Tino-Sven Sušić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la pinoglavi » 12 feb 2017, 09:55

Zatucanko vec sam napisao, a to sto ga ti bolesno mrzis pa ces reci da je los u svemu je druga stvar. :wave:
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Monolog » 12 feb 2017, 10:09

Primijetih samo da Dubrovnik i Virtu4l ne pišu ovdje otkako je Tino u drugom planu. Što li?

Da se razumijemo, ne opravdavam ni najmanje one koji dođu ovdje da se naslađuju što Tino ne igra (ne razumijem tu želju da nakon svake utakmice koju je Tino presjedio na klupi ili tribinama, napišeš post u kome ističeš kako nije za reprezentacije), al' čudi me kako Dubrovnik i Virto ne opravdavaju i ne stavljaju :tokralju: :salut: :bow: zbog majstorski spuštene gu*ice TSS-a na ugrijanu stolicu na tribinama širom belgijskih stadiona. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la babino » 12 feb 2017, 10:38

Ja i @dubrovnik smo nekada fino raspravljali, on je vjerovao, ja bas i ne, trenutno izgleda da je on grijesio, ko zna sta ce biti dalje...nadoci ce dubrovnik, priznat ce on gresku ako bude trebalo, trenutno nije u mogucnosti jer je, kako rece, negdje daleko pa ne prati najbolje:-)

A @virtual, pa to je on, takav je:-)

Meni su na ovoj temi interesantniji ovi s jedne strane (fanatic, jasmin, rokoko....)sprdaju se ljudi, ubise, nasladjuju itd a s druge strane tuzlaci glume finocu i kulturu, realnost, kao i uvijek:-)

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la dubrovnik » 12 feb 2017, 12:07

Monolog je napisao/la:Primijetih samo da Dubrovnik i Virtu4l ne pišu ovdje otkako je Tino u drugom planu. Što li?

Da se razumijemo, ne opravdavam ni najmanje one koji dođu ovdje da se naslađuju što Tino ne igra (ne razumijem tu želju da nakon svake utakmice koju je Tino presjedio na klupi ili tribinama, napišeš post u kome ističeš kako nije za reprezentacije), al' čudi me kako Dubrovnik i Virto ne opravdavaju i ne stavljaju :tokralju: :salut: :bow: zbog majstorski spuštene gu*ice TSS-a na ugrijanu stolicu na tribinama širom belgijskih stadiona. :mrgreen:
Za 5-6 dana idem kuci iz ove nedodjije u kojoj sam radio zadnja 3 mjeseca. Ni jednu utakmicu u tom vremenu nisam pogledao I kao takav nisam bio mjerodavan da pisem bilo sta o bilo cemu. Da se razumijemo sto se Tina tice to izgleda u zadnje vrijeme I nije presudno jer ga ni vi koji imate mogucnost ne gledate cesto da igra. Vise boravi na klupi a cujem I u gledalistu u zadnje vrijeme.
Ako vam to nesto znaci ja cu bez problema napisati da poziv u reprezentaciju trenutno I ne treba dobiti.
Postoji jos jedna vazna stvar. Ja osobno ne idem po temama igraca samo da bi ih pljuvao a na Tinovoj temi sam pisao onda kada sam mislio da igra dobro I da to treba reci. Za razliku od nekolicine koji izgleda uzivaju u ovim momentima jer imaju argumente za pljuvanje. Smatram da sam trenutno bez argumenata kojima bi branio TSS-a I zato u ovom momentu nemam sta ni raditi na ovoj temi.
Sta bi po tebi ja sada trebao pisati?
Evo sada je ova tema plodno tlo za ispoljavanje frustracija likova kojima je to dusevna hrana.
Nek uzivaju dok mogu jer tko zna mozda se situacija opet I promjeni. Pisao sam ja afirmativno I o Burnicu, Milicevicu, Pjanicu I mnogim drugim kada je pljuvacina ili ignorancija istih bila u modi ali izgleda da je samo Tino vazan.
Eto toliko od Dubrovnika u ovom momentu. Ja trenutno nemam sta vise dodati o ovoj temi. Pobjedili ste, nasem reprezentativcu trenutno ne ide dobro.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la dubrovnik » 12 feb 2017, 12:18

babino je napisao/la:Ja i @dubrovnik smo nekada fino raspravljali, on je vjerovao, ja bas i ne, trenutno izgleda da je on grijesio, ko zna sta ce biti dalje...nadoci ce dubrovnik, priznat ce on gresku ako bude trebalo, trenutno nije u mogucnosti jer je, kako rece, negdje daleko pa ne prati najbolje:-)

A @virtual, pa to je on, takav je:-)

Meni su na ovoj temi interesantniji ovi s jedne strane (fanatic, jasmin, rokoko....)sprdaju se ljudi, ubise, nasladjuju itd a s druge strane tuzlaci glume finocu i kulturu, realnost, kao i uvijek:-)
Ja sam uvjek pocrtavao da je to moje misljenje u vezi Tina I usput dodavao da sam samo navijac I gledalac. Ne zaposlenik klana Susic kako su neki nadobudnici ovdje pisali.
Mislim da ti je sada lakse voditi fine I kulturne rasprave na ovoj temi jer ste manje vise sve istomisljenici na njoj.
Meni osobno nikad nije bilo tesko priznati gresku I ovdje cu to vrlo rado uciniti ako se ispostavi da si ti bio u pravu. Na kraju krajeva zar je to uopce vazno. Tinu lose ide I neka uzivaju oni koji su to tako zarko zeljeli.
Meni je zao radi toga. Taman toliko koliko mi je zao sto koliko primjetim u zadnje vrijeme ne ide bas nesto bajno ni Sunjicu, Ibisevicu, Medunjaninu, Milicevicu, Vrancicu, Memisevicu, Spahicu, Vranjesu, Bicakcicu .......
Ipak samo je Susic vazan. Kao I obicno...
Zadnja izmjena: dubrovnik, dana/u 12 feb 2017, 12:26, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Unofficialpage » 12 feb 2017, 12:23

Mi prvo moramo da znamo da nismo Španija, Brazil,... da imamo 200 igrača sličnog kvaliteta. Svaki igrač koji nam može pomoći je dobro došao. Pa i taj TSS, lično mislim da nam on može pomoći u nekim trenucima i da nije igrač koji nema pojma o fudbalu. Trenutno ne igra i kao takav ne zaslužuje poziv a kad krene igrati onda treba da dobije poziv.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Pivopija » 14 feb 2017, 18:24

Bh. fudbaler Tino Sven Sušić zadobio je povredu zbog koje najvjerovatnije neće putovati sa Genkom u Rumuniju. Kako prenose belgijski mediji, Sušić je zadobio povredu koljena i, kako stvari stoje, trener Genka Albert Stuivenberg na njegove usluge neće moći računati u predstojećem meču protiv rumunske Astra Giurgiu.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/ino_fudbal/susic-n ... iju/225062
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
emir79
Postovi: 8763
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la emir79 » 14 feb 2017, 21:04

Pivopija je napisao/la:Bh. fudbaler Tino Sven Sušić zadobio je povredu zbog koje najvjerovatnije neće putovati sa Genkom u Rumuniju. Kako prenose belgijski mediji, Sušić je zadobio povredu koljena i, kako stvari stoje, trener Genka Albert Stuivenberg na njegove usluge neće moći računati u predstojećem meču protiv rumunske Astra Giurgiu.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/ino_fudbal/susic-n ... iju/225062
Znaci pljuska fanaticicu. :mrgreen:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bhfanatic14 » 14 feb 2017, 22:08

Evo emirage neznalice meni ni jedna pljuska nemoze nista kolko si ih ti primio...izgovor znaci stize, famelija susitz je poznata po tome...da se sa porazom nemoze pomirit, al dzabe sveno je prelos.. poceo sjedit na tribinama kristal Arene pa je odlucio bolje je da glumim povredu nego da mi se ljudi smiju ! Na tribinama prosjecnog belgijskog tima, a rekli su da ce plesat po San Siru :bih: :kafa: Emir iz 70te ponizen i porazen , izdo ga necak saje njemac Sven i hrvat tino iz belgijskog Genka. Dok je ovakvih neznalica kao Emira uvjek ce nam igrat hote muline Sven susic miskovic po repki, i sjedit begici usanovici pusine po savezu.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Pivopija » 14 feb 2017, 23:08

emir79 je napisao/la:
Pivopija je napisao/la:Bh. fudbaler Tino Sven Sušić zadobio je povredu zbog koje najvjerovatnije neće putovati sa Genkom u Rumuniju. Kako prenose belgijski mediji, Sušić je zadobio povredu koljena i, kako stvari stoje, trener Genka Albert Stuivenberg na njegove usluge neće moći računati u predstojećem meču protiv rumunske Astra Giurgiu.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/ino_fudbal/susic-n ... iju/225062
Znaci pljuska fanaticicu. :mrgreen:
Proslu utakmicu nije bio u kadru sto je vjerovatno zbog ove povrede koja se spominje, ali je zabrinjavajuc njegov status u Genku u zadnja dva mjeseca. Genk igra dobro u zadnje vrijeme i logicno je da trener ne zeli puno mijenjati kad je u pitanju prvih 11, ali problem je sto ne dobija priliku ni sa klupe, a prije dva mjeseca je bio starter. U kratkom vremenu je od standardnog igraca dosao do igraca koji nije ni u rotaciji.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la HankMoody » 14 feb 2017, 23:12

Pivopija je napisao/la:
emir79 je napisao/la:
Pivopija je napisao/la:Bh. fudbaler Tino Sven Sušić zadobio je povredu zbog koje najvjerovatnije neće putovati sa Genkom u Rumuniju. Kako prenose belgijski mediji, Sušić je zadobio povredu koljena i, kako stvari stoje, trener Genka Albert Stuivenberg na njegove usluge neće moći računati u predstojećem meču protiv rumunske Astra Giurgiu.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/ino_fudbal/susic-n ... iju/225062
Znaci pljuska fanaticicu. :mrgreen:
Proslu utakmicu nije bio u kadru sto je vjerovatno zbog ove povrede koja se spominje, ali je zabrinjavajuc njegov status u Genku u zadnja dva mjeseca. Genk igra dobro u zadnje vrijeme i logicno je da trener ne zeli puno mijenjati kad je u pitanju prvih 11, ali problem je sto ne dobija priliku ni sa klupe, a prije dva mjeseca je bio starter. U kratkom vremenu je od standardnog igraca dosao do igraca koji nije ni u rotaciji.
Imamo Milićevića i Krunića na njegovoj poziciji, dobro smo pokriveni. Milošević je idući u redu.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la phily » 15 feb 2017, 11:41

Prebacen u drugi tim :urnebes: ,tino vracaj se u hajduk :lol: :lol:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut


Avatar
theKuPuS
Postovi: 1142
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la theKuPuS » 15 feb 2017, 11:46

TRENER MRZI BOSNJAKE

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la jasmin10 » 15 feb 2017, 11:54

emir79 je napisao/la:
Pivopija je napisao/la:Bh. fudbaler Tino Sven Sušić zadobio je povredu zbog koje najvjerovatnije neće putovati sa Genkom u Rumuniju. Kako prenose belgijski mediji, Sušić je zadobio povredu koljena i, kako stvari stoje, trener Genka Albert Stuivenberg na njegove usluge neće moći računati u predstojećem meču protiv rumunske Astra Giurgiu.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/ino_fudbal/susic-n ... iju/225062
Znaci pljuska fanaticicu. :mrgreen:
Poletio si. Tino u drugoj ekipi Genka.

Ali dobro, kažu pinoglavi i hankmoddy da možemo imati koristi od njega :urnebes:

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bhfanatic14 » 15 feb 2017, 12:18

Ovo su veliki šamari koje danas djele jasmin , fanatic ,Pivopija, rokoko, Fidelis ,Cartman i sve ostali istinski navijaci bosne koji su od prvog dana znali o kakvom laznom igracu se radi...koji nikad u zivotu nebi igro za nasu repku da nije bilo adze i germanije ! To je to kad se lopovi mijesaju u sport, i kao sto sam juce napiso kakva povreda to su lazi sa strane svena i seada da opet imaju izgovor jer je Sven prelos ! Jednostavno covjek meda nemoze, u Hnl moze osutat 2-3 penala i zamazat oci neznalicama. E neznalice emiraga79 opet si popisan po ko zna koji put, i opet dolazis i ispadas glup. Pravi jugosloven. Ali nemogu vjerovat kako su glupe bosnje nasjedale na lazi dubrovnika koji vas je drzo u šaci i hvalio svena na sav Glas svaki dan a vi ste u to vjerovali. Tema molim u ostalo da se prebaci, pravi momci i igraci su uskraceni da igraju za svoju zemlju koju vole zbog ovakvog Amatera... Prcic Milosevic Krunic Hadziahmetovic Grahovac momci mladi a poziva nigdje! Trebaju platit, molit, torte kupit, sta li vec ......
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la edinedin1 » 15 feb 2017, 13:52

pojma nema
Opstanak moramo izboriti

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Rokoko87 » 15 feb 2017, 14:16

Tino izdrži!
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la pinoglavi » 15 feb 2017, 14:35

jasmin10 je napisao/la: Poletio si. Tino u drugoj ekipi Genka.

Ali dobro, kažu pinoglavi i hankmoddy da možemo imati koristi od njega :urnebes:
Ako ikad udje u formu pametnice malena, ne mozemo sigurno imati koristi dok je u drugoj postavi Genka

Kao sto dubrovnik napisa, pobjedili ste, nasem reprezentativcu lose ide u karijeri :salut:
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la paulus » 15 feb 2017, 15:38

Ma ja ne mrzim Tina nikad ga nisam mrzio , sa druge strane onog trenutka kad ga je Safet smjestio na Svjetsko a Rahimica i Zukanovica izbacio , tad mi se to zgadilo uzasno . Mislim svima je bilo jasno da momak nema kvalitet da ide tamo sto se evo i dokazalo . Pisani Genk on u B ekipi.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Aduka87, Goalgetter, hurem i 22 gosta.