Tino-Sven Sušić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Burundi
Postovi: 897
Pridružen/a: 28 avg 2014, 01:23
Lokacija: Saint Petersburg
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Burundi » 29 sep 2014, 20:02

Smiley je jedino sto ti preostaje nakon ovakvih pljuski, bravo hogare :thumbup:
DD

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Sabinho » 29 sep 2014, 20:04

Burundi je napisao/la:Smiley je jedino sto ti preostaje nakon ovakvih pljuski, bravo hogare :thumbup:
Kakvih pljuski zivota ti? Evo i ja cu biti zalozen, je li mi to garantuje mjesto u reprezentaciji? Covjek je u svojim prvim kvalama bio nas ponajbolji igrac a sad je jedan od najgorih. Mrsko mi raspravljati kad ce mi ovaj govoriti da on igra za Lazio i to je to.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Ajax » 29 sep 2014, 20:12

calcio je napisao/la:A gdje su ponude za Soudanija ako je 5x bolji? Jos je dao gol na SP, dogurao do osmine finala... :hmmmmm:
Ne mogu da vjerujem. Pa pitaj bilo koga tamo i svi se slazu da je Soudani daleko najbolji igrac njihove lige. Pogledaj samo dva njegova fenomenalna gola prije par dana u derbiju protiv Rijeke. Eto Soudani je losiji jer po tebi on nije imao ponude jer ti znas ko je imao i kakve ponude :roll: . A sta ako oni ne zele prodati svog najboljeg igraca osim ako ne zarade velike pare na njemu. Nije da im je to strano. :hmmmmm: Stvarno bez komentara mislio sam da realnije gledas na stvari. A ti ocigledno samo bezglavo branis svaki potez selektora. I izvrces stvari na taj nacin nebi li tebi odgovarale. Umjesto da se trudis da pogledas realno i neutralno na stvari.
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 29 sep 2014, 20:15, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 29 sep 2014, 20:15

dok kod susjeda reprezentativni vezni red cine Barca, Real, Inter, a kod suseda: Celzi, Liverpul itd...ovdje pojedini svrsavaju da nam je reprezentativni kalibar i da nam vezni red cini igrac Hajduka :mrgreen:
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Cartman » 29 sep 2014, 20:15

Joj ovog Calcia, cak ni emir79 mu nije ravan. Hej sad Soudani nije bolji od ovog kretena malog. Boze sacuvaj. Ovaj u Dinamu ne bi bio ni medju 25 igraca. Poslali bi ga u Lokomotivu.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Sabinho » 29 sep 2014, 20:17

ultrasstyle_tz je napisao/la:dok kod susjeda reprezentativni vezni red cine Barca, Real, Inter, a kod suseda: Celzi, Liverpul itd...ovdje pojedini svrsavaju da nam je reprezentativni kalibar i da nam vezni red cini igrac Hajduka :mrgreen:
Sreca pa im igra izgleda nesto bolje od nase. :clap:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la calcio » 29 sep 2014, 20:18

Ajax je napisao/la:
calcio je napisao/la:A gdje su ponude za Soudanija ako je 5x bolji? Jos je dao gol na SP, dogurao do osmine finala... :hmmmmm:
Ne mogu da vjerujem. Pa pitaj bilo koga tamo i svi se slazu da je Soudani daleko najbolji igrac njihove lige. Pogledaj samo dva njegova fenomenalna gola prije par dana u derbiju protiv Rijeke. Eto Soudani je losiji jer po tebi on nije imao ponude jer ti znas :). Asta ako oni ne zele prodati svog najboljeg igraca osim ako ne zaradi velike pare na njemu. Nije da im je to strano. :hmmmmm:
Ne, to je tvoja logika za Tina: ostao je u Hajduku poslije SP, znaci nije imao ponuda. Znaci slab je igrac.
Ja nisam tvrdio ni da je Soudani bolji ni slabiji. Samo sam konstatovao da on i poslije nastupa u osmini finala na SP jos uvijek igra u HNL. Tvojom logikom to znaci da je slab igrac. :D
ALi ja nisam tako iskljuciv.

Avatar
hogarstrasni
Postovi: 1132
Pridružen/a: 11 feb 2014, 17:18

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la hogarstrasni » 29 sep 2014, 20:19

Licemjerno je , uopste, porediti Lulica sa TSS , u kontekstu BH rerprezentacije.

TSS je u reprezentaciju dosao apsolutno nezasluzeno, nicim izazvan, 2 mjeseca prije SP, uz pomoc jeftinih lazi i najbrutalnijeg , prljavog nepotizma i kriminala..
Pa je uvrsten u tim SP, pa je postao standardni prvotimac...
Sve preko ledja igraca koji su to, neizmjerno vise, zasluzili od njega (s obzirom da on nije zasluzio ni 1%), i igraca koji , nazalost, radi njega i Sedove druzine , nikada nece zaigrati za Bih ;)
Pritom je , ni manje , ni vise, nego prosjecan igrac HNL.
SAFET SUSIC, PROPAST BH REPREZENTACIJE - BOJKOT !!!

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Ajax » 29 sep 2014, 20:20

autogol je napisao/la: Sto se tice pozicije nek bude zamjena lijevom krilu ili Pjanicu na 10-ci :kafa:
Zamjena lijevom krilu ( Lulicu ) je koliko ja znam Salihovic. Bundesligas i dugogodisnji igrac reprezentacije koji pored toga ima i fenomenalne slobodne udarce i penale koji nam mogu itekako koristiti u neizvjesnoj utakmici. Pored toga Salihovic bar zna kako tako predriblat odnosno asistirat igracu preko krila jer godinama igra te krilne pozicije. Kako je to sad odjednom Tino postao krilo ??
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 29 sep 2014, 20:29, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
hogarstrasni
Postovi: 1132
Pridružen/a: 11 feb 2014, 17:18

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la hogarstrasni » 29 sep 2014, 20:21

]
calcio je napisao/la:A gdje su ponude za Soudanija ako je 5x bolji? Jos je dao gol na SP, dogurao do osmine finala... :hmmmmm:
:lol:
Pa u Mamicevoj ladici, kada dostignu dvostruku, milionsku cifru, mopzda ga i proda...
E to su Susicevi jurisnici, nece ni trepnuti , a TSS ce uporediti saSoudanijem ili Brozovicem :lol:
SAFET SUSIC, PROPAST BH REPREZENTACIJE - BOJKOT !!!

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la calcio » 29 sep 2014, 20:23

Cartman je napisao/la:Joj ovog Calcia, cak ni emir79 mu nije ravan. Hej sad Soudani nije bolji od ovog kretena malog. Boze sacuvaj. Ovaj u Dinamu ne bi bio ni medju 25 igraca. Poslali bi ga u Lokomotivu.
Gdje sam ja rekao da Soudani nije bolji?
Nisi u pravu, igrao bi on i u Dinamu.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Ajax » 29 sep 2014, 20:25

calcio je napisao/la: Ne, to je tvoja logika za Tina: ostao je u Hajduku poslije SP, znaci nije imao ponuda. Znaci slab je igrac.
Ja nisam tvrdio ni da je Soudani bolji ni slabiji. Samo sam konstatovao da on i poslije nastupa u osmini finala na SP jos uvijek igra u HNL. Tvojom logikom to znaci da je slab igrac. :D
ALi ja nisam tako iskljuciv.
Ponude nisu jedino mjerilo. Mada koliko znam godinama unazad Dinamo ne prodaje svoje najbolje igrace ako na njima ne zarade ogromne pare. Hajduk ( i svi drugi klubovi pa cak i RIjeka donekle ) su primorani da prodaju svoje najblje igrace. Ponude nemaju nikakve veze u ovom konkretnom slucaju jer Soudani je ne malo nego daleko najbolji igrac lige. Nema nikakve logike u tome sto pises. Fudbal nije politika ili nesto slicno tu nema izvrtanja. Tu u vecini slucajeva pobjedi bolja, spremnija i agresivnija ekipa sa boljim pojedincima. Na terenu nema izvrtanja teza, odlucuje samo kvalitet u velikoj vecini slucajeva. Ima i sudijskih previda kao nekad te i sreca pomazi ali to su izuzetci.
calcio je napisao/la: Nisi u pravu, igrao bi on i u Dinamu.
Itekako bi se morao potruditi nebi li bio jedan od prvih 11 igraca. Sigurno nebi imao garantovano mjesto u prvom timu.
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 29 sep 2014, 20:35, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la calcio » 29 sep 2014, 20:34

Kao i na Besicevoj temi, @Ajax opet pravi zaokret od 180 stepeni.
"Da je on takav kvalitet kao sto govoris poslje SP, Hajduk bi bio zatrpan ponudama odlicnih klubova."
Malo kasnije
"Ponude nisu jedino mjerilo."
Konacno pocinjes shvatati. :thumbup:
Ne znam sta imate protiv momka, zaboravite na trenutak njegove prezime. Njemu je tek 22, potencijal je i pruzite mu malo podrske. Zasluzeno je u reprezentaciji. Forumski strucnjaci su ga proglasili antitalentom, pisali da ne zna trcati, nema motoriku, nema tehniku... Jaki strucnjaci, nema sta.

disident
Postovi: 17
Pridružen/a: 29 sep 2014, 01:43
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la disident » 29 sep 2014, 20:40

[quote="hogarstrasni"
---------------------
to je tvoje pravo da misliš da je tino prosječan igrač hnla...što se tiče reprezentacije tino je imao ponudu hr reprezentacije do 21 godine ali je odbio, a mislim da je debelo pogriješio nakon onog što ga čekalo u bih repki.
da je kojim slučajem izabrao hr onda bi bilo pljuvanje a evo kako je prošao...

neki pominju sudanija, sudani jedošao u dinamo iz guimaraesa za 700k u dinamo pokraj živa sportinga, benfike i porta..u dinamo?? i to sa 25 godina a danas mu je 27...tinu je pune 22godine i to je mladi i perspektivan igrač..mamić bi pojeo hovno da ga može kupiti ali nažalost on tih para nema..tino je visoki rang igrača što će se vrlo skoro na moju žalost pokazati gdje će hajduk na njemu zaraditi a mi navijači ostati bez najboljeg igrača koji danas nosi hajdukovu igru...iako sumnjam da bi uprava to smijela napraviti ako nije ogroman transfer u pitanju...

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Ajax » 29 sep 2014, 20:40

@ calcio
Hajde nabroj jos tih mojih par preokreta a nije ama bas nikakav preokret bio opet izvrces. Izvrces gore nego neki politicar stvari. Cuj opet :thumbdown: Rekao sam da me je pozitivno iznenadio da je poceo utakmicu protiv Liverpoola ( kao i 90% nas ovdje koji to nismo ocekivali ) ali da mu ipak prestoji jako mukotrpna borba jer su Barry i McCarthy ispred njega. Sve sam ja to govorio i prije nego sto je potpisao za Everton. Hajde sam malo pricaj o svojim preokretima odnosno pogreskama. Mnogim ljudima ides na neku stvar ovdje je izvrces stvari. Uvijek u korist jedno te iste stvari i to jednostavno providno. Koliko god se ti trudio. Skoro niko nebi ovog igraca na ovoj temi kritikovao ako bi on bio bolji igrac samo on to nazalost nije.

Sta ja imam za shvatati halo ?? Ponude nisu jedino mjerilo kada poredis konkretno Soudanija i Susica. Nisu mjerilo u tom konkretnom slucaju. Jer se iz aviona vidi da je Soudani klasa iznad svih igraca lige. Nauci se citati sa razumjevanjem i ne izvrci rijeci.
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 29 sep 2014, 20:44, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
hogarstrasni
Postovi: 1132
Pridružen/a: 11 feb 2014, 17:18

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la hogarstrasni » 29 sep 2014, 20:42

TSS nema kvalitet za reprezentaciju, to je definitivno, a nacin na koji je dosao u nju, cini ga nepopravljivo antipaticnim i , zato, nece dobiti podrsku.
Radi njega, na SP nisu otisli Rahimic , Zukanovic, radi njega, za BiH ne igraju Tankovic,Gudelj...
Zadnja izmjena: hogarstrasni, dana/u 29 sep 2014, 20:48, ukupno mijenjano 1 put.
SAFET SUSIC, PROPAST BH REPREZENTACIJE - BOJKOT !!!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Sabinho » 29 sep 2014, 20:43

hogarstrasni je napisao/la:TSS nema kvalitet za reprezentaciju, to je definitivno, a nacin na koji je dosao u nju, cini ga nepopravljivo antipaticnim i , zato, nece dobiti podrsku.
Ali posto se ti ne pitas hvala Bogu mi cemo momka gledati u reprezentativnom dresu. :wave: :guz:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11713
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la AllGunsBlazing » 29 sep 2014, 20:43

calcio je napisao/la:Njemu je tek 22, potencijal je i pruzite mu malo podrske. Zasluzeno je u reprezentaciji. Forumski strucnjaci su ga proglasili antitalentom, pisali da ne zna trcati, nema motoriku, nema tehniku... Jaki strucnjaci, nema sta.
Po cemu je zasluzeno? Igra u slaboj ligi, na poziciji koja nam nije KRITICNA(iako bi to njegov adjo rekao drugacije), i nije kvalitetniji od rezervi na tim pozicijama. Kako je to zasluzeno?

Dakle skontali smo da je on zamjena za ofanzivnog veznog i krilo. Koja je on zamjena za ofanzivnog veznog? Treca? Jer od Mede bolji nije. Dakle sta ce nam on na toj poziciji? Plus tu je i Stilic koji je bolji i dokazaniji na istoj poziciji. A ako pricamo o zamjeni za krilo, sta je onda Duljevic? Prvo dokazaniji igrac(zabijao i za mlade, i za Sarajevo i za Olimpic), klasicno krilo, prebrz. Igra u klubu koji nije mnogo slabiji od Susicevog. Uz sve to Susic je SPOR igrac, on ne moze biti krilo.

Dakle nije bolji od Pjanica, Mede, Stilica, Lulica, Salihovica, Hajrovica, Duljevica, ali je ZASLUZENO u reprezentaciji.
Celik!3,2,2.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61430
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Virtu4l » 29 sep 2014, 20:44

Sabinjo, jel' to ti ogara s'vaćaš ozbiljno?
Evribadi sej Željo
Željoooo

bordobijeli
Postovi: 14260
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bordobijeli » 29 sep 2014, 20:45

kako vam ne dosadi pisati i ponavljati jedne te iste stvari svaki dan :crazy:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.