Reprezentativci (fudbal)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Lovac » 26 sep 2008, 22:32

Tema o nasim Zmajevima..

slika
Zadnja izmjena: Lovac, dana/u 23 avg 2009, 18:38, ukupno mijenjano 3 puta.
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Dado
Postovi: 1848
Pridružen/a: 08 sep 2008, 20:28
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la Dado » 26 sep 2008, 22:42

Lovac je napisao/la:Evo mislim da zasluzuje svoju temu zaista u Grckoj briljira, ja imam priliku da ga gledam jer imam Grcke programe preko satelita i pratim ga skoro svaku utakmicu, u zadnje dvije utkmice je postigao 2 gola, i u Solunu medju navijacima PAOK-a je veliki heroj, mislim da je trenutno najveca zvijezda u klubu, sigurno je napravio pravi potez odlaskom iz Atalante.

U reprezentaciji po prvi put ja mislim imamo 3 jednako kvalitetna napadaca, Muslimovic je sigurno igrac koji zasluzuje biti medju prvih 11 ;)
Slazem se. Atalanta ga je ukopala pa je i ispao iz forme. Trenutno je i najefikasniji u repki sa 13 nastupa i 8 golova

Avatar
Zeher-Mali
Postovi: 43
Pridružen/a: 01 jul 2008, 21:43
Lokacija: Brcko DC
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la Zeher-Mali » 26 sep 2008, 22:48

ova tema nema smisla,mojih ste ovakvih tema stotinu zatvorili tako bi bio red da se i ovo zatvori jer je fakat suvisna teme,to znaci da bi svaki nas reprezentativac trebao imati svoju zasebnu temu!!!
Zeher-Mali voli,sebe i svoje jarane!!!!!!!

Volim te BiH takvu kakva si!!!!

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la Lovac » 26 sep 2008, 22:55

Zeher-Mali je napisao/la:ova tema nema smisla,mojih ste ovakvih tema stotinu zatvorili tako bi bio red da se i ovo zatvori jer je fakat suvisna teme,to znaci da bi svaki nas reprezentativac trebao imati svoju zasebnu temu!!!
Ne vjerujem da bi svaki igrac trebao imati svoju temu al eto ja sam tu novi nisam znao, mislio sam da to Muslimovic zasluzuje svojim igrama kako u PAOK-u tako i u repki, ako ima Ibisevic temu (a i on je zasluzuje) sigurno moze i Muslimovic imat temu..Pozz
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
fast033
Postovi: 119
Pridružen/a: 14 maj 2008, 11:21
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la fast033 » 27 sep 2008, 00:43

exstra igrac nema sta..vidio sam golove koje je dao stvarno dobar igrac ..dobar napadac :D imamo dosad najbolji napad odkad postoji repka tri prvoklasna napadaca..

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la Lovac » 27 sep 2008, 00:48

fast033 je napisao/la:exstra igrac nema sta..vidio sam golove koje je dao stvarno dobar igrac ..dobar napadac :D imamo dosad najbolji napad odkad postoji repka tri prvoklasna napadaca..
I ja sam uvjeren u to.. ;)
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

ra1981
Postovi: 1310
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la ra1981 » 27 sep 2008, 09:49

Zlatan je doličan napadač,mogao je imati mnogo bolju karijeru...Po meni trenutno naš najbolji napadač,iako su i Džeko i Ibišević odlični.Ipak nebi se složio da imamo najbolje napadače ikada,ne smijemo zaboraviti da su u istoj generaciji igrali Barbarez,Bolić,Baljić i Kodro

PeppermintParkRanger
Postovi: 89
Pridružen/a: 06 maj 2008, 20:20
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la PeppermintParkRanger » 29 sep 2008, 00:02

Jest, al nemoj zaboravit da je Kodro igrao za repku, na zalasku karijere, Barbarez nije tako rano poceo, neke 2000.godine, dok Baljic nije nikad bio klasican napadac - u sustini, nas spic napad je bio vecinom Barbarez-Bolic, i to sve dok nisu usli bukvalno u penzionerske godine. Sjetetite se da smo Bolica imali u timu kad je u Rijeci igrao, jer nismo imali boljeg. Sad imamo Ibisevica, Dzeku i Muslimovica koji su fakat ekstra, i jos imamo DIjalibu, Handzica, Huseinovica...koji nadolaze. Po prvi put smo bas naprijed jaki!
-HZ-

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la bistrikboy » 29 sep 2008, 16:28

imete temu "nasi u ino ligama" ovo je bas bezveze isto kao i za ibisevica,bilo bi lijepo kad bi moderatori ili admin obrisali ovakve teme
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la Lovac » 30 sep 2008, 01:18

bistrikboy je napisao/la:imete temu "nasi u ino ligama" ovo je bas bezveze isto kao i za ibisevica,bilo bi lijepo kad bi moderatori ili admin obrisali ovakve teme
To je tvoje misljenje..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

nedzad
Postovi: 217
Pridružen/a: 06 jul 2008, 23:49
Kontakt:

Re: Zlatan Muslimovic

Post Postao/la nedzad » 30 sep 2008, 08:52

Lovac je napisao/la:
bistrikboy je napisao/la:imete temu "nasi u ino ligama" ovo je bas bezveze isto kao i za ibisevica,bilo bi lijepo kad bi moderatori ili admin obrisali ovakve teme
To je tvoje misljenje..
Stvarno nema smisla za svaku sitnicu (iako muslimovic nije sitnica) otvarati teme...Sta bi sad trebali? Da otvorimo temu za svakog igraca u repki posebno...Bezze se kvari izgled foruma

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Adnan Mravac

Post Postao/la Bosnier » 03 okt 2008, 21:11

Cuo sam od svog prijatelja iz Aus, da je Mravac super igrac, ima visinu brzinu dobru igru glavom a sto je najvaznije borben je i uvijek ostavlja srce na terenu, vjerujte mi, samo me cudi sto neigra u neki bolji klub !

Pogledajte PROMO VIDEO Adnana Mravca

Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

komax
Postovi: 390
Pridružen/a: 23 maj 2008, 16:48
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la komax » 03 okt 2008, 21:50

Drago mi je da je tako. Ja nisam znao za njega ali vjerujem da Ciro zna o kakvom se igracu radi. Inace ja se radujem svakon novom igracu koji se pojavi jer je to uvijek sansa do dobijemo neko dobro pojacanje. Vrijedi probati.

Avatar
Aner
Postovi: 145
Pridružen/a: 28 sep 2008, 22:16
Lokacija: Jedna jedina
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la Aner » 03 okt 2008, 23:26

Eno ga skrivio penal :lol:
...Bosna da prostiš jedna zemlja imade i posna i bosa da prostiš i hladna i gladna i k tomu još da prostiš prkosna od sna...

mostari
Postovi: 66
Pridružen/a: 19 avg 2008, 16:07
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la mostari » 04 okt 2008, 00:58

e penale skrivljuju i najveci svjetski nogometasi pa sta, treba probati s njim, kakvih je gorih igraca igralo za repku pa moze i on probati :|

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la Lovac » 04 okt 2008, 04:13

mostari je napisao/la:e penale skrivljuju i najveci svjetski nogometasi pa sta, treba probati s njim, kakvih je gorih igraca igralo za repku pa moze i on probati :|
To gorih igraca je nekad bilo nadam se da je ciro pametniji od prijasnjih selektora i da se to vise nece desavat, cuj moze i on probati, pa mogu i ja onda probati, imam 100 kila visok sam igro sam nekad prije 10 godina fudbal, ciro pozovi me..ma nidje veze..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

mostari
Postovi: 66
Pridružen/a: 19 avg 2008, 16:07
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la mostari » 04 okt 2008, 13:10

pa eto mozda necemo saznati kako igra za repku ako ne odigra koju utakmicu, a sto se tebe tice ako dobro igras probaj :|

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la Lovac » 05 okt 2008, 05:18

mostari je napisao/la:pa eto mozda necemo saznati kako igra za repku ako ne odigra koju utakmicu, a sto se tebe tice ako dobro igras probaj :|
Hocu, evo oficijelno se kandidujem da me ciro pozove dat cu mu cenera dosta mu :D
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la sukisp » 05 okt 2008, 05:41

Lovac je napisao/la:
mostari je napisao/la:pa eto mozda necemo saznati kako igra za repku ako ne odigra koju utakmicu, a sto se tebe tice ako dobro igras probaj :|
Hocu, evo oficijelno se kandidujem da me ciro pozove dat cu mu cenera dosta mu :D
Al nemoj zaboraviti taj sesir na avataru i onda glavom..................... :lol:

mostari
Postovi: 66
Pridružen/a: 19 avg 2008, 16:07
Kontakt:

Re: Adnan Mravac

Post Postao/la mostari » 05 okt 2008, 12:48

Lovac je napisao/la:
mostari je napisao/la:pa eto mozda necemo saznati kako igra za repku ako ne odigra koju utakmicu, a sto se tebe tice ako dobro igras probaj :|
Hocu, evo oficijelno se kandidujem da me ciro pozove dat cu mu cenera dosta mu :D
malo mu je cenera, daj mu pedeset onda ces dvije tekme igrati :lol:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Pirkehzsa, Rimes87, supervizor, Sveti i 31 gost.