Reprezentativci (fudbal)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Sabinho » 29 mar 2017, 10:55

Virtu4l je napisao/la:
Spahiću su komotno odmah mogli uručiti Pro licencu.
:rol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17712
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la akisarajevo92 » 02 apr 2017, 01:05

Scholl je napisao/la: Pa jedan Payet je sa 23 radio u butiku
E jbg sad :mrgreen: Sa nepunih 18 je radio, dok je bio na amaterskom ugovoru u Nantesu
slika
Btw. mislim da Ordagic zasluzuje poziv prije Vrancica i Prcica
Don't believe the hype.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8173
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 08 apr 2017, 18:57

Kakav je ovaj Mehremic lijevi bocni, ST Polten. Prva Austrijska.

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la JackTheStripper » 18 maj 2017, 20:00

Piric, Hadzikic i golman X, Bicakcic, Kolasinac i jos nekoliko mladih stopera/bekova, na sredini Hajrovic, Duljevic, Gojak, Cimirot, Besic, Pjanic i Krunic. U napadu trojac Bajic, Kodro i Hodzic. To je neki buduci kostur reprezentacije.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la ASD » 26 maj 2017, 10:48

Sarajlijica1946 je napisao/la:Kakav je ovaj Mehremic lijevi bocni, ST Polten. Prva Austrijska.
Zar je dotle dogurao, sjecam ga sa ja iz Veleza i Olimpika.

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la JackTheStripper » 31 maj 2017, 20:28

Vrijeme je se konacno zahvaliti, uz duzno postovanje, nekim reprezentativcima. Podmladiti istu s svjezom mladom krvlju i nogama koje mogu trciti. Buducnost je svijetla. Kostur ekipe ce ciniti Piric, Hadzikic i jos koji golman. Kolasinac, Bicakcic, Besic, Pjanic, Cimirot, Grahovac, Krunic, Hajrovic,Hadziahmetovic, Gojak, Milosevic, Kodro, Bajic, Hodzic i jos njih nekoliko omladinaca perspektivnih...
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

esprit24
Postovi: 5369
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la esprit24 » 31 maj 2017, 23:50

JackTheStripper je napisao/la:Vrijeme je se konacno zahvaliti, uz duzno postovanje, nekim reprezentativcima. Podmladiti istu s svjezom mladom krvlju i nogama koje mogu trciti. Buducnost je svijetla. Kostur ekipe ce ciniti Piric, Hadzikic i jos koji golman. Kolasinac, Bicakcic, Besic, Pjanic, Cimirot, Grahovac, Krunic, Hajrovic,Hadziahmetovic, Gojak, Milosevic, Kodro, Bajic, Hodzic i jos njih nekoliko omladinaca perspektivnih...
Dzaba pises to :kafa:
I ja imam slicni misljenje, ja bih zrtvovo jedan ciklus zbog tog podmladjivanja :)
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la HankMoody » 31 maj 2017, 23:52

Starohani kao što su Spahić, Mujdža, Salihović, Medunjanin trebaju dobiti neki vid zahvalnice a mi se okrenuti mlađim igračima. Ali džaba pisanje o tome, kad Meša preferira ove iskusnije i oni mu igraju kad je neka bitna utakmica.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Ras
Postovi: 1469
Pridružen/a: 16 jan 2017, 06:55
Lokacija: Sarajevo!
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Ras » 31 maj 2017, 23:54

JackTheStripper je napisao/la:Vrijeme je se konacno zahvaliti, uz duzno postovanje, nekim reprezentativcima. Podmladiti istu s svjezom mladom krvlju i nogama koje mogu trciti. Buducnost je svijetla. Kostur ekipe ce ciniti Piric, Hadzikic i jos koji golman. Kolasinac, Bicakcic, Besic, Pjanic, Cimirot, Grahovac, Krunic, Hajrovic,Hadziahmetovic, Gojak, Milosevic, Kodro, Bajic, Hodzic i jos njih nekoliko omladinaca perspektivnih...
Pa bliži se i takav scenario, samo što ćemo nažalost biti slabiji od Kosova!
Prvenstvo Republike BiH (1): 1946!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972!
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013!
Kup (5): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012!
Superkup (3): 1998, 2000, 2001!

esprit24
Postovi: 5369
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la esprit24 » 12 jun 2017, 23:50

Ne znam koja je tema prikladna za ovo sto cu napisati ali neka bude ovdje. Moje misljenje je da je krajnje vrijeme da se promijeni stadion za naredne kvalifikacije. Msm da je doslo do malog zasicenja i kod igraca pa ne bi bilo zgoreg napraviti malo promjene. Vec duze vrijeme ja sam protiv Zenice a najvise zbog malog kapaciteta stadiona i mesetarenja oko karti. Kad se sjetim da sam placo ulaznice po 120 KM dodje mi neko zlo. Da se razumijemo Bilino je nas najbolji stadion u ovom trenutku al ne mogu da vjerujem da niko nije pogurao da se jug i sjever podignu makar u visinu istoka. Eh gdje igrati??? Kosevo bez ikakve dileme. Grbavica je blaza kopija Bilinog i ninu kom slucaju ne treba razmisljati o njoj. Prije svega drenaza je katastrofalna a druga stvar jedine dvije tribine koje vrijede su sjever i istok. Sto se tice koseva postoji neki mit, al sam ubijedjen da bi se to brzo razbilo. Drenaza je odmah poslije bilinog u drzavi tako da to ne bi bila neka velika razlika. Druga stvar je da bi u najbezveznijoj utakmici bilo 15 do 20k ljudi tu prije svega mislim na utakimice protiv ekipa iz 5 ili 6 sesira. Svaka jaca utakmica bila bi 25 do 30k u to sam ubijedjen. Dosta vise raje bi doslo iz Mostara, Gorazda i mjesta kojima zenica nije bas na ruku. Meni iz Gradacca je sasvim svejedno, ali nije mi svejedno da strahujem za kartu hocul je kupiti i posto cu je platiti.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la DenchiNL » 15 jun 2017, 19:57

Naime, u pomenutoj emisiji fudbaleri pričaju anegdote iz svlačionice, a fudbaler Angersa, koji je dijelio svlačionicu sa Spahićem u Montpellieru, odlučio se ispričati situaciju sa bivšim reprezentativcem BiH na prvom treningu.

Prema riječima Saihija, na prvom treningu Spahića u Montpellieru, prilikom izlaska iz svlačionice okrenuli su se prema bosanskohercegovačkom defanzivcu i vidjeli su da je svoju glavu naslonio na glavu pomoćnog trenera.

Onda je dodao: “Možda je to način upoznavanja u zemljama istočne Evrope”.
:D šta kae Spaha, "nisam ja bio da smirim situaciju" :rol: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

FoSte95
Postovi: 12491
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la FoSte95 » 18 jun 2017, 17:50

da je bila ova video tehnologija bila 2014te mi bismo igrali osminu finala SPa :think:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la jasmin10 » 22 jun 2017, 02:16

Zar je Albanski savez toliko jači od našeg ? Novi selektor će im biti Inzaghi a sumnjam da nema barem 3 puta veću platu od Meše.
Kada već ne možemo svog najboljeg selektora privući, možda bi trebali i mi pokušati sa strancem.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6414
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la JavierBosnia » 22 jun 2017, 10:42

jasmin10 je napisao/la:Zar je Albanski savez toliko jači od našeg ? Novi selektor će im biti Inzaghi a sumnjam da nema barem 3 puta veću platu od Meše.
Kada već ne možemo svog najboljeg selektora privući, možda bi trebali i mi pokušati sa strancem.
Ne mozemo sa strancem pokusati kad mu pomocnik mora biti jedan srbin, jedan hrvat, treci bosnjak. Ne mozemo sa strancem kad bi nasi ljudi nakon prvog neuspjeha rekli sto izvode sa strancima pored toliko domacih opcija i legendi. Ne ide kod nas nista normalno, mozemo biti prezadovoljni ovim sto imamo
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la jasmin10 » 22 jun 2017, 12:44

JavierBosnia je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Zar je Albanski savez toliko jači od našeg ? Novi selektor će im biti Inzaghi a sumnjam da nema barem 3 puta veću platu od Meše.
Kada već ne možemo svog najboljeg selektora privući, možda bi trebali i mi pokušati sa strancem.
Ne mozemo sa strancem pokusati kad mu pomocnik mora biti jedan srbin, jedan hrvat, treci bosnjak. Ne mozemo sa strancem kad bi nasi ljudi nakon prvog neuspjeha rekli sto izvode sa strancima pored toliko domacih opcija i legendi. Ne ide kod nas nista normalno, mozemo biti prezadovoljni ovim sto imamo
A šta je Gilli, Srbin ? :mrgreen:
Našim ljudima svakako niko nije dobar i mijenjali bi ga nakon jednog poraza.

samoposmatram
Postovi: 5271
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la samoposmatram » 22 jun 2017, 13:33

jasmin10 je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Zar je Albanski savez toliko jači od našeg ? Novi selektor će im biti Inzaghi a sumnjam da nema barem 3 puta veću platu od Meše.
Kada već ne možemo svog najboljeg selektora privući, možda bi trebali i mi pokušati sa strancem.
Ne mozemo sa strancem pokusati kad mu pomocnik mora biti jedan srbin, jedan hrvat, treci bosnjak. Ne mozemo sa strancem kad bi nasi ljudi nakon prvog neuspjeha rekli sto izvode sa strancima pored toliko domacih opcija i legendi. Ne ide kod nas nista normalno, mozemo biti prezadovoljni ovim sto imamo
A šta je Gilli, Srbin ? :mrgreen:
Našim ljudima svakako niko nije dobar i mijenjali bi ga nakon jednog poraza.
Gilli nije zaposlen. Mesa mu da od svoje plate.
Smijesno....

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la HankMoody » 22 jun 2017, 13:33

jasmin10 je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Zar je Albanski savez toliko jači od našeg ? Novi selektor će im biti Inzaghi a sumnjam da nema barem 3 puta veću platu od Meše.
Kada već ne možemo svog najboljeg selektora privući, možda bi trebali i mi pokušati sa strancem.
Ne mozemo sa strancem pokusati kad mu pomocnik mora biti jedan srbin, jedan hrvat, treci bosnjak. Ne mozemo sa strancem kad bi nasi ljudi nakon prvog neuspjeha rekli sto izvode sa strancima pored toliko domacih opcija i legendi. Ne ide kod nas nista normalno, mozemo biti prezadovoljni ovim sto imamo
A šta je Gilli, Srbin ? :mrgreen:
Našim ljudima svakako niko nije dobar i mijenjali bi ga nakon jednog poraza.
Nije Gilli, ali jesu Perić i Janković. :mrgreen:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la jasmin10 » 22 jun 2017, 14:14

Samovasposmatram i zaboravio sam na to.
U svakom slučaju cirkus. Možda nam se još nekad poklopi sve pa da odemo na neko takmičenje ali dok se u savezu ne popravi situacija nema napretka.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la jasmin10 » 27 jul 2017, 18:03

Suspenzija za Bešića i Bilino Polje.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Raonffa » 27 jul 2017, 18:05

Šta im koji qurac znači "suspenzija za Bilino Polje"? Ako je to jedna utakmica bez navijača, onda će to biti protiv Belgije :roll:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: denza, samobih, worchester i 31 gost.