Sheyi
Postovi: 12167
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Sheyi » 05 avg 2013, 15:46

Momciluk slusa Gileta :lol:

@legenda reala & EdenHazzard like this. :p

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la BadrHari » 05 avg 2013, 15:54

Konzerva je napisao/la:[youtube][/youtube]
Boga mi Sejo ima ozbiljnu konkurenciju sto se najjace Ljevice tice u BiH. :D
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
Konzerva
Postovi: 2234
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Konzerva » 05 avg 2013, 16:13

BadrHari je napisao/la:
Konzerva je napisao/la:[youtube][/youtube]
Boga mi Sejo ima ozbiljnu konkurenciju sto se najjace Ljevice tice u BiH. :D
tu su oni negdje po jacini, samo sto je Hajrovic precizni od Seje.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
KEC
Postovi: 1458
Pridružen/a: 28 okt 2012, 11:24
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la KEC » 05 avg 2013, 16:37

AkBda ovako golove ce proslavljati u Brazilu naredne godine kad budemo u osmini finala razbili Nigeriju :D :D
Bolje imat jedan nov BMW nego dva polovna Golfa 2

Denizli
Postovi: 178
Pridružen/a: 09 mar 2013, 12:05
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Denizli » 05 avg 2013, 21:12

Stvarno se nadam da ce dobiti papire do Slovacke

Njega moramo imati kao jokera s klupe, ako ne probijemo Slovacku odbranu u 1 poluvremenu.Onda je red preko brzih krila da napravimo nesto u napadu.A, tu vidim Hajrovica kao najveceg potencijala

Da, i dobro puca penale.Mozda bi raspored trebao da bude Salihovic-Hajrovic-Misimovic sto se tice penala.

Avatar
sead_f1
Postovi: 232
Pridružen/a: 11 nov 2009, 13:00
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la sead_f1 » 05 avg 2013, 23:58

Blick trazi igraca mjeseca...

http://www.blick.ch/sport/fussball/waeh ... 97151.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Hajmo glasaj mo za zmaja i pokazimo onima koji ga po svicarskim medijama pljuju...
To finish first, first you have to finish.

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Head » 06 avg 2013, 11:49

Glasati da dobije 2 milje franaka.Lose stojimo zasad...
1946

Avatar
floyd
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 feb 2011, 13:44
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la floyd » 06 avg 2013, 13:29

Koji selektor ga je otpisao kao netalentovanog kad je dolazio na pripreme jedne od mladih selekcija? Nije valjda opet onaj nesretnik Karacic?

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la legenda reala » 06 avg 2013, 13:41

floyd je napisao/la:Koji selektor ga je otpisao kao netalentovanog kad je dolazio na pripreme jedne od mladih selekcija? Nije valjda opet onaj nesretnik Karacic?
Bio je mislim onaj neki Zoran Bubalo, tad Hajrović nije zadovoljio, Šovšić se nešto pokačio s njim pa otišo da igra za Hrvatsku i sl :P

Gledam sad ove njegove spiskove i nema ni pet igrača da su se probili do mlade repke Benjamin Čolić i Grahovac
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2354
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DRHAUSE » 06 avg 2013, 13:44

sead_f1 je napisao/la:Blick trazi igraca mjeseca...

http://www.blick.ch/sport/fussball/waeh ... 97151.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Hajmo glasaj mo za zmaja i pokazimo onima koji ga po svicarskim medijama pljuju...
Daj ba ne može ovo ovako, moramo ovo preokrenut i donijet Izetu 2000 franaka u džep. :arrow:
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2354
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DRHAUSE » 06 avg 2013, 13:46

Večeras protiv Lyona, ko zna možda braću Hajrović budemo gledali i u Ligi Šampiona ove sezone mada ni Europska liga ne bi bila loša.

U prvom meču u Francuskoj su bili u najmanju ruku ravnopravan protivnik ali imaju nezgodan rezultat za revanš.
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Maestro » 06 avg 2013, 14:28

DRHAUSE je napisao/la:
sead_f1 je napisao/la:Blick trazi igraca mjeseca...

http://www.blick.ch/sport/fussball/waeh ... 97151.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Hajmo glasaj mo za zmaja i pokazimo onima koji ga po svicarskim medijama pljuju...
Daj ba ne može ovo ovako, moramo ovo preokrenut i donijet Izetu 2000 franaka u džep. :arrow:
to sebi moze donjeti sa svojim glasom a ne izetu. :mrgreen:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
JW10
Postovi: 124
Pridružen/a: 17 jan 2013, 18:27
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la JW10 » 06 avg 2013, 15:32

Frajer je bolje krilo npr. od Walcotta a jedan igra u Grasshoppersu, drugi u Arsenalu.
Fuck logic. :roll:

Avatar
muXmania
Postovi: 2538
Pridružen/a: 17 jul 2009, 22:10
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la muXmania » 06 avg 2013, 15:41

JW10 je napisao/la:Frajer je bolje krilo npr. od Walcotta a jedan igra u Grasshoppersu, drugi u Arsenalu.
Fuck logic. :roll:
Da je I priblizne kvalitete Walcotu igro bi bar u Norwichu, ne provaljuj se dijete drago.
-1945/46, 1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10, 2011/12, 2012/13-

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Cartman » 06 avg 2013, 15:49

JW10 je napisao/la:Frajer je bolje krilo npr. od Walcotta a jedan igra u Grasshoppersu, drugi u Arsenalu.
Fuck logic. :roll:
Ovaj je blizu onih sto su govorili da je Ognjen Vranjes bolji od Evansa i Jonesa. :oops:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2354
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DRHAUSE » 06 avg 2013, 16:12

Momak nije ni toliko daleko od istine, koliko je recimo Cartman zaluđen EPL-om. Za Cartmana i njemu slične je i Messi nedokazan igrač jer nije igrao u EPl-i,a koliko se ja sjećam Basel je izbacio njegov Man Utd!?
Porediti Hajrovića i Wallcota nije na mjestu jer su potpuno različiti tipovi igrača i igraju na različitom nivou takmičenja, što ne znači da ubrzo Hajrović neće stići na taj nivo jer može i ove sezone u Ligu Šampiona sa sadašnjim timom a i sa nekim od brojnih interesanata za njegove usluge (Lazio, Valencia i sl.).
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.