Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Amsterdam1312 » 15 jun 2017, 16:51

Pretjerujete i vrijeđate jedan drugog bez potrebe i to što je najgore kriva premisa izvučena iz ovog videa Izeta, ne vidim uopšte potrebu da se raspravlja nešto ovdje, lik je rekao ono što misli i što osjeća, tako je i objasnio i tačka, nema tu ništa nejasno. Barem ne glumata i ne priča priče za razliku od nekih. Nismo svi isti i ne možemo biti na kraju krajeva, nisu svi Kolašinac, nisu svi ni Izet, mislim da sam jasan jbg.

P.S. Ružno je da se vrijeđate ovako nigdje veze fakat.

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DevilsAdvocate » 15 jun 2017, 16:55

Gledam Izet je trenirao na kraju sezone poprilicno dobro, Werder igra odlicno pod ovim Nourijem koji gotivi Izeta tako da ce sigurno dobiti sansu i poslije povrede jer je i Nouri dobio novi ugovor, bit ce nam strasno potreban za naredne kvalifikacione meceve, samo da se spremi kako treba i odradi pripreme i prjateljske s klubom i abd na otvaranju bundeske nekoliko minuta..
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la kobe24 » 15 jun 2017, 17:04

DevilsAdvocate je napisao/la:Gledam Izet je trenirao na kraju sezone poprilicno dobro, Werder igra odlicno pod ovim Nourijem koji gotivi Izeta tako da ce sigurno dobiti sansu i poslije povrede jer je i Nouri dobio novi ugovor, bit ce nam strasno potreban za naredne kvalifikacione meceve, samo da se spremi kako treba i odradi pripreme i prjateljske s klubom i abd na otvaranju bundeske nekoliko minuta..
Plus je i Gnabry napustio Werder, a nerijetko je bas zbog njega znao ostati na klupi. Meni licno je ova njegova izjava vezano za Bosnu i Svicarsku smijesna i samo oslikava njegovu glupocu, jer je to mogao na puno ljepsi nacin umotati i da se ne naljute ni jedni ni drugi.

@Rokoko, kakvo je to vrijedjanje za ramazan? Ne ulazim u vas odnos, ali sam imao lijepo misljenje o obojici. Nema razloga da se vrijedjate u deset najodabranijih dana u godini.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Amsterdam1312 » 15 jun 2017, 17:08

Vidio sam i nije fino pogotovo od korisnika @Rokoko, ružno je čitati nešto tako. Može se normalno diskutovati pa i podyebavati u granicama normale (ljudi smo) ali nikako vrijeđati bez potrebe i osnova.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la jasmin10 » 15 jun 2017, 17:16

Amsterdam1312 je napisao/la:Vidio sam i nije fino pogotovo od korisnika @Rokoko, ružno je čitati nešto tako. Može se normalno diskutovati pa i podyebavati u granicama normale (ljudi smo) ali nikako vrijeđati bez potrebe i osnova.
Frajer čeka da nešto napišem i citira me a rekao mu već par puta da me ne citira. Ne znam jesam li ja njega možda jednom prvi citirao.
Frajer zna šta radim u životu, za koga navijam... :rol:
Nisam nikoga na ignore ali njega ću. Volio bih da ima opcija da on moje postove ne čita jer je stvarno frajer opsjednut i psihički nestabilan.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Monolog » 15 jun 2017, 17:20

Rokoko87 je napisao/la:
Miran budi, nema potrebe da te po ko zna koji put kvalitetno uriniram.
Nadam se da će mjesec dana godišnjeg odmora u Banovićima biti dovoljno da se naučiš ponašati.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Amsterdam1312 » 15 jun 2017, 18:09

jasmin10 je napisao/la:
Amsterdam1312 je napisao/la:Vidio sam i nije fino pogotovo od korisnika @Rokoko, ružno je čitati nešto tako. Može se normalno diskutovati pa i podyebavati u granicama normale (ljudi smo) ali nikako vrijeđati bez potrebe i osnova.
Frajer čeka da nešto napišem i citira me a rekao mu već par puta da me ne citira. Ne znam jesam li ja njega možda jednom prvi citirao.
Frajer zna šta radim u životu, za koga navijam... :rol:
Nisam nikoga na ignore ali njega ću. Volio bih da ima opcija da on moje postove ne čita jer je stvarno frajer opsjednut i psihički nestabilan.
Najbolje je ignore i rahat si. Neki ljudi su jednostavno neodgojeni i bezobrazni i s tim vrijeđanjem samo pokazuju koliko su plitki. Evo dobio je ban ako ništa, valjda se nauči pameti, da je ispravan čovjek izvinuo bi se.

gojzerica
Postovi: 5171
Pridružen/a: 12 avg 2012, 21:46
Lokacija: zadnje sjedište moga auta
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la gojzerica » 15 jun 2017, 18:40

Daduli je napisao/la:Pjanić ili Misimović - on odgovara Pjanić. Koji je to glupan, majko mila. Ovaj je bolji samo od Višće, dok su Miličević, Krunić i Stevanović, noga mu je iz prvih 11.

4-5-1 uz obavezno njegovo igranje na desnom krilu. :rol:
U čemu je problem što je Pjanića izabrao?

Avatar
Mokes
Postovi: 14871
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Mokes » 15 jun 2017, 19:30

Amsterdam1312 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
Amsterdam1312 je napisao/la:Vidio sam i nije fino pogotovo od korisnika @Rokoko, ružno je čitati nešto tako. Može se normalno diskutovati pa i podyebavati u granicama normale (ljudi smo) ali nikako vrijeđati bez potrebe i osnova.
Frajer čeka da nešto napišem i citira me a rekao mu već par puta da me ne citira. Ne znam jesam li ja njega možda jednom prvi citirao.
Frajer zna šta radim u životu, za koga navijam... :rol:
Nisam nikoga na ignore ali njega ću. Volio bih da ima opcija da on moje postove ne čita jer je stvarno frajer opsjednut i psihički nestabilan.
Najbolje je ignore i rahat si. Neki ljudi su jednostavno neodgojeni i bezobrazni i s tim vrijeđanjem samo pokazuju koliko su plitki. Evo dobio je ban ako ništa, valjda se nauči pameti, da je ispravan čovjek izvinuo bi se.
Meni je odavno na ignoru. Trol obicni, dovoljno je pogledati njegove postove po temama bivsih zeljinih igraca i sve ce ti biti jasno ;)

O pdf-u plbih da ne pricam :D

Btw. Sto se tice Izetove izjave, po meni sasvim OK. Ipak on nije ovdje odrastao niti je roden ovdje. Svicarska mu je sve dala, treba i s te strane gledati, a price o patriotizmu u danjasne vrijeme ne piju vode ;)
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Sheyi
Postovi: 12148
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Sheyi » 15 jun 2017, 20:07

Daj da se Izo oporavi i spreman u top formi dočeka susret sa Belgijom, budemo li se uzdali da Višća zaprijeti gledat ćemo Mundijal preko TV. :bih:

soko
Postovi: 3743
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la soko » 15 jun 2017, 20:12

Koliko ja vidim da lik nije rekao da mrzi BiH. Pa sta onda, vecina ko fol prica BiH prva a ne mozes ih puskom natjerati da se vrate. Sta je npr falio jednom Spahicu, Misimovicu, Rahimicu ili Medi da se vrate u BiH i odigraju par sezona za neki nas tim. Sa njima bi sigurno u Europi bili uspjesniji.
Cak i sad, ljudi iz BiH idu van.

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la emir79 » 15 jun 2017, 20:14

Rekao je i da su mu Zmajevi prije Nati. :mrgreen:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Amsterdam1312 » 15 jun 2017, 20:21

Najgore je kad polupismeni huškački novinari stave u naslovnu takvu glupost pa se onda nafata hrpa ljudi i priča neke priče, osuđuje a nemaju blage veze šta je čovjek rekao suštinski niti pročitaju do kraja, a kamoli da pokušaju razumjeti.

Izet je skroz ok lik.

Daduli
Postovi: 672
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Daduli » 15 jun 2017, 20:47

gojzerica je napisao/la:
Daduli je napisao/la:Pjanić ili Misimović - on odgovara Pjanić. Koji je to glupan, majko mila. Ovaj je bolji samo od Višće, dok su Miličević, Krunić i Stevanović, noga mu je iz prvih 11.

4-5-1 uz obavezno njegovo igranje na desnom krilu. :rol:
U čemu je problem što je Pjanića izabrao?
Zato što je to blasfemija.
Glory Glory Man United

Avatar
streamnavijac
Postovi: 101
Pridružen/a: 12 jun 2017, 11:11
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la streamnavijac » 15 jun 2017, 21:07

Zoi vodi me u Svicu. Recu cu i ja da mi je mati, a ne glavna drzava. Ja sam se dosta nagledao svega ovdje. :kafa:
I hated every minute of training, but I said, 'Don't quit. Suffer now and live the rest of your life as a champion.'

Muhammad Ali

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la pinoglavi » 15 jun 2017, 23:13

Monolog je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:
Miran budi, nema potrebe da te po ko zna koji put kvalitetno uriniram.
Nadam se da će mjesec dana godišnjeg odmora u Banovićima biti dovoljno da se naučiš ponašati.
:tokralju:
Sto se Izeta tice nista nije pogresno rekao :thumbup:
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
streamnavijac
Postovi: 101
Pridružen/a: 12 jun 2017, 11:11
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la streamnavijac » 15 jun 2017, 23:40

Puno je mjesec dana. Ovo je bas bilo supacki, a ti se moderatoru ljuti koliko hoces! Cuj mjesec dana, sto je najgore covjek nije ni ozbiljan. Uriniram = sarkazam.
I hated every minute of training, but I said, 'Don't quit. Suffer now and live the rest of your life as a champion.'

Muhammad Ali

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DrFilgud » 16 jun 2017, 00:20

Ma glupo je sto u savezu ne skrenu paznju reprezentativcima da ne daju kontraverzne drustvenopoliticke izjave , koje se mogu protumaciti i ovako i onako. Svakako smo naopaki, nacionalizam, dijaspora vs domaci, izdajnici, patriote, blabla i sad se oko ove gluposti se raspreda nasiroko, stvara se negativa. A da je rek'o nesto pogresno, nije brate.

ynwabhf
Postovi: 30
Pridružen/a: 11 jun 2017, 13:58
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la ynwabhf » 16 jun 2017, 14:14

Najmanje je bitno šta Hajrović misli, dokle god igra za nas , i bori se ... , pogotovo u situaciji , kad smo u krizi , pred odlučujuće utakmice , i kad nemamo neku igru koja obećava ...

soko
Postovi: 3743
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la soko » 16 jun 2017, 14:32

DrFilgud je napisao/la:Ma glupo je sto u savezu ne skrenu paznju reprezentativcima da ne daju kontraverzne drustvenopoliticke izjave , koje se mogu protumaciti i ovako i onako. Svakako smo naopaki, nacionalizam, dijaspora vs domaci, izdajnici, patriote, blabla i sad se oko ove gluposti se raspreda nasiroko, stvara se negativa. A da je rek'o nesto pogresno, nije brate.
Pa ovi u savezu zaborave prijavit igrace. Ovo za U21 sa Demirovicem je zalosno.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.