Stéphane Gilli

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

samoposmatram
Postovi: 5363
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la samoposmatram » 11 jun 2017, 10:15

Pivopija je napisao/la:Vidim da pisete da je dobio otkaz, odakle vam ta informacija jer ja je nigdje nisam procitao?
Tehnicki nemoze dobiti otkaz, jer nije ni zaposlen. Mesa je potvrdio sinoc rijecima, da je haman volonterski radnik. ( Mesa mu daje od svojih primanja).
Mogu mu samo zabraniti dolazak na pripreme i ulazak na stadione.

Njegov potez je na svom mijesto. Umirio je napadaca. I dobili smo nove izraze "Bonjour, Hos jedan u jajceke!?" i "Nemoj da ti mijenjam izgled hurmasica."

Stéphane Gilli, merci beaucoup!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Effenberg » 11 jun 2017, 13:35

Ne bi da ga pravdam i perem ali pogledao sam tek sad snimak. I onaj Djani se zaletio i razmahao rukama ko ona elisa na helikopteru. Onaj bi isao i dalje dok mu neko drugi ne bi dohakao bas je naoro. Zasluzio je zub manje u najmanju ruku.

Al kako ga brat Zili odradi majstorski prvo nogom lagano da ga izbaci i da otvori sebi udarac i trassss! :tokralju: :tokralju:

Tehnicki besprijekorno! Slika Djanija neprocjenjiva!

Kao sto rekoh ovo je maciji kasalj i bas neophodno da se rascisti malo atmosfera a i dobra poruka svima koji dodju da nema zayebancije. Samo trebalo je njima na terenu u 90 min lomit zube a ne nakon tekme. To je jbg malo njesra!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la BelminM23 » 11 jun 2017, 15:07

Bolje da je onaj ovdje zube stavljao, jeftinije bi ga izašlo sigurno, a oni budale pobjegli iz sela. :mrgreen:

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 11 jun 2017, 16:44

uništi ga Gilli u samoodbrani i popi otkaz
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Pivopija » 11 jun 2017, 16:59

SlobodaTuzla1919 je napisao/la:uništi ga Gilli u samoodbrani i popi otkaz
Ne siri dezinformacije.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 11 jun 2017, 18:56

Pivopija je napisao/la:
SlobodaTuzla1919 je napisao/la:uništi ga Gilli u samoodbrani i popi otkaz
Ne siri dezinformacije.
Odlukom Saveza nakon sinoćnje hitne sjednice pomoćni trener fudbalske reprezentacije Stephen Guilli dobio je otkaz! :?: :?:
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Pivopija » 11 jun 2017, 19:09

SlobodaTuzla1919 je napisao/la:
Pivopija je napisao/la:
SlobodaTuzla1919 je napisao/la:uništi ga Gilli u samoodbrani i popi otkaz
Ne siri dezinformacije.
Odlukom Saveza nakon sinoćnje hitne sjednice pomoćni trener fudbalske reprezentacije Stephen Guilli dobio je otkaz! :?: :?:
Izvor informacije?
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 11 jun 2017, 19:43

Pivopija je napisao/la:
SlobodaTuzla1919 je napisao/la:
Pivopija je napisao/la:
Ne siri dezinformacije.
Odlukom Saveza nakon sinoćnje hitne sjednice pomoćni trener fudbalske reprezentacije Stephen Guilli dobio je otkaz! :?: :?:
Izvor informacije?
tako sam ovdje na forumu našao, ukoliko nije tačno izvinjavam se haha, moja greška :thumbup:
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Pivopija » 11 jun 2017, 19:50

SlobodaTuzla1919 je napisao/la: tako sam ovdje na forumu našao, ukoliko nije tačno izvinjavam se haha, moja greška :thumbup:
Nije to tacno, jos uvijek se nista ne zna dok ne bude sjednica NFSBiH.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 11 jun 2017, 20:32

Pivopija je napisao/la:
SlobodaTuzla1919 je napisao/la: tako sam ovdje na forumu našao, ukoliko nije tačno izvinjavam se haha, moja greška :thumbup:
Nije to tacno, jos uvijek se nista ne zna dok ne bude sjednica NFSBiH.
hvala :thumbup:
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Vucevich » 12 jun 2017, 01:30

Vozdra Stefane :salut:

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la DeeWa » 12 jun 2017, 14:03

Mora se priznati da je dzeko kapitenski sve zapoceo. Manolas je vjerovatno nesto dobacio u fazonu kako smo supacki se ponijeli i dzeko popizdio i udario ga i od tada je sve pocelo. Onda je tamo otrcao klasika besic da se tuce ali nije stigao manolasa koji je vec bio u svlacionici. Poslije toga su se masovno svi poletjeli udarati sto je nekako i klasika svih takvih tuca. Igrac je onaj jedan prvi nasrnuo na stephana koliko sam ja vidio i htio ga udariti dresom ili sta je vec imao a stephan samo refleksno izbio mu zub. Mislim da je jako glupo kazniti i stephana i bilo koga kad je to klasicna tuca. Bilo je tu sigurno jos raznih udaraca koji nis zabilježeni ali grk je izvukao deblji kraj i to je to.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Pivopija » 12 jun 2017, 15:37

DeeWa je napisao/la:Mora se priznati da je dzeko kapitenski sve zapoceo. Manolas je vjerovatno nesto dobacio u fazonu kako smo supacki se ponijeli i dzeko popizdio i udario ga i od tada je sve pocelo. Onda je tamo otrcao klasika besic da se tuce ali nije stigao manolasa koji je vec bio u svlacionici. Poslije toga su se masovno svi poletjeli udarati sto je nekako i klasika svih takvih tuca. Igrac je onaj jedan prvi nasrnuo na stephana koliko sam ja vidio i htio ga udariti dresom ili sta je vec imao a stephan samo refleksno izbio mu zub. Mislim da je jako glupo kazniti i stephana i bilo koga kad je to klasicna tuca. Bilo je tu sigurno jos raznih udaraca koji nis zabilježeni ali grk je izvukao deblji kraj i to je to.
Tako je, Gilli nije nista kriv, bio je prinudjen da smiri agresivnog grka.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la rope11 » 12 jun 2017, 15:55

a agresivni grk je išao prema agresivnom bešiću :mrgreen:


džeko jeste započeo, ali su se obojica smirili i stvar bi bila završena da idiot bešić nije uhvatio šprint preko pola terena i udario manolasa, poslije čega je nastao opšti haos.
fino se vidi da grk trči za mumetom, a gilli ga zaustavlja i ostalo je historija. :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Makanaky
Postovi: 873
Pridružen/a: 06 jul 2010, 15:33
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Makanaky » 12 jun 2017, 23:07

Ako za desetak dana riješe Gilija dužnosti, ne bi me iznenadilo da Meša već naredni dan podnese ostavku. On je izabrao pomoćnika i ovo mu je prilika da relativno bezbolno napusti kormilo. Vidno rastresen i prije a pogotovu poslije tekme, a i kod Senada mi je djelovao nekako rezignirano, unatoč toj nekoj fasadi.
Lole, taman se ludilo raščisti / taman smo nadomak smisla / evo ih sledeći falšisti dok si rek'o piksla

Avatar
Marsal
Postovi: 22710
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Marsal » 12 jun 2017, 23:18

Makanaky je napisao/la:Ako za desetak dana riješe Gilija dužnosti, ne bi me iznenadilo da Meša već naredni dan podnese ostavku. On je izabrao pomoćnika i ovo mu je prilika da relativno bezbolno napusti kormilo. Vidno rastresen i prije a pogotovu poslije tekme, a i kod Senada mi je djelovao nekako rezignirano, unatoč toj nekoj fasadi.
Koliko sam u cijeloj priči skontao Gilli uopšte nema ugovor sa Savezom nego mu Meša plaća iz svog džepa. Savez ga ne može otpustit ako nema ugovor niakakv potpisan sa njima, mogu mu samo zabranit da ulazi na stadion i to.

Ako pak zaista ima neki ugovor i Meša treba zajedno sa njim kao moralan čovjek podnijet ostavku jer je toliko insistirao na njegovom dovođenju.

Mada ja lika uopšte ne bi otjerao, nego bi stao iza njega uprkos kazni koju ćemo dobiti od FIFE, UEFE ili koga već. Nije prvi započeo, a to je glavno, a ono što je Grk radio to je bilo traženje čepa.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Makanaky
Postovi: 873
Pridružen/a: 06 jul 2010, 15:33
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Makanaky » 12 jun 2017, 23:49

Marsal je napisao/la: Koliko sam u cijeloj priči skontao Gilli uopšte nema ugovor sa Savezom nego mu Meša plaća iz svog džepa. Savez ga ne može otpustit ako nema ugovor niakakv potpisan sa njima, mogu mu samo zabranit da ulazi na stadion i to.
Možda sam prebrzo donio zaklučak na osnovu ovog članka, tj. najviše zbog naslova (gdje se pominje otkaz):

http://sportsport.ba/bh_fudbal/stephane ... sla/240787

Njih dvojica idu u paketu, ako bi Gili dobio kakvu kaznu i bio odsutan, mislim da bi se i ovaj povukao. Podrška njemu (Giliju) neće izostati, ali on će imati relativno malo fajde od tog. Van BiH će ga se pamtiti po ovome, a ujedno mu je mjesto asistenta i vrhunac, tj. mogao bi biti.
Lole, taman se ludilo raščisti / taman smo nadomak smisla / evo ih sledeći falšisti dok si rek'o piksla

Avatar
Makanaky
Postovi: 873
Pridružen/a: 06 jul 2010, 15:33
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Makanaky » 02 jul 2017, 12:40

Evo ga, suspendovan je. Pratim daljni razvoj situacije. Ponajprije Meša ostaje na kormilu, uzima drugog pomoćnika koji je već na radaru neko vrijeme.
Lole, taman se ludilo raščisti / taman smo nadomak smisla / evo ih sledeći falšisti dok si rek'o piksla

Avatar
FliX
Postovi: 4706
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la FliX » 02 jul 2017, 12:48

Makanaky je napisao/la:Evo ga, suspendovan je. Pratim daljni razvoj situacije. Ponajprije Meša ostaje na kormilu, uzima drugog pomoćnika koji je već na radaru neko vrijeme.
Uzece ga al na odredjeno vrijeme, odnosno do kraja kvalfikacija.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la DrFilgud » 02 jul 2017, 12:49

Je li se Mesa oglasavo po ovom pitanju?
Zao mi je Gillia :( , ali i mocniji savezi bi tesko ovo amortizovali.

PS:
Evo Mesa se diplomatski slozio sa odlukom saveza.
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 02 jul 2017, 12:54, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.