Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5743
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la JohnCleese » 31 maj 2016, 23:13

Ne moze se ovaj ustaliti niti u jednom klubu kad je jedan od najneinteligentnijih fudbalera.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Bihac96
Postovi: 5497
Pridružen/a: 26 avg 2013, 17:21
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Bihac96 » 01 jun 2016, 00:03

Lako je reci Izet bolji od Visce.Kad postane standardan u klubu da ce odmah izbacit Viscu iz prvih 11.Halo pa Izet vec 3-4 godine u koji klub god da predje nije standardan,pa vise je vremena proveo na tribinama nego na terenu.On od kako je otisao iz Grashopersa nista vise nije napravio.Izet mi je jako drag igrac iskreno ali nazalost od njega se vise ne moze ocekivat neki ozbiljni fudbal(mozda da se vrati u Svicu pa opet ozivi karijeru).On ima dobar sprint,sut i to je to.Na osnovu cega ovdje pojedinci pisu da on ima dobar dribling.Pa nema ga nikako.On kad primi loptu vidi se odmah da ima slifa,i da je mogao postao veoma dobar igrac,ali on je sam kriv zbog svoje situacije trenutne,jer bih rekao da je previse ljen da bi uspio nesto.Volio bih naci samo dvije situacije kad je usao u igru i krenu u dribling i sam sebi zaplice za noge i gubi loptu,pa onda onaj korner i to dovoljno pokazuje njegovu trenutnu situaciju.Dok sa druge strane Visca je bolji igrac od njega,ali taj Visca nista ne moze dobro donjet u utakmicama repke.On kad igra u klubu ko je ikad pogledao utakmicu Istanbula mogao je vidjet koliko je on koristan,ima ga na svakom dijelu terena.Ulazi u sredine,predje sa jedne strane na drugu itd.Dok u reprezentaciji on samo ide po desnoj strani i to je to.Ja ne pamtim da li sam ikad vidio njega da je presao na drugu stranu ili da je usao u sredinu.To nije do Visce vec do selektora koji ne zna postavit formaciju.I Visca nam nikad nece dobro donjet u toj postavci
Samo Jedinstvu pjevamo i za njega zivimo !

NK Jedinstvo Bihac (SN 96)

Pelo
Postovi: 120
Pridružen/a: 06 maj 2014, 22:35
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Pelo » 01 jun 2016, 15:00

Kad smo vec kod Visce on je za mene onaj klasicni "bosnjo fudbaler", znaci nabi loptu u for i trci ko budala za njom, bez ikakve tehnike. Dok Izet raspolaze boljom tehnikom, solidnom brzinom i sutom, tako da mi na terenu djeluje dosta opasnije od Visce, bar sto se tice repke.

Sent from my HTC One using Tapatalk
x

Avatar
obagol
Postovi: 963
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: RE: Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la obagol » 01 jun 2016, 19:46

Pelo je napisao/la:Kad smo vec kod Visce on je za mene onaj klasicni "bosnjo fudbaler", znaci nabi loptu u for i trci ko budala za njom, bez ikakve tehnike. Dok Izet raspolaze boljom tehnikom, solidnom brzinom i sutom, tako da mi na terenu djeluje dosta opasnije od Visce, bar sto se tice repke.

Sent from my HTC One using Tapatalk

To s cim Hajrovic raspolaze, to se ne moze uopste nazvati tehnikom. Krilo koje ne moze nikog predriblati i koji nema centarsut je apsolutno beskoristan. Kamo srece da imamo 11 Visci, s dobrim trenerom od takvih igraca mozes nesto ocekivati. Od Hajrovica, pa taman da ga Ferguson i Lippi zajedno treniraju neces imati nista. Lik je totalno neinteligentan.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Raonffa » 01 jun 2016, 19:49

Bio je Hajrović u Grashopersu odličan, imao je on i dribling i centaršut i sve ostalo što treba imati jedno moderno krilo.

Mjeseci neigranja su učinili da to skoro potpuno nestane, on bi kad igrao konstantno jedno pola godine u nekom klubu ja sam siguran da bi povratio prijašnju formu iz Švicarske. Sad da li je on u stanju da se izbori za takvo nešto to je već pitanje.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la SlevinKelevra » 01 jun 2016, 20:00

I ponovo dosta pozitivnih komentara. Ja fakat ne razumijem kako i zasto. Dobijao dosta lopti u drugom poluvremenu jer smo igrali preko krila zbog igraca manje u sredini. Ogromnu vecinu tih lopti upropastio pokusajima pretrcavanja ili driblinga, gdje je bio bolno vidljiv nedostatak ozbiljnih utakmica u zadnje dvije godine. Naravno, pokazao je i vec standardnu dozu prepotencije kada je pokusao zabiti iz kornera. Sreca njegova pa se radilo o 'lijevoj' tekmi inace bi zavrsio kao hit na yt.

Dokaz kako se pristupa igri kao zamjena je bio na drugoj strani terena u vidu Duljevica. Sve sto je uradio bilo je sigurno i konkretno, za razliku od Hajrovica koji misli da je Robben, a nije ni Duljevic.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la High » 01 jun 2016, 20:04

SlevinKelevra je napisao/la:
Dokaz kako se pristupa igri kao zamjena je bio na drugoj strani terena u vidu Duljevica. Sve sto je uradio bilo je sigurno i konkretno, za razliku od Hajrovica koji misli da je Robben, a nije ni Duljevic.
:kafa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

edoo3
Postovi: 614
Pridružen/a: 24 jul 2014, 01:31
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la edoo3 » 01 jun 2016, 20:08

SlevinKelevra je napisao/la:I ponovo dosta pozitivnih komentara. Ja fakat ne razumijem kako i zasto. Dobijao dosta lopti u drugom poluvremenu jer smo igrali preko krila zbog igraca manje u sredini. Ogromnu vecinu tih lopti upropastio pokusajima pretrcavanja ili driblinga, gdje je bio bolno vidljiv nedostatak ozbiljnih utakmica u zadnje dvije godine. Naravno, pokazao je i vec standardnu dozu prepotencije kada je pokusao zabiti iz kornera. Sreca njegova pa se radilo o 'lijevoj' tekmi inace bi zavrsio kao hit na yt.

Dokaz kako se pristupa igri kao zamjena je bio na drugoj strani terena u vidu Duljevica. Sve sto je uradio bilo je sigurno i konkretno, za razliku od Hajrovica koji misli da je Robben, a nije ni Duljevic.

Izuzetno sebican igrac!!!
#15.10.2013 !!!

#Digni se iz pepela ,kao stoput do sada,
sad s mirisom ljiljana,ljubavi moja!!!


#Sjaji, sjaji Bosanski Dijamantu!!! # Edin Dzeko.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Raonffa » 01 jun 2016, 20:12

Nekada je ta njegova sebičnost znala biti korisna dok je igrao u Švicarskoj ili recimo onaj gol Slovacima gdje bi rijetko ko šutao iz one daljine. I danas bi ta sebičnost u neku ruku bila podnošljiva da je on onaj stari brzi i prodoran Hajrović a ovako to samo nervira ljude kad pokušava nešto sam a ne može nikako ništa da uradi i samo se bruka.

Niko me ne može uvjeriti da on nema kvaliteta jer sam ga pratio u Grashopersu i vidio sam da je momak tada bio zvijer. Zayebao se što je otišao u Galatu gdje mu je konkurencija bila jaka i od tada mu karijera ide samo nizbrdo, djelimično zbog loših odluka a i sigurno dijelom zbog njegove ljenosti i letargičnosti u koju je uletio u zadnje dvije godine.

PS: Ne poredim ga sa Višćom, čak smatram da su oni poprilično različiti tipovi igrača iako igraju istu poziciju.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Fidelis » 01 jun 2016, 20:25

SlevinKelevra je napisao/la:I ponovo dosta pozitivnih komentara. Ja fakat ne razumijem kako i zasto. Dobijao dosta lopti u drugom poluvremenu jer smo igrali preko krila zbog igraca manje u sredini. Ogromnu vecinu tih lopti upropastio pokusajima pretrcavanja ili driblinga, gdje je bio bolno vidljiv nedostatak ozbiljnih utakmica u zadnje dvije godine. Naravno, pokazao je i vec standardnu dozu prepotencije kada je pokusao zabiti iz kornera. Sreca njegova pa se radilo o 'lijevoj' tekmi inace bi zavrsio kao hit na yt.

Dokaz kako se pristupa igri kao zamjena je bio na drugoj strani terena u vidu Duljevica. Sve sto je uradio bilo je sigurno i konkretno, za razliku od Hajrovica koji misli da je Robben, a nije ni Duljevic.
Ne mogu prešutiti kad sam vec vidio.
Ti mozes biti hejter Hajrovica,mozes ga mrziti ili sta ja znam ali kako te nije sramota lagati.

Hajrovic je igrac koji je svojim ulaskom digao kompletnu igru protiv Spanije,imao je cistu,vrhunsku asistenciju koje ono drvo nije iskoristilo,imao je dobar sut i opcenito je razdrmao nasu igru.Imao je i gresaka ali svako ih je imao.

I da,bolji je od Višće i Duljevica za klasu,igrao ili ne u klubu.

Je li vise jedan centarsut i sut pored gola ili jedna asistencija za milion postotnu sansu i jedan sut takodje pored gola?
Drugo je sto su sarajevski novinari opjevali Duljevicev ucinak u nadi da ce bit ugradjeni u eventualni transfer.Momak jeste odigrao dobro ali nista bolje od Ize.

Kako ne mogu ovo.... :crazy:
Zadnja izmjena: Fidelis, dana/u 01 jun 2016, 20:36, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la SlevinKelevra » 01 jun 2016, 20:33

Kontriraj, kontriraj... :yawn:

Momak je poznat kao Mr. Nerezonski Sut... Udje svaka trideseta pa neki misle da tu ima i nesto vise. Recimo, u prijateljskoj u Austriji kada je pogodio odbijanac, i zbog toga od nekih proglasen za igraca tekme. To sto je upropastio barem pet solidnih akcija, to nikom nista.

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Fidelis » 01 jun 2016, 20:39

A je li tebi draze gledati kako se Begovic,Spahic i Zukanovic beskonacno dodaju i drhtati kad ce im protivnik oduzet loptu i dati gol ili ti je draze gledati kako Izo pokusava dalekometnom paljbom dati gol?

Avatar
Maticar
Postovi: 581
Pridružen/a: 26 maj 2016, 11:38
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Maticar » 01 jun 2016, 20:57

Fidelis je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:I ponovo dosta pozitivnih komentara. Ja fakat ne razumijem kako i zasto. Dobijao dosta lopti u drugom poluvremenu jer smo igrali preko krila zbog igraca manje u sredini. Ogromnu vecinu tih lopti upropastio pokusajima pretrcavanja ili driblinga, gdje je bio bolno vidljiv nedostatak ozbiljnih utakmica u zadnje dvije godine. Naravno, pokazao je i vec standardnu dozu prepotencije kada je pokusao zabiti iz kornera. Sreca njegova pa se radilo o 'lijevoj' tekmi inace bi zavrsio kao hit na yt.

Dokaz kako se pristupa igri kao zamjena je bio na drugoj strani terena u vidu Duljevica. Sve sto je uradio bilo je sigurno i konkretno, za razliku od Hajrovica koji misli da je Robben, a nije ni Duljevic.
Ne mogu prešutiti kad sam vec vidio.
Ti mozes biti hejter Hajrovica,mozes ga mrziti ili sta ja znam ali kako te nije sramota lagati.

Hajrovic je igrac koji je svojim ulaskom digao kompletnu igru protiv Spanije,imao je cistu,vrhunsku asistenciju koje ono drvo nije iskoristilo,imao je dobar sut i opcenito je razdrmao nasu igru.Imao je i gresaka ali svako ih je imao.

I da,bolji je od Višće i Duljevica za klasu,igrao ili ne u klubu.

Je li vise jedan centarsut i sut pored gola ili jedna asistencija za milion postotnu sansu i jedan sut takodje pored gola?
Drugo je sto su sarajevski novinari opjevali Duljevicev ucinak u nadi da ce bit ugradjeni u eventualni transfer.Momak jeste odigrao dobro ali nista bolje od Ize.

Kako ne mogu ovo.... :crazy:
hajrović je igrač koji sam sebi smeta dok trči sa loptom i u svakom momentu postoji šansa da se podapne i izvrne na travu. čovjek je trenutno rekreativac i besmisleno ga je porediti sa bilo kim od naših igrača. ima sreće što je uopšte poziv dobio.
ako te ne prozivam, onda te gotivim

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la SlevinKelevra » 01 jun 2016, 21:00

Fidelis je napisao/la:A je li tebi draze gledati kako se Begovic,Spahic i Zukanovic beskonacno dodaju i drhtati kad ce im protivnik oduzet loptu i dati gol ili ti je draze gledati kako Izo pokusava dalekometnom paljbom dati gol?
E, jesi bacio poredjenje :tokralju:

Avatar
obagol
Postovi: 963
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: RE: Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la obagol » 02 jun 2016, 18:18

Fidelis je napisao/la:A je li tebi draze gledati kako se Begovic,Spahic i Zukanovic beskonacno dodaju i drhtati kad ce im protivnik oduzet loptu i dati gol ili ti je draze gledati kako Izo pokusava dalekometnom paljbom dati gol?

Mozda da smo San Marino bi mogli tako igrati, daj loptu jednom igracu pa nek on suta iz svih mogucih pozicija. Ko hoce da vidi kako Hajrovic igra i koliko je koristan nek pogleda snimak utakmice Galata protiv Chelsea kad ga je Mancini mijenjao nakon pola sata. Lik nekoliko puta blokira svog beka i njihova kompletna strana ostaje prazna. Ja nemam nista protiv Hajrovica ali je zalosno da takav igrac bude u najuzim kombinacijama za prvi sastav. To govori na kakvom smo nivou. Njega je Hitzfield otpisao nakon jednog okupljanja i to je jedini razlog zasto pristao igrati za nas.

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: RE: Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DonCorleone » 02 jun 2016, 18:34

obagol je napisao/la:

Mozda da smo San Marino bi mogli tako igrati, daj loptu jednom igracu pa nek on suta iz svih mogucih pozicija. Ko hoce da vidi kako Hajrovic igra i koliko je koristan nek pogleda snimak utakmice Galata protiv Chelsea kad ga je Mancini mijenjao nakon pola sata. Lik nekoliko puta blokira svog beka i njihova kompletna strana ostaje prazna. Ja nemam nista protiv Hajrovica ali je zalosno da takav igrac bude u najuzim kombinacijama za prvi sastav. To govori na kakvom smo nivou. Njega je Hitzfield otpisao nakon jednog okupljanja i to je jedini razlog zasto pristao igrati za nas.
Gol koji nam je direktno donio SP kao i izjednacujuci gol protiv Austrije ili potencijalni asist za Djurica protiv Spanije ne spominjes, jer ne odgovara percepciji koju zastupas.

Treba na jednu stranu staviti njegovo neigranje i lose poteze, na drugu njegov nacin igranja koji je nama cesto dosta odgovarao i bolje odgovarao nego Viscin nacin igre, pogotovo protiv jacih ekipa i na trecu stranu nase alternative i nasu snage generalno po krilima. Tada ces vidjeti koliko si nerealan.

Opcenito ovde pise dosta ljudi koji su direktno izrevoltirani njegovim nacinom igre i zato pisu kako pisu tako da je bezveze bilo sta pricati.

Uopste me ne interesuje sta jedan Mancini radi ili sta je Hitzfeld mislio i radio kada jedan igrac moze doprinjeti mojoj reprezentaciji a Hajrovic to moze i to je vec dokazao. Dakle o cemu vise?
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
obagol
Postovi: 963
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la obagol » 02 jun 2016, 21:47

2 gola, od toga jedan u prijateljskoj utakmici i jedan potencijalni asist. Strasan ucinak. Nevjerovatno kako to da te njegove kvalitete ne vide evo sad vec u 3 kluba i jedan od najboljih trenera na svijetu.

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DonCorleone » 02 jun 2016, 22:40

Ah, ucinak je znaci problem.

Hajrovic: 17 utakmica, 6 od pocetka, 3 gola.

Visca: 24 utakmice, 13 od pocetka, 2 gola.

Lulic: 48 utakmica, 47 od pocetka, 2 gola.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Chinaglia » 02 jun 2016, 22:44

majko draga, frajer ga samara, a ovaj i dalje nastavlja :lol:

soko
Postovi: 3771
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la soko » 02 jun 2016, 22:47

@Don nije to bilo do Izeta neg do formacije, te pripreme za SP. Vidim da si to skinuo sad.
Lulic, Visca, Hajrovic, Duljevic, Stevanovic trebaju igrati na krilima. A ne Vrancic, Susic, Prcic, Ibisevic ili Hodzic.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.