U-21, U-19, U-17

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la dino-92 » 24 okt 2014, 00:42

po stranici sparte, on jeste u u19 ekipi ali jos nema zvanicnog nastupa, dok drugi vec imaju 10ak.

zmajusk
Postovi: 77
Pridružen/a: 04 okt 2013, 17:32
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la zmajusk » 24 okt 2014, 00:44

mercurial je napisao/la:
hogarstrasni je napisao/la:Dobro, hajmo biti realni, u prvom timu Hajduka su cetiri igraca, koji su isto godiste kao Hairlahovic ili mladji i dobijaju sanse u prvom timu.
Hairlahovica tu nema, ne moze se pricati o nekom velikom talentu, bar dok ne debituje za prvi tim Hajduka.
Pa Modic je blize prvom timu Milana, nego Hairlahovic Hajduku .
Ismar je u Hajduk dosao samo zbog Senijada Ibricica koji je u to doma bio bog i batina u Hajduku....Ismar nema gdje nije bio na probama od Dinama, RB Salzburga, Werdera....i prosao je u Hajduku jer je Ibricic urgirao za njega....vjerujte ne pricam suplju pricu, to je sve tako bilo
:tralala:, :crazy: Za ovo vrijedi ona izreka: "ZNAŠ NAS, **** NAS" :D .

Ovo nikad neće napisati osoba iz Zenice ili Travnika,pa čak niti iz HR naravno., već osoba/osobe sa USK. I to možda čak i neki "prijatelji", generacija, ili propali igračići. Ovo ne da je šupljak, već je nebuloza što si napisao.
Ne znam tačno kad je Ibro otišao iz Hajduka,pa onako kao posmatrač pitam sebe, sve i da je tako(a nije)., kako je onda opstao poslije toga.,i nakon svega sa nepunih 18,oni dole ludi, pa dali tamo nekom muslimanu profi ugovor.

Sjetimo se da su neki ovdje pisali slične stvari i za ovog momka Mustedanagića,da on uopće nije u Sparti., i to vrlo moguće da su to baš pisali Krrupljani( samo pretpostavka).,a vrlo brzo ćete vidjeti (vi bolesnici ) gdje će sutra biti.

Dalje. Najviše se na ovog krajišnika Anela, "izasralo" ljudi sa USK vjerujte., jer kod nas ima ona izreka, musliman će muslimanu sve oprostiti ali uspjeh nikako. Razmišljaj pozitivno i barataj argumentima. Dao Bog da sutra, za par godina, svi oni budu igračine i da ima pet A reprezentativaca sa ovog kraja BiH, a ako bude još 20 boljih iz bilo kojeg dijela BiH, super. Svi mi ćemo se vesiliti samo uspjehu i pobjedama. Savršeno me ne zanima, hoće li biti Haso,Jovo ili Marko u tom trenutku.
Zadnja izmjena: zmajusk, dana/u 24 okt 2014, 13:24, ukupno mijenjano 1 put.

zmajusk
Postovi: 77
Pridružen/a: 04 okt 2013, 17:32
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la zmajusk » 24 okt 2014, 00:54

sajo10 je napisao/la:Kakav je njegov status u Sparti? Ima li pomaka? Nije ni Sparta sto je nekad bila, pa mozda vec za godinu-dvije da ga vidimo u A-timu, ako bas istinski obecava, neznam kakva mu je konkurencija u klubu i ako uopste ostane u Ceskoj. Bilo je neke price o eventualnom odlasku u Juventus medjutim nista...?
Pa vidi sajo. Hajmo ovako postaviti stvari. Svako onaj ko je igrao taj fudbal u nekoj sredini gdje nije rođen, ali u drugoj zemlji., vrlo dobro zna, kakav je status stranca, kako te gledaju, kako se teško izboriti uopće da si u konkurenciji. E sad, ako su momku ponudili ugovor, ako su i roditelji tamo, ako znamo da sve to košta, da taj boravak proizvodi troškove, tri puta veće nego da dovedu igrača iz nekog manjeg kluba blizu Praga, e ako sve to znamo., pa zar zaista postoji neki mulac (oprostite na izrazu, pa sve i da je neki maloljetnik u pitanju) da može osporavati nekog od takvih momaka. Zapitaju li se ikad, koliko u konkretnom slučaju taj Prag ima stanovnika, kolika je to "čaršija", koliko momaka tog uzrasta ganja taj fudbal po terenima Praga i inih "Pragova" i sanja dres Sparte. I pazi molim te, oni sad drže tamo nekog Zinedina, Ismara,Andreja, Dženisa,Marka itd samo zato što je neko sredio i što je dobar sa nekim tamo ahbabom.
Ja s ovim neću da kažem da će se svi takvi slučajevi, razviti u vrhunske igrače i da će napraviti velike karijere., ali možda je bilo hrpa onih koji su mislili suprotno i za recimo Salihamidžića i još neke, pa se ispostavilo, hvala Bogu, da je bilo drugačije.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la sajo10 » 24 okt 2014, 23:26

@zmajusk
Razumijemo se u glavnom. Slazem se...

Smail Prevljak strijelac za Liefering protiv vodeceg Linza. Pobjeda 1-0. Lijepo ce mu doci ovaj period u Austriji. A poceo je fantasticno.

Sutra protiv Belgije za prolazak u Elitni krug. Utakmica pocinje u 15.30.

Nazalost imam test do pola 5 ali nadam se da ce me momci na pauzi pozitivno iznenaditi :P
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

mercurial
Postovi: 919
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la mercurial » 25 okt 2014, 01:35

zmajusk je napisao/la:
mercurial je napisao/la:
hogarstrasni je napisao/la:Dobro, hajmo biti realni, u prvom timu Hajduka su cetiri igraca, koji su isto godiste kao Hairlahovic ili mladji i dobijaju sanse u prvom timu.
Hairlahovica tu nema, ne moze se pricati o nekom velikom talentu, bar dok ne debituje za prvi tim Hajduka.
Pa Modic je blize prvom timu Milana, nego Hairlahovic Hajduku .
Ismar je u Hajduk dosao samo zbog Senijada Ibricica koji je u to doma bio bog i batina u Hajduku....Ismar nema gdje nije bio na probama od Dinama, RB Salzburga, Werdera....i prosao je u Hajduku jer je Ibricic urgirao za njega....vjerujte ne pricam suplju pricu, to je sve tako bilo
:tralala:, :crazy: Za ovo vrijedi ona izreka: "ZNAŠ NAS, **** NAS" :D .

Ovo nikad neće napisati osoba iz Zenice ili Travnika,pa čak niti iz HR naravno., već osoba/osobe sa USK. I to možda čak i neki "prijatelji", generacija, ili propali igračići. Ovo ne da je šupljak, već je nebuloza što si napisao.
Ne znam tačno kad je Ibro otišao iz Hajduka,pa onako kao posmatrač pitam sebe, sve i da je tako(a nije)., kako je onda opstao poslije toga.,i nakon svega sa nepunih 18,oni dole ludi, pa dali tamo nekom muslimanu profi ugovor.

Sjetimo se da su neki ovdje pisali slične stvari i za ovog momka Mustedanagića,da on uopće nije u Sparti., i to vrlo moguće da su to baš pisali Krrupljani( samo pretpostavka).,a vrlo brzo ćete vidjeti (vi bolesnici ) gdje će sutra biti.

Dalje. Najviše se na ovog krajišnika Anela, "izasralo" ljudi sa USK vjerujte., jer kod nas ima ona izreka, musliman će muslimanu sve oprostiti ali uspjeh nikako. Razmišljaj pozitivno i barataj argumentima. Dao Bog da sutra, za par godina, svi oni budu igračine i da ima pet A reprezentativaca sa ovog kraja BiH, a ako bude još 20 boljih iz bilo kojeg dijela BiH, super. Svi mi ćemo se vesiliti samo uspjehu i pobjedama. Savršeno me ne zanima, hoće li biti Haso,Jovo ili Marko u tom trenutku.
pa i napisao sam zato sto znam...dosao je u hajduk dok je ibricic bio, ibricic i dan danas moze odvesti u hajduk koga zeli (omladinski pogon naravno )...to za ugovor nije cudno jer hajduk je klub koji u hrvatskoj vjerovatno ima najvise igraca pod ugovorima sto u prvom timu, sto u hajduku B sto po raznim pozajmicama....nisu to wooow ugovori nego sitni cisto da se igrac zadrzi dok je mlad da se vidi kako ce napredovati...ako vec pricas o kvaliteti njegovoj (nadam se da znas o cemu pricas, a ne napamet) onda bi valjda trebao znati da u prvoj ekipi hajduka imas 2 igraca koja su cak i mladja od njega i koja igraju istu poziciju kao on i imaju vise odigranih minuta (ono sto valja ode iz hajduka vec sa 16-17 )...napadas me tu bezveze, a nemas pojma o cemu pricas...otkad je hajduk neko mjerilo pa se cudis sto je dobio profi ugovor, pa nije ga dobio od bayerna...

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la arelinho » 25 okt 2014, 09:23

Kakvi su Belgijanci?
Vidim da ih je nasa prethodna generacija tukla 3:0,mozemo li opet?

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Batko » 25 okt 2014, 15:23

Kada igramo?


Sent from Angelina's bed

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la MrMuscle » 25 okt 2014, 15:29

Sastav:
Jovic
Husic, Serbecic, Gavric, Bajic
Zeri, Mustafic, Mustedanagic
Demirovic, Behram, Mujagic
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la AsharaK » 25 okt 2014, 15:29

Hajmooooo momci
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la newton_heath_lyr » 25 okt 2014, 15:31

AsharaK je napisao/la:Hajmooooo momci
Neko cudo da link postoji?
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la MrMuscle » 25 okt 2014, 15:45

Vodi Belgija...
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Željooooo » 25 okt 2014, 15:47

ima li neki link za ovu tekmu sa Belgijancima ?
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Avatar
delija
Postovi: 1108
Pridružen/a: 29 jan 2009, 23:40
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la delija » 25 okt 2014, 15:49

Možete samo ovako pratiti
http://www.uefa.com/under17/season=2015 ... ch=2013396" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la MrMuscle » 25 okt 2014, 15:52

Nema veze neka pobjede Azerbejdzan i prosli su dalje.. Al je evidentno da je ona selekcija od proslog ciklusa sa Gojakom i Hadziahmetovicem jaca nego ova....
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la sajo10 » 25 okt 2014, 16:23

Sto je najgore na stranici uefe pise da smo bolji tim na terenu.. izgleda da su ovi iskorisili svoje sanse i et.. :/ steta
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

bavarian_bk
Postovi: 4856
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la bavarian_bk » 25 okt 2014, 16:25

Evo ga , 2:1 , Mujagić strijelac na asistenciju Suljića koji je ušao na početku 2. poluvremena :)

Pelo
Postovi: 120
Pridružen/a: 06 maj 2014, 22:35
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Pelo » 25 okt 2014, 16:25

Mujagiććć :D
x

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Chinaglia » 25 okt 2014, 16:28

Suljić ušao i odmah asistencija :njanjanja: ajde sad još gol

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la dino-92 » 25 okt 2014, 16:43

3-1, steta :(

evo i 4-1, ode sve u pm.

idemo pobjedit onda azerbaidzan
Zadnja izmjena: dino-92, dana/u 25 okt 2014, 16:44, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la AsharaK » 25 okt 2014, 16:44

Ja budala stavio x2 :/
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: boatenkk i 44 gosta.