Tino-Sven Sušić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Virtu4l » 16 feb 2014, 20:21

slika

Puno ime Tino-Sven Sušić
Klub Hajduk Split
Godine 22
Datum rođenja 13 Veljača 1992
Visina (cm) 185
Težina (kg) 77
Pozicija DM(C),C,AM(LC)
Preferirajuća noga Lijeva

Pucajte...
Zadnja izmjena: Virtu4l, dana/u 21 jan 2015, 00:45, ukupno mijenjano 11 puta.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Cartman » 16 feb 2014, 20:21

Losa verzija Medunjanina.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Goalgetter » 16 feb 2014, 20:22

Ballon D'or Winner 2014.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la FaraonTM » 16 feb 2014, 20:23

Do prije 10 dana sam mislio da je momak ofanzivni vezni..
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Belmin6 » 16 feb 2014, 20:25

Ebo te šta i ovaj naš takticar pozove u repku, nema Boga da ga iko nadmaši ikad u historiji. :cry:
Zadnja izmjena: Belmin6, dana/u 16 feb 2014, 20:26, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Head » 16 feb 2014, 20:26

Prava stvar,ukrali smo ga Belgijancima.
1946

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la HzSM » 16 feb 2014, 20:27

Head je napisao/la:Prava stvar,ukrali smo ga Belgijancima.
Ovo je prvi put poslije Petra Jelica da sam molio Boga da nam neka reprezentacija ukrade igraca. :lol:

džakailibu
Postovi: 987
Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la džakailibu » 16 feb 2014, 20:27

ajmo ovako, pošto covjek jos nije ni debitirao ajde da mu zazelimo sreću i dobrodošlicu. ipak je ovo naša reprezentacija!
strašno me stomak boli! može li od jukana "mene nosi mutna rijeka"!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Virtu4l » 16 feb 2014, 20:28

FaraonTM je napisao/la:Do prije 10 dana sam mislio da je momak ofanzivni vezni..
Igrao je on i kao zadnji vezni. Upravo on je jedan od najzaslužniji za osvajanje kupa protiv Lokomtive, tada je igrao na zadnjem veznom.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Cartman » 16 feb 2014, 20:28

Head je napisao/la:Prava stvar,ukrali smo ga Belgijancima.
Pa dobro, tesko da je gori od Fellainia. 8-)
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Chinaglia » 16 feb 2014, 20:29

cirkus će biti kad ga naredni selektor prestane pozivati, dakle kad Pape napusti repku

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Head » 16 feb 2014, 20:29

[youtube][/youtube]

Strasan igrac.
Safet Sustic - Marc Wilmots 1-0
1946

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la FaraonTM » 16 feb 2014, 20:31

Virtu4l je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:Do prije 10 dana sam mislio da je momak ofanzivni vezni..
Igrao je on i kao zadnji vezni. Upravo on je jedan od najzaslužniji za osvajanje kupa protiv Lokomtive, tada je igrao na zadnjem veznom.
Ok, neću ništa da govorim dok ga ne vidim u reprezentaciji :)
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Armala
Postovi: 841
Pridružen/a: 31 jan 2014, 20:33
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Armala » 16 feb 2014, 20:39

Nasljednik Avdije u repki 8-)

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Tracy3McGrady » 16 feb 2014, 20:42

FaraonTM je napisao/la: Ok, neću ništa da govorim dok ga ne vidim u reprezentaciji :)
Upravo to, pozelimo momku dobrodoslicu, ipak je to nase gore list i ovo je nasa repka, pa prolazilo ih je svakakvih kroz repku, pa zasto ne probati i njega?
Anfernee "Penny" Hardaway #1

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la HzSM » 16 feb 2014, 20:42

Armala je napisao/la:Nasljednik Avdije u repki 8-)
Kao sto Avdiju njegove lose partije do sada nisu istjerale iz repke tako nece ni ovoga.

Avatar
kokakolas
Postovi: 1514
Pridružen/a: 01 jul 2009, 11:37
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la kokakolas » 16 feb 2014, 20:44

Da te Bog sačuva...
"...i zaista, Sušić je iznenadio. Ne samo Nigerijce, već i cijeli nogometni svijet tako što je u najvažnijoj utakmici u povijesti reprezentacije na travnjak poslao sastav bez lijevog beka..."

Don't raise your voice, improve your argument.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la calcio » 16 feb 2014, 20:44

Tracy3McGrady je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la: Ok, neću ništa da govorim dok ga ne vidim u reprezentaciji :)
Upravo to, pozelimo momku dobrodoslicu, ipak je to nase gore list i ovo je nasa repka, pa prolazilo ih je svakakvih kroz repku, pa zasto ne probati i njega?
Budi moderan i pljuj na nevidjeno. Pljuvanje je in. 8-)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Virtu4l » 16 feb 2014, 20:45

Zvijezde uvijek dolaze na kraju, tako i najsjajnija zvijezda Hajdukovog osvajanja kupa Sven Tino Sušić. Dok je ostatak momčadi već slavio u autobusu i ispred njega, dok se pjevalo i skakalo, Sušić je još bio ispod tuša maksimirske svlačionice! Ostao je 21-godišnjak ostao kakav je bio i kada je došao ljetos, pa i na zimu prije godinu i pol dana kada Hajduk nije odmah platio odštetu za njega, već se čekao istek ugovora s belgijskim Standardom. No vrijedilo ga je čekati, i tada, i ove sezone, i u mix zoni. Skromni Sušić nije mogao pojmiti da se baš njega čeka. Pa je nakon poziva sa smiješkom izašao. Smiješkom osvajača kupa.

- Ovo je nešto veliko, najveće što mi dogodilo u karijeri. Koliko je samo navijača stiglo, nevjerojatno. Morali smo im na tome nekako vratiti – govorio je Sušić, ponajbolji u redovima 'bijelih', ne samo u srijedu nego i često ovog proljeća.

- Nisu bezveze navijači došli u ovolikom broju! Dobro smo igrali. U dvije utakmice pokazali smo da smo bolji od Lokomotive. Tu su velike zasluge i trenera, nije se libio odmah staviti dva napadača. To je Lokomotivi bio najveći problem – smatra Sušić.

No nije bio svjestan da golom na otvaranju nastavka za 1:2 i majstorijom na malom prostoru kada je Bručića poslao po čevape nije samo prelomio pitanje pobjednika nego je i ušao među Hajdukove legende. Na najboljem je putu da u idućem izdanju Hajdukovog albuma ima svoju sličicu na posebnom mjestu! Pitali su se prije finala mnogi ima li Hajduk igrača tipa Ibričića kao 2010. godine da mu opet donese kup. Imao je – Sušića! Kup majstora Sušića koji je ove sezone u kupu zabijao i Splitu, Slaven Belupu, pa sada i Lokomotivi.
- Vidio sam da mi je igrač blizu da moram napraviti fintu da ga izbacim – kao da se Sušić pravdao zbog gola.

Sušić je sezonu počeo na krilu, pa je nastavio i na klupi, no na proljeće briljira. U uzvratu finala igrao je na poziciji zadnjeg veznog. Lima je obavljao prljaviji dio posla, a Sušić je bio kreator i realizator.
- Najviše mi odgovara kada igram u sredini veznog reda, najbolje se osjećam kao desetka, a dobro se snalazim i na polušpici. No mogu igrati i na ovoj poziciji – rekao je Sušić.

Iduće sezone od Sušića se očekuje još veći iskorak. Može li biti biti glavna Hajdukova karika?
- Mogu, vjerujem da mogu biti nositelj igre Hajduka. Mogu još mnogo bolje igrati od ovoga! Možda mi još nedostaje malo hitrine i brzine, znam da mogu bolje – kaže Sušić.

Nakon samo godine dana provedene na Poljudu već se spominje interes iz inozemstva?
- Tek sam godinu dana u Hajduku, još imam tri godine ugovora i ne razmišljam mnogo o tome.

Mnogim fintama, driblizima, pogocima Sušić je potvrdio kako krv nije voda. Otac Sead bio je veliki igrač, stric Safet izbornik reprezentacije BiH jedan od najvećih na ovim prostorima. Dosad ih je bilo teško impresionirati, pogotovo oca koji je često bio kritičan, a ni stric izbornik ne stiže baš često gledati potencijalnog kandidata za reprezentativni dres (ima hrvatsko i belgijsko državljanstvo, u proceduri je ishođenje bosanskohercegovačkog jer je rodom iz Sarajeva).
- Nadam se da će biti zadovoljni. Ćut ću se njima i vidjet ćemo što mi kažu. Uvijek slušam što mi govore, pa pokušavam to što bolje napraviti – rekao je Sušić.

Može li nakon ovoga s njima za isti stol?
- Ma ne, ne mogu ja još s njima u isti rang!

Kome je po stilu igre bliži, tko mu se po načinu igre više sviđa, otac ili stric?
- Nisam ih mnogo gledao, pogotovo oca, strica jesam neke susrete. I stalno čujem da je stric bio veliki igrač. Vidio sam mnogo njegovih utakmica, sviđa mi se kako je igrač bio. Oni su napravili velike karijere, pogotovo stric. Nadam se da ću svojim igrama doći blizu njihovih karijera – poželio je Sušić.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la ahmic » 16 feb 2014, 20:45

Polahko drugovi,dajmo momku sansu..Ja imam pozitivno misljenje o njemu,vjerujem da je dobar...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.