Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la hz1987 » 10 okt 2017, 14:01

DeeWa je napisao/la:Ako stvarno nemamo para za neko strano kvalitetno ime iskreno ja nemam nista ni protiv Amara Osima. Ne kazem da bi bio neko strasno rjesenje ali gore od ovoga ne moze. Ne navijam ni za sarajevo ni za zelju, neutralan sam poprilicno kada su ti menadzeri iz sarajeva u pitanju, ali vjerujem da bi i on mogao proci.
Ko god bude selektor volio bih da barbarez bude asistent i da se praksira za buducnost. Evo bas nesto pokusavam da se prisjetim zidanove trenerske karijere i koliko se sjecam, nisam sto posto siguran ali mislim da je real madrid b za vrijeme njegovog mandata cak pao iz druge u trecu spansku ligu sto u prijevodu znaci niko nije cudotvorac.
Tako bi mozda i sergej uspio neko cudo napraviti jednog dana ako stekne iole nekog iskustva kao asistent selektoru. Mi mnogo bolje nemamo niti ce se u skorije vrijeme pojaviti to je sigurno. Vahid nece sigurno htjeti nikad, tako da trebamo gurati nekog kao sto je barbarez, nekoga ko je sigurno najbolji nas kapiten i ni spaha ni dzeko se sa time ne mogu mjeriti niti ce dugo moci neko mu i prismrditi. Zato trebamo nesto da pokusavamo. Iskreno nije neka ni razlika izmedju osima i hadzibegica, ko god doce isto je to. Dusko bajevic je mozda za jednu stepenicu bolje rjesenje od njih dvojice, ali ova prva dvojica su po meni ista. Nit smrde nit mirisu. Ali eto volio bih da barbarez bude asistent a ne neko ko ce tu biti reda radi i koji ce opet otici i nikad se vise vratiti nece.
Mada imam neki feeling da kad bi tu bio Amar, da se ne bi smjelo toliko ucjenjivati ga onim fazonima o 3 naroda i slicnim stvarima jer bi tu ivica intervenirao tako da bi on mogao mozda jedini biti taj koji ima odrijesene ruke u potpunosti.

A sto se price oko kapitena tice, istina je nazalost jedna. Dzeko je nas najbolji igrac od nezavisnosti medjutim istovremeno i najgori kapiten ikad. Mada nakon sto je begovic onoliko grohno, a pjana je dosta tanak po tom liderstvu pitanje je i koga bi se moglo drugog postaviti. Medunjanin je tu samo na kratko dosao i nece biti standardan a od ostalih prakticno niko i nije vise u opticaju. Tako da je Begovic jedina neka opcija cini mi se.
rijesili smo se teleta, na putu smo da se rijesimo curana, a sad ocekujemo da nas morz vodi?
najbolji su mi ovi kad kazu, zidan.
zinedin je jedan od 1000 koji uspije. de nabrajaj ti nama primjere neuspjesnih koji su iz kopackih uletili medju trenere. s druge strane, nadji mi jednog koji je bio nas selektor i prebacio domete vodjenja reprke. ni jedan primjer, ni jedan jedini primjer. dosta je vise hokus-pokus i nek proba. nisam ni za barbareza, ni osima, ni bajramovica, ni custovica, ni hadzibegica, ni ovog ni onog. ja sam da se iskesira lova i dovede covjek kome ce reprezentacija biti slag na tortu, a ne odskocna daska ili ozivljavanje karijere.

Avatar
bhsport
Postovi: 11288
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la bhsport » 10 okt 2017, 14:07

samoposmatram je napisao/la:
Hadzibegic je odstranjen iz saveza ima vise od pola godine.
Taj podatak ne znam konkretno da je odstranjen, sada kad si spomenuo znam da su bile neke trzavice oko njega, ali ti vladas tim informacijama bolje od mene, koliko je tacno bio u odboru za savjetovanje?
Nekih 5,6 godina?
To je jako puno vremena u kojem je trebao imati naznake sta se radi i kako, naspram zadnjih 6 mjeseci gdje ga nema.
Helem, moja poenta je bila da je imao sansu da nesto promijeni, kroz tu ulogu savjetnika i posredina a nije, i jos pri tome sada nesto pametuje kako bi on i sta bi on.
Zasto nije iskoristio poziciju koju je imao i rekao fino u ovom intervju, savjetovao sam da treba uraditi to, to i to. Oni nisu uradili nista.
Tu bi i njemu i ostalima koji su bilo sta pokusali promijeniti a mogli su skinuo kapu. Ovako samo sutnja i sutnja i pametovanje sa strane.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la DeeWa » 10 okt 2017, 14:20

hz1987 je napisao/la: rijesili smo se teleta, na putu smo da se rijesimo curana, a sad ocekujemo da nas morz vodi?
najbolji su mi ovi kad kazu, zidan.
zinedin je jedan od 1000 koji uspije. de nabrajaj ti nama primjere neuspjesnih koji su iz kopackih uletili medju trenere. s druge strane, nadji mi jednog koji je bio nas selektor i prebacio domete vodjenja reprke. ni jedan primjer, ni jedan jedini primjer. dosta je vise hokus-pokus i nek proba. nisam ni za barbareza, ni osima, ni bajramovica, ni custovica, ni hadzibegica, ni ovog ni onog. ja sam da se iskesira lova i dovede covjek kome ce reprezentacija biti slag na tortu, a ne odskocna daska ili ozivljavanje karijere.
Druze ja bih najradije da nas vodi Vaha. Ako ne može Vaha onda Anceloti. Ali to nista nije realno. Ja pricam o realnim imenima. Znam da navijas za sarajevo i da ne volis osima ali dajte neka imena. Ako faruk već nije opcija radi losih odnosa sa savezom, ko onda jos ostaje? Ako bajevic ne bude zainteresiran takodjer jel postoji neko ime kvalitetno? Nazalost ne postoji. Da postoji amar ne bi nikad ni bio u opticaju. Ja kao neutralan čovjek mogu reci da je za našu ligu amar murinjo, za evropski fudbal je jedna dvojka. Ali kao sto rekoh mi doslovno nemamo ni nekih solidnih imena kao izbor a kamoli menadzercina. Lako je reci nemoj njega ali koga onda? To je vec teze reci. A i taj bajevic cak i da pristane, cini mi se nekoliko godina nije vodio nikakav klub. Odmah se sjetim od prije par dana izjave hejnkesa kad je dobio ponudu za vođenje, izjavio je kako se nogomet stalno mijenja i u zadnje 2-3g se dosta promijenio sto znaci stalno se to mora pratiti
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la leorey » 10 okt 2017, 14:36

Za mene najgori trener u historiji nase reprezentacije. Gori i od Blaza. Jer, osim sto nismo imali rezultata, nismo imali ni igru, sto bas i nije bila stvar sa prijasnjim selektorima.

Ali Mesu i ne krivim toliko...on je prihvatio zbog svoje promocije, a novac je okej. Naravno da voli BiH i da je imao zelju, ali nije znanje i to je to. Problem je vrlo dublji, trenere i sve ostalo biraju i nastavit ce birati ljudi koji u zivotu lopte nisu sutnuli, kamoli sta vise napravili. I dok je god tako, pomaka nece biti.

Bajevic je sljedeci trener nazalost, 90 %.

I nemojte biti smijesni ljudi, strani trener lopovima nikada nije bio u opticaju. A razloga je mnogo.
27.10.2020

Avatar
TMovac
Postovi: 2729
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la TMovac » 10 okt 2017, 14:38

Navodno Prosinecki postigao nacelni dogovor da preuzme Slovence, nebi ga bilo lose pokusat zaganjat. Sigurno imamo veci potencijal od Slovenije.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la leorey » 10 okt 2017, 14:40

hz1987 je napisao/la:Cuvena scena iz Balkanskog spijuna:
Hoces da hebes, e to kosta....


E tako je i kod nas. Hocemo da karamo velike, e pa to kosta. Da bi karao, moras dobro da iskesiras.

Vrijeme je za jednog ozbiljnog, sve sto trazi i dati mu. Laz je da nemamo love i da nismo izazov nekom ozbiljnom!
Bas mu dobro stoji :D

slika
Jos kad bi mu rekli da mu u stozeru mora biti jedan srbin, jedan hrvat i jedan bošnjo, vjerovatno bi odustao od ucenja naseg jezika :rol:
27.10.2020

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la hz1987 » 10 okt 2017, 14:41

DeeWa je napisao/la: Druze ja bih najradije da nas vodi Vaha. Ako ne može Vaha onda Anceloti. Ali to nista nije realno. Ja pricam o realnim imenima. Znam da navijas za sarajevo i da ne volis osima ali dajte neka imena. Ako faruk već nije opcija radi losih odnosa sa savezom, ko onda jos ostaje? Ako bajevic ne bude zainteresiran takodjer jel postoji neko ime kvalitetno? Nazalost ne postoji. Da postoji amar ne bi nikad ni bio u opticaju. Ja kao neutralan čovjek mogu reci da je za našu ligu amar murinjo, za evropski fudbal je jedna dvojka. Ali kao sto rekoh mi doslovno nemamo ni nekih solidnih imena kao izbor a kamoli menadzercina. Lako je reci nemoj njega ali koga onda? To je vec teze reci. A i taj bajevic cak i da pristane, cini mi se nekoliko godina nije vodio nikakav klub. Odmah se sjetim od prije par dana izjave hejnkesa kad je dobio ponudu za vođenje, izjavio je kako se nogomet stalno mijenja i u zadnje 2-3g se dosta promijenio sto znaci stalno se to mora pratiti
Susic je imao platu: $352,470 (mjesecno cca 29400)


Idemo sad uporedbu napraviti koga mozemo imati za slicnu sumu:
Volker Finke je radio u Kamerunu za $394,440.
Gianni De Biasi je radio u Albaniji za EUR 280.000
Lars Lagerbäck je radio za Island za EUR 430.000

moze se naci dobar selektor sa iskustvom, da radi za platu malo jacu od mese i papeta

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la sljivo » 10 okt 2017, 14:42

Ne izvlačite te trenere od preko pola miliona plate, pogotovo te od 3-4 mil, jer neće doći. Ne znam kakvu šuplju moraš imat pa da nekog iskusnijeg stranca prevariš za 30 milja mjesečno.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la leorey » 10 okt 2017, 14:43

paulus je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la::lol: :lol: :lol:

"Hazard mi je rekao da mu je žao iskreno što smo imali toliko pehova i da smo zaslužili više od bilo koje druge reprezentacije da idemo dalje. To mi je rekao Eden Hazard nakon utakmice na Grbavici", rekao je Baždarević.

Jel on nas zaj.ebava ili hazard njega :lol: :lol: da mi je samo znat po cemu smo zasluzili vise od bilo koga a ne vise od ikoga :lol: :lol:
On je onaj ja nisam nikad kriv tip covjeka . Zgadio mi se pravo zbog ovoga , pa kako bolan ne vidis da si preuzeo tim sa Svjetskog i doveo ga do raspada
Ovo ko Susic kad je rekao da ga trazi Iran pa oni demantovali. Sad kad Hazard demantuje isto tako :rol: :rol:
27.10.2020

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Ponos Torina » 10 okt 2017, 14:47

Svaki ciklus ista prica bilo ko da vodi Reprezentaciju ne znam kakao vam vise ne dosadi pisati jedno te isto.Vratis se 2-3 mandata nazad i vidis koje si igrace izgubio,koji igraci su postali stariji nekolicina je izgubila kvalitet,mnogi su postali nezainteresovani moze se nabrajati citav niz promjena i problema koje nosi nas Nacionalni tim..Spisak trenera koji bi trebali konkurisati za mjesto selektora je uvjek manje vise isti tako je vec godinama, mnogi ocekuju neke drasticne promjene u ovakvim uslovima koje se na kraju krajeva nece sigurno desiti u naredne dvije decenije..Vratite se unazad 9-10 godina koliko ovaj forum postoji pa sazgledajte sve sta se uradilo i sta se promjenilo u tom periodu,zato se pitam "kako vam ne dosadi vrtiti istu plocu"mozda smo vjeciti optimisti ili smo samo lakovjerni..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la leorey » 10 okt 2017, 14:53

Ponos Torina je napisao/la:Svaki ciklus ista prica bilo ko da vodi Reprezentaciju ne znam kakao vam vise ne dosadi pisati jedno te isto.Vratis se 2-3 mandata nazad i vidis koje si igrace izgubio,koji igraci su postali stariji nekolicina je izgubila kvalitet,mnogi su postali nezainteresovani moze se nabrajati citav niz promjena i problema koje nosi nas Nacionalni tim..Spisak trenera koji bi trebali konkurisati za mjesto selektora je uvjek manje vise isti tako je vec godinama, mnogi ocekuju neke drasticne promjene u ovakvim uslovima koje se na kraju krajeva nece sigurno desiti u naredne dvije decenije..Vratite se unazad 9-10 godina koliko ovaj forum postoji pa sazgledajte sve sta se uradilo i sta se promjenilo u tom periodu,zato se pitam "kako vam ne dosadi vrtiti istu plocu"mozda smo vjeciti optimisti ili smo samo lakovjerni..
Bravo, to je to :thumbup: Da bi imao dobru reprezentaciju potrebne su godine i godine dobrog rada. Ne ide preko noci nista.

Mozda je glupo porediti se sa Belgijom, ali 2009 godine kad smo ih razbili, pola ove ekipe koja nam je u 2 tekme uvalila 8 komada a mogla jos 10 , su bili djeca. Sada vecina igra za najvece klubove na svijetu.

Evo i Island radi sjajan posao, 2012 godine bila je to solidna ekipica sa finom igrom. 5 godina kasnije iza sebe imaju nastup na Euru ( gdje su izbacili naciju koja je izmislila nogomet), a evo sada su izborili nastup i na SP.

Bar jos 3-4 njihova igraca ce se prodati zbog dobre igre u reprezentaciji, to je samo pitanje vremena.
27.10.2020

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la dubrovnik » 10 okt 2017, 14:54

wobly92 je napisao/la:
paulus je napisao/la:http://****/komentar-karta-za-europsko-dno/
Konacno da neko nesta napise o ovom panju
Svi ostali su na gubitku. Savez je skoro obezglavljen, u Mehmedovom mandatu ostao je bez dvadesetak milijuna eura, bez koeficijenta, bez dobrog plasmana na FIFA-inoj ljestvici. Navijači su izgubili vjeru, ponos, euforiju, merak. Igrači, svaki pojedinačno, izgubio je na cijeni, na ugledu. Izgubile su turističke agencije, prodavači suvenira, dresova, navijačkih rekvizita… Izgubili smo svi.

Ali ne vrijedi naricati nad tim neumoljivim činjenicama. Mi ćemo gubiti i ubuduće, jer ne znamo reagirati na vrijeme, ne znamo prekinuti agoniju. Mi kukavički podgrijavamo lažnu nadu, dajemo licemjernu i lažnu podršku svima i svakome, upravo u trenutku kad bi trebali iskazati nepovjerenje.

:salut:
Napokon jedan normalan clanak o sunovratu BiH nacionalnog tima. Bravo Mladene, neka postoji makar jedan Bosnjak koji od novinarstva zivi a radi za dobrobit sporta u ovoj zemlji. Sta li ce analizirati Glavas, Konjic i slicne institucije koje nikad ni jednu rijec za dobrobit nogometa nisu rekli.
Da li ne znaju ili ne zele meni stvarno nije jasno.
Promjena mora biti i to savez bi trebao biti bezobrazan prema Bazdarevicu jer je i on upravo takav prema navijacima.
Sto se tice clanka i njegovog pisca voli biih i da tokom izbora neko potegne oruzje konstitutivnosti jer sto got veliki "Bosnjaci" iz saveza odaberu biti ce krivo. Tome su makar mene uvjerili evo vec nekoliko puta i nemam nikakve sumnje u to.
Do sada su najbolji Bosanski treneri koji su postigli makar i skromne rezultate sa nasim reprezentacijama u pravilu bili iz ostatka konstitutivnih ili ostalih. Bosnjacki treneri ili ne znaju ili ne zele!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la dubrovnik » 10 okt 2017, 14:56

leorey je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:Svaki ciklus ista prica bilo ko da vodi Reprezentaciju ne znam kakao vam vise ne dosadi pisati jedno te isto.Vratis se 2-3 mandata nazad i vidis koje si igrace izgubio,koji igraci su postali stariji nekolicina je izgubila kvalitet,mnogi su postali nezainteresovani moze se nabrajati citav niz promjena i problema koje nosi nas Nacionalni tim..Spisak trenera koji bi trebali konkurisati za mjesto selektora je uvjek manje vise isti tako je vec godinama, mnogi ocekuju neke drasticne promjene u ovakvim uslovima koje se na kraju krajeva nece sigurno desiti u naredne dvije decenije..Vratite se unazad 9-10 godina koliko ovaj forum postoji pa sazgledajte sve sta se uradilo i sta se promjenilo u tom periodu,zato se pitam "kako vam ne dosadi vrtiti istu plocu"mozda smo vjeciti optimisti ili smo samo lakovjerni..
Bravo, to je to :thumbup: Da bi imao dobru reprezentaciju potrebne su godine i godine dobrog rada. Ne ide preko noci nista.

Mozda je glupo porediti se sa Belgijom, ali 2009 godine kad smo ih razbili, pola ove ekipe koja nam je u 2 tekme uvalila 8 komada a mogla jos 10 , su bili djeca. Sada vecina igra za najvece klubove na svijetu.

Evo i Island radi sjajan posao, 2012 godine bila je to solidna ekipica sa finom igrom. 5 godina kasnije iza sebe imaju nastup na Euru ( gdje su izbacili naciju koja je izmislila nogomet), a evo sada su izborili nastup i na SP.

Bar jos 3-4 njihova igraca ce se prodati zbog dobre igre u reprezentaciji, to je samo pitanje vremena.
Island sve gradi na sustavu jer im je igracki kadar znatno skromniji nego nas. I to im itekako polazi za nogom. Mi bi ih trebali djelimicno i kopirati.

Avatar
0oo0
Postovi: 1170
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la 0oo0 » 10 okt 2017, 14:59

Nazalost i kad se rijesimo Mehmeda u savezu ostaju isti koji su mu produzili ugovor i nakon katastrofalnih kvalifikacija za euro.
🔵⚪

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Ponos Torina » 10 okt 2017, 15:04

Cekam objavu na ss.ba "Muhamed Konjic dobio Pro licencu i preuzima Reprezentaciju" :bale: :hmmmmm:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la dubrovnik » 10 okt 2017, 15:09

bhsport je napisao/la:
Sta ovaj tutumrak prica, on je bio u odboru saveza sve ove godine, on je bio taj koji treba da nadzire ove lopinase koje su postavili.
Usporedi ovaj interview i clanak Mladena Bosnjaka koji je jasno bez uvijanja prozvao krivce i imenovao ih upravo kako i treba. Ovaj nesretnik koji je upravo dobio otkaz u drugoj Francuskoj je mentalni brat Susica i Bazdarevica.
U stanju je pricati sat a nista ne reci. To su ti likovi koji su smrt Bosanskog sporta a i drustva uopce.
Kad su oni u pitanju nisu za sjecu glava a kada se trazi krivac uvjek je masa ili neko iz mase.
Sram vas bilo kokosari, bolje da i ne dolazite vise u Bosnu valjda ste u Francuskoj zaradili dovoljno da ne morate prodajom magle pljackati sirotinju u Bosni.
Sevcenko nije uspio sinoc ali bih radije gledao na nasoj klupi jednog slicnog nego ove kvazi trenere i nevidjene prodavace magle.
Yu legende mrs iz BiH nogometa!!!

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la hz1987 » 10 okt 2017, 15:25

bajevic je prihvatio. samo se ceka kraj utakmice sa estonijom i ne produzavanje ugovora bazdarevicu i zvanicna objava. i odmah se ugovaraju tekme u novembru kad su baraz termini.

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la FSB » 10 okt 2017, 15:37

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 10 nov 2017, 05:20, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la uNbx » 10 okt 2017, 16:09

To je to izgleda. Da budem prvi koji će mu poželit sreću.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61423
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Virtu4l » 10 okt 2017, 16:19

@wobly

Očigledno je da ne znaš kakav odnos imaju Amar Osim i Edin Džeko.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Goalgetter, lol89 i 30 gostiju.