Tino-Sven Sušić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Sabinho » 24 mar 2015, 21:25

dubrovnik je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Amidza vas voli. :ljepota:
Sabinho, Tino je sve osim igrac koji je u dobroj formi. Nije mi jasno sto se u njegovoj glavi dogadja u zadnje vrijeme. Nije bas tragicno los ali je ocito da se strmoglavio u odnosu na prvi dio sezone. Valjda ce i ta kriza brzo proci.
Znam druze, usao je u los period. Naravno da mi to ne smeta kad vidim dosta ostalih reprezentativaca.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Pivopija » 24 mar 2015, 21:27

Sabinho je napisao/la:
Pivopija je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Amidza vas voli. :ljepota:
Odakle nas voli, Tokio, Istanbul, Teheran, Barcelona?
Gdje god bio, voli vas i postuje. Amidza i iz Teherana, Tokija itd. ugura Tinu na Mesin spisak. Stvar je utjehe sto mislite da je to samo za ovo okupljanje.
Kako znas da nas voli i postuje? Do sad je volio jedino nas novac, postovanja nije imao.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Donnie Darko » 24 mar 2015, 21:30

klupa u ligi petice >>> loša forma u prosječnom klubu HNL-a.

Treninzi u njemačkoj su relevantniji od gostovanja po Istrama i sličnim pizdarijama.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Sabinho » 24 mar 2015, 21:31

Nemoj tako momcino. Pogledaj njegovu startnu platu a pogledaj Mesinu?! Valjda to dovoljno govori koliko je nas amidza dao za BIH. Posebno to shvatamo ako pogledamo Vahu, eto nesto mu smetalo (?) da preuzme repku?? :hmmmmm: :nene: Samo para jaro moj, svoje postovanje amidza je pokazao odvodjenjem repke na smotru najboljih na svijetu. :thumbup:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Sabinho » 24 mar 2015, 21:33

Donnie Darko je napisao/la:klupa u ligi petice >>> loša forma u prosječnom klubu HNL-a.

Treninzi u njemačkoj su relevantniji od gostovanja po Istrama i sličnim pizdarijama.
Jesu, zato momci koji igraju samo po gostovanjima odigraju bolje sa jednom Argentinom nego mi sa prvim timom. Dosli smo i do plana za buducnost, svi na klupu u BL, niko nek ne igra i bicemo sila. :clap: Samo treninggg, e moj Dzeko ni si ni ti budala a ni Medunjanin i Hajrovic bgm. :lol: Zato kad naidjes na protivnickog igraca a nisi takmicarske tekme odigrao mjesec i vise, raznese te u svakom pogledu. Protivnika boli qrac jesi li nosac lopti u Werderu, on iskoristi to sto si u qrcu sa formom.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

TomBrajder
Postovi: 781
Pridružen/a: 12 feb 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la TomBrajder » 24 mar 2015, 21:37

Sve coj'k zna :D

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la calcio » 24 mar 2015, 21:37

dubrovnik je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Amidza vas voli. :ljepota:
Sabinho, Tino je sve osim igrac koji je u dobroj formi. Nije mi jasno sto se u njegovoj glavi dogadja u zadnje vrijeme. Nije bas tragicno los ali je ocito da se strmoglavio u odnosu na prvi dio sezone. Valjda ce i ta kriza brzo proci.
Pribojavao sam se da ce one price oko transfera uticati na njegovu igru, mediji su ga vec bili preselili u Milano. Treba sto prije vratiti formu od jesenas pa ce doci i do tog transfera mozda vec na ljeto.

Avatar
HariTz
Postovi: 2531
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la HariTz » 24 mar 2015, 21:41

Uporedba liga peticei HNL-a je u svakom pogledu, najmanje rečeno, smiješna.
Mada sjediti na klupi nekog kluba iz lige petice, na treningu otrčati koji krug, igrati trening utakmice po meni nema neku prednost za nekoga koje standardan u HNL-u. Imaju i onih nekoliko kvalitetnih klubova i bude tu jakih tekmi. Ako ništa, barem se stekne takmičarska forma i spremnost, što se za nekoga ko sjedi na klupi i ne može baš reći.
Po ovome bi na papiru trebao imati prednost Avdija u odnosu na Mensura. Mada, tolika je razlika u kvaliteti između njih dvojice je, da se tako izrazim, Mensur bolji sa 1 nogom od dotičnog.
Što se tiče TSS-a, on i nije u nekoj formi, ali po meni treba da bude na spisku, mislim da nismo još vidjeli sve njegove mogućnosti i nadam se da će ih pokazati i pomoći repki. :bih:
Zadnja izmjena: HariTz, dana/u 24 mar 2015, 21:42, ukupno mijenjano 1 put.

TomBrajder
Postovi: 781
Pridružen/a: 12 feb 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la TomBrajder » 24 mar 2015, 21:42

calcio je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Amidza vas voli. :ljepota:
Sabinho, Tino je sve osim igrac koji je u dobroj formi. Nije mi jasno sto se u njegovoj glavi dogadja u zadnje vrijeme. Nije bas tragicno los ali je ocito da se strmoglavio u odnosu na prvi dio sezone. Valjda ce i ta kriza brzo proci.
Pribojavao sam se da ce one price oko transfera uticati na njegovu igru, mediji su ga vec bili preselili u Milano. Treba sto prije vratiti formu od jesenas pa ce doci i do tog transfera mozda vec na ljeto.
Safet ga je vec bio preselio u Milano*

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Sabinho » 24 mar 2015, 21:43

HariTz je napisao/la:Uporedba liga peticei HNL-a je u svakom pogledu, najmanje rečeno, smiješna.
Mada sjediti na klupi nekog kluba iz lige petice, na treningu otrčati koji krug, igrati trening utakmice po meni nema neku prednost za nekoga koje standardan u HNL-u. Imaju i onih nekoliko kvalitetnih klubova i bude tu jakih tekmi. Ako ništa, barem se stekne takmičarska forma i spremnost, što se za nekoga ko sjedi na klupi i ne može baš reći.
Po ovome bi na papiru trebao imati prednost Avdija u odnosu na Mensura. Mada, tolika je razlika u kvaliteti između njih dvojice je, da se tako izrazim, Mensur bolji sa 1 nogom od dotičnog.
Što se tiče TSS-a, on i nije u nekoj formi, ali po meni treba da bude na spisku, mislim da nismo još vidjeli sve njegove mogućnosti i nadam se da će ih pokazati i pomoći repki. :bih:
Pa da, Stevanovic je trenirao sa Sevillom, Husejinovic sa Werderom, zasto nisu pozivani, ipak su TRENIRALI? :lol: :lol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Motokultivator
Postovi: 943
Pridružen/a: 17 feb 2015, 13:59
Lokacija: kod Ahme
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Motokultivator » 24 mar 2015, 21:45

adoo11 je napisao/la:
Motokultivator je napisao/la:Tino Sven golman :urnebes:
Možda Tincek moze istovremeno dvije pozicije igrati, odmah ga na zadnjeg veznog i na desnog beka. Tu smo deficitarni, a Tino je poznat da igra sve pozicije koje su u datom trenutku kritične.
Dokazao da moze :urnebes: igracina koja nije dovoljno dobra ni za spanjolske segunde..
You can take forum away from Ahmo.
But you can never take Ahmo away from forum.
:kafa:


x

Avatar
HariTz
Postovi: 2531
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la HariTz » 24 mar 2015, 21:49

Sabinho je napisao/la:Pa da, Stevanovic je trenirao sa Sevillom, Husejinovic sa Werderom, zasto nisu pozivani, ipak su TRENIRALI? :lol: :lol:
Trebali su biti pozivani, ne bi ni prismirdili tim klubovima da ne vrijede bar nešto. Da li ih staviti u startnu postavu, to je otvoreno pitanje.
Tema je TSS. Što se njega tiče, zasluženo na spisku, ali nije u nekoj formi, u silaznoj je putanu usporedbi sa 1. dijelom. Možda da svoju šansu traži u 2. poluvremenu je već realnije. :)

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Sabinho » 24 mar 2015, 21:52

HariTz je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Pa da, Stevanovic je trenirao sa Sevillom, Husejinovic sa Werderom, zasto nisu pozivani, ipak su TRENIRALI? :lol: :lol:
Trebali su biti pozivani, ne bi ni prismirdili tim klubovima da ne vrijede bar nešto. Da li ih staviti u startnu postavu, to je otvoreno pitanje.
Tema je TSS. Što se njega tiče, zasluženo na spisku, ali nije u nekoj formi, u silaznoj je putanu usporedbi sa 1. dijelom. Možda da svoju šansu traži u 2. poluvremenu je već realnije. :)
:thumbup:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Motokultivator
Postovi: 943
Pridružen/a: 17 feb 2015, 13:59
Lokacija: kod Ahme
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Motokultivator » 24 mar 2015, 21:56

Pokvarena kaseta. :kafa:
You can take forum away from Ahmo.
But you can never take Ahmo away from forum.
:kafa:


x

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la harishp » 24 mar 2015, 23:46

Sad ce Tom and Jerry da pojasne situaciju :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Motokultivator
Postovi: 943
Pridružen/a: 17 feb 2015, 13:59
Lokacija: kod Ahme
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Motokultivator » 24 mar 2015, 23:48

Dosla struja u Han Pijesku :kafa:
You can take forum away from Ahmo.
But you can never take Ahmo away from forum.
:kafa:


x

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la harishp » 24 mar 2015, 23:54

Zato se cilculator Ahmo i javlja. :kafa:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

TomBrajder
Postovi: 781
Pridružen/a: 12 feb 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la TomBrajder » 24 mar 2015, 23:59

hiv pozitivni drzi se te duzine recenica i ne pokusavaj pisati duze jer te onda fakar nista ne razumijemo ;)

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la harishp » 25 mar 2015, 00:06

Tom zvani tacka, zarez.Cilculatora drzi pa se razumijevajte do mile volje
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Donnie Darko » 25 mar 2015, 00:09

@harishp zvani razmak poslije tačke.U narodu još poznatiji kao tačka na kraju rečenice

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Rimes87 i 36 gostiju.