Mario Vrančić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la bhfanatic14 » 18 sep 2016, 09:00

Ali onda nisu bili razbijeni kako je kolega napisao. Nego je trener jednostavno izvadio najlosijeg u vezi a uveo napadaca i pokusao preskakanjem igre. Neces vaditi najboljeg u sredini ako dobro stojis. Nije ni vazno, karma je bitna.[/quote]

Na tvoju zalost nije bio najlosiji...bila je takticka izmjena, a do poluvremena je stojalo 1-0 samo a na kraju su demolirani 5-0.. nakon izlaska maria... nije ni bitno momak igra standardno u njemackom Bundesligasu, gdje tvojima Sven nikad nece dospjet...karma je bitna da, a svenu ce se sve vratit ;) nebrini ono sto su uradili on i Amidza ni jedan bog nemoze opravdat ! Ko malo ima mozga vidi sta je ovaj forum, skup placenika koji sto stranica ispisu kad je Sven dao pas na 5metara protiv zadra, a na drugim temama se umanjuju grahovac cimirot ili vrancic i ostali njegovi konkurenti... vidim juce ste jedva docekali izmjene vrane na poluvremenu, pravi Safetovci(BH navijaci)... ali sreca sad je mesa tu, pa nemoramo vise gledat cirkus VHS...A ti dubrovnik govoris kako nikog neguras, a na svakoj temi se javljas i ubacujes Tina Svena tinkija! Mora da je dobra dnevnica...
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la pinoglavi » 18 sep 2016, 10:44

Ni Cimirot ni Grahovac nisu konkurencija Vrancicu i Susicu.
Vrancic je obicni prosjek i dobar je za klupe.
Nad tobom sunce najljepše sja

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la babino » 18 sep 2016, 11:12

pinoglavi je napisao/la:Ni Cimirot ni Grahovac nisu konkurencija Vrancicu i Susicu.
Vrancic je obicni prosjek i dobar je za klupe.
A tino je?

Bezveze pisete kad se trenutno vidi kakve su meshine ideje: medo > vrancic > tino..
Jos ako se tu upetlja milicevic, tj ako i njega bude vidio na toj poziciji, a mogao bi, tesko da ce tino dobiti neku ulogu o ovim kvalifikacijama.

Da bi se uopste pricalo o njemu, prvo mora izboriti prvih 11u klubu a nakon toga potvrditi to sto mnogi vide u njemu, tj. mora biti jedan od bitnijih igraca prosjecnog kluba u belgiji(doduse genk je malo iznad prosjecnog kluba u belgiji).

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la dubrovnik » 18 sep 2016, 13:45

babino je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Ni Cimirot ni Grahovac nisu konkurencija Vrancicu i Susicu.
Vrancic je obicni prosjek i dobar je za klupe.
A tino je?

Bezveze pisete kad se trenutno vidi kakve su meshine ideje: medo > vrancic > tino..
Jos ako se tu upetlja milicevic, tj ako i njega bude vidio na toj poziciji, a mogao bi, tesko da ce tino dobiti neku ulogu o ovim kvalifikacijama.

Da bi se uopste pricalo o njemu, prvo mora izboriti prvih 11u klubu a nakon toga potvrditi to sto mnogi vide u njemu, tj. mora biti jedan od bitnijih igraca prosjecnog kluba u belgiji(doduse genk je malo iznad prosjecnog kluba u belgiji).
Sto bi ovo trebalo znaciti? Da mi moramo na forumu pisati onako kako Bazdarevic misli.
Medunjanin ne igra na Tinovoj poziciji i ako si ijednom gledao Meda u Maccabiu to si morao vidjeti. O Vrancicu necu pisati ali njegov klub i nije Bayern da bi samim klubom bio bolje rangiran u mojim ocima
I na kraju da li je Genk prosjecan ili iznad prosjeka?
Dogovori se sam sa sobom.
Cimirot i Grahovac su potpuno druga prica i Pinoglavi je napisao fakat. Ali .......

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24510
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Goalgetter » 18 sep 2016, 20:30

Mario ako ovako nastavi, tesko da ce zadrzati svoje mjesto u reprezentaciji. Ove sezone zasad nije pokazao nista, da budemo iskreni, ni prosla sezona nije bajna, ali je u finishu bio na nivou i zajedno sa ekipom izgurao opstanak.

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la DevilsAdvocate » 18 sep 2016, 23:26

Polovnjak
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la pinoglavi » 19 sep 2016, 16:48

babino je napisao/la: A tino je?
Tino je takodjer igrac koji zasluzuje da bude u rosteru, tj. na klupi.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la bodi123 » 19 sep 2016, 17:00

Ma u sustini role igraci i Tino i Mario, nisu za prve postave a to je najbitnije. Na klupi je manje vise svejedno ko ce nam sjediti. Dal ce to biti Mario ili Tino, Grahovac, Salihovic ovaj onaj isti qrac jer su svi u 5 deka. Milicevica i Cimirota treba uigravati i uvoditi polahko u startnih 11. Nasa realnost protiv ozbiljnijih repki je neka 4-3-3 sa Pjanicem, Besicem i Cimirotom u sredi, naprijed Dzeko Lulic i Visca. Protiv slabijih ekipa ja bi Besica makeo a ubacio Milicevica i preformulisao to u 4-2-3-1 sa Danijem na AMF a iza Pjanic i Cimirot.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

MiiisssskeeBh
Postovi: 280
Pridružen/a: 19 dec 2015, 22:15
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la MiiisssskeeBh » 19 sep 2016, 18:04

bodi123 je napisao/la:Ma u sustini role igraci i Tino i Mario, nisu za prve postave a to je najbitnije. Na klupi je manje vise svejedno ko ce nam sjediti. Dal ce to biti Mario ili Tino, Grahovac, Salihovic ovaj onaj isti qrac jer su svi u 5 deka. Milicevica i Cimirota treba uigravati i uvoditi polahko u startnih 11. Nasa realnost protiv ozbiljnijih repki je neka 4-3-3 sa Pjanicem, Besicem i Cimirotom u sredi, naprijed Dzeko Lulic i Visca. Protiv slabijih ekipa ja bi Besica makeo a ubacio Milicevica i preformulisao to u 4-2-3-1 sa Danijem na AMF a iza Pjanic i Cimirot.
cuj makeo Besica a ostavio Cimirota,ja razumijem da ljudi guraju Cimija sad dok je Besic povrijedzen,ali staviti ga ispred Besica,e to ne mogu svariti tamam da mi je Cimi rodzeni brat :kafa: :facepalm:

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la bodi123 » 19 sep 2016, 18:15

Dobro paša kako ti kazes
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Pirke » 19 sep 2016, 18:26

MiiisssskeeBh je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Ma u sustini role igraci i Tino i Mario, nisu za prve postave a to je najbitnije. Na klupi je manje vise svejedno ko ce nam sjediti. Dal ce to biti Mario ili Tino, Grahovac, Salihovic ovaj onaj isti qrac jer su svi u 5 deka. Milicevica i Cimirota treba uigravati i uvoditi polahko u startnih 11. Nasa realnost protiv ozbiljnijih repki je neka 4-3-3 sa Pjanicem, Besicem i Cimirotom u sredi, naprijed Dzeko Lulic i Visca. Protiv slabijih ekipa ja bi Besica makeo a ubacio Milicevica i preformulisao to u 4-2-3-1 sa Danijem na AMF a iza Pjanic i Cimirot.
cuj makeo Besica a ostavio Cimirota,ja razumijem da ljudi guraju Cimija sad dok je Besic povrijedzen,ali staviti ga ispred Besica,e to ne mogu svariti tamam da mi je Cimi rodzeni brat :kafa: :facepalm:
Ne znam za njega, ali ja bih Besica stavio sa strane protiv laksih protivnika najvise zbog kartona...
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24510
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Goalgetter » 24 sep 2016, 14:56

Nazalost opet na klupi. Izgubio je mjesto u ekipi zasad kako stvari stoje.

Avatar
IgmanskiVuk
Postovi: 80
Pridružen/a: 10 maj 2015, 19:05
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la IgmanskiVuk » 24 sep 2016, 18:49

Ništa od njega


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la DevilsAdvocate » 01 okt 2016, 19:43

Ova prevara od igraca ni na klupi danas, prije toga presjedio 2 utakmice takodjer, ne znam koji k ga je Mesa ostavio na spisku, korisniji u ovom trenutku bi bili i Kozulj i Grahovac, barem da imas nekog u formi na klupi
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
provokatorII
Postovi: 353
Pridružen/a: 05 avg 2015, 14:06
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la provokatorII » 01 okt 2016, 19:52

DevilsAdvocate je napisao/la:Ova prevara od igraca ni na klupi danas, prije toga presjedio 2 utakmice takodjer, ne znam koji k ga je Mesa ostavio na spisku, korisniji u ovom trenutku bi bili i Kozulj i Grahovac, barem da imas nekog u formi na klupi

Slazem se!

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la bhfanatic14 » 01 okt 2016, 19:57

Povrijedjen navodno.. vidjet cemo sljedecu tekmu kakvo je stanje
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la HankMoody » 01 okt 2016, 20:41

Pa da li to fanaticov miljenik nije bio ni u protokolu, auuu kakva katastrofa, čekamo gospodara svemira da opravda ovaj sramni izostanak nosioca igre i vjerovatno ponajboljeg igrača Bundeslige na svojoj poziciji...
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la pinoglavi » 16 okt 2016, 14:58

Ni na klupi danas ! Neopravdano zapostavljen, clan tribina Darmstadta ! A kad Tino bude u prvoj postavi Genka tada se raspisete placenici !
Nad tobom sunce najljepše sja

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la bhfanatic14 » 16 okt 2016, 15:06

pinoglavi je napisao/la:Ni na klupi danas ! Neopravdano zapostavljen, clan tribina Darmstadta ! A kad Tino bude u prvoj postavi Genka tada se raspisete placenici !
Bas tako9, slucaj grahovac ,prcic i tako dalje... vidimo ko se raspise svi placenici se dignu kad je Sven Starter a onda se usutite kad se 90minuta nevidi na terenu... ili kad ga izmjeni... i tako nevaze ovdje nikakva pravila za sve igrace, svako svoje gura i hvali tako da pises gluposti. Evo prcic igra u francuskoj a nikog ne zanima i izbjegaje se mozda i namjerno..to sve govori... i ne vrijedi vise o Tome pricat.. vrancic ako ne zaigra uskoro nece bit na spisku i to je to
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la HankMoody » 16 okt 2016, 15:22

Treba igrati Prcić u prvoj postavi, inače dosad ima čitavih 50 minuta fudbala u nogama u sezoni 16/17, ili trebamo zvati 15 DM-ova, jer nam Jajalo i Cimirot nisu dovoljni, treba nam 1 am a 16 DM-ova.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Brazzzoo123, mahic, RosicVildan i 43 gosta.