U-21, U-19, U-17

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Unknown2 » 10 okt 2017, 19:32

Loncar nije asist ;)

ima snimak utakmice?

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la solinas » 10 okt 2017, 19:39

dubrovnik je napisao/la:
Merhaba je napisao/la:Ma Hercegovina je samo regija u Bosni kao Krajina , Posavina itd. Nema potrebe da ona ikako i stoji u nazivu drzave nego iskljucivo Bosna, ali nas bi uvijek nesto da dijele pa eto al hajd da ne idemo u off previse...
Nije brate isto kao Krajina ili Posavina. Nije Bosna i Posavina vec Bosna i Hercegovina. Ali ajde vi to gledate drugim ocima i nije tema.
Ja sam to napisao gledajuci kakve je sportske velicine taj dio BiH dao a i sam sam slucajno porijeklom iz njenog srca.
Termin Hercegovina,kao sluzbeni i administrativni naziv,uveli su Austrougari...U vrijeme kraljevine Bosne,cesto se koristio naziv donji krajevi
aludirajuci na juzne dijelove kraljevine Bosne.
Za vrijeme Osmanskog carstva,sluzbeni naziv je bio Bosanski Ejalet,ili ti ga pasaluk.
Danasnja BIH nije sastavljena iz dva dijela Bosne I Hercegovine,pa da hercegovina bude zasebna u bilo kojem smislu...ona je uvjek bila dio Bosne,uvjek.
Danasnja desavanja pak,kao i sve drugo,silom su nametnuta,svidjalo se to nama ili ne.....
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la dubrovnik » 10 okt 2017, 19:48

solinas je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
Merhaba je napisao/la:Ma Hercegovina je samo regija u Bosni kao Krajina , Posavina itd. Nema potrebe da ona ikako i stoji u nazivu drzave nego iskljucivo Bosna, ali nas bi uvijek nesto da dijele pa eto al hajd da ne idemo u off previse...
Nije brate isto kao Krajina ili Posavina. Nije Bosna i Posavina vec Bosna i Hercegovina. Ali ajde vi to gledate drugim ocima i nije tema.
Ja sam to napisao gledajuci kakve je sportske velicine taj dio BiH dao a i sam sam slucajno porijeklom iz njenog srca.
Termin Hercegovina,kao sluzbeni i administrativni naziv,uveli su Austrougari...U vrijeme kraljevine Bosne,cesto se koristio naziv donji krajevi
aludirajuci na juzne dijelove kraljevine Bosne.
Za vrijeme Osmanskog carstva,sluzbeni naziv je bio Bosanski Ejalet,ili ti ga pasaluk.
Danasnja BIH nije sastavljena iz dva dijela Bosne I Hercegovine,pa da hercegovina bude zasebna u bilo kojem smislu...ona je uvjek bila dio Bosne,uvjek.
Danasnja desavanja pak,kao i sve drugo,silom su nametnuta,svidjalo se to nama ili ne.....
Dobro care zasto ti meni tumacis povjesne fakte?
Ja sam covjece Hercegovac pa ti pisi ako ces i citavu povjesnu expertizu ovdje. To ne smeta mome nacionalnom opredjeljenju. Da si mome dedu u okolici Stoca rekao da nije Hercegovac vilama bi te iz sela nacero. Nemozemo mi od smokve, sipka, grozdja i kamena biti Bosanci niti to jesmo. Ali to ovdje nije ni vazno niti sam se ja na takve stvari pozivao. I bilo bi lijepo da odmaknes povijest i politiku sa ovog mjesta.
Za to imas forume drugog tipa.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Esport » 10 okt 2017, 19:59

Danas momci odigrali fantastičnu utakmicu, napokon taktički nadigrali i nadtrčali odličnog protivnika.
A ovdje ljudi umijesto da slave, hvale, diskutuju... sktreću temu u nebuloze.
Dajte ljudi držite se fudbala.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 10 okt 2017, 20:02

Najbolja pobjeda neke BH selekcije ove decenije :kafa:

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la maxmore » 10 okt 2017, 20:15

Merhaba je napisao/la:Ma Hercegovina je samo regija u Bosni kao Krajina , Posavina itd. Nema potrebe da ona ikako i stoji u nazivu drzave nego iskljucivo Bosna, ali nas bi uvijek nesto da dijele pa eto al hajd da ne idemo u off previse...
Čuj regija. Eto i BOsna je regija u Bosni i Hercegovini ne treba se država zvati nikako drugačije nego Hercegovina. Čuj isto kao Krajina i Posavina.

Čestitke momcima.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Avatar
giannini
Postovi: 704
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:43
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la giannini » 10 okt 2017, 20:52

solinas je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
Merhaba je napisao/la:Ma Hercegovina je samo regija u Bosni kao Krajina , Posavina itd. Nema potrebe da ona ikako i stoji u nazivu drzave nego iskljucivo Bosna, ali nas bi uvijek nesto da dijele pa eto al hajd da ne idemo u off previse...
Nije brate isto kao Krajina ili Posavina. Nije Bosna i Posavina vec Bosna i Hercegovina. Ali ajde vi to gledate drugim ocima i nije tema.
Ja sam to napisao gledajuci kakve je sportske velicine taj dio BiH dao a i sam sam slucajno porijeklom iz njenog srca.
Termin Hercegovina,kao sluzbeni i administrativni naziv,uveli su Austrougari...U vrijeme kraljevine Bosne,cesto se koristio naziv donji krajevi
aludirajuci na juzne dijelove kraljevine Bosne.
Za vrijeme Osmanskog carstva,sluzbeni naziv je bio Bosanski Ejalet,ili ti ga pasaluk.
Danasnja BIH nije sastavljena iz dva dijela Bosne I Hercegovine,pa da hercegovina bude zasebna u bilo kojem smislu...ona je uvjek bila dio Bosne,uvjek.
Danasnja desavanja pak,kao i sve drugo,silom su nametnuta,svidjalo se to nama ili ne.....
druze to dvoje nije ni blizu jedno drugog
Zadnja izmjena: giannini, dana/u 10 okt 2017, 20:56, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
bhsport
Postovi: 11289
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la bhsport » 10 okt 2017, 20:53

VINKO MARINOVIC trenercina!
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

soko
Postovi: 3771
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la soko » 11 okt 2017, 15:10

Sinoc sam pogledao snimak u21. Gojak je pravo jak igrac, veoma slican Medunjaninu sto se tice kontrole lopte, ima i zadnji pas a jos moze trcati. Jak u duelu, jedina mana mu je sto nekad previse srlja, treba stati na loptu a to se moze nauciti.
Treba ga gurati i u a repci, ipred Pjanica i Besica.
Sto se tice A repke sa Duljevicem, Gojakom, Hajrovic, Besic i Pjanic to moze jako dobro izgledati. Valjda ce Amir i Burnic igrati vise ove sezone. Deni je takodjer tu.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 11 okt 2017, 15:16

U21 repka je solidna, razmisljam ko bi mogao biti pojacanje do 2019, mozda Nedim Hadzic i Dzenis Burnic?

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la invincible1921 » 11 okt 2017, 15:19

soko je napisao/la:Sinoc sam pogledao snimak u21. Gojak je pravo jak igrac, veoma slican Medunjaninu sto se tice kontrole lopte, ima i zadnji pas a jos moze trcati. Jak u duelu, jedina mana mu je sto nekad previse srlja, treba stati na loptu a to se moze nauciti.
Treba ga gurati i u a repci, ipred Pjanica i Besica.
Sto se tice A repke sa Duljevicem, Gojakom, Hajrovic, Besic i Pjanic to moze jako dobro izgledati. Valjda ce Amir i Burnic igrati vise ove sezone. Deni je takodjer tu.
Poznavajuci nas debitovace sa 25
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4756
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Bazinga12345 » 11 okt 2017, 15:22

solinas je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
Merhaba je napisao/la:Ma Hercegovina je samo regija u Bosni kao Krajina , Posavina itd. Nema potrebe da ona ikako i stoji u nazivu drzave nego iskljucivo Bosna, ali nas bi uvijek nesto da dijele pa eto al hajd da ne idemo u off previse...
Nije brate isto kao Krajina ili Posavina. Nije Bosna i Posavina vec Bosna i Hercegovina. Ali ajde vi to gledate drugim ocima i nije tema.
Ja sam to napisao gledajuci kakve je sportske velicine taj dio BiH dao a i sam sam slucajno porijeklom iz njenog srca.
Termin Hercegovina,kao sluzbeni i administrativni naziv,uveli su Austrougari...U vrijeme kraljevine Bosne,cesto se koristio naziv donji krajevi
aludirajuci na juzne dijelove kraljevine Bosne.
Za vrijeme Osmanskog carstva,sluzbeni naziv je bio Bosanski Ejalet,ili ti ga pasaluk.
Danasnja BIH nije sastavljena iz dva dijela Bosne I Hercegovine,pa da hercegovina bude zasebna u bilo kojem smislu...ona je uvjek bila dio Bosne,uvjek.
Danasnja desavanja pak,kao i sve drugo,silom su nametnuta,svidjalo se to nama ili ne.....
Donji kraji su na sjeverozapadu Bih, otprlike od Vrbasa do Sane, a Hercegovina se zvala Zahumlje, Hum

De bgt pročitaj nesto prije nego lupnes

Sorry na offtopicu
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la edinjo-bih » 13 okt 2017, 21:01

Juniorske selekcije Bosne i Hercegovine i Makedonije odigraće dvije prijateljske utakmice u Trening centru NS/FS BiH u Zenici. Prvi meč će biti odigran 17. oktobra u 15:00 sati, a drugi 19. oktobra u istom terminu.

Selektor Toni Karačić je za ove utakmice pozvao sljedeća 22 igrača:

Adnan Kanurić (SC Fortuna Köln, Njemačka), Ševkija Resić (Sarajevo), Jusuf Gazibegović (Red Bull Salzburg), Jasmin Čeliković (Rijeka, Hrvatska), Amir Velić (Željezničar), Amar Beširević (Željezničar), Benjamin Hadžić (Stuttgart, Njemačka), Stefan Kovač (Crvena Zvezda, Srbija), Nedim Hadžić (Sarajevo), Demirel Veladžić (Sarajevo), Edis Smajić (Sloboda), Elvin Kovač (Freiburg, Njemačka), Amar Beganović (Sloboda), Anel Šabanadžović (Željezničar), Milan Mirić (Sloboda Užice, Srbija), Amar Ćatić (PSV Eindhoven, Holandija), Alen Mustafić (Sarajevo), Rijad Sadiku (Sarajevo), Luka Knežević (Široki Brijeg), Vladan Danilović (Borac), Halid Šabanović (Sarajevo), Nikola Kosanić (HSV, Njemačka).

Igrači će se okupiti u nedjelju, 15.10.2017. u Trening kampu.

spisak je ok, oni igraci koji su prestari ('98. godiste) fale (mustafic, suljic, mustedanagic, jovic, stanic, bijelic,..) a od ovih 1999. i 2000. godiste su nekoliko dobrih tu. moze se naci jos poneko dobar ali inace je ok. neznam jedino da li su inace do jucer standardni reprezentativci poput perica, sikanjica, santraca, savica, dadica, .. isto trebali biti pozvani ili ne.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Unknown2 » 13 okt 2017, 21:21

Adnan Kanurić (SC Fortuna Köln, Njemačka) : on igra za SV Deutz 09 ( 5 liga njemacka) :facepalm:
Nikola Kosanić (HSV, Njemačka) : on igra za TSV Niendorf ( 1.Liga Sjever) ista agencija ko Hadzic, Sadiku i Veladzic

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la sajo10 » 13 okt 2017, 21:26

Santrac, Savic, Sikanjic i ostali ce dobiti priliku tek iduce godine kada bude generacija 2000 nastupala. Ovaj spisak igraca se nece puno mjenjati. Mozda dva-tri imena. inace to je to. Dadic ovaj put bez poziva, kao i Vasilj. Medjutim ocekujem da obadvojica se nadju na spisku za kval. meceva. Pogotovo Vasilj.

Ovo je spisak igraca koji (ima tu nekih novi imena) koji su se plasirali na U17 prvenstvno prije dvije godine. Generacija je solidna. Ima ovdje kvaliteta. Ako budemo bili dobri u defanzivi, imamo se cega nadati. Mnogi igraci vec imaju i seniorske nastupe u nogama, a neki vec igraju i zapazenu ulogu tipa Sabanadzovic, pa i Hadzic u Sarajevu (dok nije Husref dosao). Naravno da je za ocekivati prolaz u elitni krug, ali kad uzmemo u obzir da je Karacic sa generacijama 97 i 98 se blamirao, sve je moguce.

Cudi me sto Marinkovic iz Young Boysa ne dobija poziv. Igrao je u dvomecu sa Srbijom proljetos. Inace nastupa za drugi tim YB na lijevom beku i standardan je prvotimac.

Vasilj
Resic, Sadiku, Velic,Besirevic
Celikovic, Sabanadzovic
Smajic, Kovac, B. Hadzic
N. Hadzic


Dobra ekipica. :)
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la sajo10 » 13 okt 2017, 21:29

Zukanovic je napisao/la:Adnan Kanurić (SC Fortuna Köln, Njemačka) : on igra za SV Deutz 09 ( 5 liga njemacka) :facepalm:
Nikola Kosanić (HSV, Njemačka) : on igra za TSV Niendorf ( 1.Liga Sjever) ista agencija ko Hadzic, Sadiku i Veladzic
Haha, nista to nije novo. Odavno se guraju klinci nazor. A to za agenciju samo potvrdjuje da su i dalje mutne vode u savezu.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la PrinceofVeresija » 13 okt 2017, 21:36

Ivan Jukic zabio za Koronu :thumbup:..dobar ovaj momak,moze solidnu karijeru napravit samo ako nastavi ovim tempom...nadam se da ce dogurat npr. do nekog respektabilnog tima tipa Legia

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Primorac » 14 okt 2017, 04:05

sajo10 je napisao/la:
Zukanovic je napisao/la:Adnan Kanurić (SC Fortuna Köln, Njemačka) : on igra za SV Deutz 09 ( 5 liga njemacka) :facepalm:
Nikola Kosanić (HSV, Njemačka) : on igra za TSV Niendorf ( 1.Liga Sjever) ista agencija ko Hadzic, Sadiku i Veladzic
Haha, nista to nije novo. Odavno se guraju klinci nazor. A to za agenciju samo potvrdjuje da su i dalje mutne vode u savezu.
Kakvo guranje nazor ne lupetaj gluposti. Kosanic je bio kapiten u15 i u16 reprezentacije njemačke, Hadzic , Veladzic i Sadiku dokazani u repci , gdje je tu sumnjiv kvalitet reci mi i šta ti smrdi...

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la dubrovnik » 14 okt 2017, 11:54

Vucevich je napisao/la:U21 repka je solidna, razmisljam ko bi mogao biti pojacanje do 2019, mozda Nedim Hadzic i Dzenis Burnic?
Dzenis i Gojak bi trebali sljedece godine biti standardni prvotimci u A timu. Ako ne bude kakvih nepredvidjenih padova ili povreda.
Izgleda da i ovaj mali Cavar iz Zrinjskog obecava pa i njega treba stalno pratiti.
Kapetan U21 Hrvatske Sunjic igrac Lokomotive je strasan potencijal a rodjen je u Zenici. Tko zna kada ce i hoce li uopce dobiti priliku u Hrvatskim seniorima. Novi selektor bi mu trebao prici.
Sa njim i Burnicem bi puno manje ovisili o Besicu i njegovom problematicnom zdrastvenom kartonu.
Hadziahmetovic i Milosevic bi takodjer trebali upasti u seniorski tim.
Strasan potencijal BiH posjeduje u veznom redu i vrlo je vazno da sljedeci izbornik to uspije sloziti.
U Vinku imamo buduceg selektora seniora ali bi ja volio da sto duze radi sa mladim i da ih nakon 2-3 ciklusa preuzme u A timu. Ako on to bude zelio naravno.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la babino » 14 okt 2017, 13:10

jadni mi moj dubrovnice ako nam iduce godine gojak i dzenis budu standardni reprezentativci...
gojak rezerva u najlosijem dinamu u zadnjih 1o godina a dzenis i poslije dortmunda zakovan za klupu svaba, a ako iko daje sansu mladim igracima u njemackoj, to su ova dva kluba..
tesko da ce oni bas tako brzo doci na nivo pjanica, besica ili lulica.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.