Tino-Sven Sušić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

PapeSusic
Postovi: 624
Pridružen/a: 08 jan 2014, 19:06
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la PapeSusic » 01 mar 2015, 22:50

Cartman je napisao/la::rol: :rol: :rol:

Koji panj majko draga. :oops: :oops: :oops:
Da je pogodjen panj, usla bi u gol.

Davno sam ja govorio da sven bez kriminala hajducko-germanskog klana uopste nebi bio profesionalni fudbaler. Kakav Inter, Sevilla i picke materine, njemu je ovaj propali hajduk vrh vrhova.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la FaraonTM » 01 mar 2015, 22:58

Hajd' hejteri i Rona je nedavno promašio prazan gol pa je i dalje najbolji na svijetu :guz: :opaopa:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Cartman » 01 mar 2015, 23:02

Oj Tino ko udari na te, sa Calciove tastature pucat ce granate. :bih:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la harishp » 01 mar 2015, 23:04

Vidjaj ovog Zmaja od .....Sipova :rol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Motokultivator
Postovi: 943
Pridružen/a: 17 feb 2015, 13:59
Lokacija: kod Ahme
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Motokultivator » 01 mar 2015, 23:55

Raste mu cijena :rol:
You can take forum away from Ahmo.
But you can never take Ahmo away from forum.
:kafa:


x

Avatar
rishaaa
Postovi: 1431
Pridružen/a: 27 sep 2014, 17:55
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la rishaaa » 02 mar 2015, 02:47

calcio je napisao/la: Ispravka, nismo dobili potrosene irance nego smo dobili irance koji su igrali utakmicu zivota, pobjeda protiv nas ih je mogla odvesti u osminu finala. Ja sam jedan od rijetkih koji pokusava biti objektivan. Momak nije bio ni debitovao a vec su ga ovdje proglasili krivcem za nekakve buduce raspade sistema. A onda kada je debitao za svaki poraz su ga krivili, pa i za one u kojima nije igrao ili je dobivao po 10-15 minuta. I ta se prica nastavila do danas. Mene necete uvuci u takve djetinjaste gluposti. Mene takvo pljuvanje ne interesuje vec samo koliko moze pruziti na terenu. Na Tina gledam kao i na svakog drugog naseg igraca. Ako bude dobro igrao prizivacu njegov poziv. Ako ne, onda nista.
Nama uvijek izgleda treba neki dezurni krivac, valjda je tako lakse podnijeti poraz. Sjecam se kada smo izgubili od Slovacke sta se sve pisalo, o tucama u svlacionici i slicno. Pa onaj cirkus od tzv. navijaca protiv Egipta: "Dzeko napolje". :shifty: Dvije stvari koje svi bosanci obozavaju: tracanje i pljuvanje. Ovaj @amorovski na primjer bi crk'o da ne pljucne par puta dnevno na ovoj temi, valjda se tako osjeca boljim i pametnijim.
On može u Hajduku zajedno s Avdijom igrati svaku tekmu po 90 minuta,al ni tad ni jedan od njih dvojice ne moze biti član prvih 11,o tome ti govorim... Ti bolan želiš da raspravljas i ubjeđujes forum u to da za njih ima mjesta u repki.. Po čemu ??? Jer su standardni u Hajduku,nikad gorem.. Pa jarane hajmo onda zvati i Ševku Okića,Hebibovića,Bajića, i jos bruku igrača koji su standardni i nosioci igre u Želji,Sarajevu,Širokom,Veležu,Zrinjskom,nista nisu slabiji,ali ni bolji od Hajdukovih igrača... Nego vi pravite od TINE zvijezdu,samo zato što ste ispali smiješni s njegovim AMIDŽOM... I sad pokušavate da se vadite... Nenormalno je da mrziš igrača koji igra za tvoju državu,ali je isto tako i smiješno da ti selektor stavi Avdiju na beka,a ti prvi Calcio znaš da ga ne bi stavio na tu poziciju da si selektor,a znas i zbog cega... Jel Tinu ugur'o u repku kao DM,hajd mi sad reci pošteno jel on DM? Po čemu je on sličan Bešiću ili Rahimiću,a na tu foru je ušao u A tim...
Sarajevo, Mostar, Tuzla, Goražde
Višegrad i Foča s tugom osviće
junak do junaka, sada stoje svi
na braniku Bosne znaj te dušmani!!!

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bvb » 02 mar 2015, 11:11

calcio je napisao/la:
Greivis je napisao/la:I kad znas da su dva igraca iz takvog kluba bili starteri na svjetskom. :yawn:
Zaboravio si dodati: bili su starteri u jedinoj utakmici koju smo pobjedili na Svjetskom prvenstvu. Jedan od njih je cak postigao gol a drugi asistirao.
Znas li ti calcio da Avdija, osim kada je zabio gol, nije mogao da primi loptu, nije mogao da uputi centarsut bez da ga presjeku, da je prilikom pokusaja driblanja izlazio izvan terena zajedno s loptom, itd. Pa ja ne pamtim utakmicu kad sam se nervirao vise zbog amaterizma jednog igraca. I tako sve do 70 i neke minute.
Svaka cast za gol, ali ovakav igrac ne smije igrati za repku, dosta su vece sanse da ce nastaviti grijesiti nego postizati golove ako bude ponovo igrao. Razumijem da se moze braniti Pape, ali Avdija.... :?

I koji je smisao ovog boldanog? Ne bismo pobijedili bez Avdije? U jednom postu pises da si realan, a u drugom da je stavljanje ovakvog igraca u prvih XI kobiva povezano s pobjedom.

Avatar
rishaaa
Postovi: 1431
Pridružen/a: 27 sep 2014, 17:55
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la rishaaa » 02 mar 2015, 16:33

Dobit ćete batine :salut: :salut: :salut: A ja Hajdukovaca,čuj vrijeđaju igrače zbog 2-2 sa Zadrom... ovi stvarno u Splitu kontaju da mogu parirat Dinamu i Rijeci,rezultati su očekivani s obzirom na igrački kadar... Valjda završe na 4-5 mjestu...

[youtube][/youtube]
Sarajevo, Mostar, Tuzla, Goražde
Višegrad i Foča s tugom osviće
junak do junaka, sada stoje svi
na braniku Bosne znaj te dušmani!!!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la dubrovnik » 02 mar 2015, 17:01

rishaaa je napisao/la:Dobit ćete batine :salut: :salut: :salut: A ja Hajdukovaca,čuj vrijeđaju igrače zbog 2-2 sa Zadrom... ovi stvarno u Splitu kontaju da mogu parirat Dinamu i Rijeci,rezultati su očekivani s obzirom na igrački kadar... Valjda završe na 4-5 mjestu...

[youtube][/youtube]
Ne misle Rishaaa da mogu parirati Dinamu i Rijeci ali bi morali moci pobjediti Zadra u Splitu. Hebo te zivot pa vjerujem da bi Zadar dobio po nosu kao gost u vecine BIH premijer ligasa. Hajduk je bas pao na niske grane. Besparica je ucinila svoje. Prva postava igra bez lijevog beka i DM a desni bek je Vrsajevic. Nakrcano OM pa imam dojam da samo Safet fali da bi bruka bila kompletna. Ali hebi ga sta je tu je i ovakav Hajduk bi morao igrati Evropu i igrat ce je. Ako nikako na silu navijaca a i liga je takva kakva jest pa i ovako los Hajduk ce uzeti mjesto za Evropu. Ne treba biti nekakav genije da vidis to sve ali potcjenjivati Torcidu moze samo neko tko ne zna puno o ovoj najstarijoj navijackoj grupi. A podcjenjivati Hajduk mozes u ovo novije vrijeme ali ovaj klub ima tako slavnu povijest da nema potrebe brisati pod sa njime. Njegove uprave od rata na ovamo su to tako temeljno uradile da im pomoc stvarno nije potrebna. Ipak i takav klub nam je dao Hibica, Pandzu, Ibricica, Hrgovica i jos nekolicinu igraca vise nego ijedan drugi iz HNLa i kredo Hajduka je nema stranca do Bosanca. Makar to zasluzuje da bas ne peres pod Hajdukom i njegovim navijacima u svakoj prilici. Pozz prijatelju. :) :) :)

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la calcio » 02 mar 2015, 17:25

bvb je napisao/la:
calcio je napisao/la:
Greivis je napisao/la:I kad znas da su dva igraca iz takvog kluba bili starteri na svjetskom. :yawn:
Zaboravio si dodati: bili su starteri u jedinoj utakmici koju smo pobjedili na Svjetskom prvenstvu. Jedan od njih je cak postigao gol a drugi asistirao.
Znas li ti calcio da Avdija, osim kada je zabio gol, nije mogao da primi loptu, nije mogao da uputi centarsut bez da ga presjeku, da je prilikom pokusaja driblanja izlazio izvan terena zajedno s loptom, itd. Pa ja ne pamtim utakmicu kad sam se nervirao vise zbog amaterizma jednog igraca. I tako sve do 70 i neke minute.
Svaka cast za gol, ali ovakav igrac ne smije igrati za repku, dosta su vece sanse da ce nastaviti grijesiti nego postizati golove ako bude ponovo igrao. Razumijem da se moze braniti Pape, ali Avdija.... :?

I koji je smisao ovog boldanog? Ne bismo pobijedili bez Avdije? U jednom postu pises da si realan, a u drugom da je stavljanje ovakvog igraca u prvih XI kobiva povezano s pobjedom.
Pa zato jer neki pretjeruju sa kritikama, pljuvanjem i vrijedjanjem ja malo poguram u suprotnom pravcu. :) Eto to je cijela prica. Treba se takodje sagledati cijela prica, Avdija nije desni bek nego je vecinu vremena krpio na toj poziciji jer nemamo bas neke alternative na toj poziciji osim Mujdze.

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Cartman » 02 mar 2015, 17:27

Otkad je Slino u reprezentaciji, ne znamo za pobjedu u takmicarskoj utakmici. Da se ne zaboravi. :kafa:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

PapeSusic
Postovi: 624
Pridružen/a: 08 jan 2014, 19:06
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la PapeSusic » 02 mar 2015, 17:59

Da vas podsjetim da je Slobodna Dalmacija prije mjesec i po pisala da je je Sven, poslije Edina Dzeke i Miralema Pjanica, nas najbolji igrac. :mrgreen:

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Cartman » 02 mar 2015, 18:06

PapeSusic je napisao/la:Da vas podsjetim da je Slobodna Dalmacija prije mjesec i po pisala da je je Sven, poslije Edina Dzeke i Miralema Pjanica, nas najbolji igrac. :mrgreen:
Taj zlocinacki list treba zatvorit.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bvb » 02 mar 2015, 18:25

calcio je napisao/la: Pa zato jer neki pretjeruju sa kritikama, pljuvanjem i vrijedjanjem ja malo poguram u suprotnom pravcu. :) Eto to je cijela prica.
Nema potrebe gurati suprotno, samo realno. A realno je Avdija panj da veci ne moze biti :)
Svaki odbrambeni igrac koji je na klupi ce odigrati bolje od Avdije na desnom beku.

Avatar
adoo11
Postovi: 652
Pridružen/a: 17 avg 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la adoo11 » 02 mar 2015, 23:10

PapeSusic je napisao/la:Da vas podsjetim da je Slobodna Dalmacija prije mjesec i po pisala da je je Sven, poslije Edina Dzeke i Miralema Pjanica, nas najbolji igrac. :mrgreen:
Pa poslije Edina i Mireta on definitivno ima veliki uticaj na reprezentaciju.Ukoliko se oprosti postat ćemo mnogo jača reprezentacija.Nemojte da omalovažavamo njegov uticaj :lol:
Hvala Edine, Miraleme, Vedade, Zvjezdane, Harise, Asmire,Emire,Adnane, Mensure,Ognjene ,Izete, Ermine,Ervine Senade, Sejade, Senijade,Elvire za SP u Brazilu.
Vi ste ponos nacije!!!

#Sejad Salihovic

# Zvjezdan Misimovic

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la FaraonTM » 02 mar 2015, 23:12

adoo11 je napisao/la:
PapeSusic je napisao/la:Da vas podsjetim da je Slobodna Dalmacija prije mjesec i po pisala da je je Sven, poslije Edina Dzeke i Miralema Pjanica, nas najbolji igrac. :mrgreen:
Pa poslije Edina i Mireta on definitivno ima veliki uticaj na reprezentaciju.Ukoliko se oprosti postat ćemo mnogo jača reprezentacija.Nemojte da omalovažavamo njegov uticaj :lol:
A gdje ti je u potpisu "Hvala ti Avdija, Tino Svene, Anele...." ? :mrgreen:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la BigBigBang » 02 mar 2015, 23:14

PapeSusic je napisao/la:Da vas podsjetim da je Slobodna Dalmacija prije mjesec i po pisala da je je Sven, poslije Edina Dzeke i Miralema Pjanica, nas najbolji igrac. :mrgreen:
Cuo sam da u redakciji tog lista puse jedan drugom ispod stola...
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Cartman » 02 mar 2015, 23:17

BigBigBang je napisao/la:
PapeSusic je napisao/la:Da vas podsjetim da je Slobodna Dalmacija prije mjesec i po pisala da je je Sven, poslije Edina Dzeke i Miralema Pjanica, nas najbolji igrac. :mrgreen:
Cuo sam da u redakciji tog lista puse jedan drugom ispod stola...
VUCIBATINE!
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
adoo11
Postovi: 652
Pridružen/a: 17 avg 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la adoo11 » 02 mar 2015, 23:19

FaraonTM je napisao/la:
adoo11 je napisao/la:
PapeSusic je napisao/la:Da vas podsjetim da je Slobodna Dalmacija prije mjesec i po pisala da je je Sven, poslije Edina Dzeke i Miralema Pjanica, nas najbolji igrac. :mrgreen:
Pa poslije Edina i Mireta on definitivno ima veliki uticaj na reprezentaciju.Ukoliko se oprosti postat ćemo mnogo jača reprezentacija.Nemojte da omalovažavamo njegov uticaj :lol:
A gdje ti je u potpisu "Hvala ti Avdija, Tino Svene, Anele...." ? :mrgreen:
Hvala im sto su nam u velikoj mjeri radi svoje prodaje (koja se nikad nije realizovala) u velikoj mjeri smanjili šanse da se plasiramo na ep.
Hvala Edine, Miraleme, Vedade, Zvjezdane, Harise, Asmire,Emire,Adnane, Mensure,Ognjene ,Izete, Ermine,Ervine Senade, Sejade, Senijade,Elvire za SP u Brazilu.
Vi ste ponos nacije!!!

#Sejad Salihovic

# Zvjezdan Misimovic

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la FaraonTM » 02 mar 2015, 23:33

Može i tako :D
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.