Tino-Sven Sušić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Rusilac
Postovi: 1287
Pridružen/a: 17 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Rusilac » 31 okt 2014, 00:53

el-fighter je napisao/la:Pape nije pogrijesio sto je Tinu zvao u reprezentaciju. Zvali bi ga vjerovatno i drugi selektori. Pape je pogrijesio ( i jos uvijek grijesi ) sto ga forsira previse. I kod ostalih selektora bi on bio pozvan, ali bi bio stroga rezerva. Ja sam ubijedjen da mu niko nebi toliko nabijao na nos sto je Tinu zvao u reprezentaciju da mali igra koliko zasluzuje.

U nasoj najboljoj formaciji (Begovic - Mujdza,Bicakcic, Spahic, Kolasinac - Besic, Pjanic, Medunjanin, Lulic, Hajrovic - Dzeko) Tino nikako ne moze biti u prvih 11. Na njegovoj poziciji je tu jos Prcic, koji ima prednost u odnosu na njega, a da imamo normalnog selektora tu bi bio i Vrancic.
Drugi selektori ga sigurno ne bi zvali,ne bi cak ni razmislili o njemu,ne spinuj i ti.
Na osnovu cega bi ga zvali drugi selektori,na osnovu kojeg tacno kvaliteta koji posjeduje?

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la el-fighter » 31 okt 2014, 01:01

Sabinho je napisao/la:
el-fighter je napisao/la:Pape nije pogrijesio sto je Tinu zvao u reprezentaciju. Zvali bi ga vjerovatno i drugi selektori. Pape je pogrijesio ( i jos uvijek grijesi ) sto ga forsira previse. I kod ostalih selektora bi on bio pozvan, ali bi bio stroga rezerva. Ja sam ubijedjen da mu niko nebi toliko nabijao na nos sto je Tinu zvao u reprezentaciju da mali igra koliko zasluzuje.

U nasoj najboljoj formaciji (Begovic - Mujdza,Bicakcic, Spahic, Kolasinac - Besic, Pjanic, Medunjanin, Lulic, Hajrovic - Dzeko) Tino nikako ne moze biti u prvih 11. Na njegovoj poziciji je tu jos Prcic, koji ima prednost u odnosu na njega, a da imamo normalnog selektora tu bi bio i Vrancic.
Trenutno imamo velikih problema sa povredama pa je forsiran. Prcic nema nikakvu prednost.
Ne znam bas za te povrede. Vezni red (Besic,Pjanic, Medunjanin i krila Lulic-Hajrovic) su zdravi. Zasto je toliki problem postaviti ekipu ovako, a ne ukinuti desno krilo (Hajrovic) da bi igrao Tino u sredini gdje su jos Pjanic i Medunjanin. Prcic bi kod svakog normalnog selektora igrao prije Tine.

@Rusilac

Ja ipak mislim da bi bio pozvan u reprezentaciju. Medjutim, kod drugih selektora nebi bio doveden u reprezentaciju kao zadnji vezni i nebi dosao pred odlazak na SP koje nije izborio. Dosao bi kao 21. ili 22. igrac po kvalitetu i bio na klupi za rezerve. Gore sam nabrojao igrace koji su kvalitetom ispred njega i priliku bi dobio ukoliko dodje do povreda ili te igrace treba odmoriti. Ne znam, mozda sam propustio jos nekog od igraca koji je bolji na njegovoj poziciji?
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Rusilac
Postovi: 1287
Pridružen/a: 17 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Rusilac » 31 okt 2014, 01:08

Pa jesi,svaki normalan selektor pored Pjanica,Besica,Medunjanina,Misimovica,Vrančića,Prcića,Salihovica ne bi trazio vise klasicnih veznjaka.Kao sto vidis cak i ovo je puno,7 klasicnih veznjaka a nema Štilića,nema ni Cimirota ni Hadzica.
Dakle,sve je prilicno jasno.

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la el-fighter » 31 okt 2014, 01:32

Rusilac je napisao/la:Pa jesi,svaki normalan selektor pored Pjanica,Besica,Medunjanina,Misimovica,Vrančića,Prcića,Salihovica ne bi trazio vise klasicnih veznjaka.Kao sto vidis cak i ovo je puno,7 klasicnih veznjaka a nema Štilića,nema ni Cimirota ni Hadzica.
Dakle,sve je prilicno jasno.
Mislim da je Misimovic zavrsio sa reprezentacijom i da nece biti povratka. Hadzica svakako ne racunam, dok su Cimirot i Salihovic vise kao zamjene Besicu, to jeste zadnji vezni. U sredini kao centralne vezne igrace imamo Pjanica i Medunjanina, a Prcic i Vrancic bi trebali biti zamjene za njih. Medjutim posto ovaj drugi nece u dogledno vrijeme obuci nas dres, Tino se namece kao taj 4. centralni vezni. Stilica nisam pratio jako dugo i vise sam zaboravio sta lik i igra, krilo ili poluspica.

Kad bi Safet barem napravio ovo:

Begovic, Fejzic, Sehic (ili barem neki mladi golman npr. Husic)
Mujdza, Bicakcic, Sunjic, Spahic, Zukanovic, Kolasinac, Salihovic
Besic, Pjanic, Medunjanin, Vrancic, Tino, Prcic, Lulic, Hajrovic, Visca, Stilic
Dzeko, Ibisevic, Djuric
Zadnja izmjena: el-fighter, dana/u 31 okt 2014, 01:47, ukupno mijenjano 1 put.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

harixs
Postovi: 1683
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la harixs » 31 okt 2014, 01:34

Rusilac je napisao/la:Pa jesi,svaki normalan selektor pored Pjanica,Besica,Medunjanina,Misimovica,Vrančića,Prcića,Salihovica ne bi trazio vise klasicnih veznjaka.Kao sto vidis cak i ovo je puno,7 klasicnih veznjaka a nema Štilića,nema ni Cimirota ni Hadzica.
Dakle,sve je prilicno jasno.
a sta Besic kao klasicni vezni?
Rushioce

Rusilac
Postovi: 1287
Pridružen/a: 17 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Rusilac » 31 okt 2014, 01:51

harixs je napisao/la:
Rusilac je napisao/la:Pa jesi,svaki normalan selektor pored Pjanica,Besica,Medunjanina,Misimovica,Vrančića,Prcića,Salihovica ne bi trazio vise klasicnih veznjaka.Kao sto vidis cak i ovo je puno,7 klasicnih veznjaka a nema Štilića,nema ni Cimirota ni Hadzica.
Dakle,sve je prilicno jasno.
a sta Besic kao klasicni vezni?
Rushioce
Klasicni vezni,mislim na defanzivne,centralne i ofanzivne,sve sam ih nabrojao,cak i kad nema Misimovica opet su tu po dva za svako mjesto,sto je sasvim dovoljno+ sto neki mogu odigrati na svakoj toj poziciji u veznom redu.Ne na krila koji takodje spadaju u neku vrstu veznih igraca.

harixs
Postovi: 1683
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la harixs » 31 okt 2014, 02:02

Rusilac je napisao/la:
harixs je napisao/la:
Rusilac je napisao/la:Pa jesi,svaki normalan selektor pored Pjanica,Besica,Medunjanina,Misimovica,Vrančića,Prcića,Salihovica ne bi trazio vise klasicnih veznjaka.Kao sto vidis cak i ovo je puno,7 klasicnih veznjaka a nema Štilića,nema ni Cimirota ni Hadzica.
Dakle,sve je prilicno jasno.
a sta Besic kao klasicni vezni?
Rushioce
Klasicni vezni,mislim na defanzivne,centralne i ofanzivne,sve sam ih nabrojao,cak i kad nema Misimovica opet su tu po dva za svako mjesto,sto je sasvim dovoljno+ sto neki mogu odigrati na svakoj toj poziciji u veznom redu.Ne na krila koji takodje spadaju u neku vrstu veznih igraca.
sva cetri igraca sto si nabrojao imaju razlicite uloge na terenu.

AhmoNY
Postovi: 261
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:04
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la AhmoNY » 31 okt 2014, 03:03

Tino Sveno igrac svih pozicija :kafa:

Avatar
Schwarz
Postovi: 1430
Pridružen/a: 31 jan 2011, 16:39
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Schwarz » 31 okt 2014, 10:45

Ocekujem TSS-a ili Hadzica u napadu uz Papetovu opasku da oni to cesto igraju u svojim klubovima.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11705
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la AllGunsBlazing » 31 okt 2014, 16:30

Salihovic nije defanzivni vezni. Covjek je bas klasicni centralni vezni. I bolji od Tina. Tu su jos Prcic i Vrancic koji su bolji igraci(ovi sto kazu da Prcic nije, nek samo odgovore kako jedan igra u Hrvatskoj drugi u tri puta jacoj ligi). Dakle tri rezerve, i to tri sasvim dobre rezerve. Tu Tino nema mjesta. Hoce li u buducnosti imati ovisi samo od njeg. Pored toga tu je i Stilic, isto tako bolji igrac. Dakle u ovom trenutku imamo 4 bolja igraca koji ne igraju, jedan otpada jer nema papire i Salihovic je bio povrijedjen(ali nije bio protiv Kipra).

Dakle sve u svemu dva bolja rjesenja za klupe, a ovaj nam stalni clan prvih 11.
Celik!3,2,2.

harixs
Postovi: 1683
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la harixs » 31 okt 2014, 18:55

Tino Susic market value 2mil
Stilic 1.2mil
Prcic 1.5mi
Vrancic 1.5mil
ako neznas sta valja, znas sta je skupo ;)

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11705
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la AllGunsBlazing » 31 okt 2014, 19:41

Ko kaze da je to realna cijena igraca? Avdije vrijedi milione pa Hajduk dobio ponudu od samo desetine tog iznosa. I to im vjerovatno i dobra ponuda.
Celik!3,2,2.

Avatar
Burundi
Postovi: 896
Pridružen/a: 28 avg 2014, 01:23
Lokacija: Saint Petersburg
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Burundi » 31 okt 2014, 19:44

Vrijedi i Avdija €2 M pa Sherif ponudio tri kile kahve za njega :lol:
DD

Avatar
bulbasor
Postovi: 2008
Pridružen/a: 13 nov 2012, 21:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bulbasor » 31 okt 2014, 19:46

AllGunsBlazing je napisao/la:Ko kaze da je to realna cijena igraca? Avdije vrijedi milione pa Hajduk dobio ponudu od samo desetine tog iznosa. I to im vjerovatno i dobra ponuda.
Ja mislim da ti imas nesto licno protiv Tina, natovario si se na temu i pljujes...Ohladi malo..
Zemljo tisućljetna na vjernost Ti se kunem!

HST
Postovi: 116
Pridružen/a: 19 nov 2013, 03:15
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la HST » 31 okt 2014, 19:50

Burundi je napisao/la:Vrijedi i Avdija €2 M pa Sherif ponudio tri kile kahve za njega :lol:
S obziron da mu ističe ugovor i da može ić za nula, svaka ponuda je dobra. Nažalost.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11705
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la AllGunsBlazing » 31 okt 2014, 20:02

bulbasor je napisao/la:
AllGunsBlazing je napisao/la:Ko kaze da je to realna cijena igraca? Avdije vrijedi milione pa Hajduk dobio ponudu od samo desetine tog iznosa. I to im vjerovatno i dobra ponuda.
Ja mislim da ti imas nesto licno protiv Tina, natovario si se na temu i pljujes...Ohladi malo..
Aha znaci sad je pljuvanje kad kazes da imamo 5-6 boljih centralnih veznih?
Celik!3,2,2.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Ajax » 31 okt 2014, 20:21

harixs je napisao/la:Tino Susic market value 2mil
Stilic 1.2mil
Prcic 1.5mi
Vrancic 1.5mil
ako neznas sta valja, znas sta je skupo ;)
:nene: :nene:
Sead Salihovic 5.0 mil.
Sead Salihovic je spreman bio na klupi protiv Kipra i nije igrao beka kojega je morao tada igrati Lulic koji igra puno bolje ofanzivne pozicije i nepotrebno se ga je trosilo na beku ( dupla steta ). Osim svojih igrackih kvaliteta i iskustva Salihovic je jos najbolji penaldzija i izvodac slobodnih udaraca u reprezentaciji ( i dokazano jedan od boljih u Bundesligi ) koji su skoro pola gola kod njega. Tako da bi ta cinjenica trebala da bude jos jedan veliki bonus zasto bi momak trebao da bude starter osim svog igrackog kvaliteta i dragocjenog iskustva. A to da je TSS bolji od Vrancica stvarno ne zasluzuje nijedan komentar jer to ne bi izjavio niko koji prati fudbal bar malo. Bilo koji igrac ako bude igrao 5-10 utakmica za reprezentaciju ( a kamoli top25 ) porasti ce mu cijena na transfermarktu cak i ako bude na klupi a kamoli ako bude igrao kao sto je TSS igrao. TSS bi po meni trebao da bude prva zamjena za Lulica ili Medunjanina u sadasnjoj situaciji sa ovim igracima koji mogu trenutno da igraju. Znaci za pocetak zadnjih 20-30 minuta pa ako zadovolji neka izbaci Lulica ili Medunjanina iz prvih 11 a ne ovako da nemamo ni beka ni krilo da pruzaju svoj maksimum.

harixs
Postovi: 1683
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la harixs » 31 okt 2014, 21:55

Ajax je napisao/la:
harixs je napisao/la:Tino Susic market value 2mil
Stilic 1.2mil
Prcic 1.5mi
Vrancic 1.5mil
ako neznas sta valja, znas sta je skupo ;)
:nene: :nene:
Sead Salihovic 5.0 mil.
Sead Salihovic je spreman bio na klupi protiv Kipra i nije igrao beka kojega je morao tada igrati Lulic koji igra puno bolje ofanzivne pozicije i nepotrebno se ga je trosilo na beku ( dupla steta ). Osim svojih igrackih kvaliteta i iskustva Salihovic je jos najbolji penaldzija i izvodac slobodnih udaraca u reprezentaciji ( i dokazano jedan od boljih u Bundesligi ) koji su skoro pola gola kod njega. Tako da bi ta cinjenica trebala da bude jos jedan veliki bonus zasto bi momak trebao da bude starter osim svog igrackog kvaliteta i dragocjenog iskustva. A to da je TSS bolji od Vrancica stvarno ne zasluzuje nijedan komentar jer to ne bi izjavio niko koji prati fudbal bar malo. Bilo koji igrac ako bude igrao 5-10 utakmica za reprezentaciju ( a kamoli top25 ) porasti ce mu cijena na transfermarktu cak i ako bude na klupi a kamoli ako bude igrao kao sto je TSS igrao. TSS bi po meni trebao da bude prva zamjena za Lulica ili Medunjanina u sadasnjoj situaciji sa ovim igracima koji mogu trenutno da igraju. Znaci za pocetak zadnjih 20-30 minuta pa ako zadovolji neka izbaci Lulica ili Medunjanina iz prvih 11 a ne ovako da nemamo ni beka ni krilo da pruzaju svoj maksimum.
Zaigrao je Prcic u reprezentaciji pa se onda preselio na klupu u svom klubu.
Hocu reci da to ne mora da znaci zagarntovan napredak.
Sejina karijera vec u veliko koraca prema nazad I to najvise zbog cestih povreda.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la Ajax » 31 okt 2014, 22:10

harixs je napisao/la: Zaigrao je Prcic u reprezentaciji pa se onda preselio na klupu u svom klubu.
Hocu reci da to ne mora da znaci zagarntovan napredak.
Sejina karijera vec u veliko koraca prema nazad I to najvise zbog cestih povreda.
Prcica ja poslje one dvije utakmice nikad nisam gurao u prvih 11 ni govorio da je bolji od TSS. I prije poziva nisam nikad rekao da treba biti starter samo da je zasluzio svojim igrama poziv sto i jeste. Sto se tice Salihovica forma je trenutna a klasa je vijecna. Salihovic je klasa igrac bar kada se ga poredi sa TSS, Prcicem i Kvesicem. Salihovic je odigrao preko 80% utakmica za svoj klub kada je mogao i opet ce biti tako. Hoffenheim se nalazi u samom vrhu Bundeslige. Oficijelno je proglasen za jednog od najboljih penaldzija u ligama 5 sa preko 90% uspjesnosti i slobodni udarci isto jedni od bolji u Bundesligi oficijelno. Kao sto ti rece cijena ne laze. Sumnjam da bi Salihovic onako traljavo pucao penal protv Kipra naprimjer.

Avatar
bulbasor
Postovi: 2008
Pridružen/a: 13 nov 2012, 21:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Tino-Sven Sušić

Post Postao/la bulbasor » 31 okt 2014, 23:33

AllGunsBlazing je napisao/la:
bulbasor je napisao/la:
AllGunsBlazing je napisao/la:Ko kaze da je to realna cijena igraca? Avdije vrijedi milione pa Hajduk dobio ponudu od samo desetine tog iznosa. I to im vjerovatno i dobra ponuda.
Ja mislim da ti imas nesto licno protiv Tina, natovario si se na temu i pljujes...Ohladi malo..
Aha znaci sad je pljuvanje kad kazes da imamo 5-6 boljih centralnih veznih?
Pa pregledaj malo svoje postove na ovoj temi.
Zemljo tisućljetna na vjernost Ti se kunem!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.