U-21, U-19, U-17

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Pantelija
Postovi: 12895
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Pantelija » 25 maj 2016, 18:34

e bgm sa ovim cz i dinamom tesko :D
Gledam ovi mladji kadeti rezultati su 4-5-6--7-8-9 komada u ligi.. ima vidim nekih seoskih ekipa ali mislim da su dosta jaki
Dinamo je uzeo sve titule u hrvatskoj i tamo je njihova filijala drugoplasirana :D
sarajevo jos uvijek je na pocetku, tek se krece sa raddom ozbilnim a vec se vidi ogroman pomak
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Savjest
Postovi: 96
Pridružen/a: 01 maj 2015, 15:45
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Savjest » 25 maj 2016, 18:35

Pantelija je napisao/la:
Savjest je napisao/la:Jeste OFK-a dobra, ali u ovom dobu ima dosta oscilacija, pa eto oni su danas " kiksali " protiv Sutjeske i odigrali 0:0.Sutra moraju Rijeku koja je odigrala dobre dvije utakmice.
ma ovdje se brzo mjenjaju generacije, godina i pol i ides dalje ... ko uspije da savlada te prelaske iz jedne u drugu postane igrac, ko ne uspije uvijek stigne upisati faks
ova gen.mladjih kadeta CZ bas podera sve redom :D
Dere, ima nekoliko zanimljivih talentovanih klinaca .....iako sam Zvezdas, meni se na turniru najvise dopao 11 Jankovic iz Partizana, fizički veoma kaska za generacijom, izgleda kao godinu mladji, ali ima perfektnu tehniku ,dribling prodor...

U Sarajevu mi se broj 15 dopao, kao i 11.

Kod Zvezde 7 Bosic, 8 gavric, 2 Kostić .........

Avatar
brig
Postovi: 2249
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la brig » 26 maj 2016, 18:38

dino-92 je napisao/la:Prati li ko ovaj turnir u bijeljini. Tu bi eto trebali gledati našu slijedeću u17 generaciju. Za nadati se da imamo igrača u inostranstvu, ili da ima u zrinjskom i širokom materijala nekog. Ovo sto zeljo, sloboda i velez pokazuju je bruka. Sloboda gubi 8-1, Zeljo 8-0, Velez malo manje grozni porazi. Jedino Sarajevo kao nesto igra, tu ima par interesantnih igrača mada treba vidjet kako će to djelovat jos u slijedećim utakmicama.
Ima nešto
Trenutno igraju na turniru Kvarnerska rivijera
Imaju 1 pobjedu i 2 poraza..Izgubili od branitelja naslova akademije Abuja 2:0 i od Dinama 1:0

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54338
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la MortemHz » 26 maj 2016, 18:41

dino-92 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:
dino-92 je napisao/la:Prati li ko ovaj turnir u bijeljini. Tu bi eto trebali gledati našu slijedeću u17 generaciju. Za nadati se da imamo igrača u inostranstvu, ili da ima u zrinjskom i širokom materijala nekog. Ovo sto zeljo, sloboda i velez pokazuju je bruka. Sloboda gubi 8-1, Zeljo 8-0, Velez malo manje grozni porazi. Jedino Sarajevo kao nesto igra, tu ima par interesantnih igrača mada treba vidjet kako će to djelovat jos u slijedećim utakmicama.
e sto ovo ne mogu
pa partizan je jaci od zvezde koja pocjepa kone a sarajevo to uradi partizanu (zvezda dijeli trece mejsto partizan prvo u njihovoj ligi)
i osjek je juce nagažen bio ali samo uz veliku srecu je bio remi

ostatak lige ne ulaze ni 40% onoga sto sarajevo ulaze uu svoju akademiju i to je jedini razlog ove razlike
Nisam ja ništa loše mislio, gledao sam utakmicu danas, i dobro je izgledalo, al treba vidjet kako će dalje igrat, nadam se da ce proći u polufinale. Ali mogao je i partizan lako povest sa 2-0 da su iskoristili prilike. Kako god, sarajevo je jedino od nasih uspjelo da igra sa ostalima, a vidjet ćemo hoće li moći i sa dinamom i zvezdom. Nadam se naravno da hoće.
Tesko, polufinale sa ovakvim ekipama je premija. Mislim da je Rijeka mnogo mnogo jaca ali ne treba se unaprijed predati.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
emir79
Postovi: 8763
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la emir79 » 26 maj 2016, 19:11

dino-92 je napisao/la:
Nisam ja ništa loše mislio, gledao sam utakmicu danas, i dobro je izgledalo, al treba vidjet kako će dalje igrat, nadam se da ce proći u polufinale. Ali mogao je i partizan lako povest sa 2-0 da su iskoristili prilike. Kako god, sarajevo je jedino od nasih uspjelo da igra sa ostalima, a vidjet ćemo hoće li moći i sa dinamom i zvezdom. Nadam se naravno da hoće.
Kako nisi nista lose mislio kad si napisao "jedino Sarajevo KAO nesto igra"

Ne igra Sarajevo KAO nesto, nego igra odlican fudbal i ne daje nikome pardona. Pred utakmicu sa Partizanom su svi davali sanse samo Partizanu i bili ubjedjebni da Partizan ide u polufinale, usput su imali i sudije na svojoj strani kao i svi srpski klubovi na ovom turniru (OCIGLEDNO).

Imamovic, Salcin i Dervisagic mogu da igraju u bilokojem klubu na prostoru bivse Jugoslavije u svojem uzrastu, pogotovo ovaj prvi koji je najbolji igrac lige bez konkurencije svog uzrasta.

Polufinale subota u 15:15 h FK Sarajevo- Rijeka (SK1)
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la dino-92 » 27 maj 2016, 19:34

Dobro onda sam loše mislio, i inače mrzim sve bosansko. Uhvatio si se jedne riječi koju sam napisao nakon što sam odgledao želju i veleža, koji su primili bruku golova, pa mi krivo bilo što nam je fudbal toliko iza ostalih u regionu.
Već sam bio i zaboravio što sve manje čitam fudbalski forum, jer nema teme gdje se ljudi na klubskoj osnovi ne prepiru. Kad bi napisao da je npr golman sarajeva, koji je skrivio 5 golova, očajan, došlo bi 10 navijača da kažu da je to u stvari novi neuer i courtois u jednome. Isto tako kad bi nekog pohvalio, našlo bi se navijači drugih klubova da nas ubjeđuju da je to levat nad levatima.

Sad da se vratim temi. I meni su se svidjeli ta tri igrača, i ima jos 1-2 interesantnih tu. Koliko mogu vidjet ćemo, ali dobro su se pokazali dosad. Biće to interesantno protiv rijeke. Imalo je sarajevo i sreće u grupnoj fazi, mogli su lako i ispast. Kako god, daleko su najviše pokazali od naših, i sigurno je da je ovaj put pravi. Ali isto tako treba uvijek tezit prema boljem.
Prvi put u 3 godine da je neka naša ekipa u polufinalu

Avatar
emir79
Postovi: 8763
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la emir79 » 27 maj 2016, 19:53

dino-92 je napisao/la:Dobro onda sam loše mislio, i inače mrzim sve bosansko. Uhvatio si se jedne riječi koju sam napisao nakon što sam odgledao želju i veleža, koji su primili bruku golova, pa mi krivo bilo što nam je fudbal toliko iza ostalih u regionu.
Već sam bio i zaboravio što sve manje čitam fudbalski forum, jer nema teme gdje se ljudi na klubskoj osnovi ne prepiru. Kad bi napisao da je npr golman sarajeva, koji je skrivio 5 golova, očajan, došlo bi 10 navijača da kažu da je to u stvari novi neuer i courtois u jednome. Isto tako kad bi nekog pohvalio, našlo bi se navijači drugih klubova da nas ubjeđuju da je to levat nad levatima.

Sad da se vratim temi. I meni su se svidjeli ta tri igrača, i ima jos 1-2 interesantnih tu. Koliko mogu vidjet ćemo, ali dobro su se pokazali dosad. Biće to interesantno protiv rijeke. Imalo je sarajevo i sreće u grupnoj fazi, mogli su lako i ispast. Kako god, daleko su najviše pokazali od naših, i sigurno je da je ovaj put pravi. Ali isto tako treba uvijek tezit prema boljem.
Prvi put u 3 godine da je neka naša ekipa u polufinalu
Nisam reko da mrzis sve sto je bosansko. Yebi ga ispalo je tako. Mozda razocaran u prethodne rezultate pa i Sarajevo zaplati. :urnebes:

Sarajevo ima strasnu generaciju pogotovo ovo godiste 99/00. Sutra cemo vidjeti sta ce biti, ja se nadam finalu i da ce sutra biti raspolozeni Imamovic, Salcin, Dervisagic i broj 11 , nikako da mu zapamtim ime :mrgreen:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la calcio » 03 jun 2016, 14:59

Ima li igdje prenos mlade reprezentacije?

Avatar
Ethel
Postovi: 5189
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Ethel » 03 jun 2016, 18:51

Ova U-21 reprezentacija nema razloga da postoji.

10 utakmica, jedna pobjeda.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la sajo10 » 03 jun 2016, 18:55

Ethel je napisao/la:Ova U-21 reprezentacija nema razloga da postoji.

10 utakmica, jedna pobjeda.
Od pocetka 2013 godine imamo dvije (2) pobjede. To dovoljno govori o ovoj generaciji ali i najvise o selektoru kojem je vrh karijere i ostat ce Rudar Prijedor. Bravo Savez, bravo! :)

Btw, jel to nekoga iznenadjuje ovaj rezultat? :kafa: :kafa:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Ethel
Postovi: 5189
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Ethel » 03 jun 2016, 19:00

sajo10 je napisao/la:
Ethel je napisao/la:Ova U-21 reprezentacija nema razloga da postoji.

10 utakmica, jedna pobjeda.
Od pocetka 2013 godine imamo dvije (2) pobjede. To dovoljno govori o ovoj generaciji ali i najvise o selektoru kojem je vrh karijere i ostat ce Rudar Prijedor. Bravo Savez, bravo! :)

Btw, jel to nekoga iznenadjuje ovaj rezultat? :kafa: :kafa:
A pritisak na savez nikakav, da li je u pitanju kosarkaski recimo...
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la sajo10 » 03 jun 2016, 21:20

Ethel je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:
Ethel je napisao/la:Ova U-21 reprezentacija nema razloga da postoji.

10 utakmica, jedna pobjeda.
Od pocetka 2013 godine imamo dvije (2) pobjede. To dovoljno govori o ovoj generaciji ali i najvise o selektoru kojem je vrh karijere i ostat ce Rudar Prijedor. Bravo Savez, bravo! :)

Btw, jel to nekoga iznenadjuje ovaj rezultat? :kafa: :kafa:
A pritisak na savez nikakav, da li je u pitanju kosarkaski recimo...
Pa sto ce bolan biti pritiska? Pa zar nije sve med i mlijeko sa ovim novim savezom...? :kafa: Eh vratili smo se u doba velikog Branimira Tulica... Boze dragi sta rade od mladji selekcija a toliko talenta (mozda ne bas u ovoj generaciji U21)... Dajte bolan djeci da ih vode strucnjaci koji znaju svoj zanat. Koji su skolovani i koji imaju buducnost, yebemu zivot.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

theeagle
Postovi: 73
Pridružen/a: 01 jun 2016, 08:28
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la theeagle » 04 jun 2016, 10:48

[youtube][/youtube]

Ako nekog zanimaju drugi mečevi neka se javi :)

Avatar
Ethel
Postovi: 5189
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Ethel » 04 jun 2016, 10:57

sajo10 je napisao/la: Pa sto ce bolan biti pritiska? Pa zar nije sve med i mlijeko sa ovim novim savezom...? :kafa: Eh vratili smo se u doba velikog Branimira Tulica... Boze dragi sta rade od mladji selekcija a toliko talenta (mozda ne bas u ovoj generaciji U21)... Dajte bolan djeci da ih vode strucnjaci koji znaju svoj zanat. Koji su skolovani i koji imaju buducnost, yebemu zivot.
Izgleda da je ovaj savez pogodan i za medije :think:
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
bhsport
Postovi: 11288
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la bhsport » 04 jun 2016, 13:36

Jel zna neko sastav od jucer
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la dino-92 » 04 jun 2016, 13:38

Nemanja Trkulja, Kerim Memija, Eldar Čivić (Miloš Šatara), Aleksandar Jovičić, Ajdin Redžić, Amer Gojak (Adnan Osmanović), Armin Ćerimagić, Marin Popović, Asim Zec (Miljan Govedarica), Amir Hadžiahmetović (Damir Sadiković), Siniša Saničanin

treba pohvalit savez sto se toga tice. u zadnje vrijeme, koliko sam primjetio, o svakoj utakmici ima kratak izvjestaj sa sastavima i strijelcima, a i na fejsu su postali dosta aktivniji. ocito su angazovali nekoga ko se trudi

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la sajo10 » 04 jun 2016, 14:12

Pa to je valjda minimum koji se moze ocekivati od ljudi koji imaju PLACENO da objave barem ko je igrao i ko je dao gol etc. To nebi trebalo biti wow factor.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la dino-92 » 04 jun 2016, 14:38

Slažem se da je to normalno, ali to do prije par mjeseci nije bilo, a sad su taj dio popravili. I haruna mahmutovica sam hvalio kad je obezbjedio uslove za sve selekcije, a i to je uglavnom sasvim normalno da to radi. Nažalost zemlja nam je takva da malo stvari funkcioniše normalno, pa meni bude drago kad se neke, pa koliko god male stvari bile, poprave.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12895
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Pantelija » 04 jun 2016, 23:55

je li moguce da ni u jednu repku nije pozzvan hamza čatakovic?
ok, razumijem ja da ulazak u repku treba "podmazati" i da tu ima min 40% antitalenata koji ce se za dvije godine baviti konobarisanjem, ali onakav potencijal ne pozvati je vrhunac ljudskog bezobrazluka... danas npr on i osmanovic... osmanovic je za njega bukvalno amater.... ali bukvalno..
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la sajo10 » 04 jun 2016, 23:59

Sto je najgore, za sljedeci ciklus imamo dosta potencijala i uz malo srece sa zrijebom mogli bi mozda nesto i uraditi.. ali tu je Lord Darko :lol: :lol: :lol: :lol: Hamza naravno da je trebao biti prije Adnana.. Iskreno neznam otkud njega izvukose od svih juniora Sarajeva. Nema sta ovaj Nestorovic bas zna da iznenadjuje :urnebes:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.