Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la QUARTERBACK » 26 sep 2017, 18:03

jasmin10 je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:Prica se o Prcicu kako je vazda ocajno igrao za repku a od 2014. godine ima nevjerovatnih 6 nastupa za A selekciju, danteneyebo da je odigrao 7-8 utakmica u kontinuitetu i bio los pa uredu a ovako nit je ikad dobio priliku pravu nit je los igrac kakvim ga se predstavlja.

Ne kazem da treba igrati protiv Belgije ali se gluposti pisu.

Nemam nista protiv poziva za Salihovica, uostalom mi smo sebe doveli u situaciju gdje nemamo vise sta da kalkulisemo moramo na pobjede ici, a Salihovic je uvijek bio kvalitetan igrac i otkud znamo da nece odigrati dobro i sve iznenaditi ukoliko mu se ukaze prilika, iskustvo igranja ovakvih meceva je na njegovoj strani.

Uostalom ja mislim da koga god da izvede protiv Belgije mi cemo da izgubimo, jednostavno ne vidim nacina da mi pobjedimo, jedino neki sretan remi mozemo izvuci, al to nam ne znaci puno..

Tako da sam svakako za to da se proba mozda s tim spojem iskustva i mladosti :mrgreen: pa kud puklo da puklo

Besic
Pjanic Salihovic
Hajrovic Lulic
Dzeko
Frajer ima 6 nastupa u kojima je bio očajan. Spominju se igrači koji bi mogli igrati protiv Belgije i kako da frajer koji je uvijek bio očajan pomogne protiv takve reprezentacije bgt ? Šta će dobit u kontinuitetu kad nije ni od kakve pomoći ? Nije ovo klub pa da imas 50 utakmica po sezoni pa da ga forsiras.
Kod tebe je problem sto si ti u glavi zacrto da je on bas ocajno odigrao tih nekih 6 utakmica, mozda i jeste mozda i nije, a to ne mora da bude nikakvo mjerilo jer ima 23 godine, standardan je tamo, moze pomoci u buducnosti sigurno, ti si se sad postavio haman (a mozda i grijesim) tako da ga ne treba vise nikad zvat da igra jer eto ima tih 6 ocajnih utakmica u 3 godine, logika nidje veze.. Nemamo mi toliko siroku bazu da mozemo bas birati, pogotovo ne u sredini.

I ne znam stvarno sta ti nije jasno kad sam i ovo napisao
Ne kazem da treba igrati protiv Belgije ali se gluposti pisu.

, a tvoj odgovor je bio tipa kao da sam ja rekao da ovaj mora igrati protiv Belgije. Samo sam se osvrnuo na to omalovazavanje Prcica.

@dubrovnik je evo odlicno objasnio stil igre Sanjina i on moze tu biti pomoc kad nema Pjanica..

Svakako u ovoj utakmici mi nemamo sta kalkulisati i igrac poput Sanjina sve i da pocne utakmicu a nece, moze doprinijeti u napadu jer nam golovi trebaju, nema tu vise nikakve pameti nama golovi trebaju za zivota pa ko god da bude igrao..
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Derdiyok » 26 sep 2017, 18:12

@QUARTERBACK evo gledam snimak Arsenal - WBA, jel moguće da je Seo ovakva ubica i na snimku :shock:

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la QUARTERBACK » 26 sep 2017, 18:30

Derdiyok je napisao/la:@QUARTERBACK evo gledam snimak Arsenal - WBA, jel moguće da je Seo ovakva ubica i na snimku :shock:

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
Ma Seo je zvijer. Ovisno od dalje igre Lacazetta u sezoni, ukoliko trokira, vjerujem da ce Seo biti pojacanje godine u klubu. Stvarno je konstantan i sjajno igra. :D

Kakva su tebi ocekivanja, ja mislim da s Mesom nemamo sanse protiv Belgije.
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Derdiyok » 26 sep 2017, 18:48

QUARTERBACK je napisao/la:
Ma Seo je zvijer. Ovisno od dalje igre Lacazetta u sezoni, ukoliko trokira, vjerujem da ce Seo biti pojacanje godine u klubu. Stvarno je konstantan i sjajno igra. :D

Kakva su tebi ocekivanja, ja mislim da s Mesom nemamo sanse protiv Belgije.

Joj valj'o bi nam i ovaj Ramsey strasno. Kud nisu pravila k'o u kosarci ili rukometu pa kad ga zabije da sravni po dunjaluka a ne samo poznate licnosti.

Ocekivanja su svedena na minimum. Kratko i yebitacno :mrgreen:




Sent from my SM-T211 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

soko
Postovi: 3744
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la soko » 26 sep 2017, 19:08

Sto dalje Ibisevica od prvih 11. Dok je Dzeko tu on i ostali napadaci trebaju dobijati minimalnu vremena protiv ovih slabiji repki.
Dzeko, Pjanic, Lulic, Seo, Vranjes i Begovic moraju igrati 90 minuta. Jedino u slucaju povrede da idu van.
Sto se tice prvih 11 protiv Belgije ja mislim da bi ovako trebalo biti
---------------Dzeko------------------
Lulic-----Milicevic------Visca
--------Besic-------Pjanic-------
Seo------stoper-drugi----Vranjes
Viscu nek zamjeni Izet, sigurno moze pola sata odigrati.
Besic kad i ako ostane bez snage, Sejo ili Jajalo unutra.
Milosevic je nesto poput Izeta sto se tice odlicnog suta, ubaciti njega umjesto Milicevica. Momak zna zabiti gol, dosta je euro golova zabio kad je ulazio sa klupe u Belgiji. Prilicno nepoznat igrac kojeg ovi nece toliko pokrivati.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la jasmin10 » 26 sep 2017, 19:09

QUARTERBACK je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:Prica se o Prcicu kako je vazda ocajno igrao za repku a od 2014. godine ima nevjerovatnih 6 nastupa za A selekciju, danteneyebo da je odigrao 7-8 utakmica u kontinuitetu i bio los pa uredu a ovako nit je ikad dobio priliku pravu nit je los igrac kakvim ga se predstavlja.

Ne kazem da treba igrati protiv Belgije ali se gluposti pisu.

Nemam nista protiv poziva za Salihovica, uostalom mi smo sebe doveli u situaciju gdje nemamo vise sta da kalkulisemo moramo na pobjede ici, a Salihovic je uvijek bio kvalitetan igrac i otkud znamo da nece odigrati dobro i sve iznenaditi ukoliko mu se ukaze prilika, iskustvo igranja ovakvih meceva je na njegovoj strani.

Uostalom ja mislim da koga god da izvede protiv Belgije mi cemo da izgubimo, jednostavno ne vidim nacina da mi pobjedimo, jedino neki sretan remi mozemo izvuci, al to nam ne znaci puno..

Tako da sam svakako za to da se proba mozda s tim spojem iskustva i mladosti :mrgreen: pa kud puklo da puklo

Besic
Pjanic Salihovic
Hajrovic Lulic
Dzeko
Frajer ima 6 nastupa u kojima je bio očajan. Spominju se igrači koji bi mogli igrati protiv Belgije i kako da frajer koji je uvijek bio očajan pomogne protiv takve reprezentacije bgt ? Šta će dobit u kontinuitetu kad nije ni od kakve pomoći ? Nije ovo klub pa da imas 50 utakmica po sezoni pa da ga forsiras.
Kod tebe je problem sto si ti u glavi zacrto da je on bas ocajno odigrao tih nekih 6 utakmica, mozda i jeste mozda i nije, a to ne mora da bude nikakvo mjerilo jer ima 23 godine, standardan je tamo, moze pomoci u buducnosti sigurno, ti si se sad postavio haman (a mozda i grijesim) tako da ga ne treba vise nikad zvat da igra jer eto ima tih 6 ocajnih utakmica u 3 godine, logika nidje veze.. Nemamo mi toliko siroku bazu da mozemo bas birati, pogotovo ne u sredini.

I ne znam stvarno sta ti nije jasno kad sam i ovo napisao
Ne kazem da treba igrati protiv Belgije ali se gluposti pisu.

, a tvoj odgovor je bio tipa kao da sam ja rekao da ovaj mora igrati protiv Belgije. Samo sam se osvrnuo na to omalovazavanje Prcica.

@dubrovnik je evo odlicno objasnio stil igre Sanjina i on moze tu biti pomoc kad nema Pjanica..

Svakako u ovoj utakmici mi nemamo sta kalkulisati i igrac poput Sanjina sve i da pocne utakmicu a nece, moze doprinijeti u napadu jer nam golovi trebaju, nema tu vise nikakve pameti nama golovi trebaju za zivota pa ko god da bude igrao..
Kako ti objašnjavaš glupost da mu treba dati 7 utakmica u kontinuitetu da pokaže šta zna ? To je pola kvalifikacija da mi čekamo da jedan Prcić pokaže šta zna. Nemam ja šta zamišljati kad je frajer bio očajan. Pa jesi ga gledao u reprezentaciji ikada bgt ?
Ja sam napisao da pricamo o igračima koji nam mogu pomoći protiv Belgije a ti si se ubacio sa pričom da mu treba dati 7 utakmica da pokaže šta zna što je glupost. Dati mu još jednu dvije šanse u prijateljskoj i to je to. Kvalifikacijske ove može zaboraviti.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la QUARTERBACK » 26 sep 2017, 19:30

pa ko ce ti igrati onda kad se povrijedi pjanic majstore, covjek igra u rennesu ima 23 godine jedini je slican igrac pjanicu, neki nazovimo ga kreativac, ne znam stvarno odakle toliki hejt prema decku na osnovu tih odigranih utakmica..

kontinuitet se odnosio na to da ne igra 1 utakmicu godisnje za repku kao sto je dosad slucaj bio, 2014. 3 tekme, 2015. 2016 i 17 po jedna tekma sto je presmijesno osudjivati igraca na osnovu toga.. moze se i njemu i cimirotu ukazati jos sansi jer bolje nemamo, a zalog za buducnost pravimo, et meni je to sve uredu sto ti govoris al da smo mi ko belgija da imas bazu igraca da odmah moze uskociti neko kvalitetniji i slicno.. ali nemamo i et sta pricas bezveze tu.. cuj decku iz ligue 1 dati jos jednu dvije sanse u prijateljskim :rol:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la jasmin10 » 26 sep 2017, 19:43

QUARTERBACK je napisao/la:pa ko ce ti igrati onda kad se povrijedi pjanic majstore, covjek igra u rennesu ima 23 godine jedini je slican igrac pjanicu, neki nazovimo ga kreativac, ne znam stvarno odakle toliki hejt prema decku na osnovu tih odigranih utakmica..

kontinuitet se odnosio na to da ne igra 1 utakmicu godisnje za repku kao sto je dosad slucaj bio, 2014. 3 tekme, 2015. 2016 i 17 po jedna tekma sto je presmijesno osudjivati igraca na osnovu toga.. moze se i njemu i cimirotu ukazati jos sansi jer bolje nemamo, a zalog za buducnost pravimo, et meni je to sve uredu sto ti govoris al da smo mi ko belgija da imas bazu igraca da odmah moze uskociti neko kvalitetniji i slicno.. ali nemamo i et sta pricas bezveze tu.. cuj decku iz ligue 1 dati jos jednu dvije sanse u prijateljskim :rol:
Sta ti pričaš jbt ? A normalno kada ga nisi gledao , tebi je bitno da igra u Francuskoj. Prije njega sanse zaslužuju, Krunić, Hadziahmetovic, Gojak, Burnic...
Ti navalio na kontinuitet od nekih 7 8 utakmica, pa to je majstore pola kvalifikacija :urnebes:
Kakav bolan kreativac frajer prespor, 3 asistencije u karijeri ima :rol:
Nikakav hejt prema njemu. Znam da je momak za 10, znam to od lika koji je dobar s njim, imao tešku povredu Neka ga na širom spisku ali to što igra u Francuskoj nije dovoljno.

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la robertkosar » 26 sep 2017, 19:43

DZABA RASPRAVLJATE O SASTAVU BRACO :mrgreen: OVA SPODOBA OD SELEKTORA TO JEST CURAN JE VEC ODREDIO SASTAV PROTV BELGIJE CIM SE ZAVRSILA UTAKMICA U ANDORI :kafa:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la QUARTERBACK » 26 sep 2017, 19:47

jasmin10 je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:pa ko ce ti igrati onda kad se povrijedi pjanic majstore, covjek igra u rennesu ima 23 godine jedini je slican igrac pjanicu, neki nazovimo ga kreativac, ne znam stvarno odakle toliki hejt prema decku na osnovu tih odigranih utakmica..

kontinuitet se odnosio na to da ne igra 1 utakmicu godisnje za repku kao sto je dosad slucaj bio, 2014. 3 tekme, 2015. 2016 i 17 po jedna tekma sto je presmijesno osudjivati igraca na osnovu toga.. moze se i njemu i cimirotu ukazati jos sansi jer bolje nemamo, a zalog za buducnost pravimo, et meni je to sve uredu sto ti govoris al da smo mi ko belgija da imas bazu igraca da odmah moze uskociti neko kvalitetniji i slicno.. ali nemamo i et sta pricas bezveze tu.. cuj decku iz ligue 1 dati jos jednu dvije sanse u prijateljskim :rol:
Sta ti pričaš jbt ? A normalno kada ga nisi gledao , tebi je bitno da igra u Francuskoj. Prije njega sanse zaslužuju, Krunić, Hadziahmetovic, Gojak, Burnic...
Ti navalio na kontinuitet od nekih 7 8 utakmica, pa to je majstore pola kvalifikacija :urnebes:
Kakav bolan kreativac frajer prespor, 3 asistencije u karijeri ima :rol:
Nikakav hejt prema njemu. Znam da je momak za 10, znam to od lika koji je dobar s njim, imao tešku povredu Neka ga na širom spisku ali to što igra u Francuskoj nije dovoljno.
Pa gledam kako igra tamo, ne vidim po cemu su to ove sezone prikovani za klupu Hadziahmetovic i Gojak ispred njega, Burnic svakako tek treba da debituje.. Krunic i on ok da se bore za tu poziciju, konkurencija nam treba a ne covjeka otpisivati..
objasnio sam ti to za kontinuitet, 1 tekma godisnje ne moze biti nikakvo mjerilo, to sto ti to ne zelis shvatiti je tvoj problem..kad uveze par tekmi onda suditi i njemu i svakom drugom igracu..

elem nejse, tema je curan.. :arrow:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la dubrovnik » 26 sep 2017, 19:50

Prcic trenutno igra dobro i tu zbora nema. Tko ne vjeruje
neka pogleda koju utakmicu Rennesa i uvjerit ce se.
Osim njega imamo jos par mladih veznjaka koji bi se mogli razviti u dobre igrace i treba ih sto prije ubacivati u vatru a ovim starijim se sljedece kvalifikacije ne trebaju ni slati pozivi.
Burnic, Hadziahmetovic, Gojak, Milosevic uz Pjanica, Besica, Cimirota i Prcica garantiraju mirnu buducnost sto se veznog reda tice.
Jos ce sigurno koji igrac iz mladjih kategorija u medjuvremenu iskociti.
Novi trener i ponovna izgradnja BiH tima je posao koji slijedi.Trebat ce se dobro oznojiti da nas vrati na nivo na kojemu smo do prije par godina bili.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la jasmin10 » 26 sep 2017, 19:52

QUARTERBACK je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:pa ko ce ti igrati onda kad se povrijedi pjanic majstore, covjek igra u rennesu ima 23 godine jedini je slican igrac pjanicu, neki nazovimo ga kreativac, ne znam stvarno odakle toliki hejt prema decku na osnovu tih odigranih utakmica..

kontinuitet se odnosio na to da ne igra 1 utakmicu godisnje za repku kao sto je dosad slucaj bio, 2014. 3 tekme, 2015. 2016 i 17 po jedna tekma sto je presmijesno osudjivati igraca na osnovu toga.. moze se i njemu i cimirotu ukazati jos sansi jer bolje nemamo, a zalog za buducnost pravimo, et meni je to sve uredu sto ti govoris al da smo mi ko belgija da imas bazu igraca da odmah moze uskociti neko kvalitetniji i slicno.. ali nemamo i et sta pricas bezveze tu.. cuj decku iz ligue 1 dati jos jednu dvije sanse u prijateljskim :rol:
Sta ti pričaš jbt ? A normalno kada ga nisi gledao , tebi je bitno da igra u Francuskoj. Prije njega sanse zaslužuju, Krunić, Hadziahmetovic, Gojak, Burnic...
Ti navalio na kontinuitet od nekih 7 8 utakmica, pa to je majstore pola kvalifikacija :urnebes:
Kakav bolan kreativac frajer prespor, 3 asistencije u karijeri ima :rol:
Nikakav hejt prema njemu. Znam da je momak za 10, znam to od lika koji je dobar s njim, imao tešku povredu Neka ga na širom spisku ali to što igra u Francuskoj nije dovoljno.
Pa gledam kako igra tamo, ne vidim po cemu su to ove sezone prikovani za klupu Hadziahmetovic i Gojak ispred njega, Burnic svakako tek treba da debituje.. Krunic i on ok da se bore za tu poziciju, konkurencija nam treba a ne covjeka otpisivati..
objasnio sam ti to za kontinuitet, 1 tekma godisnje ne moze biti nikakvo mjerilo, to sto ti to ne zelis shvatiti je tvoj problem..kad uveze par tekmi onda suditi i njemu i svakom drugom igracu..

elem nejse, tema je curan.. :arrow:
S pravog problema smo prešli na nebitne. Nadam se da će curan letiti bez obzira da li izborimo baraz. Ali isto tako se nadam da nasljednik neće biti Hadzibegic ili neko sličan. Daj nam stručnjaka koji može nekoga nadmudriti a ne da svaka pobjeda bude na individualan kvalitet.

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la hurem » 26 sep 2017, 19:52

Ako vec mora u prvih 11, onda bolje nazad nego naprijed na cenera, necemo aman biti zakinuti:

Vranjes.....Jozo....Ibisevic......Kolasinac

.............Pjanic..........Besic.....................
Neko.........neko ali ne Vedo..........Lulic

........................Dzeko............................

:mrgreen:

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 26 sep 2017, 19:54

Ne znam sto se uopste raspravljate o Prci. On se oprostio od reprezentacije. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la PrinceofVeresija » 26 sep 2017, 20:09

Evo citam Besnik Hasi dobio otkaz na klupi Olympiakos-a

S obzirom da zna nas jezik tecno,bio bi odlicno rijesenje ako bi mogli mu uslove ponudit

Al to je naucna fantastika,jer ovi iz RS ne bi ni nikad dopustili Siptara da vodi tim..jos pogotovo ako je rodjen na Kosovu :urnebes: :mrgreen:

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la HankMoody » 26 sep 2017, 20:36

Ovaj priziva Gojaka koji u Dinamu ne može biti starter, bože sačuvaj...
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la sekretar » 26 sep 2017, 20:45

PrinceofVeresija je napisao/la:Evo citam Besnik Hasi dobio otkaz na klupi Olympiakos-a

S obzirom da zna nas jezik tecno,bio bi odlicno rijesenje ako bi mogli mu uslove ponudit

Al to je naucna fantastika,jer ovi iz RS ne bi ni nikad dopustili Siptara da vodi tim..jos pogotovo ako je rodjen na Kosovu :urnebes: :mrgreen:
Mi ne plasiramo li se na prvenstvo i ostanemo bez financijske inekcije necemo imati para da dovedemo Adisa Obada za selektora, a ne Besnika Hasija, koliko su se nakrali ovi u Savezu.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Unofficialpage » 26 sep 2017, 21:09

Prcić ne može dobiti šansu protiv Belgije, to bi bilo totalno neozibljno ali opet bolje i on nego Vedo. Prcić i slični igrači šanse trebaju dobivati protiv Kipra, Gibraltara i sličnih repki, da tu pokažuju šta znaju a da ne trpiš puno, to Meša ne zna i ovako dođe u situaciju da nema provjereno ime.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la dubrovnik » 26 sep 2017, 21:45

Unofficialpage je napisao/la:Prcić ne može dobiti šansu protiv Belgije, to bi bilo totalno neozibljno ali opet bolje i on nego Vedo. Prcić i slični igrači šanse trebaju dobivati protiv Kipras, Gibraltara i sličnih repki, da tu pokažuju šta znaju a da ne trpiš puno, to Meša ne zna i ovako dođe u situaciju da nema provjereno ime.
Slazem se sa tobom da Prcic ne treba igrati protiv Belgije. On u sustini treba igrati samo ako Pjanic ne igra.
To ti je slicna situacija kao sa Dzekom i Ibisevicem.
Ali problem je sto nas selektor i nakon godina u reprezentaciji nije formirao idealnih 11 ili je to tragikomicno napravio.
Po zadnjim utakmicama nama je Bicakcic DB, jedini igrac kojeg imamo za tu poziciju nam je stoper, Vedad nam igra u veznom redu, centarfori na krilima i sl. nebuloze.
Tako da Prcic po meni postaje problem ako igra umjesto Besica a nikako umjesto Pjanica ako to okolnosti traze.
Evo ne daj boze da iz nekog razloga nemamo Pjanu za utakmicu protiv Belgije (da ne naslutim) ili sutra u barazu protiv bilo koga po meni bi bilo logicno da tu igra Prcic a ne Jajalo npr. Uvjek bi trebalo teziti tome da su izmjene logicne i da igraci igraju svoje prirodne pozicije.
Sve ostalo u tim momentima postaje sekundarno.

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la robertkosar » 27 sep 2017, 12:14

Edin Dzoko izabrao igrace za repku a Curan kao potparol priopcio spisak :tralala: :tralala:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.