Reprezentativci (fudbal)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
anlayan
Postovi: 490
Pridružen/a: 27 jan 2009, 12:52
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la anlayan » 29 jan 2009, 16:27

Manijak-Plavi1921 je napisao/la::mrgreen:
Mravac primio šest komada

U okviru austrijskog nogometnog prvenstva, u subotu su se susreli Matresburg novopečenog bh. reprezentativca Adnana Mravca, i Šturm Samira Muratovića. Odbrana Matersburga na čelu sa našim reprezentativcem nije se proslavila. Završilo je 6:5 za Muratovićev sastav.
odbranu ne cini samo mravac nego i ostala tri igraca i golman koji je primio tih sest "komada" a kada kazem da je u toj odbrani bio i goce sedloski...dobra preporuka za mravca je ta sto je sam goce sedloski koji je stariji od mravca priznao da je mravac bolji fudbaler od njega...

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la Valencia » 29 jan 2009, 16:35

Mravac je invalid u obe nego, a ni sa galvom nije bas najbolji :mrgreen: . **** te zivot, kakv ce jos igracki otpad prodefilovat ovom reprezentacijom... Nemam nista protiv momka, ali je katastrofa od igraca, makar sto se tice nastupa protiv jaki timova kao sto su Spanija, Turska, Belgija,... On moze posluzit protiv Malte i Uzbekistana (mada ni ovi vise nisu naivni), ali za jace protivnike je vise nego nepouzdan.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
anlayan
Postovi: 490
Pridružen/a: 27 jan 2009, 12:52
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la anlayan » 29 jan 2009, 16:39

Valencia je napisao/la:Mravac je invalid u obe nego, a ni sa galvom nije bas najbolji :mrgreen: . **** te zivot, kakv ce jos igracki otpad prodefilovat ovom reprezentacijom... Nemam nista protiv momka, ali je katastrofa od igraca, makar sto se tice nastupa protiv jaki timova kao sto su Spanija, Turska, Belgija,... On moze posluzit protiv Malte i Uzbekistana (mada ni ovi vise nisu naivni), ali za jace protivnike je vise nego nepouzdan.

a de mi ti reci bolje...
da nisu trivunovic iz druge lige rusije i pandza sa klupe bolji... :evil: :evil:

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la Valencia » 29 jan 2009, 16:41

anlayan je napisao/la:
Valencia je napisao/la:Mravac je invalid u obe nego, a ni sa galvom nije bas najbolji :mrgreen: . **** te zivot, kakv ce jos igracki otpad prodefilovat ovom reprezentacijom... Nemam nista protiv momka, ali je katastrofa od igraca, makar sto se tice nastupa protiv jaki timova kao sto su Spanija, Turska, Belgija,... On moze posluzit protiv Malte i Uzbekistana (mada ni ovi vise nisu naivni), ali za jace protivnike je vise nego nepouzdan.

a de mi ti reci bolje...
da nisu trivunovic iz druge lige rusije i pandza sa klupe bolji..:@
Pa nazalost, boljeg nemamo, radi toga momak u ovakvoj situaciji zasluzuje poziv. Ranije sam vise puta pis'o zasto nemamo bolje igrace od ovih sto sada igraju, tako da nema smisla da ponavljam... Ko konta, skontat ce!!
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
amir
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 maj 2008, 19:17
Lokacija: D.Vakuf
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la amir » 29 jan 2009, 17:42

Mravac je dobar igrac, svidjelo se to nekome ili ne, i sam Ciro je rekao da se Mravac nametnuo svojom dobrom igrom i da cebiti pozvan protiv Belgije,
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 29 jan 2009, 17:52

Adnan Mravac ja dijete Nk Jedinstva. Tu je i Safet Nadarevic. Imamo dvojicu Reprezentativaca. Vise nego Celik i velez zajedno :lol:
MENI MOJE, A VAMA VASE

Avatar
anlayan
Postovi: 490
Pridružen/a: 27 jan 2009, 12:52
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la anlayan » 29 jan 2009, 18:13

F.G.R. HARMANI je napisao/la:Adnan Mravac ja dijete Nk Jedinstva. Tu je i Safet Nadarevic. Imamo dvojicu Reprezentativaca. Vise nego Celik i velez zajedno :lol:
jos kada spomenemo da su reprezentativci bili i cahtarevic i mujkic bivsi igraci jedinstva pa sad nurkovic..pa i mesic koji je trebao biti pozvan..

Avatar
anlayan
Postovi: 490
Pridružen/a: 27 jan 2009, 12:52
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la anlayan » 29 jan 2009, 18:20

a i sjetimo se da ga je Austrija htjela uzeti za reprezentativca...on je trenutno sad zajedno sa mirvicem radeljicem i spahicem jedino pravo rijesenje na stoperskim pozicijama ( trivunovic odbio igrati, pandza premlad, za njega ima vremena )...
Zadnja izmjena: anlayan, dana/u 29 jan 2009, 19:07, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
3r0
Postovi: 120
Pridružen/a: 21 jan 2009, 13:43
Lokacija: pod Bijelim brijegom !
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la 3r0 » 29 jan 2009, 19:00

F.G.R. HARMANI je napisao/la:Adnan Mravac ja dijete Nk Jedinstva. Tu je i Safet Nadarevic. Imamo dvojicu Reprezentativaca. Vise nego Celik i velez zajedno :lol:
hahaha a igračina ! radi takvih i primamo po 3-4 komada redovno


A kakav je Barbarez igrač,Salihamidžić,Merzić,Papac,Vladavić ??
I čija su to djeca ? :lol:
...za svoj klub,za svoj grad ako treba i život dat'...

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 30 jan 2009, 00:10

3r0 je napisao/la:
F.G.R. HARMANI je napisao/la:Adnan Mravac ja dijete Nk Jedinstva. Tu je i Safet Nadarevic. Imamo dvojicu Reprezentativaca. Vise nego Celik i velez zajedno :lol:
hahaha a igračina ! radi takvih i primamo po 3-4 komada redovno


A kakav je Barbarez igrač,Salihamidžić,Merzić,Papac,Vladavić ??
I čija su to djeca ? :lol:
od tih samo Vladavic trenutno igra.
MENI MOJE, A VAMA VASE

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8231
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la geronimo » 30 jan 2009, 00:15

F.G.R. HARMANI je napisao/la:
3r0 je napisao/la:
F.G.R. HARMANI je napisao/la:Adnan Mravac ja dijete Nk Jedinstva. Tu je i Safet Nadarevic. Imamo dvojicu Reprezentativaca. Vise nego Celik i velez zajedno :lol:
hahaha a igračina ! radi takvih i primamo po 3-4 komada redovno


A kakav je Barbarez igrač,Salihamidžić,Merzić,Papac,Vladavić ??
I čija su to djeca ? :lol:
od tih samo Vladavic trenutno igra.
Niko jos nije dao poslijednju rijec, osim Barbe. 8-)
Vom Jäger zum Gejagten

Neutral
Postovi: 37804
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la Neutral » 30 jan 2009, 00:16

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 19 avg 2013, 23:59, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
anlayan
Postovi: 490
Pridružen/a: 27 jan 2009, 12:52
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la anlayan » 30 jan 2009, 19:54

F.G.R. HARMANI je napisao/la:
3r0 je napisao/la:
F.G.R. HARMANI je napisao/la:Adnan Mravac ja dijete Nk Jedinstva. Tu je i Safet Nadarevic. Imamo dvojicu Reprezentativaca. Vise nego Celik i velez zajedno :lol:
hahaha a igračina ! radi takvih i primamo po 3-4 komada redovno


A kakav je Barbarez igrač,Salihamidžić,Merzić,Papac,Vladavić ??
I čija su to djeca ? :lol:
od tih samo Vladavic trenutno igra.
Salihamidzic igra u Juveu, Merzic u Teplicama,Papac u Glazgovu ...svi osim Barbareza od ovih igraju

Ammim
Postovi: 250
Pridružen/a: 31 okt 2008, 18:18
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la Ammim » 01 feb 2009, 15:46

Mislim da mi je najbolje da moj 200. post"potrosim" na komsiju.Zlatan jedan igrac koji eto nije imao srece u karijeri ovde mislim na povrede i ekipe u kojima je igrao.Nadam se da je to sve sad iza njega i da je on jedan od iskusnijih koji treba da povede ovu repku na SP.Nadam se licno da cu ga ovog ljeta upoznati a pogotovo moj sin koji ludi za njim.Zlatane neka ti je sa srecom u privatnom kao i u poslovnom zivotu(sto vise golova za tvoj klub i jos vise u BH reprezentaciji).

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4326
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la Mirza_Hordas » 05 feb 2009, 13:21

Tarik14 je napisao/la:Dobar je ali zna biti vrlo smotan! :lol:

i najviše je smotan kad se nađe sam ispred golmana
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la Tarik14 » 06 feb 2009, 00:48

Mirza_Hordas je napisao/la:
Tarik14 je napisao/la:Dobar je ali zna biti vrlo smotan! :lol:

i najviše je smotan kad se nađe sam ispred golmana
Jest, to je najvise pokazao protiv Madjarske, Bugarske i Moldavije i to nam je svaki put kostalo pobjedu. Protiv Bugarske je cak izasao 2-3 puta sam ispred golmana i svaki put je promasio pogodak. :roll:

Ali dobro, fudbal je sport koji zahtjeva vjezbanje. ;) Bice Muslimovic bolji u zavrsnici, nadam se.

Avatar
Edo_Majka
Postovi: 640
Pridružen/a: 19 mar 2008, 23:02
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la Edo_Majka » 06 feb 2009, 00:55

pa sta pricate,covjek je pravi golgeter i da se ja pitam bio bi standardan i da je Vedo zdrav,jer on dosad duplo vise pokazao u repki nego Vedo,to sto nekad masi je normalno jer cak i najveci napadaci omase,ja se nebrinem za Zlatana bice on pravi protiv Belgije
Tracy McGrady!!!

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la Tarik14 » 06 feb 2009, 01:08

Edo_Majka je napisao/la:pa sta pricate,covjek je pravi golgeter i da se ja pitam bio bi standardan i da je Vedo zdrav,jer on dosad duplo vise pokazao u repki nego Vedo,to sto nekad masi je normalno jer cak i najveci napadaci omase,ja se nebrinem za Zlatana bice on pravi protiv Belgije
Muslimovic je odlican napadac ali zna cesto biti vrlo smotan i to u najgorim trenucima. To da je promasio velike prilike nije se samo jednom desilo vec se to desilo u 3-4 utakmice i svaki put smo kaznjeni zbog tih propustaja. :|

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la Nerko_Juventino » 06 feb 2009, 01:11

Muslimovic je odlican napadac ali zna cesto biti vrlo smotan i to u najgorim trenucima. To da je promasio velike prilike nije se samo jednom desilo vec se to desilo u 3-4 utakmice i svaki put smo kaznjeni zbog tih propustaja.
Ma nije on jedini koji maša. Sjeti se Ibiševića u Turskoj, 2 put ima ciste situacije, da je dodo Muslimu - gol, al et. Kad ovdje nekom ne odgovara neki igrac svasta ces cut o njemu. Al pricajte sta hocete, sto se repke tice Zlatan je nas najbolji napadac.
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la Tarik14 » 06 feb 2009, 01:16

Nerko_Juventino je napisao/la:
Muslimovic je odlican napadac ali zna cesto biti vrlo smotan i to u najgorim trenucima. To da je promasio velike prilike nije se samo jednom desilo vec se to desilo u 3-4 utakmice i svaki put smo kaznjeni zbog tih propustaja.
Ma nije on jedini koji maša. Sjeti se Ibiševića u Turskoj, 2 put ima ciste situacije, da je dodo Muslimu - gol, al et. Kad ovdje nekom ne odgovara neki igrac svasta ces cut o njemu. Al pricajte sta hocete, sto se repke tice Zlatan je nas najbolji napadac.
Ja postujem sve nase igrace, pogotovo Muslimovica. On ima 10 golova u 16 nastupa za A reprezentaciju ali da nije bio smotan do sada mogao bi sada imati najmanje 15 golova u 16 nastupa i ja uopste ne pretjerujem. Sjeti se utakmice protiv Bugarske gdje je on 2-3 puta izasao SAM ispred golmana i upropastio sve. :roll:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.