Tino-Sven Sušić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Virtu4l » 01 feb 2016, 16:19

bhfanatic14 je napisao/la:Imam fudbal u malom prstu
bhfanatic14 je napisao/la:Uglavnom ja pisem iz ugla kao bivsi profesionalac


:lol: Zamisli da imaš stavove kao ovaj iznad, pa ja bih se sam prijavio za liječenje :kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Omark » 01 feb 2016, 16:33

Tino je solidan igrač koji ima, u ovom trenutku, mjesta u reprezentaciji, ali sa ovim prelascima u razne klubove, već drugi/treći prelazni rok postao je smiješan, kako on, tako i oni koji ga zastupaju.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la pinoglavi » 01 feb 2016, 16:35

@bhsport i opet pišeš stvari kao pokvarena ploča, svaki post jedno te isto. Edit: u suštini se slažem sa svime što si napisao, smeta i meni način na koji je Zukanović ****, način na koji su se gurali igrači u reprezentaciju itd., ali srećom sve je prošlost i nemam problema da zaželim Tinu uspješnu karijeru koju bi mogao ostvariti.
Zadnja izmjena: pinoglavi, dana/u 01 feb 2016, 17:00, ukupno mijenjano 1 put.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Pivopija » 01 feb 2016, 16:58

bhsport je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Pa upravo je taj sarkazam i ismijavanje Tina zbog nasih amaterskih novinara ono sto mi smeta. Nema nigdje na svijetu da ljudi ismijavaju igraca jer mediji pisu svakakve gluposti o transfer spekulacijama, osim kod nas, zato i jesmo pogan narod. Na osnovu ostalih komentara na pdfu reprezentacije mislio sam da si jedan od normalnijih, a izgleda su ti normalni komentari vecinom za igrace koji su igrali u Zelji. Necu vise na ovu temu, mahanje.
Cuj novinara. Kakvih novinara stric mu kaze da je presao u Inter i onda dodje Vritual i napise da Tino igra u najboljem klubu od svih nasih reprezentativaca.
Forsirana kampanja od strane Germanie da se vjestacki podigne cijena i prepumpa realni kvalitet koji nosi Tinki.
Zasto mediji nikog drugog ne seljakaju, evo Zuka sam predje u Romu bez pompe, prije toga u Chievo, Besic u Everton, Prcic u Ren pa u Torino bez halabuke, Grahovac u Rapid isto tako ,Cimi u PAOK, Sunjic u Stutgart, Ogi u Gijon, a jedino su VHS-ovce trazili pazi sad Inter, Milan, Celzi, Arsenal, Bordo, Sevilja (Tino), Udinese, Newcastle (Hadzic), Inter, Boro (Avdija).
Zna se ko je i na koji nacin promovisao te antitalente, ko ih je gurao kroz repku i do SP. I sada kaze nemoj ih ismijavati.
Pa bolan za Papketa su pricali hoce ga Barsa, Galata, Iran, Azeri pa ga otrese zena u suknji i popi nogu i drugoj ligi francuske.
Sada nekom smeta sto ih ismijavamo a nije im smetalo sto ih godinama guraju preko ledja repke sto ih prodaju, sto idu na SP nezasluzeno.
Treba ih trehati gdje stignes, jer su to i zasluzili.
Zadnji prelazni rok: Tino najbolji igrac jeseni u Hrvatskoj ligi, Milan vec gotova stvar.
Pa ko je ovdje lud?!
:tokralju: :tokralju: :tokralju: Aferim momce, samo u kost. Sve sto si napisao je cista istina, samo sto to neki ne vide ili ne zele da vide.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la FaraonTM » 01 feb 2016, 17:01

pinoglavi je napisao/la:Pa upravo je taj sarkazam i ismijavanje Tina zbog nasih amaterskih novinara ono sto mi smeta. Nema nigdje na svijetu da ljudi ismijavaju igraca jer mediji pisu svakakve gluposti o transfer spekulacijama, osim kod nas, zato i jesmo pogan narod. Na osnovu ostalih komentara na pdfu reprezentacije mislio sam da si jedan od normalnijih, a izgleda su ti normalni komentari vecinom za igrace koji su igrali u Zelji. Necu vise na ovu temu, mahanje.
Samo mi odgovori šta misliš zašto to naši mediji rade ISKLJUČIVO u slučaju Tine, te malo manje u slučaju Hadžića?

Što recimo niko ne piše kako će Cimirot preći u West Ham ili kako je Newcastle zainteresovan za Grahovca recimo?

PS: To vezano za igrače u Želji, dobro dobro pogledaj pdf reprezentacije pa napiši ovo, savjetujem ti da pogledaš recimo teme Višće, Cimirota i Grahovca.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Brkoo
Postovi: 442
Pridružen/a: 14 nov 2015, 19:48
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Brkoo » 01 feb 2016, 17:07

bhsport je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Pa upravo je taj sarkazam i ismijavanje Tina zbog nasih amaterskih novinara ono sto mi smeta. Nema nigdje na svijetu da ljudi ismijavaju igraca jer mediji pisu svakakve gluposti o transfer spekulacijama, osim kod nas, zato i jesmo pogan narod. Na osnovu ostalih komentara na pdfu reprezentacije mislio sam da si jedan od normalnijih, a izgleda su ti normalni komentari vecinom za igrace koji su igrali u Zelji. Necu vise na ovu temu, mahanje.
Cuj novinara. Kakvih novinara stric mu kaze da je presao u Inter i onda dodje Vritual i napise da Tino igra u najboljem klubu od svih nasih reprezentativaca.
Forsirana kampanja od strane Germanie da se vjestacki podigne cijena i prepumpa realni kvalitet koji nosi Tinki.
Zasto mediji nikog drugog ne seljakaju, evo Zuka sam predje u Romu bez pompe, prije toga u Chievo, Besic u Everton, Prcic u Ren pa u Torino bez halabuke, Grahovac u Rapid isto tako ,Cimi u PAOK, Sunjic u Stutgart, Ogi u Gijon, a jedino su VHS-ovce trazili pazi sad Inter, Milan, Celzi, Arsenal, Bordo, Sevilja (Tino), Udinese, Newcastle (Hadzic), Inter, Boro (Avdija).
Zna se ko je i na koji nacin promovisao te antitalente, ko ih je gurao kroz repku i do SP. I sada kaze nemoj ih ismijavati.
Pa bolan za Papketa su pricali hoce ga Barsa, Galata, Iran, Azeri pa ga otrese zena u suknji i popi nogu i drugoj ligi francuske.
Sada nekom smeta sto ih ismijavamo a nije im smetalo sto ih godinama guraju preko ledja repke sto ih prodaju, sto idu na SP nezasluzeno.
Treba ih trehati gdje stignes, jer su to i zasluzili.
Zadnji prelazni rok: Tino najbolji igrac jeseni u Hrvatskoj ligi, Milan vec gotova stvar.
Pa ko je ovdje lud?!
:clap: :clap:
"Ko nije spreman da pogine za Želju na terenu, taj je zalutao ovdje"- Mulalic
Širimo sve zastave i šalove, derimo grla i dlanove, i neka naša pjesma odjekuje i nosi plave sve do pobjede!
Aleksandar Kosorić!

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la pinoglavi » 01 feb 2016, 17:08

FaraonTM je napisao/la: Samo mi odgovori šta misliš zašto to naši mediji rade ISKLJUČIVO u slučaju Tine, te malo manje u slučaju Hadžića?
Evo hoćeš da napišem? Plaća članke. Eto, jesi zadovoljan? I šta sad? To što plaća članke znači da nema šanse da se proda u kvalitetan europski klub s obzirom da je jedan od najboljih igrača Hajduka i HNL-a? Jel znaš gdje takvi igrači završe? Ni prvi, ni zadnji da plaća članke. Oko Prcića se napravila halabuka jer nije pozvan na SP, a gledaj ga danas. Prije SP se pisalo kao da je novi Misimović, ne vidim da ideš na njegovu temu da ismijavaš sva preuveličavanja koja su se pisala za njega?
Ovo sa plaćanjem članaka ne vjerujem da on radi s obzirom da mu za karijeru apsolutno ništa ne pomaže članak u avazovom sportu kako ga traži West Ham i napisao sam to čisto da pokažem da nema nikakve veze čak i da radi to.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la FaraonTM » 01 feb 2016, 17:14

pinoglavi je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la: Samo mi odgovori šta misliš zašto to naši mediji rade ISKLJUČIVO u slučaju Tine, te malo manje u slučaju Hadžića?
Evo hoćeš da napišem? Plaća članke. Eto, jesi zadovoljan? I šta sad? To što plaća članke znači da nema šanse da se proda u kvalitetan europski klub s obzirom da je jedan od najboljih igrača Hajduka i HNL-a? Jel znaš gdje takvi igrači završe? Ni prvi, ni zadnji da plaća članke. Oko Prcića se napravila halabuka jer nije pozvan na SP, a gledaj ga danas. Prije SP se pisalo kao da je novi Misimović, ne vidim da ideš na njegovu temu da ismijavaš sva preuveličavanja koja su se pisala za njega?
Ovo sa plaćanjem članaka ne vjerujem da on radi s obzirom da mu za karijeru apsolutno ništa ne pomaže članak u avazovom sportu kako ga traži West Ham i napisao sam to čisto da pokažem da nema nikakve veze čak i da radi to.
Ja nigdje nisam napisao da se Tino neće prodati u kvalitetan europski klub.

Prcića su kao novog Misimovića najavljivali pojedini forumaši sa obzirom da je igrao u solidnom klubu Francuske lige i da je bio jedan od najboljih (po meni možda i najbolji) igrač generacije U21 naše reprezentacije uz čini mi se Cimija i Grahovca. Nešto slično kao što danas pojedinci najavljuju da bi Milošević mogao biti novi Miske.

Dok je sa druge strane Tino iz Hajduka serviran od strane medija i tadašnjeg selektora kao rješenje svih problema u našoj sredini, odlični polivalentni igrač koji može igrati svaku poziciju u sredini od defanzivnog veznog do krila. I sve ovo što sam ti sada napisao apsolutno nema veze sa onim o čemu ti ja pričam, niti gdje upoređujem Tinu sa Prcićem niti mi je to cilj.

Uglavnom odgovorio si mi ono što sam te pitao, hvala na odgovoru, toliko od mene na ovu raspravu.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Virtu4l » 01 feb 2016, 17:18

FaraonTM je napisao/la:Samo mi odgovori šta misliš zašto to naši mediji rade ISKLJUČIVO u slučaju Tine, te malo manje u slučaju Hadžića?
Što recimo niko ne piše kako će Cimirot preći u West Ham ili kako je Newcastle zainteresovan za Grahovca recimo?
Zato što igra u HNL i jedan je od najboljih igrača te lige, a o najboljim igračima iz HNL se redovno pišu takvi članci, posebno o igračima Hajduka. Tako HNL funkcioniše već godinama. Većina tih natpisa dolazi od stranih medija, a u Italiji o tome pišu Gazzetta i Calciomercato. Sve su to logične i normalne stvari, ali nekolicina zadojenih to ne mogu da shvate, mržnja im je zamaglila pogled. HNL mašinerija je veoma jaka. Da Tino sutra pređe u neki dobar klub, opet bi ga omalovažavali i slavili bi kad je na klupi i slično, sve samo ne bi priznali da su pogriješili, ali kad vidim o kojim likovima se radi bude mi bar malo jasnije.

Evo, uzmi za primjer Kramarića, potpuno ista situacija, desetine klubova...
Zadnja izmjena: Virtu4l, dana/u 01 feb 2016, 17:19, ukupno mijenjano 1 put.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la pinoglavi » 01 feb 2016, 17:18

FaraonTM je napisao/la:
Ja nigdje nisam napisao da se Tino neće prodati u kvalitetan europski klub.

Prcića su kao novog Misimovića najavljivali pojedini forumaši sa obzirom da je igrao u solidnom klubu Francuske lige i da je bio jedan od najboljih (po meni možda i najbolji) igrač generacije U21 naše reprezentacije uz čini mi se Cimija i Grahovca. Nešto slično kao što danas pojedinci najavljuju da bi Milošević mogao biti novi Miske.

Dok je sa druge strane Tino iz Hajduka serviran od strane medija i tadašnjeg selektora kao rješenje svih problema u našoj sredini, odlični polivalentni igrač koji može igrati svaku poziciju u sredini od defanzivnog veznog do krila. I sve ovo što sam ti sada napisao apsolutno nema veze sa onim o čemu ti ja pričam, niti gdje upoređujem Tinu sa Prcićem niti mi je to cilj.

Uglavnom odgovorio si mi ono što sam te pitao, hvala na odgovoru, toliko od mene na ovu raspravu.
Ne uporedjujem im igračke kvalitete nego buku koju su mediji (a ne forumaši, kao što si napisao) napravili za njih dvojicu. Dakle za Prcića je opravdano jer je bio jedan od najboljih naše U21, a za Sušića nije jer je jedan od najboljih igrača HNL-a? Fina logika.
Ne smeta ni meni to ismijavanje za te klubove za koje se povezivao toliko koliko mi smeta ta mržnja prema njemu. Meni Tino kao i svi ostali, želim im sve najbolje u karijeri.

@Virtual, problem je što se Kramarić ne preziva Sušić ;)
Zadnja izmjena: pinoglavi, dana/u 01 feb 2016, 17:22, ukupno mijenjano 1 put.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la FaraonTM » 01 feb 2016, 17:22

Virtu4l je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:Samo mi odgovori šta misliš zašto to naši mediji rade ISKLJUČIVO u slučaju Tine, te malo manje u slučaju Hadžića?
Što recimo niko ne piše kako će Cimirot preći u West Ham ili kako je Newcastle zainteresovan za Grahovca recimo?
Zato što igra u HNL i jedan je od najboljih igrača te lige, a o najboljim igračima iz HNL se redovno pišu takvi članci, posebno o igračima Hajduka. Tako HNL funkcioniše već godinama. Većina tih natpisa dolazi od stranih medija, a u Italiji o tome pišu Gazzetta i Calciomercato. Sve su to logične i normalne stvari, ali nekolicina zadojenih to ne mogu da shvate, mržnja im je zamaglila pogled. HNL mašinerija je veoma jaka. Da Tino sutra pređe u neki dobar klub, opet bi ga omalovažavali i slavili bi kad je na klupi i slično, sve samo ne bi priznali da su pogriješili, ali kad vidim o kojim likovima se radi bude mi bar malo jasnije.

Evo, uzmi za primjer Kramarića, potpuno ista situacija, desetine klubova...
Hvala i tebi na odgovoru, želio sam čuti mišljenje.

@pinoglavi

I ja isto tako, vjeruj mi.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bhsport » 01 feb 2016, 17:23

Virtu4l je napisao/la:Ponekad se zapitam da li ti vjeruješ u to što pišeš, jer ako vjeruješ, nije to ni malo dobro. Na stranu što redovno izmišljaš i vadiš iz konteksta, da ne kažem da lažeš, ali milionske propagande i ostale gluposti? To je baš zabrinjavajuće.

Kako ono jednom reče, Toni Canavaro Šunjić? A u tim silnim nabrajanjima zaboraviš da kažeš da je Prcića tražio Chelsea :shh:
Ja vjerujem u svoje stavove a ti vjeruj da je Tino u Interu Papke u Barsi i da ne valja igrati na kontre u rukometu.
Do nove blamaže u medijima od mene over and put.

Živi u zabludi da je Tino DM najbolji igrač HNL-a i da sunce nije žuto ako Papke tako kaze. Samo ne forsiraj druge da nemaju svoje mišljenje.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Virtu4l » 01 feb 2016, 17:29

bhsport je napisao/la: da ne valja igrati na kontre u rukometu
To su te lazi kojima se uvijek sluzis kad si nemocan, a mnogo ih je, nemoc je cudo.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Peace
Postovi: 1154
Pridružen/a: 20 avg 2015, 13:26
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Peace » 01 feb 2016, 17:42

Najbolji igraci, ili oni medju najboljim, HNLa se ko od sale prodaju u dobre klubove... ali ovaj malj se ne prodaje... pitam se sto... jer je on najbolji samo u ocima La Familie koja izdvaja znacajna sredstva za reklamiranje, i forumskih podanika iste te familije... dakle jos jedan prelazni rok prodje, a malj se nije nigdje prodao...
Dinamo je udruga građana.Prema ZAKONU o udrugama njeno djelovanje temelji se na načelu DEMOKRATSKOG ustroja,članovi "upravljaju" po principu 1ČLAN=1GLAS.Klub je danas PRCIJA krimosa Mamica!
43 M € UKRADENIH iz Dinama and still counting...

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bhsport » 01 feb 2016, 17:45

Virtu4l je napisao/la:
bhsport je napisao/la: da ne valja igrati na kontre u rukometu
To su te lazi kojima se uvijek sluzis kad si nemocan, a mnogo ih je, nemoc je cudo.
Da da, pocni brisati postove ko hanpjeskas. :kafa:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Virtu4l » 01 feb 2016, 17:48

bhsport je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
bhsport je napisao/la: da ne valja igrati na kontre u rukometu
To su te lazi kojima se uvijek sluzis kad si nemocan, a mnogo ih je, nemoc je cudo.
Da da, pocni brisati postove ko hanpjeskas. :kafa:
Nije valjda da si na to spao :facepalm:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Effenberg » 01 feb 2016, 17:49

bhfanatic14 je napisao/la:Za ovog stefana effenberga poruka, gledaj svoja posla neces ti odlucivat ko treba da dobije ban. Znam istina te boli , ali vhs su antitalenti i nikad od njih igraca. Imam fudbal u malom prstu, zato znam sta pisem i vise od tebe znam. Uglavnom ja pisem iz ugla kao bivsi profesionalac a ti trljaj jaja po kompjuteru. Veze ti nemas ko je germanija i ko je sta placo i ko sta placa da igra za repku..zivis u zabludi, nisi upucen sta se desava u repci. A najgori je tvoj jaran hadzic, taj lize svima supak i dobro placa da se nadje na svakom spisku. A takve i treba pljuvat i bit ce pljuvani zauvjek zapamti. Znam da je danas zadnji dan prijelaznog roka i da ste nervozni jer niko nece tinka vinka ali opustite se, nije prvi put, ko nezna nezna.
Deder malo, vidi se da si preskocio danasnju dozu: :damn: :damn: :damn:

slika
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bhfanatic14 » 01 feb 2016, 17:56

Virtu4l je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Imam fudbal u malom prstu
bhfanatic14 je napisao/la:Uglavnom ja pisem iz ugla kao bivsi profesionalac


:lol: Zamisli da imaš stavove kao ovaj iznad, pa ja bih se sam prijavio za liječenje :kafa:
Samo ti je jos ostalo da sjedis ispred kompa i sanjas o necemu sto neces nikad ostvarit.. lijecis frustracije po forumima :urnebes: svi ti se smiju. . Invalid foruma, napiso si deset hiljada postova a ni jedan nije kako treba.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bhfanatic14 » 01 feb 2016, 18:03

@Effe znao sam da nemas vise za ponudit... osim nekakvih slika :D vidi se da fudbal nisi nikad vidio iz bliza, kao igrac il trener ...mozda bi neke stvari shvatio. Adio
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bhfanatic14 » 01 feb 2016, 18:06

Peace je napisao/la:Najbolji igraci, ili oni medju najboljim, HNLa se ko od sale prodaju u dobre klubove... ali ovaj malj se ne prodaje... pitam se sto... jer je on najbolji samo u ocima La Familie koja izdvaja znacajna sredstva za reklamiranje, i forumskih podanika iste te familije... dakle jos jedan prelazni rok prodje, a malj se nije nigdje prodao...
:thumbup: lazi lazi lazi , nikad nista drugo i nisu znali germanci. Nebitno dali se radi o tini safetu ili ovdje ovi forumasi koji su zgazeni hiljadu puta. Ali opet mira nedaju.. sad su tuzni opet im tincek nikud ne ode, a tolko su nade imali u njega.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.