U-21, U-19, U-17

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3989
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Juventinisimo » 27 mar 2017, 23:07

Na kraju cirkusa ce biti pozitiva.."pobijedili" smo France, svjetske, evropske, svemirske prvake..i malo nam je falilo..bice drugi puta, po ko zna koji puta.. :puke: :puke: :puke:

Sve to treba isamarati...savez, sekretarice, trenere, igrace... :evil: :evil: :evil:
Sve otjerati u p1cku materinu..

Na treningu im treba dati lopatu i natjerati ih da kopaju cijeli dan..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la pinoglavi » 27 mar 2017, 23:10

Virtu4l je napisao/la:Uvijek sam našim sportistima i ekipama tražio neka opravdanja, krivio nesreću, sudije, mentalitet, protivnik je imao odličan dan, itd... I kad je bilo najgore izvlačio sam ono pozitivno, svađao se sa pola foruma, ali za ovo danas imam da im kažem samo jedno, nayebem vam se mamice svima odreda, od golmana pa do elvedina begića, nafurani balavci pomislili da su igrači, selfiji na svakom koraku, te pet, te dva komada, pizde raspale.

Prekrižio bih svakog od vas dok ne napravite nešto na seniorskom nivou, tek tada bi vam dao da prismrdite svetom dresu.
Njihov zivot i njihove karijere, ako nista drago mi je da su ove omladinske selekcije sve pracenije u javnosti, sad se treba traziti odgovor ko je kriv sto nismo na Europskom, i Savez ce morati raditi nesto. Tako da je ovo odlicno u odnosu na situaciju gdje se slabo prate omladinske selekcije cisto jer smo ziva katastrofa a tako nema i pritiska javnosti.

U igracu u kojem nema potencijala za nesto vise ne bi mu ni Europsko pomoglo, a igracu koji je talentovan i marljiv ovaj neplasman na Europsko ne bi trebao predstavljati neku prepreku za izgradnju profesionalne karijere.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la sajo10 » 27 mar 2017, 23:20

slika

To bi bilo to i za ovu generaciju. Opet igraci 98 dolaze tako blizu jednog sampionata, i opet na kraju se spetljaju i nista... U U21 poziv MORA dobiti Zinedin, cak i Zeric bi se mogao naci tu, dok na nekom sirem spisku prizeljkujem Stanica, Bijelica, Demirovica i Serbecica.

Dalje u U19 nastavljaju Celikovic (kao kapiten 99), Resic i Hadzic. Njima se prikljucuju Nedim, Kovac, Besirevic, Dadic, Veladzic, Sadiku (2000), Smajic, Sabanadzovic...
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la paulus » 28 mar 2017, 08:41

Ovi Sieoki brjeg m ja ne znam sta njih zbu u repku . Nikad ti nece zaigrat za A selekciju ako su dovoljno dobri . Ustvari ja ne znam nijednoh igraCa iz SIrokog il da je poceo karijeru tu a da je zaigRao za BIH
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
brig
Postovi: 2211
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la brig » 28 mar 2017, 08:55

paulus je napisao/la:Ovi Sieoki brjeg m ja ne znam sta njih zbu u repku . Nikad ti nece zaigrat za A selekciju ako su dovoljno dobri . Ustvari ja ne znam nijednoh igraCa iz SIrokog il da je poceo karijeru tu a da je zaigRao za BIH
Ma ko vas ****
S takvim razmisljanjem... :puke:

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la RichmanBiH » 28 mar 2017, 09:18

Historijska utakmica, prevelika medijska hajka na djecake i eto rezultata.
UPRAVA NAPOLJE!

mujoisuljo
Postovi: 996
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la mujoisuljo » 28 mar 2017, 09:32

brig je napisao/la:
paulus je napisao/la:Ovi Sieoki brjeg m ja ne znam sta njih zbu u repku . Nikad ti nece zaigrat za A selekciju ako su dovoljno dobri . Ustvari ja ne znam nijednoh igraCa iz SIrokog il da je poceo karijeru tu a da je zaigRao za BIH
Ma ko vas ****
S takvim razmisljanjem... :puke:
Nemoj na osnovu jednog komentara donositi zaključke i generalizirati stvari.Ja živim u tzv istočnom Mostaru, često poslom odem u Široki i imam gore par ljudi sa kojima se družim.Nedano sjedim na jednoj pumpi i prolazi kolona svatova gdje na čelu lik sa barjakom i sa velikim ustaškim U na njemu, ali opet znam da nisu svi nacionalisti i da nisu svi takvi.Glupo je generalizovati stvari, bar po meni.

P.S. Izvinjajem se na off topic-u.
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la edinjo-bih » 28 mar 2017, 09:36

brig je napisao/la:
paulus je napisao/la:Ovi Sieoki brjeg m ja ne znam sta njih zbu u repku . Nikad ti nece zaigrat za A selekciju ako su dovoljno dobri . Ustvari ja ne znam nijednoh igraCa iz SIrokog il da je poceo karijeru tu a da je zaigRao za BIH
Ma ko vas ****
S takvim razmisljanjem... :puke:
prestani da psujes!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 28 mar 2017, 09:50

RichmanBiH je napisao/la:Historijska utakmica, prevelika medijska hajka na djecake i eto rezultata.
To nije do "medijske hajke" već do luzerskog mentaliteta.

Avatar
Elddar
Postovi: 1885
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Elddar » 28 mar 2017, 10:03

brig je napisao/la:
paulus je napisao/la:Ovi Sieoki brjeg m ja ne znam sta njih zbu u repku . Nikad ti nece zaigrat za A selekciju ako su dovoljno dobri . Ustvari ja ne znam nijednoh igraCa iz SIrokog il da je poceo karijeru tu a da je zaigRao za BIH
Ma ko vas ****
S takvim razmisljanjem... :puke:
Nemoj da se oko pacijenata zamaras, velika vecina raje ovdje zna ko si i da si uredan momak. :P A pacijenata je bilo, i bit će...
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61307
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Virtu4l » 28 mar 2017, 10:07

brig je napisao/la:
paulus je napisao/la:Ovi Sieoki brjeg m ja ne znam sta njih zbu u repku . Nikad ti nece zaigrat za A selekciju ako su dovoljno dobri . Ustvari ja ne znam nijednoh igraCa iz SIrokog il da je poceo karijeru tu a da je zaigRao za BIH
Ma ko vas ****
S takvim razmisljanjem... :puke:
Pusti ba, samo klikni na profil i vidi šta inače piše, nije vrijedan trošenja vremena na njega ;)
Evribadi sej Željo
Željoooo

dadoprso
Postovi: 141
Pridružen/a: 13 mar 2017, 22:53
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la dadoprso » 28 mar 2017, 10:20

Zašto je zamijenio Zizua nakon sat vremena igre?

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la RichmanBiH » 28 mar 2017, 10:27

Vucevich je napisao/la:
RichmanBiH je napisao/la:Historijska utakmica, prevelika medijska hajka na djecake i eto rezultata.
To nije do "medijske hajke" već do luzerskog mentaliteta.

Ma djeca nisu navikla na pritisak.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la phily » 28 mar 2017, 10:52

Jucer nas u-19 razočarala, danas nek nas u-21, u-17 i A repka razočaraju pa da mogu komotno otići i napiti se.....
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 28 mar 2017, 11:32

Samo da Ceska dobi Janeze, bilo bi idealno.

Vjerovatno ce sad Slovenci pobjediti 1-0 penalom u 83oj minuti :lol:

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la babino » 28 mar 2017, 12:02

cudan smo mi narod, neobjasnjivog nekakvog karaktera i mentaliteta...odigras sa francuzima i izraelom dobre tekme i onda te u odlucujucoj bugarska natambura za 45 minuta a treba ti samo remi...nije slucajno ni sto se a repka raspada u svakom barazu, portugal inekako ali irska je pokazala da smo cudan narod, nikakve to veze nema sa kvalitetom jer od one irske smo jaci za klasu...evo ide mozda i novi baraz, ja ne vjerujem u prolaz sve i kad bi sami sebi izabrali protivnika od mogucih 7..
al hajd ti to reci @pinoglavom, koji sve pripisuje kvalitetu, od belgije napravi svemirce, iste te kojima mrtva grcka uze bod i zatvori ih ko da ne postoje...a sad je mozda i tamo neka bugarska u19 jaca za 3 gola od nasih juniora, jest ali u limburi:-)

dadoprso
Postovi: 141
Pridružen/a: 13 mar 2017, 22:53
Kontakt:

Re: RE: Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la dadoprso » 28 mar 2017, 12:13

babino je napisao/la:cudan smo mi narod, neobjasnjivog nekakvog karaktera i mentaliteta...odigras sa francuzima i izraelom dobre tekme i onda te u odlucujucoj bugarska natambura za 45 minuta a treba ti samo remi...nije slucajno ni sto se a repka raspada u svakom barazu, portugal inekako ali irska je pokazala da smo cudan narod, nikakve to veze nema sa kvalitetom jer od one irske smo jaci za klasu...evo ide mozda i novi baraz, ja ne vjerujem u prolaz sve i kad bi sami sebi izabrali protivnika od mogucih 7..
al hajd ti to reci @pinoglavom, koji sve pripisuje kvalitetu, od belgije napravi svemirce, iste te kojima mrtva grcka uze bod i zatvori ih ko da ne postoje...a sad je mozda i tamo neka bugarska u19 jaca za 3 gola od nasih juniora, jest ali u limburi:-)
Ma dobro ali Belgija bez žuće i Hazara je goli ****. Njih dvojica i Radja su jedini koji mogu napraviti razliku, ostalo je sve prosječno

kinder_jaje
Postovi: 1743
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la kinder_jaje » 28 mar 2017, 12:34

Pogresno se radi sa ovom djecom od pocetka nadmoc se pokazuje na sredini terena jer imas igrace koji mogu da trce a ne 5 lafo tehnicara.
Mislim da cemo tesko do bilo kakvog uspjeha dok se to ne promjeni,moras sine trcati,ganjati ako nista bar mu smetaj nece ti niko predati loptu u noge.
Opet su tu klubovi krivi nema sistemskog rada i to se pokazuje na ovim utakmicama gdje te svaka repka pojede trcanjem,smijem glavu dati da smo za dva koplja bolji od ovim bugara sto se tice tehnike ali zato oni to nadomjeste trkom i bas tim presingom.

Muumii
Postovi: 423
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: RE: Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Muumii » 28 mar 2017, 12:55

dadoprso je napisao/la:
babino je napisao/la:cudan smo mi narod, neobjasnjivog nekakvog karaktera i mentaliteta...odigras sa francuzima i izraelom dobre tekme i onda te u odlucujucoj bugarska natambura za 45 minuta a treba ti samo remi...nije slucajno ni sto se a repka raspada u svakom barazu, portugal inekako ali irska je pokazala da smo cudan narod, nikakve to veze nema sa kvalitetom jer od one irske smo jaci za klasu...evo ide mozda i novi baraz, ja ne vjerujem u prolaz sve i kad bi sami sebi izabrali protivnika od mogucih 7..
al hajd ti to reci @pinoglavom, koji sve pripisuje kvalitetu, od belgije napravi svemirce, iste te kojima mrtva grcka uze bod i zatvori ih ko da ne postoje...a sad je mozda i tamo neka bugarska u19 jaca za 3 gola od nasih juniora, jest ali u limburi:-)
Ma dobro ali Belgija bez žuće i Hazara je goli ****. Njih dvojica i Radja su jedini koji mogu napraviti razliku, ostalo je sve prosječno
Kutroa PRVI golman chelsea,ovi iz totenhema drze odbranu totenhema,vermalen i onakav staklen bolji od svakog naseg stopera,naingolan mozda najbolji na svijetu na svojoj poziciji,carrasco CR licno za sva nasa "krila",Hazard,lukaku i ostali,ne treba trosit rijeci,tako da svako pricanje o nekom mogucem poredjenju sa belgijom i pricanje kako mozemo napraviti nesto protiv njih na osnovu naseg "kvaliteta" je u najmanju ruku smijesno,jedino ih mozemo dobit nenormalno dobrom timskom igrom i zalaganjem na terenu,grcku vec mozemo uzet na osnovu kvaliteta,ali i tu valja ZAPET opet,a ne mozes ti ocekivat nista od ove nase djece,kad im se daje prevelika medijska paznja i prevelik se pritisak stavlja na njih,cim izgube tjeraj ih u qrac losi su i takvi komentari,pa izgube djeca volju za treniranjem,generalno mi smo takva nacija da ne znamo podrzat svoju djecu,u bilo cemu,nema sistema,nema organizacije,goo qrac sve redom,igraju djeca na oranicama u fuj uslovima,sansu u toj nasoj famoznoj premijer ligi ne mogu da dobiju iz prostog razloga da ih neko ne bi slomio,otkino nogu ako pocne malo bolje driblat...ugl sve go qrac,tome je i dokaz docek 50 milja ljudi,prepotentnog balavca,koji je nakon toga umislio da je neko i nesto,a ustvari je smrdo obicni,tako da je najbolje ne pridavati puno znacaja ovim omladinskim kategorijama,uostalom cemu toliko nerviranje? To se toliko prije o Dzeki pricalo ? Salihovicu ? i ostalima,pa su eto napravili super karijere,pustit djecu nek treniraju,valjda ce naucit nesto iz svega toga,jer prije svega to njima treba kao izvor finansija za zivota,eh onda tu tek dolazimo do dijeljenja igraca na ove sto im je fudbal biznis i postat ce solidni igraci i talentovane,one koji mogu i zele bit zvijezde,jer naravno ne mogu svi isti bit,tako da ako nam u reprezentaciji bude bar takvih 4-5 igraca iz ove generacije u19 treba bit prezadovoljan,a ja toj svoj djeci prije svega zelim da sto prije pobjegnu iz bih u kakvu zdravu sredinu,a i ovima sto su vec pobjegli ili nisu nikad bili tu,da uspiju od sveg srca :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:

kinder_jaje
Postovi: 1743
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la kinder_jaje » 28 mar 2017, 13:29

Prenosi li ko mladu repku?

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Muumii i 5 gostiju.