U-21, U-19, U-17

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DrFilgud » 18 jun 2017, 20:21

Raonffa je napisao/la: Ma i to je fraza, pogotovo u ovim omladinskim kategorijama. Eno ti primjer utakmica mlade reprezentacije protiv Švicarske neki dan, svi koji su nastupali su igrali ili igraju u našoj ligi, i vidio si da aman zaman jaki Švicarci nisu uopšte toliko bolji od mladića koji su ponikli ovdje na našim terenima.
To je jedno poluvrijeme, u deset utakmica u kojima smo bili inferiorni protiv Svicarske ili slicnio kvalitetnih ekipa. Prije bih rekao da su nas potcijenili, nakon vodstva i vise od pola sata raspada u igri nase reprezentacije.
Ma nema se tu sta puno diskutovati, rezultati govore sve, to sto smo par puta bljesnuli je bilo zahvaljujuci "strancima".
Nejse, igrace poput Jelisisca ne bi trebalo ignorisati, pozvati decka na slijedece okupljanjie, nema se sta izgubiti.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Raonffa » 18 jun 2017, 20:35

DrFilgud je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Ma i to je fraza, pogotovo u ovim omladinskim kategorijama. Eno ti primjer utakmica mlade reprezentacije protiv Švicarske neki dan, svi koji su nastupali su igrali ili igraju u našoj ligi, i vidio si da aman zaman jaki Švicarci nisu uopšte toliko bolji od mladića koji su ponikli ovdje na našim terenima.
To je jedno poluvrijeme, u deset utakmica u kojima smo bili inferiorni protiv Svicarske ili slicnio kvalitetnih ekipa. Prije bih rekao da su nas potcijenili, nakon vodstva i vise od pola sata raspada u igri nase reprezentacije.
Ma nema se tu sta puno diskutovati, rezultati govore sve, to sto smo par puta bljesnuli je bilo zahvaljujuci "strancima".
Nejse, igrace poput Jelisisca ne bi trebalo ignorisati, pozvati decka na slijedece okupljanjie, nema se sta izgubiti.
Pa eto ona Đurićeva generacija koja je sa Njemcima igrala na Koševu, kostur tima je bio iz Premijer lige, praktično su jedino Bešić i Đurić igrali vani.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DrFilgud » 18 jun 2017, 20:52

Raonffa je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Ma i to je fraza, pogotovo u ovim omladinskim kategorijama. Eno ti primjer utakmica mlade reprezentacije protiv Švicarske neki dan, svi koji su nastupali su igrali ili igraju u našoj ligi, i vidio si da aman zaman jaki Švicarci nisu uopšte toliko bolji od mladića koji su ponikli ovdje na našim terenima.
To je jedno poluvrijeme, u deset utakmica u kojima smo bili inferiorni protiv Svicarske ili slicnio kvalitetnih ekipa. Prije bih rekao da su nas potcijenili, nakon vodstva i vise od pola sata raspada u igri nase reprezentacije.
Ma nema se tu sta puno diskutovati, rezultati govore sve, to sto smo par puta bljesnuli je bilo zahvaljujuci "strancima".
Nejse, igrace poput Jelisisca ne bi trebalo ignorisati, pozvati decka na slijedece okupljanjie, nema se sta izgubiti.
Pa eto ona Đurićeva generacija koja je sa Njemcima igrala na Koševu, kostur tima je bio iz Premijer lige, praktično su jedino Bešić i Đurić igrali vani.
Besic, Djuric, Stevanovic, koji je vec 2-3 godine bio u Vojvodini, oni su bili kljucni igraci i iznijeli najveci teret.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Raonffa » 18 jun 2017, 20:59

DrFilgud je napisao/la: Besic, Djuric, Stevanovic, koji je vec 2-3 godine bio u Vojvodini, oni su bili kljucni igraci i iznijeli najveci teret.
Stevanović je prvo odigrao dobru sezonu u Borcu, pa se tek kasnije ustalio u Vojvodini.

BiH: Bukvić, Čolić, Kvesić, Markić, Sipović, Višća, Stevanović, Bilbija (od 78. Zakarić), Grahovac, Bešić (od 90. Mešanović), Đurić.

Kao što rekoh, izuzev Bešića i Đurića, svi igrači su u ovom trenutku imali nastupe u Premijer ligi. I nisu nikako Bešić i Đurić mogli sami nositi reprezentaciju, to je priča za malu djecu.

Otišao je Sipović doduše kao junior iz Želje u Rumuniju, al' je svejedno ponikao u našoj državi.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DrFilgud » 18 jun 2017, 21:27

Raonffa je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la: Besic, Djuric, Stevanovic, koji je vec 2-3 godine bio u Vojvodini, oni su bili kljucni igraci i iznijeli najveci teret.
Stevanović je prvo odigrao dobru sezonu u Borcu, pa se tek kasnije ustalio u Vojvodini.
Stevanovicu je to, u vrijeme tekme sa Svabama, bila treca uspjesna sezona u Vojvodini, a na zimu je otisao u Sevillu. Stevanovic nije proizvod naseg, nego srpskog fudbala. Vojvodina, Palić, Borac, Vojvodina... Uz njih trojicu, istakli su se Visca, Grahovac, Bilbija, ali su ovi bili kljucni.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Raonffa » 18 jun 2017, 21:34

DrFilgud je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la: Besic, Djuric, Stevanovic, koji je vec 2-3 godine bio u Vojvodini, oni su bili kljucni igraci i iznijeli najveci teret.
Stevanović je prvo odigrao dobru sezonu u Borcu, pa se tek kasnije ustalio u Vojvodini.
Stevanovicu je to, u vrijeme tekme sa Svabama, bila treca uspjesna sezona u Vojvodini, a na zimu je otisao u Sevillu. Stevanovic nije proizvod naseg, nego srpskog fudbala. Vojvodina, Palić, Borac, Vojvodina... Uz njih trojicu, istakli su se Visca, Grahovac, Bilbija, ali su ovi bili kljucni.
Ne kažem ja da nije bila uspješna, al' mislim da je prve prave seniorske korake napravio u Borcu, u našoj ligi. Dakle igrao je u našoj ligi, odigrao dobru polusezonu i kasnije se ustalio u Vojvodini, prije toga su ga kao momka šutali po posudbama po Palićima i ostalim qurcima palcima.

Ma mi smo tada i igrali dobar nogomet, u odbrani bili dobri, na sredini terena dobro stajali. Sam znaš da sa tim stvarima Đurić sigurno nema nikakve veze. Na stranu rezultat koji su oni ostvarili, ja govorim o samoj igri na terenu gdje smo bili zaista dobri.

Kad se samo sjetim kako su tada igrali Čolić i Kvesić na bekovskim pozicijama, bili su odlični.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DrFilgud » 18 jun 2017, 21:49

Raonffa je napisao/la: Ne kažem ja da nije bila uspješna, al' mislim da je prve prave seniorske korake napravio u Borcu, u našoj ligi. Dakle igrao je u našoj ligi, odigrao dobru polusezonu i kasnije se ustalio u Vojvodini, prije toga su ga kao momka šutali po posudbama po Palićima i ostalim qurcima palcima.

Ma mi smo tada i igrali dobar nogomet, u odbrani bili dobri, na sredini terena dobro stajali. Sam znaš da sa tim stvarima Đurić sigurno nema nikakve veze. Na stranu rezultat koji su oni ostvarili, ja govorim o samoj igri na terenu gdje smo bili zaista dobri.

Kad se samo sjetim kako su tada igrali Čolić i Kvesić na bekovskim pozicijama, bili su odlični.
U pravu si , igrali smo dobro, a i selektor je bio dobar. Opet kad vidis ko je napravio barem nekakvu karijeru i igrao u A reprezentaciji, ispadose ova trojica, uz Viscu, ostalo taraba.
Nema nama zivota bez dijaspore, a da je srece da imamo ligu na nivou Slovenije,za koju godinu bi napali barem polufinale EP.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Raonffa » 18 jun 2017, 22:03

DrFilgud je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Ne kažem ja da nije bila uspješna, al' mislim da je prve prave seniorske korake napravio u Borcu, u našoj ligi. Dakle igrao je u našoj ligi, odigrao dobru polusezonu i kasnije se ustalio u Vojvodini, prije toga su ga kao momka šutali po posudbama po Palićima i ostalim qurcima palcima.

Ma mi smo tada i igrali dobar nogomet, u odbrani bili dobri, na sredini terena dobro stajali. Sam znaš da sa tim stvarima Đurić sigurno nema nikakve veze. Na stranu rezultat koji su oni ostvarili, ja govorim o samoj igri na terenu gdje smo bili zaista dobri.

Kad se samo sjetim kako su tada igrali Čolić i Kvesić na bekovskim pozicijama, bili su odlični.
U pravu si , igrali smo dobro, a i selektor je bio dobar. Opet kad vidis ko je napravio barem nekakvu karijeru i igrao u A reprezentaciji, ispadose ova trojica, uz Viscu, ostalo taraba.
Nema nama zivota bez dijaspore, a da je srece da imamo ligu na nivou Slovenije,za koju godinu bi napali barem polufinale EP.
A dobro, bilo je raznih okolnosti kod tih igrača. Recimo, Kvesić je bio pozvan u A reprezentaciju pola godine poslije ove utakmice sa Njemačkom, i tamam na pripremama za nastavak sezone u februaru povrijedi ligamente, i propade mu i poziv u repku, i eventualni transfer, a i ozbiljnija karijera. Čolić je sam se zayebao.

Stevanović je krenuo baš agresivno, ni manje ni više nego Sevilla, al' napravio je ipak prevelik zalogaj i to ga je koštalo. Grahovac je napravio igračku karijeru u najmanju ruku kao Đurić, vjerovatno i bolju.

Bilbija i Mešanović ništa specijalno van naše lige, i ako su i dan danas jedni od najboljih u našoj ligi.

Uglavnom ova generacija nam je poslije one Salihovićeve i Džekine (mislim da je Džeko tada igrao za mladu reprezentaciju) kada su igrali baraž protiv Češke, dala najviše igrača u reprezentaciju.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DrFilgud » 18 jun 2017, 22:17

Raonffa je napisao/la: Uglavnom ova generacija nam je poslije one Salihovićeve i Džekine (mislim da je Džeko tada igrao za mladu reprezentaciju) kada su igrali baraž protiv Češke, dala najviše igrača u reprezentaciju.
Ma ono je bila najbolja generacija i najdalje dobacila. Salihovic, Ibisevic vec igrali u Bundesligi, Francuskoj, Dzeko bio najbolji mladi igrac Ceske, Ibricic najveci talenat HNL, Pandza bio odlican i postali vrlo vazni reprezentativci.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Raonffa » 18 jun 2017, 22:24

DrFilgud je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Uglavnom ova generacija nam je poslije one Salihovićeve i Džekine (mislim da je Džeko tada igrao za mladu reprezentaciju) kada su igrali baraž protiv Češke, dala najviše igrača u reprezentaciju.
Ma ono je bila najbolja generacija i najdalje dobacila. Salihovic, Ibisevic vec igrali u Bundesligi, Francuskoj, Dzeko bio najbolji mladi igrac Ceske, Ibricic najveci talenat HNL, Pandza bio odlican i postali vrlo vazni reprezentativci.
Jel' se sjećaš ti prvih 11 u tom baržu protiv Češke? Ja se nikako ne mogu sjetiti nikoga osim Seje, a i to zbog onog odličnog gola.

Bilo je to podavno, ima tome 10 godina, ja dijete bio jbg.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DrFilgud » 18 jun 2017, 22:29

Raonffa je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Uglavnom ova generacija nam je poslije one Salihovićeve i Džekine (mislim da je Džeko tada igrao za mladu reprezentaciju) kada su igrali baraž protiv Češke, dala najviše igrača u reprezentaciju.
Ma ono je bila najbolja generacija i najdalje dobacila. Salihovic, Ibisevic vec igrali u Bundesligi, Francuskoj, Dzeko bio najbolji mladi igrac Ceske, Ibricic najveci talenat HNL, Pandza bio odlican i postali vrlo vazni reprezentativci.
Jel' se sjećaš ti prvih 11 u tom baržu protiv Češke? Ja se nikako ne mogu sjetiti nikoga osim Seje, a i to zbog onog odličnog gola.

Bilo je to podavno, ima tome 10 godina, ja dijete bio jbg.
https://www.transfermarkt.de/spielberic ... ht/2774204
Evo sa TM, bio je i legendarni Avdijakadabra :D

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Raonffa » 18 jun 2017, 22:37

DrFilgud je napisao/la: https://www.transfermarkt.de/spielberic ... ht/2774204
Evo sa TM, bio je i legendarni Avdijakadabra :D
Smajić, Čović, Lede Muharemović, svi se oni danas vrte po ovim našim 'livadama', a znam da su bili talenti i da nisu uspjeli napraviti ozbiljnije karijere, pogotovo Smajić i Lede. Uglavnom, ova nam je generacija dala najviše A reprezentativaca, i dosta važnih igrača u budućnosti, mislim neki su najvažniji igrači reprezentacije evo i danas, skoro 11 godina poslije ovog dvomeča sa Češkom.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DrFilgud » 18 jun 2017, 22:55

Raonffa je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la: https://www.transfermarkt.de/spielberic ... ht/2774204
Evo sa TM, bio je i legendarni Avdijakadabra :D
Smajić, Čović, Lede Muharemović, svi se oni danas vrte po ovim našim 'livadama', a znam da su bili talenti i da nisu uspjeli napraviti ozbiljnije karijere, pogotovo Smajić i Lede. Uglavnom, ova nam je generacija dala najviše A reprezentativaca, i dosta važnih igrača u budućnosti, mislim neki su najvažniji igrači reprezentacije evo i danas, skoro 11 godina poslije ovog dvomeča sa Češkom.
I opet su dijaspora i stranci bili nosioci, Salih, Ibisevic, Dzeko , Ibricic, Memisevic.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 18 jun 2017, 22:56

Domaca liga je smijurija, ocekivati da se tu nesto ozbiljno napravi je nerealno. Jos uvijek je medju najgorim ligama u Evropi i vidjecemo ove godine u EL/CL na sta to lici jos jednom.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DrFilgud » 18 jun 2017, 23:01

Meni je cudno da , recimo, Nedim Hadzic jos nije prakticno ni debitovao za seniore Sarajeva, a smatra se ultratlentom?

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Raonffa » 18 jun 2017, 23:06

DrFilgud je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la: https://www.transfermarkt.de/spielberic ... ht/2774204
Evo sa TM, bio je i legendarni Avdijakadabra :D
Smajić, Čović, Lede Muharemović, svi se oni danas vrte po ovim našim 'livadama', a znam da su bili talenti i da nisu uspjeli napraviti ozbiljnije karijere, pogotovo Smajić i Lede. Uglavnom, ova nam je generacija dala najviše A reprezentativaca, i dosta važnih igrača u budućnosti, mislim neki su najvažniji igrači reprezentacije evo i danas, skoro 11 godina poslije ovog dvomeča sa Češkom.
I opet su dijaspora i stranci bili nosioci, Salih, Ibisevic, Dzeko , Ibricic, Memisevic.
Ma naravno, očekivano je da igrači iz stranih liga budu nosioci naspram ovih iz naše domaće, al' u svakoj generaciji ima sigurno par finih igrača iz naše lige, samo te talente treba nekako usmjeravati na pravi put, a ne da im vrhunac bude odlazak u Tursku ligu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la MortemHz » 18 jun 2017, 23:31

DrFilgud je napisao/la:Meni je cudno da , recimo, Nedim Hadzic jos nije prakticno ni debitovao za seniore Sarajeva, a smatra se ultratlentom?
Od ove sezone ce ozbiljnije igrati, kaze se da je najveci talenat jer je zabio skoro 100 golova u 2 sezone u juniorima.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la marconato » 18 jun 2017, 23:34

DrFilgud je napisao/la: Nema nama zivota bez dijaspore, a da je srece da imamo ligu na nivou Slovenije,za koju godinu bi napali barem polufinale EP.
Hrvatska i Srbija imaju jace lige od Slovenije i daleko vise izbacuju kvalitetnih igraca, pa je opet iluzorno i pricati o polufinalima i velikim rezultatima... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la legenda reala » 18 jun 2017, 23:40

Raonffa je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la: https://www.transfermarkt.de/spielberic ... ht/2774204
Evo sa TM, bio je i legendarni Avdijakadabra :D
Smajić, Čović, Lede Muharemović, svi se oni danas vrte po ovim našim 'livadama', a znam da su bili talenti i da nisu uspjeli napraviti ozbiljnije karijere, pogotovo Smajić i Lede. Uglavnom, ova nam je generacija dala najviše A reprezentativaca, i dosta važnih igrača u budućnosti, mislim neki su najvažniji igrači reprezentacije evo i danas, skoro 11 godina poslije ovog dvomeča sa Češkom.

Jusuf Dajić šta je snjim bilo, igro je u toj generaciji, onda Pehlić on je bio po Litvaniji negdje, Marko Maksimović je bio važan član, kao i Pandža
Memišević bio nada Werdera al ništa nije napravio u karijeri

Smajić i Muharemović su bili po Belgiji
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Raonffa » 19 jun 2017, 00:08

legenda reala je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la: https://www.transfermarkt.de/spielberic ... ht/2774204
Evo sa TM, bio je i legendarni Avdijakadabra :D
Smajić, Čović, Lede Muharemović, svi se oni danas vrte po ovim našim 'livadama', a znam da su bili talenti i da nisu uspjeli napraviti ozbiljnije karijere, pogotovo Smajić i Lede. Uglavnom, ova nam je generacija dala najviše A reprezentativaca, i dosta važnih igrača u budućnosti, mislim neki su najvažniji igrači reprezentacije evo i danas, skoro 11 godina poslije ovog dvomeča sa Češkom.

Jusuf Dajić šta je snjim bilo, igro je u toj generaciji, onda Pehlić on je bio po Litvaniji negdje, Marko Maksimović je bio važan član, kao i Pandža
Memišević bio nada Werdera al ništa nije napravio u karijeri

Smajić i Muharemović su bili po Belgiji
Dajić je igrao po Mađarskoj, sad igra za nekakav "hrvatski" klub u petoj ligi Švicarske, kad kažem hrvatski, mislim da su vjerovatno vlasnici Hrvati koji žive u Švici, beli za klub igraju samo Balkanci. Maksimović znam da je igrao kod kona, poslije se čini mi se Leotar, Borac i vrlo je rano završio karijeru.

Memiševića se sjećam da je iz Werdera došao u Želju, al' ništa nije pokazao, mislim da se poslije Želje vrtio po klubovima u našoj ligi, sad je možda i on završio karijeru.

Za tog Pehlića ne znam ništa, ne znam opšte ko je lik :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.