Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
sagitarius
Postovi: 2131
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la sagitarius » 01 avg 2013, 18:35

viKK je napisao/la: pa postavio @Edvin_Mg link par postova iznad tebe :lol:
Moja greska,nisam obracao paznju :)
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Cartman » 01 avg 2013, 18:39

Samo da ne ode u crni Rubin, a ne bi me cudilo da oni imaju najbolju financijsku ponudu i klubu i njemu licno. Milan ce po obicaju cuvat svaki euro (ako je ovo uopste istina).
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Sheyi
Postovi: 12149
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Sheyi » 01 avg 2013, 18:47

Cartman je napisao/la:Samo da ne ode u crni Rubin, a ne bi me cudilo da oni imaju najbolju financijsku ponudu i klubu i njemu licno. Milan ce po obicaju cuvat svaki euro (ako je ovo uopste istina).
Rubin :( :(
Samo jos fali kakav turski klub da se umiješa.

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la viKK » 01 avg 2013, 19:48

Sheyi je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Samo da ne ode u crni Rubin, a ne bi me cudilo da oni imaju najbolju financijsku ponudu i klubu i njemu licno. Milan ce po obicaju cuvat svaki euro (ako je ovo uopste istina).
Rubin :( :(
Samo jos fali kakav turski klub da se umiješa.
kasimpaša i trabzonspor

Denizli
Postovi: 178
Pridružen/a: 09 mar 2013, 12:05
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Denizli » 01 avg 2013, 19:59

Italija ili Njemacka.Ovo ostali batali.Kakav crni Rubin?

Avatar
ZgemboAdislic
Postovi: 945
Pridružen/a: 22 apr 2013, 07:07
Lokacija: JEL NEUGODNO??
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la ZgemboAdislic » 01 avg 2013, 20:07

Sheyi je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Samo da ne ode u crni Rubin, a ne bi me cudilo da oni imaju najbolju financijsku ponudu i klubu i njemu licno. Milan ce po obicaju cuvat svaki euro (ako je ovo uopste istina).
Rubin :( :(
Samo jos fali kakav turski klub da se umiješa.
Ne treba zaboravit Saktar.

Miske10
Postovi: 292
Pridružen/a: 18 apr 2013, 20:54
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Miske10 » 01 avg 2013, 20:14

Izgleda da bi dolaskom Hajrovica reprezentacija mogla dobiti tog famoznog treceg napadaca,odnosno poluspica kad u nekim tvrdjim utakmicama budemo igrali sa jednim klasicnim spicom.

Avatar
JTS
Postovi: 4918
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la JTS » 02 avg 2013, 13:23

uh, kad bi prešao u Valenciu ili Atl.Madrid .. ma neka ide bilo gdje u lige petice, ne mora u klub iz vrha, neka ode u neki klub iz sredine tabele, pa lako će odatle napraviti transfer :D
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24505
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Goalgetter » 02 avg 2013, 13:28

Hajrovic je jednom rekao da nece napustiti Grasshoppers sve dok ne dodje ona prava ponuda, kod koje sve odgovara, klub, liga, perspektiva itd..

Inace, njegov bivsi timski kolega, Zuber, je otisao u CSKA, ali je Hajrovic istakao da nema volje za Rusije, te zeli igrati u nekoj od ligi petice ;)

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Amar Dzeko » 02 avg 2013, 13:51

Atletico bi njemu legao, ali najvise mislim da mu pase engleski stil igre, zbog jakog suta i prodornosti.
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Cartman » 02 avg 2013, 13:53

Prije par sedmica spominjali Hull, a sad Atletico, Valenciu i cak Milan. Zar je stvarno par golova toliko promjenilo situaciju?
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Konzerva
Postovi: 2232
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Konzerva » 02 avg 2013, 14:03

Cartman je napisao/la:Prije par sedmica spominjali Hull, a sad Atletico, Valenciu i cak Milan. Zar je stvarno par golova toliko promjenilo situaciju?
neradi se tu samo o golovima dovoljno ti je vidjeti njegovu brzinu i topovski sut, a on drzi u rukama izvodjenja prekida u timu korneri, slobodnjaci, penale a jos ako dodamo i golove onda neznam sta bi jos trebalo.

dovoljno vam je samo ovaj video da pogledate da vidite da nismo dobili veceg kapitalca poslije rata, znaci vec oformljen igrac dok dzeko, pjanic, miske nisu bili ovako dobri kad su tek poceli igrati za repku.
[youtube][/youtube]

Mi jos nismo svjesni kolikog cemo aBd dobiti igracinu. Kad samo pomislim na Hajrovica, Bicakcica i Kolasinca, pa vjeruj mi misli mi idu na to da se pocne kopati plemeniti metali po Brazilu, bronza, srebro ili zlato. 8-)
imamo ostar napad a jos ga poostravamo sa hajrovicem, a odbarana bi trebala biti betonska do svjetskog prvenstva

mujdza--bicakcic--spahic--kolasinac


Izet Hajrović kao zamjena za Radamela Falcaa ili Roberta Soldada

Izet Hajrović, napadač Grasshoppersa i budući reprezentativac BiH, nalazi se na meti španskog dvojca, Valencije i madridskog Atletica.

panska Primera je u ovom prijelaznom roku izgubila nekoliko odličnih napadača. Radamel Falcao je otišao u Monaco, Alvaro Negredo postao je saigrač Edina Džeke, Roberto Soldado prešao je u Tottenham, Fernando Llorente sada nosi dres Juventusa...

Bivši klubovi ovih igrača, među kojima su Atletico i Valencia, već su uveliko krenuli u potragu za novim napadačima.

Prema pisanju španskih sportskih listova, ova dva kluba već izvjesno vrijeme prate nastupe Izeta Hajrovića koji bi od septembra mogao biti jedan od izabranika selektora Safeta Sušića. Švicarska liga je već uveliko već počela i Hajrović je trenutno prvi strijelac sa četiri postignuta gola u tri utakmice.

Iako je rođen u Švicarskoj, Hajrović je porijeklom iz BiH. Cijelu svoju nogometnu karijeru proveo je u Grasshoppersu i spreman je, kako je i sam kazao, promijeniti sredinu i otići u bolji klub.

Osim ova dva španska nogometna giganta, za usluge Hajrovića zainteresirani su Ajax, Milan i Genoa. Švicarski klub bi mogao napustiti za oko tri miliona eura, a sadašnji ugovor ga veže do 2015. godine.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
H.I.M
Postovi: 212
Pridružen/a: 31 jul 2011, 12:10
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la H.I.M » 02 avg 2013, 14:50

Definitivno Salihović i Hajrović trebaju pucat penale u repki, i možda Džeko :)

Avatar
zgembo89
Postovi: 4919
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la zgembo89 » 02 avg 2013, 14:54

OPet kazem dobro je sve izašlo jer ne mogu ni zamisliti kako bi bilo da smo izgubili NJega sa Seferovicem stvarno bi bio ogromni gubitak jer Stevanović koliko god bio dobar on ipak nije žilav i stabilan na nogama i moze igrati smao krilo,a ovaj moze igrati kao sto rekoste i poluspic i ofanzivni vezni..

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DonCorleone » 02 avg 2013, 15:40

Gledam ovaj video iznad, sta reci osim IMPRESIVNO! Ovoga staviti na desno krilo, i ojacati odbranu i ja stvarno ne znam dje ce nam kraj biti. Kuburimo sa krilnim pozicijama i odbranom godinama, ljevi bek nam je rak rana uvijek bio, i onda rijesismo stvar u par mjeseci izgleda za narednih 10 godina! Strasno...jedva cekam da vidim sve te momke na djelu.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18611
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 02 avg 2013, 15:50

sve ljepsi od ljepseg 8-)
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Konzerva
Postovi: 2232
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Konzerva » 02 avg 2013, 17:34

ASMIN BAKOVIĆ, GENERALNI SEKRETAR NSBIH
Do septembra očekujemo Izeta Hajrovića i Hadžića


Prema riječima generalnog sekretara Nogometnog saveza BiH Jasmina Bakovića, bh. fudbalska javnost mogla bi u septembru dočekati da u dresu reprezentacije vidi Izeta Hajrovića i Anela Hadžića. Naravno, ukoliko selektor odluči da ih pozove kada se za to stvore preduvjeti.

- Sead Kolašinac najvjerovatnije do kraja ove godine neće moći biti pozvan. On je dao načelnu saglasnost, ali se mora ispoštovati prvo procedura dobivanja bh. državljanstva, a zatim i procedura promjene sportskog državljanstva s obzirom na to da je igrao za mlade selekcije Njemačke.

Za razliku od njega, Hajrovića i Hadžića sprečava jedino procedura promjene sportskog državljanstva. Koliko ona traje, nigdje nije precizno definirano, ali se nadamo da će do septembra i utakmice sa Slovačkom biti gotova - kazao je Baković te je napomenuo da za meč s Amerikancima vlada veliko interesiranje.

- U prodaju smo pustili 24.000 ulaznica I, kako sada stvari stoje, sve će biti rasprodane. Najavljen je dolazak navijača iz svih krajeva BiH i inozemstva, a i gosti će imati podršku poveće skupine svojih navijača - kaže Baković.

Okupljanje reprezentativaca zakazano je za 12. avgust, a 13. će u Hrasnici odraditi jedini trening (18.30 sati). Amerikanci se okupljaju prije nas, već 11. će biti u Sarajevu, u hotelu "Europe", a do utakmice će imati nekoliko treninga.

Mladi: S Crnom Gorom u Vrapčićima

Mlada fudbalska reprezentacija BiH igrat će 13. avgusta prijateljsku utakmicu protiv Crne Gore. Selektor Vlado Jagodić naknadno će objaviti spisak.

- Odlučili smo se da ovu utakmicu igramo u Vrapčićima, tehnički organizator je Velež i NSBiH im zahvaljuje. Cilj nam je da sve omladinske selekcije, kada već ne može A-reprezentacija zbog propisa, igraju svoje utakmice širom BiH. To će nam biti praksa u narednom periodu. Naša ekipa trenirat će u Čitluku, a Crna Gora u Mostaru - kaže Baković.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Dado
Postovi: 1848
Pridružen/a: 08 sep 2008, 20:28
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Dado » 02 avg 2013, 17:55

Momak ima zaista ubitacan udarac nogom. Vrlo podsjeca na Salihovica uz to da ima jos daleko izrazajniju preciznost. Po udaru lopte u mrezu moze se vidjeti koliko brzine i snage jos ima u toj lopti i nakon sto udje u go. Momak je nocna mora za golmane jer cak i kad mu procitaju udarac opet imaju malo sanse da odbrane.

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la skyisthelimit » 02 avg 2013, 17:59

Vidim da se zna koristiti i desnom nogom, jedan je gol sa vrha sesnaesterca.. :D

A sta reci, osim da ponajvise treba njegovom bratu zahvaliti sto je odlucio za nas da igra. Mladji Hajrovic je bez razmisljanja rekao samo BiH i ovaj sta ce nego njegovim stopama.. Samo ce mi biti zao mladjeg burazera, jer ne vjerujem da ce imati mjesta tj da ce biti pozvan u Brazil, al et
15.10 - 15.06 ...

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la zizu1991 » 02 avg 2013, 18:54

Ima vremena za njegovog mlađeg burazera, polako. Nek' se dokaže, pa će igrat'.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: InatSilniBosanski i 32 gosta.