Tino-Sven Sušić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Vucevich » 15 sep 2017, 14:02

Bravo, nasao se u pocetnih XI slavnog giganta Makabi Tel-Aviv, klanjamo ti se Tino.

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bhsport » 15 sep 2017, 14:06

Cuj poredi Medunjanina i laznog igraca. :urnebes: :urnebes:
Dobacio je i Tino do Serie A. :urnebes: :urnebes:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la HankMoody » 15 sep 2017, 14:08

Naš vezni red trebaju činiti: Bešić, Cimirot, Pjanić, Prcić, Krunić, Milošević, Višća, Hajrović, Lulić i Milićević. Prvi u redu za ulazak na spisak ako nekog od ovih nema je Vrančić. Onda dolaze igrači kao što su Medunjanin, Jajalo, Grahovac, Sušić i ostali. Salihovića nisam brojao jer ne znam kako će se snaći u HSV-u.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Raonffa » 15 sep 2017, 14:10

Jeste to tako u teoriji, kada bi oni svi bili standardni i zdravi, samo od toga da počnemo, kamo li gledati statistiku i učinak na terenu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la mire96 » 15 sep 2017, 14:12

Ne kontam sto se svi sprdaju sa Maccabijem kad smo i prije imali u repki igraca koji dolaze iz Izraela, pa cak i gorih klubova od Maccabija TA.

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bhsport » 15 sep 2017, 14:19

HankMoody je napisao/la:Naš vezni red trebaju činiti: Bešić, Cimirot, Pjanić, Prcić, Krunić, Milošević, Višća, Hajrović, Lulić i Milićević. Prvi u redu za ulazak na spisak ako nekog od ovih nema je Vrančić. Onda dolaze igrači kao što su Medunjanin, Jajalo, Grahovac, Sušić i ostali. Salihovića nisam brojao jer ne znam kako će se snaći u HSV-u.
Dodaj jos Gojaka i Hadziahmetovica koji ako ovako nastave mogu konkurisati ravnpravno sa igracima tipa Prcic, Krunic, Milosevic..
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4723
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Bazinga12345 » 15 sep 2017, 14:46

emir79 je napisao/la:Nemojte u Medunjanina dirati, licno za mene jedan od najboljiih tehnicki potkovanih igraca ikada u BiH.

Istina , mogao je mnogo vise jer je bio vrhunski talent u Alkmaru. Ali Tino ni blizu nije njeg.

Sto se Tine tice u svakom slucaju bi mi bio uvijek opcija ispred Milicevica, koji dolazi iz raspalog Genta i koji nam je debitovao kao penzioner. Ovo samo ima kod nas da nam se kamaraju debitanti u poznim godinama.
Ovo samo kod nas ima da nam igrač koji je rezerva u Hajduku ide na svjetsko i ulazi u igru u najvažnijoj utakmici.A sta tek reći o ovoj nebulozi o raspalom Gentu u Belgijskoj ligi u kojoj se tvoj ljubimac nije plaho naigrao.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Rokoko87 » 15 sep 2017, 14:49

Bazinga12345 je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Nemojte u Medunjanina dirati, licno za mene jedan od najboljiih tehnicki potkovanih igraca ikada u BiH.

Istina , mogao je mnogo vise jer je bio vrhunski talent u Alkmaru. Ali Tino ni blizu nije njeg.

Sto se Tine tice u svakom slucaju bi mi bio uvijek opcija ispred Milicevica, koji dolazi iz raspalog Genta i koji nam je debitovao kao penzioner. Ovo samo ima kod nas da nam se kamaraju debitanti u poznim godinama.
Ovo samo kod nas ima da nam igrač koji je rezerva u Hajduku ide na svjetsko i ulazi u igru u najvažnijoj utakmici.[A sta tek reći o ovoj nebulozi o raspalom Gentu u Belgijskoj ligi u kojoj se tvoj ljubimac nije plaho naigrao.
Uuuuuu :rol:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Virtu4l » 15 sep 2017, 14:50

:lol: :lol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la dubrovnik » 15 sep 2017, 15:22

emir79 je napisao/la:Nemojte u Medunjanina dirati, licno za mene jedan od najboljiih tehnicki potkovanih igraca ikada u BiH.

Istina , mogao je mnogo vise jer je bio vrhunski talent u Alkmaru. Ali Tino ni blizu nije njeg.

Sto se Tine tice u svakom slucaju bi mi bio uvijek opcija ispred Milicevica, koji dolazi iz raspalog Genta i koji nam je debitovao kao penzioner. Ovo samo ima kod nas da nam se kamaraju debitanti u poznim godinama.
I zamisli u tom "raspalom" Gentu zamjena za Milicevica je Franko Andrijasevic, proslogodisnji najbolji igrac Rijeke, HNL-a i povremeni Hrvatski reprezentativac.
Sto se tehnicke potkovanosti tice Zajko Zeba je na nivou Medunjanina i sta mu je to u zivotu donijelo.
Svaka Medu cast ali i njegova karijera je popunjena razocaranjima kao i Tinova.
Na zalost, nema tu neke velike razlike. Pokoji bljesak u moru razocarenja.

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la artemis77 » 15 sep 2017, 16:39

Medunjanin je igro za Maccabi kad je bio najstandardniji u repki. Iz Maccabija je proslijedjen u osrednju ekipu turske lige koja je sigurno stepen dole u karijeri, pa kasnije Deportivo. Znaci to je sve negdje taj rank Maccabija. Tako da ne ismijavajte momka sto igra za Maccabi. Ne treba ga sad ni kovati u zvijezde i zvjezdice, da ne bi ko pomislio da sam ogroman fan TSS, samo mislim da je ok igrac i da nam moze pomoci nekad u buducnosti ukoliko bi nastavio da igra redovno.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Vucevich » 15 sep 2017, 16:42

Ima li još neko da brani ovog propalog daidžinog projekta?

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la jasmin10 » 15 sep 2017, 16:58

artemis77 je napisao/la:Medunjanin je igro za Maccabi kad je bio najstandardniji u repki. Iz Maccabija je proslijedjen u osrednju ekipu turske lige koja je sigurno stepen dole u karijeri, pa kasnije Deportivo. Znaci to je sve negdje taj rank Maccabija. Tako da ne ismijavajte momka sto igra za Maccabi. Ne treba ga sad ni kovati u zvijezde i zvjezdice, da ne bi ko pomislio da sam ogroman fan TSS, samo mislim da je ok igrac i da nam moze pomoci nekad u buducnosti ukoliko bi nastavio da igra redovno.
Deportivo nikako ne može biti rank Maccabia čovječe. Svaki klub iz Primere >>>>>>>>>>>>>svaki klub iz Izraela.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la dubrovnik » 15 sep 2017, 18:14

jasmin10 je napisao/la:
artemis77 je napisao/la:Medunjanin je igro za Maccabi kad je bio najstandardniji u repki. Iz Maccabija je proslijedjen u osrednju ekipu turske lige koja je sigurno stepen dole u karijeri, pa kasnije Deportivo. Znaci to je sve negdje taj rank Maccabija. Tako da ne ismijavajte momka sto igra za Maccabi. Ne treba ga sad ni kovati u zvijezde i zvjezdice, da ne bi ko pomislio da sam ogroman fan TSS, samo mislim da je ok igrac i da nam moze pomoci nekad u buducnosti ukoliko bi nastavio da igra redovno.
Deportivo nikako ne može biti rank Maccabia čovječe. Svaki klub iz Primere >>>>>>>>>>>>>svaki klub iz Izraela.
Medo je nazalost bio samo prolaznik u Deportivu.
Zadnjih par godina sam poslovno bio vezan za Galiciu, tocnije za mjesto koje je 60ak kilometara udaljeno od Corune. Tako sam gledao dosta utakmica Deportiva i upoznao nekolicinu navijaca toga kluba.
Vecina njih je bila potpuno ravnodusna sto se njega tice.
Ovo ravnodusna je ublazena verzija.
Medunjanin je najbolje godine svoje karijere odigrao u Turskom kukuruzsporu i Izraelskoj pustinji.
Ni manje ni vise jedna otuzna karijera, pogotovu kad se uzme u obzir da je dosao iz Nizozemske.
Tino je krenuo njegovim putem i mislim da ce mu i sudbina biti slicna. Na zalost za jednog i drugog imaju slicnu sportsku sudbinu i oba su strasno podbacili.

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la emir79 » 15 sep 2017, 22:15

Rokoko87 je napisao/la:
Bazinga12345 je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Nemojte u Medunjanina dirati, licno za mene jedan od najboljiih tehnicki potkovanih igraca ikada u BiH.

Istina , mogao je mnogo vise jer je bio vrhunski talent u Alkmaru. Ali Tino ni blizu nije njeg.

Sto se Tine tice u svakom slucaju bi mi bio uvijek opcija ispred Milicevica, koji dolazi iz raspalog Genta i koji nam je debitovao kao penzioner. Ovo samo ima kod nas da nam se kamaraju debitanti u poznim godinama.
Ovo samo kod nas ima da nam igrač koji je rezerva u Hajduku ide na svjetsko i ulazi u igru u najvažnijoj utakmici.[A sta tek reći o ovoj nebulozi o raspalom Gentu u Belgijskoj ligi u kojoj se tvoj ljubimac nije plaho naigrao.
Uuuuuu :rol:
Sta sad da mu covjek kaze. :mrgreen:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la artemis77 » 16 sep 2017, 13:06

jasmin10 je napisao/la:
artemis77 je napisao/la:Medunjanin je igro za Maccabi kad je bio najstandardniji u repki. Iz Maccabija je proslijedjen u osrednju ekipu turske lige koja je sigurno stepen dole u karijeri, pa kasnije Deportivo. Znaci to je sve negdje taj rank Maccabija. Tako da ne ismijavajte momka sto igra za Maccabi. Ne treba ga sad ni kovati u zvijezde i zvjezdice, da ne bi ko pomislio da sam ogroman fan TSS, samo mislim da je ok igrac i da nam moze pomoci nekad u buducnosti ukoliko bi nastavio da igra redovno.
Deportivo nikako ne može biti rank Maccabia čovječe. Svaki klub iz Primere >>>>>>>>>>>>>svaki klub iz Izraela.
Ako TSS jednog dana zaigra u nekom timu iz donje tabele Primere, hoćeš drkat na njega?
Walk on, with hope in your hearts.

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la mire96 » 16 sep 2017, 15:57

jasmin10 je napisao/la:Deportivo nikako ne može biti rank Maccabia čovječe. Svaki klub iz Primere >>>>>>>>>>>>>svaki klub iz Izraela.
Nije puno pomoglo Interu prosle sezone kad su od amaterskog kluba iz Izraela uzeli rekordnih 0 bodova. Ili Southamptonu koji od istog kluba nije uzeo vise od 2. Ispade Izraelska liga na rangu BH premijerke :?

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la HankMoody » 28 sep 2017, 19:57

Starter protiv Villarreala, da vidimo šta može.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5722
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la JohnCleese » 29 sep 2017, 07:31

60 minuta protiv renomiranog protivnika :bih: perutas li se purane :kralj:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4723
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Bazinga12345 » 02 nov 2017, 17:23

"Uspio" se preseliti na klupu, temu prebaciti u ostalo. :arrow:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Amazon [Bot], EdinjoBos, Goalgetter, Sveti i 35 gostiju.