Josip Kvesić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la bhsport » 11 jan 2016, 21:24

Virtu4l je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Kvesa je radnik, bilo bi dobro da se dokopa Belgije.
Kako sad Belgija, zar me nedavno nisi ubjeđivao da je on najstandardniji, da je svemirski brod za Avdiju, kopirao si mi neke minutaže, pa me kasnije prozivao...

Imaš nevjerovatnu osobinu da letiš pred rudu :kafa:
Brojke dokazuju da je odigrao vise od tupsona... ali kad smo kod rude, kako je Pape? Barsa ili sta već, ili je Tino još u Interu? I ti pričaš o rudi...
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la Virtu4l » 11 jan 2016, 21:39

Brojke pokazuju da ide u drugu ligu, kao i svaki igrac kojeg si hvalio i nosio na avataru. Ne pamtim da je neko imao toliko promasaja na ovom forumu.

Samo se nadam da neces i Bajica izmalerisati.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
HenryLloyd
Postovi: 111
Pridružen/a: 21 dec 2015, 18:54
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la HenryLloyd » 11 jan 2016, 22:03

Zao mi je Kvesica! Vratice se on gdje pripada, a to je Reprezentacija kad tad!
Plavo proljece! 1921

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la Momciluk » 11 jan 2016, 22:58

Momciluk je napisao/la:Sta je sad s njim???
Lijepo mu je bilo krenulo u Turskoj, onda autogol u pretproslom kolu, u proslom na klupi i sad ga nema ni na klupi :damn:
Posto je to Turska liga ovo je veliki problem i vec sada alarm za Josipa da bjezi odatle, bojim se da ce mu upropastit karijeru ako problem nije neke druge prirode, povreda ili nesto razumljivo.
Nakon prve utakmice na klupi odma sam znao sta slijedi, nema u Turskoj napretka za mladog igraca a mislim da su i igraci toga svjesni a opet tamo idu.. niko mu nije kriv, izgleda da ni on sam nema neko visoko misljenje o sebi kao igracu cim ide u Tursku, sad ce cupaj iz turske druge lige al ni bog se ne iscupa odatle :roll:
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la Virtu4l » 12 jan 2016, 00:07

Da se opet ponovim, igrači idu u Tursku jer se tamo vrti dobra lova, mali su porezi i skoro sve iz ugovora ide igraču. Sasvim dovoljno da se igrač finansijski obezbijedi. Svjesni su oni da je tamo teško uspjeti i da nema nikakvog reda, ali para je odlična.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la bhsport » 12 jan 2016, 06:45

Virtu4l je napisao/la:Brojke pokazuju da ide u drugu ligu, kao i svaki igrac kojeg si hvalio i nosio na avataru. Ne pamtim da je neko imao toliko promasaja na ovom forumu.

Samo se nadam da neces i Bajica izmalerisati.
Ide privremeno, a opet te pitam zar nije Tino u najvećem klubu Interu, Hadzija u engleskoj i tupson u Boru a Papke trener Bar se i ti pričaš o malerisanju, onaj necak ce istruhnuti u ajduku.
Prćić, Stilic igraju u prvoj ligi a njih sam stavio na avatar, polupo si lončiće kako Papketa otrese curica.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la jasmin10 » 12 jan 2016, 09:47

U Turskoj nije tako bajna situacija. Imaš nekih tako čudnih ugovora da je to za rubriku vjerovali ili ne.
Kvesic nije izgubio mjesto jer je loš igrač, nego vjerovatno zbog nekih drugih stvari koje nemaju veze s nogometom.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la bhsport » 12 jan 2016, 10:55

jasmin10 je napisao/la:U Turskoj nije tako bajna situacija. Imaš nekih tako čudnih ugovora da je to za rubriku vjerovali ili ne.
Kvesic nije izgubio mjesto jer je loš igrač, nego vjerovatno zbog nekih drugih stvari koje nemaju veze s nogometom.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
To objasni Virtualu, on i dalje misli da ide jer je los igrac.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la Virtu4l » 12 jan 2016, 11:19

bhsport je napisao/la:Ide privremeno, a opet te pitam zar nije Tino u najvećem klubu Interu, Hadzija u engleskoj i tupson u Boru a Papke trener Bar se i ti pričaš o malerisanju, onaj necak ce istruhnuti u ajduku.
Nikakve veze oni nemaju sa mnom, za mene su reprezentativci kao i svi ostali, a što je najbitnije, igraju u svojim klubovima.

bhsport je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:U Turskoj nije tako bajna situacija. Imaš nekih tako čudnih ugovora da je to za rubriku vjerovali ili ne.
Kvesic nije izgubio mjesto jer je loš igrač, nego vjerovatno zbog nekih drugih stvari koje nemaju veze s nogometom.
To objasni Virtualu, on i dalje misli da ide jer je los igrac.
Ponovo lažeš, ali ovaj put te shvatam.
Zadnja izmjena: Virtu4l, dana/u 12 jan 2016, 11:24, ukupno mijenjano 1 put.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la bhsport » 12 jan 2016, 11:23

Posto potezes teske rijeci, ti si lazov jer brojke pokazuju u onom momentu da je bio standardniji od Avdije.
Dakle nemas potrebe se raspravljati i dokazivati, izgubio si argumentima u svemu sto si pisao.

Jos slazi da nisi napisao da Tino igra u najvecem klubu od svih reprezentativaca - INTERU i tako trcao pred rudu.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la Husika » 12 jan 2016, 11:25

Kvesu je koljeno shebalo jedne sasvim solidne karijere...
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la Virtu4l » 12 jan 2016, 11:35

Džaba se koprcaš, sve je palo u vodu, svaki talenat, svaki neopravdano zapostavljeni igrač, svaki avatar. Moji argumeni su (nekad nažalost) se ispostavili kao tačni, a vrijeme će pokazati još mnogo toga.

Mislio sam da si naučio lekciju, ali nisi. Svaki igrač kojeg si prizivao je na kraju ispao flop i izgubio se, pa čak nas je i Zukanović koštao.
Husika je napisao/la:Kvesu je koljeno shebalo jedne sasvim solidne karijere...
Kvesa treba da se što prije izvuče iz Turske lige, uzeo je pare i to je najbitnije.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la bhsport » 12 jan 2016, 12:45

Virtu4l je napisao/la:Džaba se koprcaš, sve je palo u vodu, svaki talenat, svaki neopravdano zapostavljeni igrač, svaki avatar. Moji argumeni su (nekad nažalost) se ispostavili kao tačni, a vrijeme će pokazati još mnogo toga.

Mislio sam da si naučio lekciju, ali nisi. Svaki igrač kojeg si prizivao je na kraju ispao flop i izgubio se, pa čak nas je i Zukanović koštao.
Husika je napisao/la:Kvesu je koljeno shebalo jedne sasvim solidne karijere...
Kvesa treba da se što prije izvuče iz Turske lige, uzeo je pare i to je najbitnije.
Ti zivis u svijetu bajki, Zukanovic igra u Italiji, znas li sta je to? Kvesic ce se vraitit, Prcic je isto u Torinu a Stilic igra kup uefa. Da svi su se prodali mimo repke.
Sa druge strane tvoji argumenti truhnu u sturmu, ajduku, osmanlisporu (manje minuta od Kvese), te glavni i najveci argument je popio nogu u dupe u francuskom drugoligasu kojeg je doveo nadomak trece lige.
E to nas je kostalo plasmana na EP a ne Zuka, koji je standardni clan talijanskog prvoligasa vec drugu sezonu.

Zanimljivo je da sad ponavljas ono sto sam rekao za Kvesu da treba da se izvuce iz Turske, a rekao sam da treba da ide u Belgiju. Dakle, Vritu gubis se ko abdest, ali naviko sam na to od vas papetoljubaca, licemjera kakav vam je i idol.
Sto se ove teme tice, over and out, ono sto sam potenciro jucer si sad i sam potvrdio. :kafa: :clap:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la Virtu4l » 12 jan 2016, 13:55

Ja to radim malo mudrije, nemam običaj hvaliti igrače i predstavljati ih kao spasioce reprezentacije a pri tome pljuvati druge, još kad na to dodamo avatare, prava reakcija bi bila :urnebes:

Još nam nisi pokazao gdje je Virtual napisao da je Kvesić loš igrač, nije valjda opet izmišljanje stupilo na snagu :kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
SafetSajo
Postovi: 993
Pridružen/a: 13 okt 2013, 13:38
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la SafetSajo » 15 jan 2016, 09:11

jole bjezi sto prije iz turske, nikakvog napredka tamo nema....

josip kvesic presao u Karsiyaka 2.Liga Turske (inace u ovom klubu je do skoro "igrao" Ibricic)
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la Neutral » 04 dec 2016, 15:36

treca utakmica zaredom da je u prvom sastavu Hajduka. prve dvije pobijedili s njim, ostaje da vidimo kako ce danas zavrsiti utakmica Hajduka protiv Belupa.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la HankMoody » 04 dec 2016, 15:44

Neutral je napisao/la:treca utakmica zaredom da je u prvom sastavu Hajduka. prve dvije pobijedili s njim, ostaje da vidimo kako ce danas zavrsiti utakmica Hajduka protiv Belupa.
On apsolutno ne bi smio biti ni u kakvim kombinacijama.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.