U-21, U-19, U-17

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Evander
Postovi: 14431
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Evander » 19 maj 2015, 19:36

**** je napisao/la:
Evander je napisao/la:
"****" je napisao/la:Kao prvo ne seri ti!samo proguglaj bundesligu,svedsku,holandsku,belgijsku ligu
Nasi ko fol organizuju neke tamo kampove po inostranstvu u koje ti nijedna ekipa koja malo drzi do sebe nece pustiti svog igraca umjesto da posalju oficijelne pozive igracima naseg porijekla koji igraju u prvim i drugim ligama evrope i onda mozemo vidjeti na cemu smo


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Dosta vise dijaspore. Neka igraju djeca koja su ovdje odrasla i trenirala pa makar i svaku izgubili.
Pun mi je vise da nam igraci ne znaju maternji jezik i da ovdje na pripreme dolaze kao na godisnji odmor da posjete familiju.
Ako je neki bas talnet iz vana, onda ok. Ali vise volim da igraju djeca iz mrskih mi Zeljo i Sirokog nego iz nekih amaterskih klibova iz Svedske i Austrije.
Ako Hrvatska moze davati sve igrace iz svojih skola fudbala, moci cemo jednog dana i mi.
MAKSIMALNO FORSIRATI DOMACE IGRACE!!!

Ta dijaspora koju toliko mrzis osigurava 50% posto budzeta drzave u kojoj zivis,


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
E pa vrijeme je da sami vec jednom pocnemo nesto raditi i da ne cekamo sadaku vise ;)

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Head » 19 maj 2015, 19:38

Radovac, Andjusic, djeca FK Sarajeva. :clap: :clap:
Domaci produkt najbolji produkt.
Evo i U16 selekcija Sarajeva dere Napredak iz Srbije na turniru u Bijeljini. Zeljeznicar izgubio od Zagreba a Velez od Zvezde,

Bice nesto i od ovih klinaca. :bih:
1946

Poskok
Postovi: 71
Pridružen/a: 16 maj 2015, 19:19
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Poskok » 19 maj 2015, 19:40

To je jedan narod care i zato nikad necu moci da shvatim da neko nekoga moze mrziti samo zato sto ovaj zivi vani


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Cartman » 19 maj 2015, 19:41

Head je napisao/la:Radovac, Andjusic, djeca FK Sarajeva. :clap: :clap:
Domaci produkt najbolji produkt.
Evo i U16 selekcija Sarajeva dere Napredak iz Srbije na turniru u Bijeljini. Zeljeznicar izgubio od Zagreba a Velez od Zvezde,

Bice nesto i od ovih klinaca. :bih:
Suti, sad ce Virto rec da pljujes Zeljinu djecu. :tralala:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Head » 19 maj 2015, 19:48

slika

slika

slika

slika

Branimo cast domaceg fudbala. :bih:

Za U19 dva od tri gola dali igraci Sarajeva (Andjusic i Radovac). Pored njih igrali standardno Burovic i Mihojevic. :bih:
1946

Poskok
Postovi: 71
Pridružen/a: 16 maj 2015, 19:19
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Poskok » 19 maj 2015, 19:50

Samo naprijed[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES]


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la SjeverniVjetar » 19 maj 2015, 19:52

Sto se diskutovalo, diskutovalo se , sada ide klupsko trolanje :roll:

Poskok
Postovi: 71
Pridružen/a: 16 maj 2015, 19:19
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Poskok » 19 maj 2015, 19:57

Steta je da se ne kvalifikujemo bas zbog takvih kao radovac i memija zato sto da smo otisli u grcku ta bi se djeca mogli na velikoj bini pokazati


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la sajo10 » 19 maj 2015, 20:10

SjeverniVjetar je napisao/la:Sto se diskutovalo, diskutovalo se , sada ide klupsko trolanje :roll:
+1

Dovoljan je jedan uvjek da krene havariju bespotrebnu.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54276
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la MortemHz » 19 maj 2015, 20:21

Head je napisao/la:slika

slika

slika

slika

Branimo cast domaceg fudbala. :bih:

Za U19 dva od tri gola dali igraci Sarajeva (Andjusic i Radovac). Pored njih igrali standardno Burovic i Mihojevic. :bih:
:bih:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Heller » 19 maj 2015, 20:58

Head jeste i protivnika imali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
baj d vej, Sloboda se dobro nosila s Dinamo i trebala je dobit, al sta je tu je, Velež :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la sajo10 » 19 maj 2015, 21:35

Zahvaljujemo se generaciji momaka rodjeni 1996. Nema se sta cu cekati, vec polahko se mora praviti nova ekipa gdje takodjer ima dosta talenta. Hoce li doci do izrazaja je druga stvar. Nadam se, kao i mnogi ovdje, da ce momci rodjeni 1997 uci u kvalifikacije sa novim selektorom. To se isto tice i novi kadeta. Malkocevic i Karacic su odradili koliko su mogli i ja se iskreno nadam ce se savez njima zahvaliti i dovesti nove ljude. I ako ne ocekujem neke drasticne promjeni ni na tom plano, i ako dodje do promjena. Svi znamo kakva troclana burgija vrti u nasoj drzavi. Vidjetcemo...

Skupio sam mali spisak igraca rodjeni 1997 koji su nastupali zajednu u U17 repci i neki koji su se pojavljivali na ne oficijalnim pripremama u Zenici tokom zadnje godine dana. Prije nego sto neko se usudi da kaze "sto nema ovog" ili "sta ce ti taj", ovo je moj subjektivni spisak igraca za koje ja mislim da ce barem 2/3 naci na spiskovima. Ima tu jos nekoliko igraca sigurno sto sam zaboravio i sto nisam mogao da nadjem informacija na internetu. Tako da ce sigurno biti po koje ime sto ce nas sve iznenaditi kada izadje oficijalni spisak, nadam se u pozitivnom smislu.

slika

Na prvi pogled generacija koja na papiru je nesto slabija od Modica i kompanije ali gdje takodjer ima nekoliko veliki talenata. Brzo cu samo nabrojati neke poput Cutahije u golu, Haruna iz Stuttgarta za kojeg ocekujem da ce napraviti solidnu karijeru. Tu je stoperski dvojac koji su vec sada upisali skoro 30 nastupa zajedno u U19 reprezentaciji, Orsolic i Corovic. Selimovic iz Metza takodjer interesantan igrac. Kapitensku traku bez ikakve dileme dati Gojaku. A u veznom redu itekako vrijedi spomenuti vec sada dvojicu standardni igraca Premijer Lige, Hadziahmetovica i Redzica. Saric je prosle godine potpisao profesionalni ugovor sa Carpijem koji iduce sezone igra u Serie A. U napadu Acimovic koji je totalno zaboravljen bio u prosloj generaciji, ali ovdje ocekujem da bivsi kapiten kadeta bude medju glavnima. Kremenovic je ako se ne varam potpisao ili je bio pred potpisom za Vojvodinu a Dursun je takodjer igrac za kojeg sam cuo samo dobro. To isto vazi za njegovog mladjeg brata, za koje je bila prica da ce mozda preci u omladinski pogon Stuttgarta.

Opet kazem, ovo je jedan mali spisak kojeg sam "skrojio" vrlo brzo. Siguran sam da ce se pojaviti nekoliko novi imena na oficijalnom spisku. Ima tu nekoliko igraca u dijaspori rodjeni 1997 koji su dosta zaboravljeni a koji bi se mogli naci na spisku selektora. Vrijeme ce to pokazat.

A sad malo da bacimo oko i na njihove mladje kolege... I dalje se usudjujem reci da je generacija 1998 jedna od najjaci i najinteresantniji koje smo imali u zadnji desetak godina ako ne i vise, zato se nadam da ce neki od tih momaka se naci vec na prvom spisku, a pogotovo za kvalifikacije. Odavno, ako mozda ikad, nisam bio toliko siguran da cemo se naci na zavrsnici mladjih prvenstava nego sto sam to bio prije nekoliko mjeseci kad je U17 igrala elitni krug. Toliko talenta da boli glava, toliko igraca koji su prosli i prolaze evropske fudbalske skole, i na kraju opet padasmo na granici... Evo jedan spisak momaka koji su obiljezili avanturu u U17 repci i koji bi se bez ikakvi problema mogli naci medju godinu starijim igracima, cak i u prvoj postavi!

slika

Na kraju, da se i ne zaborave igraci u dijaspori rodjeni 1997-1998. Igraci koji su na ovom i mnogim drugim forumima dosta puta bili prozivani. Igraci koji bi nam legli ko budali samar, ako ne barem za buducnost. Na sljedecem spisku kojeg postavljam se nalaze neki igraci za koje je bez ikakve dileme mogu reci da bi se cak mogli da nadju na spisku Darka Nesterovica. Opet kazem, vecina ovi igraca siguran sam 90 % nece vidjeti U19 repku nase zemlje zbog ovog ili onog razloga ali da se ipak zna. Kad malo bolje skontam pitanje je hoce li uopste se naci na bilo kakvim spisku reprezentacije Bosne i Hercegovine. Ja se nadam da hoce.. Vrijede napomenuti takodjer da su ovo samo nekoliko od veliki bosanskohercegovacki talenata u Evropi, nazalost nisam imao vremena za neki veci spisak...

Mali komentar samo sto se tice ovih "moji" svedjana. Ali Suljic, ma sta reci osim da molimo se Bogu da ce ovaj djecak izabrati Bosnu. Vidim da je bosanceros, cuo sam da ima zelju da nastupa za nas, ali opet to su i dalje djeca pa ne treba uzimati izjave za stvarnost, kakve god one bile. Jedini igrac rodjen 1997 koji je bio na spisku juniorske reprezentacije Svedske. Dovoljno govori sta ovdasnji selektori misle o njemu. S pravom! Hadzikadunic je kapiten Malmöa i takodjer veliki talenat na poziciji stopera. Takodjer kapiten i kadetske reprezentacije Svedske. Nastupao u UEFA Youth League zajedno sa Malmöm jesenas. Prica se veliko o njemu u glavnom. Adnan Maric, momak koji je sa svojih 16 godina debitovao za GAIS (prva liga), najavljivan je kao novi Stefan Schwarz u svedskom fudbalu. Veliki talenat bez ikakve dileme koji je prije skoro godinu-dvije presao u Swansea, i ako je bilo dosta vec klubova u opcijama. Interesantan podatak je da do sada nije nastupao ni za jednu svedsku reprezentaciju sto je vise nego cudno. Nadam se da to moze biti nasa prednost, ali sumnjam da iko iz naseg tabora zna za ovog dragulja.

slika

Toliko od mene za veceras... Laku noc!

Zivjela nasa jedna i jedina! :bih: :bih: :bih:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Edol
Postovi: 874
Pridružen/a: 05 feb 2012, 13:13
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Edol » 19 maj 2015, 21:39

Vjerujem da je danas forumašima koji su kukali srce bilo na mjestu. Omladinci protiv Poljske nisu igrali ni u Širokom ni pod Bijelim Brijegom nego u Vrapčićima, a na slikama u pozadini vidimo da su navijači spremno dočekali da ugoste reprezentaciju i napravili grotlo:

slika

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la SjeverniVjetar » 19 maj 2015, 21:55

Ma mi izgleda mozemo dobiti samo igrace iz Njemacke, koji se ne mogu nametnuti u njihovoj reprezentaciji i koje nam prepuste. Eventualno da se neko iz neke manje drzave , poput Hajrovica, uvrijedi i prebjegne nama.
Nazalost, nasi uzimaju igrace tek kada nemaju izbora i moraju ih pozvati, zato nisam optimista po pitanju igraca iz Svedske, Austrije i drugih manjih nacija. Te igtrace treba ganjati, raditi na njima, a to nasi nece i ne zele.
Oni svakog pokusaju otjerati, pa ako im ne uspije, onda ga pozovu.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11705
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la AllGunsBlazing » 19 maj 2015, 21:59

Smijesno samo da se zapostavlja jedan Amir Masic iako je prekucao ligu za svoj uzrast.
Celik!3,2,2.

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la 1922VFC1981 » 19 maj 2015, 22:09

Edol je napisao/la:Vjerujem da je danas forumašima koji su kukali srce bilo na mjestu. Omladinci protiv Poljske nisu igrali ni u Širokom ni pod Bijelim Brijegom nego u Vrapčićima, a na slikama u pozadini vidimo da su navijači spremno dočekali da ugoste reprezentaciju i napravili grotlo:

slika
BIlo je 350-400 ljudi mala tribina iza gola je bila popunjena,ako vec trazis mahane da ti odgovrim,vi iz Zenice nemate sta pricat o posjeti na stadionu.
#musvdg

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Pivopija » 19 maj 2015, 22:29

1922VFC1981 je napisao/la:
Edol je napisao/la:Vjerujem da je danas forumašima koji su kukali srce bilo na mjestu. Omladinci protiv Poljske nisu igrali ni u Širokom ni pod Bijelim Brijegom nego u Vrapčićima, a na slikama u pozadini vidimo da su navijači spremno dočekali da ugoste reprezentaciju i napravili grotlo:

slika
BIlo je 350-400 ljudi mala tribina iza gola je bila popunjena,ako vec trazis mahane da ti odgovrim,vi iz Zenice nemate sta pricat o posjeti na stadionu.
Poenta njegovog posta je u tome da se kritikovalo sto je reprezentacija igrala u sredinama gdje bas i nema navijaca reprezentacije, a nista bolja situacija nije ni u mjestima gdje ih ima, pa bilo to Mostar, Zenica, Sarajevo ili Tuzla. Prvo malo razmisli prije nego se upalis k'o sibica.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la zizu1991 » 19 maj 2015, 22:54

Da su momci imali šanse za plasman, sigurno da bi odziv bio mnogo, mnogo bolji. I prirodno je da se igra tamo gdje se očekuje podrška, a ne da se igra tamo gdje ih se pred početak utakmice "bodri" sa povicima "igrajte balije!" To malo razmisli se može itekako odnositi na tebe.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Batko » 19 maj 2015, 22:56

sajo10 je napisao/la:Zahvaljujemo se generaciji momaka rodjeni 1996. Nema se sta cu cekati, vec polahko se mora praviti nova ekipa gdje takodjer ima dosta talenta. Hoce li doci do izrazaja je druga stvar. Nadam se, kao i mnogi ovdje, da ce momci rodjeni 1997 uci u kvalifikacije sa novim selektorom. To se isto tice i novi kadeta. Malkocevic i Karacic su odradili koliko su mogli i ja se iskreno nadam ce se savez njima zahvaliti i dovesti nove ljude. I ako ne ocekujem neke drasticne promjeni ni na tom plano, i ako dodje do promjena. Svi znamo kakva troclana burgija vrti u nasoj drzavi. Vidjetcemo...

Skupio sam mali spisak igraca rodjeni 1997 koji su nastupali zajednu u U17 repci i neki koji su se pojavljivali na ne oficijalnim pripremama u Zenici tokom zadnje godine dana. Prije nego sto neko se usudi da kaze "sto nema ovog" ili "sta ce ti taj", ovo je moj subjektivni spisak igraca za koje ja mislim da ce barem 2/3 naci na spiskovima. Ima tu jos nekoliko igraca sigurno sto sam zaboravio i sto nisam mogao da nadjem informacija na internetu. Tako da ce sigurno biti po koje ime sto ce nas sve iznenaditi kada izadje oficijalni spisak, nadam se u pozitivnom smislu.

[img]http://oi58.tinypic.com/dm5o47.jpg[/img]

Na prvi pogled generacija koja na papiru je nesto slabija od Modica i kompanije ali gdje takodjer ima nekoliko veliki talenata. Brzo cu samo nabrojati neke poput Cutahije u golu, Haruna iz Stuttgarta za kojeg ocekujem da ce napraviti solidnu karijeru. Tu je stoperski dvojac koji su vec sada upisali skoro 30 nastupa zajedno u U19 reprezentaciji, Orsolic i Corovic. Selimovic iz Metza takodjer interesantan igrac. Kapitensku traku bez ikakve dileme dati Gojaku. A u veznom redu itekako vrijedi spomenuti vec sada dvojicu standardni igraca Premijer Lige, Hadziahmetovica i Redzica. Saric je prosle godine potpisao profesionalni ugovor sa Carpijem koji iduce sezone igra u Serie A. U napadu Acimovic koji je totalno zaboravljen bio u prosloj generaciji, ali ovdje ocekujem da bivsi kapiten kadeta bude medju glavnima. Kremenovic je ako se ne varam potpisao ili je bio pred potpisom za Vojvodinu a Dursun je takodjer igrac za kojeg sam cuo samo dobro. To isto vazi za njegovog mladjeg brata, za koje je bila prica da ce mozda preci u omladinski pogon Stuttgarta.

Opet kazem, ovo je jedan mali spisak kojeg sam "skrojio" vrlo brzo. Siguran sam da ce se pojaviti nekoliko novi imena na oficijalnom spisku. Ima tu nekoliko igraca u dijaspori rodjeni 1997 koji su dosta zaboravljeni a koji bi se mogli naci na spisku selektora. Vrijeme ce to pokazat.

A sad malo da bacimo oko i na njihove mladje kolege... I dalje se usudjujem reci da je generacija 1998 jedna od najjaci i najinteresantniji koje smo imali u zadnji desetak godina ako ne i vise, zato se nadam da ce neki od tih momaka se naci vec na prvom spisku, a pogotovo za kvalifikacije. Odavno, ako mozda ikad, nisam bio toliko siguran da cemo se naci na zavrsnici mladjih prvenstava nego sto sam to bio prije nekoliko mjeseci kad je U17 igrala elitni krug. Toliko talenta da boli glava, toliko igraca koji su prosli i prolaze evropske fudbalske skole, i na kraju opet padasmo na granici... Evo jedan spisak momaka koji su obiljezili avanturu u U17 repci i koji bi se bez ikakvi problema mogli naci medju godinu starijim igracima, cak i u prvoj postavi!

[img]http://oi62.tinypic.com/2mcj8le.jpg[/img]

Na kraju, da se i ne zaborave igraci u dijaspori rodjeni 1997-1998. Igraci koji su na ovom i mnogim drugim forumima dosta puta bili prozivani. Igraci koji bi nam legli ko budali samar, ako ne barem za buducnost. Na sljedecem spisku kojeg postavljam se nalaze neki igraci za koje je bez ikakve dileme mogu reci da bi se cak mogli da nadju na spisku Darka Nesterovica. Opet kazem, vecina ovi igraca siguran sam 90 % nece vidjeti U19 repku nase zemlje zbog ovog ili onog razloga ali da se ipak zna. Kad malo bolje skontam pitanje je hoce li uopste se naci na bilo kakvim spisku reprezentacije Bosne i Hercegovine. Ja se nadam da hoce.. Vrijede napomenuti takodjer da su ovo samo nekoliko od veliki bosanskohercegovacki talenata u Evropi, nazalost nisam imao vremena za neki veci spisak...

Mali komentar samo sto se tice ovih "moji" svedjana. Ali Suljic, ma sta reci osim da molimo se Bogu da ce ovaj djecak izabrati Bosnu. Vidim da je bosanceros, cuo sam da ima zelju da nastupa za nas, ali opet to su i dalje djeca pa ne treba uzimati izjave za stvarnost, kakve god one bile. Jedini igrac rodjen 1997 koji je bio na spisku juniorske reprezentacije Svedske. Dovoljno govori sta ovdasnji selektori misle o njemu. S pravom! Hadzikadunic je kapiten Malmöa i takodjer veliki talenat na poziciji stopera. Takodjer kapiten i kadetske reprezentacije Svedske. Nastupao u UEFA Youth League zajedno sa Malmöm jesenas. Prica se veliko o njemu u glavnom. Adnan Maric, momak koji je sa svojih 16 godina debitovao za GAIS (prva liga), najavljivan je kao novi Stefan Schwarz u svedskom fudbalu. Veliki talenat bez ikakve dileme koji je prije skoro godinu-dvije presao u Swansea, i ako je bilo dosta vec klubova u opcijama. Interesantan podatak je da do sada nije nastupao ni za jednu svedsku reprezentaciju sto je vise nego cudno. Nadam se da to moze biti nasa prednost, ali sumnjam da iko iz naseg tabora zna za ovog dragulja.

[img]http://oi58.tinypic.com/w1s4ev.jpg[/img]

Toliko od mene za veceras... Laku noc!

Zivjela nasa jedna i jedina! :bih: :bih: :bih:
Bravo, haman svaka ti dala, zbog uloženog truda!!!


Sent from Angelina's bed

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la zizu1991 » 19 maj 2015, 22:59

Da su momci imali šanse za plasman, sigurno da bi odziv bio mnogo, mnogo bolji. I prirodno je da se igra tamo gdje se očekuje podrška, a ne da se igra tamo gdje ih se pred početak utakmice "bodri" sa povicima "igrajte balije!", gdje ih se "bodri" sa pljeskanjem na dobru akciju protivničkog tima, sa hvatanjem za glavu ako taj isti protivnički tim promaši dobru šansu. A ja sam sve to vidio i čuo pod BB. To malo razmisli se može itekako odnositi na tebe.

Editov'o sam, upade @batko i moradoh 2x skoro pa isti post. Pardon.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Direktorcic, Edo1922, Sveti i 39 gostiju.