U-21, U-19, U-17

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
bayernovac
Postovi: 232
Pridružen/a: 07 avg 2009, 21:34
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la bayernovac » 25 avg 2010, 18:04

Možda potencijali reprezentivac naše mlade reprezentacije blizu Werdera Kažu zamjena za Ozila
http://www.fussballtransfers.com/bringt ... 11706.html
[youtube][/youtube]
zwei Mullers Gerd und Thomas ein Team FC Bayern Munchen

gollum
Postovi: 1446
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la gollum » 27 avg 2010, 14:54

Tulicu, placenice, sacuvaj jos to malo obraza i podnesi ostavku!
Po kojim to kriterijima se na spisku moze naci Mersad Bedak? Dosao u Zvijezdu iz Aalena koji je u trecoj ligi, ali on cak nije mogao igrati ni tu ligu nego je nastupao za amatere Aalena koji se takmice u sedmoj ligi! U Zvijezdi ga ni na mapi, uopce ne igra!
Ili Sanid Mujakic koji za Travnik zabija gol svakih 1000 minuta?
Dok npr. za kapitena Celika Adnana Zahirovica na spisku nema mjesta?!

Djeca nam se sad, moj Reufe, smiju...
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la brazzo » 27 avg 2010, 15:03

gollum je napisao/la:Tulicu, placenice, sacuvaj jos to malo obraza i podnesi ostavku!
Po kojim to kriterijima se na spisku moze naci Mersad Bedak? Dosao u Zvijezdu iz Aalena koji je u trecoj ligi, ali on cak nije mogao igrati ni tu ligu nego je nastupao za amatere Aalena koji se takmice u sedmoj ligi! U Zvijezdi ga ni na mapi, uopce ne igra!
Ili Sanid Mujakic koji za Travnik zabija gol svakih 1000 minuta?
Dok npr. za kapitena Celika Adnana Zahirovica na spisku nema mjesta?!

Djeca nam se sad, moj Reufe, smiju...
:) ima grešaka ali kakvih je njegovih spiskova bilo ovaj je dobar ali opet nije Osmanagića pozvao :x
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
DaRtAnJaN
Postovi: 492
Pridružen/a: 18 avg 2010, 13:00
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la DaRtAnJaN » 27 avg 2010, 15:14

kazete nesto za susica, pa vidi ovog tulica :roll:
we love United, we do!

CR 7 + Beckham 7 = Chicharito 14

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la Devil » 27 avg 2010, 15:27

Moze spisak nisam video,ali ako je tako kako je u vasim pricama nije mi jasno da onakav fudbalski poznavaoc,ne strucnjak nego poznavaoc zove tako neke igrace.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la dino-92 » 27 avg 2010, 15:53

Devil je napisao/la:Moze spisak nisam video,ali ako je tako kako je u vasim pricama nije mi jasno da onakav fudbalski poznavaoc,ne strucnjak nego poznavaoc zove tako neke igrace.
Spisak U-21 reprezentacije BiH

Dino Hamzić (Sarajevo), Nevres Fejzić (Radnik), Muhamed Subašić (Olimpik), Nenad Kiso (Čukarički), Danijel Kožul (Široki), Adin Džafić (Čelik), Muhamed Mujić (Olimpik), Sanid Mujakić (Travnik), Edin Višća (Željezničar), Ivan Sesar (Lokomotiva), Goran Galešić (Partizan), Anes Haurdić (Jablonec), Nemanja Bilbija (Vojvodina), Muhamed Bešić (Hamburg), Dejan Jakovljević (Arau), Mersad Bedak (Zvijezda), Enes Sipović (Otetul), Kenan Handžić (Sarajevo), Ibrahim Šehić (Željezničar), Ognjen Vranješ (Sheriff), Gordan Bunoza (Wisla), Toni Šunjić (Zrinjski).


dobro je da je pozvao vranjesa i bunozu, imace puno koristi od njih :roll:

a naravno nema bicakcica, vrancica, vujicevica, osmanagica, pintola, melunovica, djurica i ostalih

Avatar
ZEno.T.
Postovi: 255
Pridružen/a: 04 maj 2009, 16:53
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la ZEno.T. » 27 avg 2010, 16:00

bayernovac je napisao/la:Možda potencijali reprezentivac naše mlade reprezentacije blizu Werdera Kažu zamjena za Ozila
http://www.fussballtransfers.com/bringt ... 11706.html
[youtube][/youtube]
Taj "mali"je dobar igrač,podsjeća igrom na Zlatana a i najbolji je strijelac u Svedskoj
12.9.2009.

Bosna_Ponosna
Postovi: 34
Pridružen/a: 09 jul 2010, 01:14
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la Bosna_Ponosna » 27 avg 2010, 16:05

Nije mi drago zbog Fejzića, Bedaka i Jakovljevića, ali mi jeste drago zbog Bešića, Handžića i Sipovića.
Zadnja izmjena: Bosna_Ponosna, dana/u 27 avg 2010, 16:08, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
RiNo
Postovi: 5688
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la RiNo » 27 avg 2010, 16:08

Ovaj Avdić se fura malo na Johnny Deppa ali mu ne stoji ova kapa jer ima veliku glavu (što je dobro kod napadača)
100% sportski i krajnje opušten potpis

Phill Jackson
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 apr 2009, 15:27
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la Phill Jackson » 28 avg 2010, 12:27

tulicu moronu glupi sto ne pozva najboljeg zadnjeg veznog lige i igraca za kojeg su u zadnjih godinu dana interes pokazali hamburg,furth i partizan,,nikad mi nije bilo jasno sto u prvoj postavi ne igra,dzaba dobra forma i sve,ko sto je @gollum reko vazno je da su pozvani tamo neki bedak koji ni u zvijezdi nije standardan i mujakic iz travnika..kolko je smjesan tulic potvrdjuje ona cinjenica da mu je dzafic koji bazen ne moze pogodit starter i jos kapiten,da nije smjesno bilo bi zalosno
http://liverpool.bosnianforum.com/

It's Always Sunny in Philadelphia

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la gruezi » 29 avg 2010, 00:11

tulic ,pravi srbin, nema sta cini sve sto je u njegovoj moci da unisti i od bih odbije sto vise mladih igraca

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la newton_heath_lyr » 02 sep 2010, 02:56

gruezi je napisao/la:tulic ,pravi srbin, nema sta cini sve sto je u njegovoj moci da unisti i od bih odbije sto vise mladih igraca
Odbio sam Njemačku zbog Bosne i Hercegovine


Muhamed Bešić, nogometaš Hamburga iako nema punih osamnaest godina već je član prve ekipe njemačkog velikana. Svojim igrama oduševio je trenera Armina Veha, a njegovi nastupi nisu ostali nezapaženi ni u njemačkom nogometnom savezu. Nijemci su ga zvali da zaigra za njihovu reprezentaciju, ali je ovaj mladić koji je rođen u Berlinu to glatko odbio, i odlučio zaigrati za BiH. Prihvatio je poziv Branimira Tulića, selektora mlade bh. reprezentacije, i debitovat će u petak na Grbavici u duelu sa Italijom.

Nikada nisam razmišljao da igram za neku drugu zemlju osim BiH. Zvali su me iz Njemačke, ali mene srce vuče za Bosnom, i to je razlog što sam odlučilo da zaigram za svoju zemlju. Jedva čekam da istrčim na Grbavicu, i zaigram u najdražem dresu - kaže za «San Sport» Muhamed Bešić.

Igranje u mladoj selekciji put je ka dresu najboljeg tima BiH.Nadam se da ću svojim igrama skrenuti pažnju na sebe, i zaslužiti poziv selektora Safeta Sušića. Ipak sada sam skoncentrisan na mladu reprezentaciju i utakmicu sa Italijom.

Nogometaš Hamburga igra na poziciji stopera i po mnogima je nasljednik Emira Spahića.Velika mi je čast kada me uspoređuju sa Spahićem koji je sjajan igrač. Nadam se da ću uskoro imati priliku igrati zajedno s njim, kao i sa ostalim našim zvijezdama.

Na prijateljskoj utakmici Hajduka i Hamburga Bešića je oduševio Senijad Ibričić.Ibro je veliki čovjek i nogometaš. Prišao mi je poslije utakmice, te smo razmijenili dresove. Pohvalio je moju igru, i rekao da samo nastavim kvalitetno trenirati.

Prve nogometne korake mladi stoper napravio je u Tenis Borusiji klubu iz Berlina.Došao sam u klub sa devet godina i tu sam ostao do svoje šesnaeste godine. Tada su me vidjeli skauti Hamburga, i ponudili da dođem u njihov klub, što sam i prihvatio.

Početak u klubu sa sjevera Njemačke nije bio lagan.Teško mi je palo odvajanje od porodice, jer su roditelji i mlađi brat ostali u Berlinu. Trebalo mi je pola godine da se naviknem sam živjeti Poslije je sve išlo odlično, i ove sezone sam zaigrao za prvi tim Hamburga.

Sa nepunih osamnaest godina našao se u istoj slačionici sa Van Nistelrojom, Petrićem, Gererom...Najviše mi je pomogao Mladen Petrić koji je sjajan momak. Inače svi ti igrači su veliki profesionalci i uvijek su tu kada mladom igraču treba pomoći.

Sergej Barbarez legenda je Hamburga...Bio sam sa Barbarezon nekoliko puta, i rekao mi je da ako mi nešto treba da ga odmah zovem. Puno mi znači podrška čovjeka kojeg toliko cijene u klubu i gradu.

Pošto nije punoljetan, Bešić još nije potpisao profesionaloni ugovor sa svojim klubom.- Za sedam dana ću proslaviti osamnaesti rođendan, i odmah ću dobiti pravi ugovor. Sve je dogovoreno i uskoro ću staviti potpis na vjernost Hamburgu.Nakon toga slijedi potraga za stanom, jer je Muhamed do sada živio u internatu gdje je završavao srednju školu.- Uskoro useljavam u stan, i jedva čekam da konačno imam svoje mjesto prebivališta. Završio sam i školu tako da ću se sada moći isključivo posvetiti nogometu - ispričao je za «San Sport» Bešić.

D. Karavdić

Slomio obje ruke

U prijateljskom meču sa Juventusom, Bešić je doživio tešku povredu u kojoj je slomio obje ruke.- U jednom duelu sa Davidom Trezegeom nezgodno sam pao i slomio zglobove na obje ruke. To me odvojilo od terena skoro dva mjeseca, ali sada je sve uredu i spreman sam ponovo zaigrati - kaže Bešić.

Tulić oduševljen Bešićem

Branimir Tulić, selektor bh. mlade selekcije nakon nekoliko odrađenih treninga za Bešića ima samo riječi hvale.- Vidi se da se radi o sjajnom igraču. Odličan je tehničar koji igra sa obje noge. Sigurno da je on budućnost našeg nogometa, i da će brzo zaigrati za A reprezentaciju BiH - hvali Tulić svog pulena.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17782
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la Omerbavarac » 02 sep 2010, 03:01

Kad se igra utakmica sa Italijanima?
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la newton_heath_lyr » 02 sep 2010, 03:15

Omerbavarac je napisao/la:Kad se igra utakmica sa Italijanima?
Sutra(Petak) ,mislim u 17 sati(BHT 1).
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
RiNo
Postovi: 5688
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la RiNo » 02 sep 2010, 03:39

Dino Hamzić (Sarajevo), Nevres Fejzić (Radnik), Muhamed Subašić (Olimpik), Nenad Kiso (Čukarički), Danijel Kožul (Široki), Adin Džafić (Čelik), Muhamed Mujić (Olimpik), Sanid Mujakić (Travnik), Edin Višća (Željezničar), Ivan Sesar (Lokomotiva), Goran Galešić (Partizan), Anes Haurdić (Jablonec), Nemanja Bilbija (Vojvodina), Muhamed Bešić (Hamburg), Dejan Jakovljević (Arau), Mersad Bedak (Zvijezda), Enes Sipović (Otetul), Kenan Handžić (Sarajevo), Ibrahim Šehić (Željezničar), Ognjen Vranješ (Sheriff), Gordan Bunoza (Wisla), Toni Šunjić (Zrinjski)
VS
Colombi (Alessandria), Mannone (Arsenal), Perin (Genoa), Angella (Empoli), Ariaudo (Cagliari), Biraghi (Inter), D'Ambrosio (Torino), Mazzotta (Pescara), Natalino (Inter), Ogbonna (Torino), Ranocchia (Bari), Bolzoni (Siena), Bonaventura (Atalanta), Fabbrini (Empoli), Marrone (Siena), Mazzarani (Modena), Mustacchio (Varese), Pasquato (Modena), Schelotto (Cesena), Soriano (Empoli), Borini (Chelsea), Marilungo (Sampdoria), Okaka (Roma), Paloschi (Parma)
"Seria A" VS "Premijer Liga BiH"
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la newton_heath_lyr » 02 sep 2010, 03:44

RiNo je napisao/la:
Dino Hamzić (Sarajevo), Nevres Fejzić (Radnik), Muhamed Subašić (Olimpik), Nenad Kiso (Čukarički), Danijel Kožul (Široki), Adin Džafić (Čelik), Muhamed Mujić (Olimpik), Sanid Mujakić (Travnik), Edin Višća (Željezničar), Ivan Sesar (Lokomotiva), Goran Galešić (Partizan), Anes Haurdić (Jablonec), Nemanja Bilbija (Vojvodina), Muhamed Bešić (Hamburg), Dejan Jakovljević (Arau), Mersad Bedak (Zvijezda), Enes Sipović (Otetul), Kenan Handžić (Sarajevo), Ibrahim Šehić (Željezničar), Ognjen Vranješ (Sheriff), Gordan Bunoza (Wisla), Toni Šunjić (Zrinjski)
VS
Colombi (Alessandria), Mannone (Arsenal), Perin (Genoa), Angella (Empoli), Ariaudo (Cagliari), Biraghi (Inter), D'Ambrosio (Torino), Mazzotta (Pescara), Natalino (Inter), Ogbonna (Torino), Ranocchia (Bari), Bolzoni (Siena), Bonaventura (Atalanta), Fabbrini (Empoli), Marrone (Siena), Mazzarani (Modena), Mustacchio (Varese), Pasquato (Modena), Schelotto (Cesena), Soriano (Empoli), Borini (Chelsea), Marilungo (Sampdoria), Okaka (Roma), Paloschi (Parma)
"Seria A" VS "Premijer Liga BiH"
Prosli put Premijer Liga BiH je pokazala zube,vidjecemo sutra.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la Bosco » 02 sep 2010, 12:07

Nek nam je Bog na pomoći s ovik kvazistručnjakom, on je izgubio od Luksemburga, od jeebenog Luksemburga. To ti je isto da sastaviš ekipu s ovog foruma koji vola igrat lopte i igraš protiv mlade reprezentacije onako, da se izigraš jer ti je dosadno kod kuće i dođeš na najveći bh. stadion i pobijediš reprezentaciju. Ja bih se ubio da sam na njegovom mjestu i to ubio bih se tako što bih izvršio harakiri.

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la brazzo » 02 sep 2010, 12:49

newton_heath_lyr je napisao/la:
RiNo je napisao/la:
Dino Hamzić (Sarajevo), Nevres Fejzić (Radnik), Muhamed Subašić (Olimpik), Nenad Kiso (Čukarički), Danijel Kožul (Široki), Adin Džafić (Čelik), Muhamed Mujić (Olimpik), Sanid Mujakić (Travnik), Edin Višća (Željezničar), Ivan Sesar (Lokomotiva), Goran Galešić (Partizan), Anes Haurdić (Jablonec), Nemanja Bilbija (Vojvodina), Muhamed Bešić (Hamburg), Dejan Jakovljević (Arau), Mersad Bedak (Zvijezda), Enes Sipović (Otetul), Kenan Handžić (Sarajevo), Ibrahim Šehić (Željezničar), Ognjen Vranješ (Sheriff), Gordan Bunoza (Wisla), Toni Šunjić (Zrinjski)
VS
Colombi (Alessandria), Mannone (Arsenal), Perin (Genoa), Angella (Empoli), Ariaudo (Cagliari), Biraghi (Inter), D'Ambrosio (Torino), Mazzotta (Pescara), Natalino (Inter), Ogbonna (Torino), Ranocchia (Bari), Bolzoni (Siena), Bonaventura (Atalanta), Fabbrini (Empoli), Marrone (Siena), Mazzarani (Modena), Mustacchio (Varese), Pasquato (Modena), Schelotto (Cesena), Soriano (Empoli), Borini (Chelsea), Marilungo (Sampdoria), Okaka (Roma), Paloschi (Parma)
"Seria A" VS "Premijer Liga BiH"
Prosli put Premijer Liga BiH je pokazala zube,vidjecemo sutra.
pa i nije baš premijer liga pola pola je a i u prvoj postavi će biti više ''gastarbajtera''. 8-)
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la Principatus » 02 sep 2010, 14:47

Lista nije 100% tacna, jer je koliko znam Ognjen Vranjes u Luxemburgu.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Groundhopper
Postovi: 51
Pridružen/a: 11 jun 2008, 18:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: U-21,U-19,U-17

Post Postao/la Groundhopper » 02 sep 2010, 14:56

Slabo znaš ;)
Država velikih mogućnosti za male umove dubokih džepova!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.