Tino-Sven Sušić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la dubrovnik » 11 okt 2016, 22:45

Sve mu mozete uzeti ali ne mozete sustinu.
Ne dogadja se nista vazno pred golom protivnika a da Tinky nije umjesan u to. Ako je na terenu naravno.
Bila u pitanju BiH, Genk ili ranije Hajduk. Kad je ulazio sinoc najavio sam zeni i drustvu gol. I malo kasnije se to i dogodilo. Nije ga postigao ali je imao rolu u akciji kod drugog gola. Nije vracao loptu Spahicu zasigurno.
Ona okomica ka Dzeku je posao AM i tu je i pokazao kako se to radi. Sinoc je igrao na boku i da ne bi sve ostalo na pohvalama moram napisati i ovo. Primjetio sam da ga je Vranjes kritizirao kada je ispao u jednoj situaciji.
Nije on bas za boka, pogotovu ta trka za bekovima mu i nije jaca strana. Trebao bi biti AM.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bhfanatic14 » 11 okt 2016, 22:59

dubrovnik je napisao/la:Sve mu mozete uzeti ali ne mozete sustinu.
Ne dogadja se nista vazno pred golom protivnika a da Tinky nije umjesan u to. Ako je na terenu naravno.
Bila u pitanju BiH, Genk ili ranije Hajduk. Kad je ulazio sinoc najavio sam zeni i drustvu gol. I malo kasnije se to i dogodilo. Nije ga postigao ali je imao rolu u akciji kod drugog gola. Nije vracao loptu Spahicu zasigurno.
Ona okomica ka Dzeku je posao AM i tu je i pokazao kako se to radi. Sinoc je igrao na boku i da ne bi sve ostalo na pohvalama moram napisati i ovo. Primjetio sam da ga je Vranjes kritizirao kada je ispao u jednoj situaciji.
Nije on bas za boka, pogotovu ta trka za bekovima mu i nije jaca strana. Trebao bi biti AM.
On moze i boka i DM i AM ... trkac !!!.... budi iskren.. dzekin drugi gol je namjestio majstorski,pjana i dzeko su samo malo doprinjeli..... u prvih 11 u paklu karaiskakisa !!!!!!!
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la dubrovnik » 11 okt 2016, 23:10

bhfanatic14 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Sve mu mozete uzeti ali ne mozete sustinu.
Ne dogadja se nista vazno pred golom protivnika a da Tinky nije umjesan u to. Ako je na terenu naravno.
Bila u pitanju BiH, Genk ili ranije Hajduk. Kad je ulazio sinoc najavio sam zeni i drustvu gol. I malo kasnije se to i dogodilo. Nije ga postigao ali je imao rolu u akciji kod drugog gola. Nije vracao loptu Spahicu zasigurno.
Ona okomica ka Dzeku je posao AM i tu je i pokazao kako se to radi. Sinoc je igrao na boku i da ne bi sve ostalo na pohvalama moram napisati i ovo. Primjetio sam da ga je Vranjes kritizirao kada je ispao u jednoj situaciji.
Nije on bas za boka, pogotovu ta trka za bekovima mu i nije jaca strana. Trebao bi biti AM.
On moze i boka i DM i AM ... trkac !!!.... budi iskren.. dzekin drugi gol je namjestio majstorski,pjana i dzeko su samo malo doprinjeli..... u prvih 11 u paklu karaiskakisa !!!!!!!
Pjanic je asistirao ali su dvojica ostala na Susicu nakon sto je posluzio loptu Pjanicu. Nesto slicno se nije dogodilo cjelu utakmicu da se Pjana moze namjestati sa loptom. Pisi ti sta hoces ali ces brzo jesti sve sta si ovdje nadrobio. Tinki je sinoc i uklizao za 15 minuta kojih je igrao. Da li si vidio Medunjaninovo uklizavanje u jucerasnjoj utakmici.
Ne znam zasto ti i odgovaram. Likovi poput tebe su jako negativni i pogresni. Prozivas, izmisljas, govoris neistine a sve u svrhu dokazivanja svojih tezi. Nikad argumentima koje drugi razumiju. Sreca tvoja pa te moderacija zaobilazi. Samo si zbog izmisljotina na moj racun do sada zasluzio par banova.
E sada jos i ovo. Da, u prvih 11 ako je Medunjanin konkurent. Tino je trenutno puno bolji igrac.
Pozz!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Virtu4l » 11 okt 2016, 23:14

To je zato što nije normalan, da ti kažem, ako već do sad nisi shvatio.
Evribadi sej Željo
Željoooo

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bhfanatic14 » 11 okt 2016, 23:19

Ma to je bila perfekcija ,luciidno, smekerski pas na dva metra... to samo on moze, kakav majstor... u pravu si za uklizanje,kako se samo bori taj momak...moras klizat kada si spor i kada kasnis na loptu i na igraca... Medo je za njega doktor on juce 90minuta odradio kao iz šale, a ovaj crko nakon 15... al to je nebitno za mene u prvih 11 u grotlu karaiskakisa, on se moze nosit u Tom paklu moze povuc cijelu ekipu sa otim svojim šarmom prema fudbalu... to je ta ljubav prema lopti kao u 80tim sto se volila.. ako bude igro pjana i medo onda Sven na bok, ako igramo s jednim spicem onda Sven na AM, ako nebude igro Cimi onda Sven na DM... pozz
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Mokes
Postovi: 14873
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Mokes » 11 okt 2016, 23:22

Kako dosad niko nije banovao ovog fanatika :problem:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5723
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la JohnCleese » 11 okt 2016, 23:31

bhfanatic14 je napisao/la:Ma to je bila perfekcija ,luciidno, smekerski pas na dva metra... to samo on moze, kakav majstor... u pravu si za uklizanje,kako se samo bori taj momak...moras klizat kada si spor i kada kasnis na loptu i na igraca... Medo je za njega doktor on juce 90minuta odradio kao iz šale, a ovaj crko nakon 15... al to je nebitno za mene u prvih 11 u grotlu karaiskakisa, on se moze nosit u Tom paklu moze povuc cijelu ekipu sa otim svojim šarmom prema fudbalu... to je ta ljubav prema lopti kao u 80tim sto se volila.. ako bude igro pjana i medo onda Sven na bok, ako igramo s jednim spicem onda Sven na AM, ako nebude igro Cimi onda Sven na DM... pozz
Shvati da ne mozes protiv placenika.
Za ovu svotu koja mi je jutros legla od Germanie, Tinu guram do kapitenske :salut:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la dubrovnik » 11 okt 2016, 23:34

Virtu4l je napisao/la:To je zato što nije normalan, da ti kažem, ako već do sad nisi shvatio.
Ne zelim da shvatim takve stvari.
Moderacija bi morala moci prepoznati problem pogotovu ako je kronicno. U svrhu toga u paketu idu neistine i vrijedjanja.
I to sve prolazi nekaznjeno.
O dijagnostici se ja necu izjasnjavati. To je doktorski posao.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Virtu4l » 11 okt 2016, 23:36

E pa ja sam doktor.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
samocelik
Postovi: 6022
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la samocelik » 12 okt 2016, 00:28

JohnCleese je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Ma to je bila perfekcija ,luciidno, smekerski pas na dva metra... to samo on moze, kakav majstor... u pravu si za uklizanje,kako se samo bori taj momak...moras klizat kada si spor i kada kasnis na loptu i na igraca... Medo je za njega doktor on juce 90minuta odradio kao iz šale, a ovaj crko nakon 15... al to je nebitno za mene u prvih 11 u grotlu karaiskakisa, on se moze nosit u Tom paklu moze povuc cijelu ekipu sa otim svojim šarmom prema fudbalu... to je ta ljubav prema lopti kao u 80tim sto se volila.. ako bude igro pjana i medo onda Sven na bok, ako igramo s jednim spicem onda Sven na AM, ako nebude igro Cimi onda Sven na DM... pozz
Shvati da ne mozes protiv placenika.
Za ovu svotu koja mi je jutros legla od Germanie, Tinu guram do kapitenske :salut:
Trebalkakav plaćenik za zeničku regiju? Gdje se mogu ja prijaviti? Svakako nemam pametnija posla nego da hvalim Ogija i TSS.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la dubrovnik » 12 okt 2016, 00:39

samocelik je napisao/la:
JohnCleese je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Ma to je bila perfekcija ,luciidno, smekerski pas na dva metra... to samo on moze, kakav majstor... u pravu si za uklizanje,kako se samo bori taj momak...moras klizat kada si spor i kada kasnis na loptu i na igraca... Medo je za njega doktor on juce 90minuta odradio kao iz šale, a ovaj crko nakon 15... al to je nebitno za mene u prvih 11 u grotlu karaiskakisa, on se moze nosit u Tom paklu moze povuc cijelu ekipu sa otim svojim šarmom prema fudbalu... to je ta ljubav prema lopti kao u 80tim sto se volila.. ako bude igro pjana i medo onda Sven na bok, ako igramo s jednim spicem onda Sven na AM, ako nebude igro Cimi onda Sven na DM... pozz
Shvati da ne mozes protiv placenika.
Za ovu svotu koja mi je jutros legla od Germanie, Tinu guram do kapitenske :salut:
Trebalkakav plaćenik za zeničku regiju? Gdje se mogu ja prijaviti? Svakako nemam pametnija posla nego da hvalim Ogija i TSS.
Germanija, Fanaticni ti ima adresu. Ja sam po njemu prijatelj i kao takav ti ne mogu dati dodatni info.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Sabinho » 12 okt 2016, 01:08

JohnCleese je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Ma to je bila perfekcija ,luciidno, smekerski pas na dva metra... to samo on moze, kakav majstor... u pravu si za uklizanje,kako se samo bori taj momak...moras klizat kada si spor i kada kasnis na loptu i na igraca... Medo je za njega doktor on juce 90minuta odradio kao iz šale, a ovaj crko nakon 15... al to je nebitno za mene u prvih 11 u grotlu karaiskakisa, on se moze nosit u Tom paklu moze povuc cijelu ekipu sa otim svojim šarmom prema fudbalu... to je ta ljubav prema lopti kao u 80tim sto se volila.. ako bude igro pjana i medo onda Sven na bok, ako igramo s jednim spicem onda Sven na AM, ako nebude igro Cimi onda Sven na DM... pozz
Shvati da ne mozes protiv placenika.
Za ovu svotu koja mi je jutros legla od Germanie, Tinu guram do kapitenske :salut:
:lol: :lol: :lol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Sishar
Postovi: 89
Pridružen/a: 26 sep 2016, 19:55
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Sishar » 12 okt 2016, 03:02

IgmanskiVuk je napisao/la:Pa ovo moj sin sa 13 godina svakog vikenda izvodi...jel ti ovo dokaz za nešto? Odbranbeni igrač ga pušta da se okreče oko njega, odmaknut 2 metra i ne pokušava da mu izblokira centaršut


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ali to je HNL :urnebes:




Tino smece Belgije Hrvatske :kafa:

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5723
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la JohnCleese » 12 okt 2016, 10:44

Svi zainteresovani da postanu placenici TSS-a dobili su PP sa uputama kako isti to i da postanu ;) Hvala na odzivu :salut:
Vrata su jos uvijek svima otvorena. Postanimo velika porodica. Slogan firme je: Germania na forumu, Germania na terenu !
PS Direktno od Seada dobio sam povjerljiv info da ukoliko uguramo Tina u prvih 11 protiv Grcke bit ce masna povisica za mjesec novembar :kafa:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la dubrovnik » 12 okt 2016, 10:49

JohnCleese je napisao/la:Svi zainteresovani da postanu placenici TSS-a dobili su PP sa uputama kako isti to i da postanu ;) Hvala na odzivu :salut:
Vrata su jos uvijek svima otvorena. Postanimo velika porodica. Slogan firme je: Germania na forumu, Germania na terenu !
PS Direktno od Seada dobio sam povjerljiv info da ukoliko uguramo Tina u prvih 11 protiv Grcke bit ce masna povisica za mjesec novembar :kafa:
Hebi ga sada!
Siris izdatke do neslucenih visina.
Ako sada navale na Germanijinu kasu ode sve u kanal.
Jeftinije je kupiti glavnog! :D

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5723
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la JohnCleese » 12 okt 2016, 11:10

dubrovnik je napisao/la:
JohnCleese je napisao/la:Svi zainteresovani da postanu placenici TSS-a dobili su PP sa uputama kako isti to i da postanu ;) Hvala na odzivu :salut:
Vrata su jos uvijek svima otvorena. Postanimo velika porodica. Slogan firme je: Germania na forumu, Germania na terenu !
PS Direktno od Seada dobio sam povjerljiv info da ukoliko uguramo Tina u prvih 11 protiv Grcke bit ce masna povisica za mjesec novembar :kafa:
Hebi ga sada!
Siris izdatke do neslucenih visina.
Ako sada navale na Germanijinu kasu ode sve u kanal.
Jeftinije je kupiti glavnog! :D
Ni sam nisam vjerovao dok nisam iz Seadovih usta cuo koliki je budzet Germanie. Moja reakcija je bila :shock: :crazy:
Sad je osvjezio kadar i napravio novi plan i program rada agencije. Enormne financije izdvaja za cyber marketing i nije mu zao, jer kako on kaze, tu lezi kljuc uspjesnog poslovanja.
Cilj je da do kraja 2018/19 godine u BHTPL-u i HNL-u preuzme primat najveceg menadzera od Drine do Jadrana :D :bih:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la dubrovnik » 12 okt 2016, 11:16

JohnCleese je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
JohnCleese je napisao/la:Svi zainteresovani da postanu placenici TSS-a dobili su PP sa uputama kako isti to i da postanu ;) Hvala na odzivu :salut:
Vrata su jos uvijek svima otvorena. Postanimo velika porodica. Slogan firme je: Germania na forumu, Germania na terenu !
PS Direktno od Seada dobio sam povjerljiv info da ukoliko uguramo Tina u prvih 11 protiv Grcke bit ce masna povisica za mjesec novembar :kafa:
Hebi ga sada!
Siris izdatke do neslucenih visina.
Ako sada navale na Germanijinu kasu ode sve u kanal.
Jeftinije je kupiti glavnog! :D
Ni sam nisam vjerovao dok nisam iz Seadovih usta cuo koliki je budzet Germanie. Moja reakcija je bila :shock: :crazy:
Sad je osvjezio kadar i napravio novi plan i program rada agencije. Enormne financije izdvaja za cyber marketing i nije mu zao, jer kako on kaze, tu lezi kljuc uspjesnog poslovanja.
Cilj je da do kraja 2018/19 godine u BHTPL-u i HNL-u preuzme primat najveceg menadzera od Drine do Jadrana :D :bih:
Sto je najgore ovo si lijepo upakovao pa ce pojedinci ovaj tvoj post koristiti kao argument u buducnosti.
Budzet i Cyber marketing ce postati temelj pljuvanja po Tinkiju u narednim danima. :D
Svaka cast na informacijama za neodlucne.
Ovo je konacan krah fanaticnog djela forumasa. :D

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1535
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bavariapivo » 13 okt 2016, 21:25

ljudi, pa zar nevidite da je ovaj bhfanatic ili prirodno glup, pa se samo ponavlja kao pokvarena ploca ili vas samo lozi, tako da je najbolje u oba slucaja njemu ne odgovarati ;)

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Sarmelino » 14 okt 2016, 10:23

Najjaci troll foruma
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Effenberg » 14 okt 2016, 12:01

TSS mora da igra prije Mede to je vidljivo svima koji imaju bar jedno oko. A sta reci za @fanatica, ja se sjecam da je taj lik imao oko 200 postova prije par mjeseci, pise samo u temama TSS i Avdije i Hadzije. Samo mi nije jasno kako sam sebi ne dojadi?
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: boatenkk, denza i 73 gosta.