Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Rokoko87 » 28 maj 2017, 00:21

High je napisao/la:
BelminM23 je napisao/la:Daj Bože da Mehmed ne bude ubleha, ali sve su prilike da hoće.

Zbog toga što previše volim ovu reprezentaciju želim mu da bude najbolji i najuspješniji selektor kojeg smo ikada imali. Poznavajući nas, mijenjamo ih samo kada loše krene, a jedna utakmica ti je dovoljna da izgubiš sve što si gradio u tim kvalifikacijama.
Poslije njega doći će Miloš PowerPoint Kostić.
Ne, nego Miodrag TaloviBrazilaca Ješić.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la BelminM23 » 28 maj 2017, 00:37

Vahidu ne bih dao da se približi savezu i reprezentaciji kada bi mu ti za lijeka trebalo.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Sabinho » 28 maj 2017, 00:40

High je napisao/la:
BelminM23 je napisao/la:Daj Bože da Mehmed ne bude ubleha, ali sve su prilike da hoće.

Zbog toga što previše volim ovu reprezentaciju želim mu da bude najbolji i najuspješniji selektor kojeg smo ikada imali. Poznavajući nas, mijenjamo ih samo kada loše krene, a jedna utakmica ti je dovoljna da izgubiš sve što si gradio u tim kvalifikacijama.
Poslije njega doći će Miloš PowerPoint Kostić.
:lol: :lol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la emir79 » 28 maj 2017, 01:50

pinoglavi je napisao/la:emire da li su te kod kuce ucili tim vulgarnim rijecima ili si na ulici to pokupio
Prvo se nauci sa ljudima da komuniciras, a kada to naucis neces dobijati vulgarne odgovore.

Sta si mislio da cu ti na uvredu pokloniti kitu cvijeca?
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Vucevich » 28 maj 2017, 10:21

Jel ko gledao kako je Hrvatska D reprezentacija nadigrala Meksiko? A vi ste ismijavali Papeta kada je rekao da je HNL među najjačim ligama na svijetu :bih:

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la pinoglavi » 28 maj 2017, 10:42

emir79 je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:emire da li su te kod kuce ucili tim vulgarnim rijecima ili si na ulici to pokupio
Prvo se nauci sa ljudima da komuniciras, a kada to naucis neces dobijati vulgarne odgovore.

Sta si mislio da cu ti na uvredu pokloniti kitu cvijeca?
Emire to nije lijepo, ko te to naucio
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la emir79 » 28 maj 2017, 13:08

pinoglavi je napisao/la: Emire to nije lijepo, ko te to naucio
Nek su tebe roditelji naucili da pocnes da vrijedjas, to je svakako lijepo.
Ne vrijedjaj ljude po forumu, pa ti nece biti ni uzvraceno.
Ko je tebe naucio tome i ko ti daje pravo da vrijedjas?

Ili si mozda mislio da ce ti to prolaziti?
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Raonffa » 28 maj 2017, 13:25

Vucevich je napisao/la:Jel ko gledao kako je Hrvatska D reprezentacija nadigrala Meksiko? A vi ste ismijavali Papeta kada je rekao da je HNL među najjačim ligama na svijetu :bih:
Pa dobro, da su ih nadigrali, nisu, al' da su se borili vala jesu :D

Nešto slično kao naša reprezentacija na Kirin Kupu, gledajući želju i zalaganje naravno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Vucevich » 28 maj 2017, 13:32

Raonffa je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Jel ko gledao kako je Hrvatska D reprezentacija nadigrala Meksiko? A vi ste ismijavali Papeta kada je rekao da je HNL među najjačim ligama na svijetu :bih:
Pa dobro, da su ih nadigrali, nisu, al' da su se borili vala jesu :D

Nešto slično kao naša reprezentacija na Kirin Kupu, gledajući želju i zalaganje naravno.
Ha ja, inače danas sam pročitao da je Meša htio odigrati prijateljsku utakmicu pred susret sa Grčkom a da je NFSBiH njemu rekao da on sam traži jer oni neće ništa plaćati... Dobro je da smo ovdje gdje jesmo sa obzirom da nam je savez g.vno. Imaju 5 miliona KM za neku bespotrebnu zgradu a nisu mogli prijateljsku organizovati već godinama.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la pinoglavi » 28 maj 2017, 13:34

emir79 je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la: Emire to nije lijepo, ko te to naucio
Nek su tebe roditelji naucili da pocnes da vrijedjas, to je svakako lijepo.
Ne vrijedjaj ljude po forumu, pa ti nece biti ni uzvraceno.
Ko je tebe naucio tome i ko ti daje pravo da vrijedjas?

Ili si mozda mislio da ce ti to prolaziti?
emire jel i kod kuce tako
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Raonffa » 28 maj 2017, 13:35

Vucevich je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Jel ko gledao kako je Hrvatska D reprezentacija nadigrala Meksiko? A vi ste ismijavali Papeta kada je rekao da je HNL među najjačim ligama na svijetu :bih:
Pa dobro, da su ih nadigrali, nisu, al' da su se borili vala jesu :D

Nešto slično kao naša reprezentacija na Kirin Kupu, gledajući želju i zalaganje naravno.
Ha ja, inače danas sam pročitao da je Meša htio odigrati prijateljsku utakmicu pred susret sa Grčkom a da je NFSBiH njemu rekao da on sam traži jer oni neće ništa plaćati... Dobro je da smo ovdje gdje jesmo sa obzirom da nam je savez g.vno. Imaju 5 miliona KM za neku bespotrebnu zgradu a nisu mogli prijateljsku organizovati već godinama.
Pročitao sam i ja to vezano za prijateljsku, u pitanju je bila reprezentacija Senegala, ali nama nije odgovaralo mjesto odigravanja susreta. Pretpostavljam da su Senegalci htjeli igrati negdje u Europi, a naši su možda željeli ovdje kod nas u Sarajevu organizovati neku prijateljsku nakon četiri godine.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la sekretar » 28 maj 2017, 13:50

Na prijateljskoj utakmici glavni ljudi u Savezu ne mogu naplatiti se, na zgradi od 5 miliona KM vjeruj da mogu itekako. :D

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Vucevich » 28 maj 2017, 13:54

Raonffa je napisao/la:


Pročitao sam i ja to vezano za prijateljsku, u pitanju je bila reprezentacija Senegala, ali nama nije odgovaralo mjesto odigravanja susreta. Pretpostavljam da su Senegalci htjeli igrati negdje u Europi, a naši su možda željeli ovdje kod nas u Sarajevu organizovati neku prijateljsku nakon četiri godine.
Pa na to mislim, naš savez nikad ali nikad neće platiti da bi neka ekipa došla i igrala u Sarajevu, nikad. Uvijek čekaju da neko drugo plati, koliko god to pomoglo reprezentaciji.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Raonffa » 28 maj 2017, 14:19

Vucevich je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:


Pročitao sam i ja to vezano za prijateljsku, u pitanju je bila reprezentacija Senegala, ali nama nije odgovaralo mjesto odigravanja susreta. Pretpostavljam da su Senegalci htjeli igrati negdje u Europi, a naši su možda željeli ovdje kod nas u Sarajevu organizovati neku prijateljsku nakon četiri godine.
Pa na to mislim, naš savez nikad ali nikad neće platiti da bi neka ekipa došla i igrala u Sarajevu, nikad. Uvijek čekaju da neko drugo plati, koliko god to pomoglo reprezentaciji.
Vjerovatno si upravu, al' sad ti kažem da koliko sam uspio skontati, naši su željeli ovdje odigrati taj meč, dok su Senegalci htjeli negdje na neutralnom (ili možda i kod sebe čak, ko će znati) ali to našim nije odgovaralo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"


RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la RichmanBiH » 31 maj 2017, 14:20

Bas me zanima ako se olaniramo da li ce biti zbog mese ili unatoc mesi.
UPRAVA NAPOLJE!

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Fidelis » 01 jun 2017, 13:22

Kad mi kaze,ucinit cemo sve da napravimo dobar rezultat svezo bi mu samarcinu da se okrene oko svoje ose.Nije samo Bazdarevic,nego svi prije njega kao i igraci.
Sta je dobar rezultat protiv Grcke?Samo pobjeda je dobar rezultat,zasto je toliko tesko reci,ucinit cemo sve da pobijedimo?
Da igras protiv Njemacke pa hajde ali oni u svakoj tako.

Luzerski mentalitet koji nas ukopa u svim segmentima.

esprit24
Postovi: 5378
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la esprit24 » 02 jun 2017, 21:03

Mesa me totalno razocarao poslije bombasticnih najava o podmladjivanju i slicno. Pozivanjem Medunjanina opalio je samar zdravom razmisljanju, jer Hare vise nije za ozbijnog fudbala vise. Place za Spahom ko da je Nesta, slazem se da je Emir dobar al brate nemoj kukati bacaj u vatru djumica, memisevica, al mici se sa mrtve tacke
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la JavierBosnia » 02 jun 2017, 21:31

esprit24 je napisao/la:Mesa me totalno razocarao poslije bombasticnih najava o podmladjivanju i slicno. Pozivanjem Medunjanina opalio je samar zdravom razmisljanju, jer Hare vise nije za ozbijnog fudbala vise. Place za Spahom ko da je Nesta, slazem se da je Emir dobar al brate nemoj kukati bacaj u vatru djumica, memisevica, al mici se sa mrtve tacke
Cekaj cekaj.. Harisa je zvao ne da mu igra 90 minuta, nego ga je zvao ako mu takav iskusan igrac, koiji je sa reprezentacijom toliko prosao da u svakom trenutku mu treba par minuta ako je svjež da napravi potez koji moze spasiti utakmicu. To je ono zadnjih 20ak minuta jurimo po gol ili nesto..
Nece valjda Hadziahmetovica i Gojaka gurnuti protiv Grcke u takvim momentima. Onda se desi da izgubimo i opet ga pljujemo da ne moze nekog tamo Gojaka, Hadziahmetovica gurnut tek tako.

Ovu utakmicu igraju provjereni igrači. Mjesta za Memisevica i slicne nema. Akobogda kad dodje vrijeme prijateljskih utakmica onda ce se to isprobati. A isprobalo se dosta i probava se:
Hodzic, Gojak, Bajic, Kodro, Krunic, Cimirot, Duljevic, Memisevic...
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

aqarius
Postovi: 3881
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la aqarius » 02 jun 2017, 21:36

Ma nije Meša napravio grešku sa pozivanjem Medunjanina,Može Medo biti i te kako koristan protiv ekipe kao što je Grčaka,koja nije trkačka a ni tehnički baš dotjerana,ima Medo tu neku finu mekanu loptu,veoma dobar šut iz daljine,prilično dobar dribling,jest dizelaš ali mogu to ostali pokriti,međutim daj brate šansu Memiševiću(pa dečko prvu sezonu vani razbio,daj Đumića,dovedi malog Miloševića,pokušaj odmah sa Kodrom i Džekom...daj Kruniću malo više minutaže..pa ti dečki u ligama igraju teže utakmice protiv jačih protivnike od ove Grčke..

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Brazzzoo123, Imajednabrigada, travuljasSs i 60 gostiju.