Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Sveti
Postovi: 10196
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Sveti » 17 okt 2017, 09:54

Ja idalje ne mogu da vjerujem da postoje ljudi koji brane safeta i mesu. Ta dvojca ljudi su u svakom smislu ispodprosjecni treneri sto su to u dosta navrata i pokazali. I jedan i drugi su apsolutno nepismeni da budu reaktivni, a proaktivnost im je sve samo ne na nivou modernog fudbala.

Ko ce biti nasljednik? Ko god da dodje nece se puno toga promijeniti ali nam je svejedno potreban pozitivan sok u ekipi.
naprijed rejal

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la robertkosar » 17 okt 2017, 10:01

Nema ovaj obraza :oops: :oops: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la hurem » 17 okt 2017, 10:21

Bogami sam ostao bez rijeci...ne znam sta bih vise rekao za ovog covjeka a da je u domenu kulture.
Zar moze covjek tako nisko pasti...

Nevjerovatno!
Ne govorim vise o fudbalskom (ne)znanju...ono je sada nebitno.
Govorim o ljudskim "kvalitetima"...koji jadnik Boze dragi, sta sada treba?
Hoces da ti sergiju organizujemo.

Jedno 70x (ovaj broj kod Arapa znaci beskonacno) vise sam zgrozen Mesom nego Papetom, a to dovoljno govori.
Kao sto neko rece, za Papeta su misljenja bila podijeljena, ali za ovog su svi jednoglasni, a on opet ima obraza da trazi nastavak rusenja...
FUJ

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la paulus » 17 okt 2017, 10:41

bhsport je napisao/la:
paulus je napisao/la:http://sportsport.ba/bh_fudbal/bazdarev ... bih/255479
Pa koji je ovo konj onaj nilski, ma gledaj sta to **** radi , nije dosta szo bas je zabio na 40 mjesto , sto u najlosijoj grupi nije mogao ni baraz izboriti gdje Grcka imala ogroman kiks , sto je samo Wels pobjedio u dva ciklusa od ozbiljnijih recimo repki, Evo jos nas blati po svjetu i sto je najgore prica takve nebuloze da ne mozes vjerovat. Mrs **** jedno bezobrazno !
Kad mislis da je dotako dno, on pokaze da moze i gore. Makar zacepi usta i ne pricaj vise, jado jadni. Imas li mrvu dostojanstva.
STVARNO JE DNO OD COVJEKA , PA JEDNOSTAVNO NE MOZES DA VJERUJES , STO JE SAMO DOKAZ TOG TAKOZVANOG PATRIOZIMA , BOLJE BI SE OPHODIO STRANAC PREMA OVOJ REPCI OD OVIH OVAKIH .JA KOJA DJONCINA , NE SAMO DA SU SVI DRUGI KRIVI ZA NEUSPJEH , VEC ON GOVORI DA NEKO NE BI NAPUSTIO DRUGU LIGU SVICARSKE ZBOG NASE REPKE , JER JE TO DOBRA ODSKOCNA , A NASA REPKA NIJE . KOJE UMHHH , MUKA MI OD COVJEKA . I NAVIJANJE I ATMOSFERA I KULT REPKE , SVE JE TO POD NJIM PALO. Uh sorry ostao mi caps lock
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 17 okt 2017, 17:54, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la mire96 » 17 okt 2017, 10:48

Mesa hoce da eliminira konkurenciju, u nadi da ce savez odluciti da ga ostave na klupi. Sad jos mora traziti nacin da Hadzibegica i Osima odgovori od toga i to je to. Ocekujem izjavu tipa:

"Reprezentacija zahtjeva dosta zalaganja i jako je stresno raditi u ovakvim okolnostima. Ne vjerujem da ce Osim i Hadzibegic prihvatiti to, bolje im je biti nezaposleni nego upasti na ovako vrucu klupu. Nego, da iznesem na vidjelo svoj naredni projekat - Asmir Begovic, kao plejmejker. A? A? Ovo ce se pamtiti kao revolucija modernog fudbala".

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la wobly92 » 17 okt 2017, 10:56

Neće sam da dâ otkaz, čeka da ga dobije da može s biroa dobijati još 3 mjeseca prosječnu platu u FBiH.


slika
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la hz1987 » 17 okt 2017, 10:58

slika

da ponovimo!
jedini nacin da napusti klupu je ovaj naslici.
nazalost.

bordobijeli
Postovi: 14258
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la bordobijeli » 17 okt 2017, 10:58

jaoo kad se sjetim kako su pojedinci pisali o Mesi kad je odrzao onu pres konferenciju pa imao kod sebe laptop,tablet ,neke olovke po rukama drzao i sta ne vec kao ovo je strucnjak a ne safet s kasetama . zasto nema medijske hajke na Mesu kao na papeta '? Malo ovi moji pitari kritikuju i to je vise prepucavnje i vracanje sto su nam Safeta popljuvali .

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Unknown2 » 17 okt 2017, 12:52

"- Da, moguće je da Baždareviću bude produžen ugovor. To je jedna od opcija - zagonetno je kazao Sofranić." :bow: :clap:

izvor faktor

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la dubrovnik » 17 okt 2017, 14:06

Niti jedan pisani medij u BiH ga apriori ne otpisuje niti vrsi pritisak na Begica i savez da to ucine sto znaci da bi Apkalipto mogao i ostati.
Sto sam duze u igri na ovoj temi sve mi je jasnije zasto su Mujo i Haso tako razvikani u regiji.
Dobije li ova moralna nula produzetak mandata to ce biti jos jedno samoozlijedjivanje NS BiH.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la HankMoody » 17 okt 2017, 14:07

Želim ti sve najgore, smećaru jedan!
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la DrFilgud » 17 okt 2017, 14:14

dubrovnik je napisao/la:Niti jedan pisani medij u BiH ga apriori ne otpisuje niti vrsi pritisak na Begica i savez da to ucine sto znaci da bi Apkalipto mogao i ostati.
Sto sam duze u igri na ovoj temi sve mi je jasnije zasto su Mujo i Haso tako razvikani u regiji.
Dobije li ova moralna nula produzetak mandata to ce biti jos jedno samoozlijedjivanje NS BiH.
Vec sam pisao, to ce biti kao produzetak ugovora Safetu, nakon SP. S tim sto je tada postojala bar neka relativna argumentacija za ostanak, ipak nas je odveo na SP, a sada nema nikakve. Cisto samoubistvo.
Ovoga niko i ne podrzava, prvi put ni na forumu, pa ni u javnosti, nema niko ko misli da bi trebao ostati. Vjerovatno to razlog sto su i kritike tihe.
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 17 okt 2017, 14:20, ukupno mijenjano 1 put.

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la jasko_juve » 17 okt 2017, 14:18

Ajde da mi imamo bolje rjesenje ja bi rekao nesto. Ko da nas preuzme? Da se razumijemo, nisam za ostanak Bazdarevica, ali mi neko rjesenje nemamo. Ono sto i imamo je nerealno za ocekivati (Vaha), ili sto bi i mogli dovesti je preskupo. Sto se prije shvati da nemamo neku ekipu, nemamo neka rjesenja za trenera, da nam je ispolitizirano sve, korumpirano bolje ce bit.. Ljudi koji su branili ovu nasu drzavu su vise od mjesec ispred Vlade u Sarajevu, a nama bitnije ko ce bit trener..SMIJESNO smo kao nacija, presmijesni..
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la hz1987 » 17 okt 2017, 14:19

mesa ostane selektor, i krece sljedeci rasplet:

na naredno okupljanje reprezentacije otkazuju sljedeci igraci:
vranjes - nesuglasice sa bh fanatikosima
simunovic - naglasio da ga ne zovu
kolasinac - povreda koja trazi 7 dana mirovanja
pjanic - povreda koja trazi oporavak 10 dana
lulic - nije se javio na telefon
medunjanin - obavez u usa ligi
vrancic - povreda koja trazi mirovanje 5 dana
dzeko - oprostio se
ibisevic - oprostio se
salihovic - oprostio se

nece ljudi da se sa sarlatanom zamajavaju u sezoni. radije ce pauzu iskoristiti da odmore sa porodicama nego sa ublehom koja igra formaciju 4-2-4. interesantno je da igraci na okupljanje dodju u top formi i u klubove se vrate psihicki i fizicki istroseni, da su naredne 3-4 utakmice totalno neprepoznatljivi u svojim timovima zbog ovakvih diletanata koji ih ubiju u pojam u svakom pogledu.

bhfanaticosi ce svaku tekmu pirotehnicke vratolomije izvoditi i redovno bojkotovati utakmice i nabijati dugove u kasi saveza dok je ovaj prosjak na klupi.

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la edin139 » 17 okt 2017, 17:34

Ma ako ostane mesha gubimo pola igraca i 3/4 navijaca ukljucujuci i mene ovdje :(.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Unofficialpage » 17 okt 2017, 17:42

Meša ukoliko ostane ja više ne pratio našu repku, naravno, navijat ću za njih, bit ću jednak navijač kao i do sad ali neću gledati. Ne pada mi napamet trošiti živce na ovu igru.

Mi se bojimo promjena. Glavno je kod nas reći a ko će doći. Na kraju krajeva neka dođe bilo, moramo naučiti da onog koji ne zna mijenjamo ali da dobije i kritiku za to. Kratkoročno možda i nije dobro riješenje ali dugoročno jest, moraju ljudi naučiti da nisu tu vječno i da mogu ostati samo ako znaju i da ako ne znaju dobit će kritike.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la paulus » 17 okt 2017, 18:00

Ma nece ba ostat , pa nisu ovi iz saveza zaboravili da se moze i u zatvoru zavrsit ako ne cuvas svoju kozu prvo a oni dobro znaju da jedno 90 % ljudi ga ne moze gledat ko covjeka ne ko trenera vise . Koliki je dzon samo ispo , koja 0 , on uradio nes dobro , naku smjenu generacija , ja ne znam o cemu prica , javno proziva igrace e da je Dzeko zabio ono da je Pjanic zabio ono , samo on nije ama bas nista kriv , FUJ!!!!
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Esport » 17 okt 2017, 18:15

paulus je napisao/la:Ma nece ba ostat , pa nisu ovi iz saveza zaboravili da se moze i u zatvoru zavrsit ako ne cuvas svoju kozu prvo a oni dobro znaju da jedno 90 % ljudi ga ne moze gledat ko covjeka ne ko trenera vise . Koliki je dzon samo ispo , koja 0 , on uradio nes dobro , naku smjenu generacija , ja ne znam o cemu prica , javno proziva igrace e da je Dzeko zabio ono da je Pjanic zabio ono , samo on nije ama bas nista kriv , FUJ!!!!
Mesa :angel:
Svi ostali :evil:

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la paulus » 17 okt 2017, 18:51

Esport je napisao/la:
paulus je napisao/la:Ma nece ba ostat , pa nisu ovi iz saveza zaboravili da se moze i u zatvoru zavrsit ako ne cuvas svoju kozu prvo a oni dobro znaju da jedno 90 % ljudi ga ne moze gledat ko covjeka ne ko trenera vise . Koliki je dzon samo ispo , koja 0 , on uradio nes dobro , naku smjenu generacija , ja ne znam o cemu prica , javno proziva igrace e da je Dzeko zabio ono da je Pjanic zabio ono , samo on nije ama bas nista kriv , FUJ!!!!
Mesa :angel:
Svi ostali :evil:
Ovo bi trebao bit naslov otprilike u vezi Mese i cjele ove situacije , ja sam sokiran koje je to **** od covjeka , sta sve prica , pa to veze sa vezom nema
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Esport » 17 okt 2017, 18:57

paulus je napisao/la:
Esport je napisao/la:]Ma nece ba ostat , pa nisu ovi iz saveza zaboravili da se moze i u zatvoru zavrsit ako ne cuvas svoju kozu prvo a oni dobro znaju da jedno 90 % ljudi ga ne moze gledat ko covjeka ne ko trenera vise . Koliki je dzon samo ispo , koja 0 , on uradio nes dobro , naku smjenu generacija , ja ne znam o cemu prica , javno proziva igrace e da je Dzeko zabio ono da je Pjanic zabio ono , samo on nije ama bas nista kriv , FUJ!!!!
Mesa :angel:
Svi ostali :evil:
Ovo bi trebao bit naslov otprilike u vezi Mese i cjele ove situacije , ja sam sokiran koje je to **** od covjeka , sta sve prica , pa to veze sa vezom nema
Ko ima ili je imao malo dijete, zna onu standardnu, nisam ja kriv/a, i zatrepce okicama i traži oprost slatkom facom.
Jedina razlika je PROJEKAT nije malo dijete on je mali čovjek, a nije mu neka faca.
:urnebes:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.