Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la skyisthelimit » 31 jul 2013, 03:35

Gol protiv Norveske je jedan od najboljih svih vremena u povijesti reprezentacije BiH, a zaigurno i najbolji s obzirom na oklonosti itd..


[youtube][/youtube]

Tada se zivjelo za pobjede reprezentacije, danas su iste svakodnevnice u kojima se toliko ne radujemo kao prije jer je normala postalo derati sve redom. Prije je bilo sladje :D
15.10 - 15.06 ...

Avatar
miralem444
Postovi: 1770
Pridružen/a: 10 mar 2009, 19:15
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la miralem444 » 31 jul 2013, 10:39

skyisthelimit je napisao/la:Gol protiv Norveske je jedan od najboljih svih vremena u povijesti reprezentacije BiH, a zaigurno i najbolji s obzirom na oklonosti itd..


[youtube][/youtube]

Tada se zivjelo za pobjede reprezentacije, danas su iste svakodnevnice u kojima se toliko ne radujemo kao prije jer je normala postalo derati sve redom. Prije je bilo sladje :D
Zelis reci danas smo prejaki ? :) Navikli nas nasi Zmajevi na pobjede , bgmi ja ne znam ljudi kako cu prezivit kad dodje vrijeme da kiksaju jednu tekmu :D, nema potrebe ljudi o tome raspravljat ko god da puca il to bio Mire il Miske il Sejo il Izet golmanima protivnicke ekipe nece se dobro pisat ;)
ps. A penale samo nasem Dijamantu dat da izvodi pa nek bude sta hoce :D
>..,.-I DUSU SVOJU ZA BOSNU MOJU.:<.,.

totasef1
Postovi: 1157
Pridružen/a: 03 mar 2012, 14:22
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la totasef1 » 31 jul 2013, 17:29

skyisthelimit je napisao/la:Gol protiv Norveske je jedan od najboljih svih vremena u povijesti reprezentacije BiH, a zaigurno i najbolji s obzirom na oklonosti itd..


[youtube][/youtube]

Tada se zivjelo za pobjede reprezentacije, danas su iste svakodnevnice u kojima se toliko ne radujemo kao prije jer je normala postalo derati sve redom. Prije je bilo sladje :D
Meni su opet ona dva gola na Parkenu najsladja pogotovo ona akcija kod gola Baljica

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Cartman » 31 jul 2013, 19:29

Fakat je u to vrijeme bilo nekako sladje, valjda sto smo bili slabiji i sto smo tek tada imali neke sanse za plasman, dok smo prije bili gotovi nakon 2-3 utakmice. Pobjede protiv Belgije, Norveske, Danske u to vrijeme, pa onda utakmice protiv Spanije...
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
ZgemboAdislic
Postovi: 945
Pridružen/a: 22 apr 2013, 07:07
Lokacija: JEL NEUGODNO??
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la ZgemboAdislic » 31 jul 2013, 19:40

Salihovic protiv Turske, anyone?

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24510
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Goalgetter » 31 jul 2013, 23:24

Bgmi meni je svaka slatka, od Parkena pa na dalje. Pobjedama i golovima protiv Lichtensteina se radujem kao dijete, a kamoli protiv Belgije, Grcke, Litvanije, Latvije itd itd... I prije i sada ostao isti osjecaj kod utakmica.

Avatar
BritishCore
Postovi: 1091
Pridružen/a: 28 jun 2013, 19:13
Lokacija: Budelj, Gornja Sanica
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la BritishCore » 01 avg 2013, 03:35

Joj kad igramo protiv ovih ekipa za bušenje i vodimo po 3-4 razlike, vazda se nerviram ako ofulamo neku priliku, a ono znam da dobijamo i prije pocetka meča, al opet ono krivo mi bude, sve da mi je da ih nabušimo što više hahahah jbg meni da je da sve dobijamo po 8-0 hahaah :mrgreen:
"I on je imao tu nesreću ili sreću, da živi na tom podbrdu, gdje su normalno medvjedi šetali, lisice korzirale domaće i divlje životinje participirale tu oko njegove štale i u štali"
Nazif Gljiva o Šerifu Konjeviću

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la skyisthelimit » 01 avg 2013, 03:49

ZgemboAdislic je napisao/la:Salihovic protiv Turske, anyone?

Golcina nema sta, ali ja govorim iz aspekta okolnosti u kojima smo u jednoj situaciji totalni autsajderi i tu pobjedimo ( citaj Danska, Norveska ) i situacija kada se od nas ocekuje pobjeda ili u najmanju ruku da ona nije izenadjenje za nogometni svijet ( citaj Turska )..
Dok danas protiv bilo koje reprezentacije da igramo niko nece reci da smo ( totalni ) autsajderi.

Sto rece jedan u komentarima na clanku o Izetu:

Kod: Označi sve

Vise nije problem hocemol' se kvalifikovat, sad je problem hocemol osvojit :mrgreen:
15.10 - 15.06 ...

Denizli
Postovi: 178
Pridružen/a: 09 mar 2013, 12:05
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Denizli » 01 avg 2013, 11:53

Steta.Nije dobio sad poziv.Nije ni mogao, jer Fifa obicno voli da otegne, kad se radi o nasoj reprezentaciji.Pozitiivno je da je Fsbih rekao da se samo ceka odobrenje Fife za Hajrovica.Sto je znak, da su papiri ocito svi sredjeni ostali.

Edvin_Mg
Postovi: 769
Pridružen/a: 11 jun 2010, 14:01
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Edvin_Mg » 01 avg 2013, 18:03

http://www.calciomercato.it/news/228812 ... ifesa.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:)))

bavarian_bk
Postovi: 4859
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la bavarian_bk » 01 avg 2013, 18:09

Izvini , ovaaaj , pošto sam malo slabiji sa talijanskim, je l' ovo piše da Hajrovića hoće Valencia, Atl. Madrid , Rubin Kazan i grande Milan ? :D

Avatar
TMovac
Postovi: 2729
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la TMovac » 01 avg 2013, 18:13

Bomba sa Apenina: Milan dovodi Izeta Hajrovića?!

Kako javljaju pojedini italijanski mediji, Milan želi u svoje redove dovesti Izeta Hajrovića, koji je fantastično krenuo u novu sezonu u Švicarskoj.
Svestrani fudbaler Grasshoppersa je na meti mnogih klubova, a spominju se Atletico Madrid i Rubin, a prema izvještajima medija u Italiji, Milan je najviše zagrizao za budućg reprezentativca BiH.

Klub sa San Sira je poznat da u svoje redove dovodi talantirane igrače, a jedan od njih je svakako Hajrović. Calciomercato.it piše da se radi o igraču koji može igrati na obje strane (desna, lijeva), te da može igrati na
poziciji veznog i napadača.

Da se radi o kvalitetnom igraču pokazuje interes Atletica i Rubina, a spominje se čak da bi Hajrović mogao zaigrati za Milan već u utakmici 1. kola protiv Verone koja se igra 25. avgusta.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
sagitarius
Postovi: 2131
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la sagitarius » 01 avg 2013, 18:28

Čim je naš odmah krenule spekulacije,zeli ga ovi zele ga oni.Ovi nasi mediji su presmjeni :S
Zadnja izmjena: sagitarius, dana/u 01 avg 2013, 18:28, ukupno mijenjano 1 put.
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la viKK » 01 avg 2013, 18:28

ko igra na desnoj strani u Milanu ?

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la grgr » 01 avg 2013, 18:30

sagitarius je napisao/la:Čim je naš odmah krenule spekulacije,zeli ga ovi zele ga oni.Ovi nasi mediji su presmjeni :S
http://www.calciomercato.it/news/228812 ... ifesa.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7535
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Maestro^^ » 01 avg 2013, 18:30

Milan ce vjerovatno sada igrati onu formaciju sto su koristili onda kad im je trener bio Ancelotti.
4-1-2-1-2 . Mozda on bude poluspic , iza 2 napadaca. :mrgreen:
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18614
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 01 avg 2013, 18:31

sagitarius je napisao/la:Čim je naš odmah krenule spekulacije,zeli ga ovi zele ga oni.Ovi nasi mediji su presmjeni :S
izvuceno je sa talijanskih portala
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
sagitarius
Postovi: 2131
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la sagitarius » 01 avg 2013, 18:33

Bosniacum Lilium je napisao/la:
sagitarius je napisao/la:Čim je naš odmah krenule spekulacije,zeli ga ovi zele ga oni.Ovi nasi mediji su presmjeni :S
izvuceno je sa talijanskih portala
Aj nadji mi link da vidim na tim talijanskim portalima :)
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la viKK » 01 avg 2013, 18:33

sagitarius je napisao/la:
Bosniacum Lilium je napisao/la:
sagitarius je napisao/la:Čim je naš odmah krenule spekulacije,zeli ga ovi zele ga oni.Ovi nasi mediji su presmjeni :S
izvuceno je sa talijanskih portala
Aj nadji mi link da vidim na tim talijanskim portalima :)
pa postavio @Edvin_Mg link par postova iznad tebe :lol:

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18614
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 01 avg 2013, 18:34

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

slika
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.