Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Zenzo » 15 sep 2017, 15:29

Ovdje se neki prave pametni, da se pred ove dvije kljucne utakmice dovodi novi selektor ako zelimo da prođemo Belgiju i Estoniju a nikako da kazu ko treba da dođe dvije utakmice pred kraj. I koja je to garancija da ce se proci sa tim nekim selektorom.

Slazemo se mi da je Mesa dosta pogrijesio oko reprezentacije ali dati covjeku otkaz jos ove dvije utakmice jer ce treba doci neki strucnjak da nas vodi ove dvije utakmice je besmisleno.

Molite Boga da nam igraci budu na nivou jer bio selektor Vahid, Mesa ili Barabarez ako igraci nisu na nivou mozes se pozdraviti sa rezultatom ma kakva taktika bila.
- Zeljeznicar -

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Vucevich » 15 sep 2017, 15:39

Zenzo je napisao/la:Ovdje se neki prave pametni, da se pred ove dvije kljucne utakmice dovodi novi selektor ako zelimo da prođemo Belgiju i Estoniju a nikako da kazu ko treba da dođe dvije utakmice pred kraj. I koja je to garancija da ce se proci sa tim nekim selektorom.

Slazemo se mi da je Mesa dosta pogrijesio oko reprezentacije ali dati covjeku otkaz jos ove dvije utakmice jer ce treba doci neki strucnjak da nas vodi ove dvije utakmice je besmisleno.

Molite Boga da nam igraci budu na nivou jer bio selektor Vahid, Mesa ili Barabarez ako igraci nisu na nivou mozes se pozdraviti sa rezultatom ma kakva taktika bila.
Koja je garancija da će se proći sa Baždarevićem?

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21793
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Unofficialpage » 15 sep 2017, 15:41

Vucevich je napisao/la:Kaže da uveliko radi na taktici protiv Belgije, znači Kodro na lijevom krilu, Ibišević na #10 i Bičakčić na desnom beku.
Znači teško nama. Najgore je što kod nas selektori izmišljaju toplu vodu, igraj 4-5-1 i igra kratkih pasova, jedino to i znamo raditi. Sve ostalo je izmišljanje tople vode i uništavanje repke.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Raonffa » 15 sep 2017, 15:43

MEHMED BAŽDAREVIĆ: Moji planovi? Želim na SP u Rusiju!

SpavaLtel mirno hejteri???
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Vucevich » 15 sep 2017, 15:46

I tata bi sine

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la dubrovnik » 15 sep 2017, 15:51

Zenzo je napisao/la:Ovdje se neki prave pametni, da se pred ove dvije kljucne utakmice dovodi novi selektor ako zelimo da prođemo Belgiju i Estoniju a nikako da kazu ko treba da dođe dvije utakmice pred kraj. I koja je to garancija da ce se proci sa tim nekim selektorom.

Slazemo se mi da je Mesa dosta pogrijesio oko reprezentacije ali dati covjeku otkaz jos ove dvije utakmice jer ce treba doci neki strucnjak da nas vodi ove dvije utakmice je besmisleno.

Molite Boga da nam igraci budu na nivou jer bio selektor Vahid, Mesa ili Barabarez ako igraci nisu na nivou mozes se pozdraviti sa rezultatom ma kakva taktika bila.
Ne pravi se ovdje niko pametan, samo piskaramo iako smo svjesni da to nece nista promjeniti.
Igraci su nam u dobroj formi. Kolasinac, Jozo, Bicakcic, Vranjes, Pjanic ..... Svi igraju u svojim klubovima sto znaci da su fit.
Sto se trenera tice, nikako nije svejedno tko je na klupi.
Da je svejedno tko ce taj posao raditi nogomet ne bi bio ono sto jest. Hrvatski navijaci i javnost zele smjenu Cacica koji je prvi na tablici jer ekipa igra lose. Nismo mi nikakve iznimke sto se toga tice.
Bazdaravica je trebalo potjerati poslije Irske ali mu je data sansa da nas dokrajci. Na dobrom je putu da to i uradi.
Ja kao navijac BiH mu vise ne vjerujem i bio bih presretan da trenutno dobije otkaz. Znam da je to nerealno i da se nece dogoditi dok hobotnica vlada savezom. Zar je tesko shvatiti navijaca koji vise ne zeli gledati onu izgubljenu facu na klupi koja kao klaun skace i vristi oko terena. A u sustini to je sve sto on tamo i radi. Kada nas ne ukopava naravno.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la HankMoody » 15 sep 2017, 18:22

Ćurko, kad saopštavaš spisak, da krenemo s psovkama?
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Derdiyok » 15 sep 2017, 22:48

Hadžić mora imati mjesto iza Ibiševića.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Vucevich » 15 sep 2017, 22:50

Derdiyok je napisao/la:Hadžić mora imati mjesto iza Ibiševića.
Anel?

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Derdiyok » 15 sep 2017, 22:54

Vucevich je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:Hadžić mora imati mjesto iza Ibiševića.
Anel?
Ma jok, Damir. :kafa:

® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
robertkosar
Postovi: 3451
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la robertkosar » 19 sep 2017, 13:48

Baždarević: Žao mi je što Salihović nema više utakmica u nogama :o
Zao mi je sto nisam u Sarajevo da te nadjem curane da ti pljunem u tu glupu facu. Ebo te salihovic zovi Ibricica i Spahica retardu. Dosta sto imas puzeve u sredini (jajalo) u stoperima (sunjic i vranjes). Kad ih sve sastavis mozes na takmicenje MZ Osoba. :guz: :guz: :guz: :guz: :guz: :guz: :guz: :guz: :guz:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Derdiyok » 22 sep 2017, 21:13

Vratite nam Papeta a evo vam silikoni, atomska i Cia :tokralju:

32' Trabzon - Antalya 3:0
39' Pape pravi dvostruku izmjenu.
FT | Trabzon - Antalya 3:4

PAPE STRATEGU!
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Sheyi
Postovi: 12122
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Sheyi » 22 sep 2017, 21:52

Pape vodi dva kluba :mrgreen:

Ali, to ga ne sputava da bude bolji od Baždarevića.

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la sekretar » 22 sep 2017, 21:56

Taktika je da svako na svoj nacin do utakmice mogli svog Boga da se Belgiji tu noc ne igra lopte i da mole oni svog Boga samo da zavrsi utakmica i kvale. Sve drugo pada u vodu ako dodju napaljeni i ako im se bude igralo. Da nas Mourinho i Guardiola vode.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la jasmin10 » 23 sep 2017, 00:48

sekretar je napisao/la:Taktika je da svako na svoj nacin do utakmice mogli svog Boga da se Belgiji tu noc ne igra lopte i da mole oni svog Boga samo da zavrsi utakmica i kvale. Sve drugo pada u vodu ako dodju napaljeni i ako im se bude igralo. Da nas Mourinho i Guardiola vode.
Pa ne igraš protiv Spanije iz najboljih dana. Ovu Belgiju dobro organizovana ekipa može dobiti ili uzeti bod. Grcima je malo falilo da im uzmu 3 boda u gostima.
Ali poznavajući Mešu, on će gurnuti 2 spica jer je nama kao ispod časti da se branimo.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12122
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Sheyi » 23 sep 2017, 01:05

jasmin10 je napisao/la:Ali poznavajući Mešu, on će gurnuti 2 spica jer je nama kao ispod časti da se branimo.
Jesmo li mi ijednu utakmicu pod Mešom odigrali sa jednim špicem tj. bez Ibiševića? :hmmmmm:

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la The Game » 23 sep 2017, 01:53

Sheyi je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Ali poznavajući Mešu, on će gurnuti 2 spica jer je nama kao ispod časti da se branimo.
Jesmo li mi ijednu utakmicu pod Mešom odigrali sa jednim špicem tj. bez Ibiševića? :hmmmmm:
Pa kad je tek dosao vecinom je igrao sa jednim napadacem.
Protiv Izraela i Belgije u gostima igrao samo Dzeko.
Protiv Velsa i Kipra Ibisevic (Dzeko bio povrijedjen), s tim da je Djuric ulazio u drugom poluvremenu.
Nije ni cudo da smo te utakmice, osim Belgije, uglavnom igrali dobro.
Pomracenje uma pocinje od baraza i one bravure sa Cocalicem u veznom redu.

mirzatele
Postovi: 11879
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la mirzatele » 23 sep 2017, 02:15

Mi trebamo pobjedu protiv Belgije - znaci trebamo napadati - znaci treba nam sto vise napadaca

Jajalo
Bajic- Hodzic
IbIsevic- Dzeko- Djuric

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Raonffa » 24 sep 2017, 15:35

Čuj kaže od 25 igrača koje će pozvati za Belgiju samo mu je osam njih standardno i to mu je veliki problem.

Džeko, Pjanić, Lulić, Begović, Kolašinac, Vranješ, Ibišević, Krunić, Šimunović, Cocalić, Milićević, Prcić, Višća, Šehić, Cimirot, Zukanović, to su sve igrači koji su u zadnjih par mečeva standardni u svojim timovima.

Znači to je 16 igrača od mogućih 25, eh sad koga će on pozvati i kako on rezonuje to "standardno", e to je potpuno druga stvar.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la hurem » 24 sep 2017, 17:46

Znam da je govorio da nece pozvati Salihovica, ali sacekajmo jos do srijede.
Ako njega ne pozove koji mu je potrebniji od recimo jednog Hodzica koji mjesec dana sjedi na klupi a svakako ne bi zaigrao za repku onda ne znam sta vise da mislim o ovom covjeku...ne smijem ni smece uvrijediti pa da kazem da je smece od covjeka.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bavariapivo i 21 gost.