Milan Đurić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Milan je nas...

Drugi napadac
140
39%
Treci napadac
135
37%
Cetvrti napadac
32
9%
Prolazno rjesenje
55
15%
 
Ukupno glasova: 362

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Chinaglia » 16 apr 2015, 20:22

Sheyi kao pravi Laziale, svaka čast :bow:

gazi nejač romsku :kafa:

Avatar
bazeni
Postovi: 3814
Pridružen/a: 09 nov 2011, 18:19
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la bazeni » 18 apr 2015, 20:00

Danas protiv Sampdorie nije ni ulazio nikako,a Cesena pred ispadanjem iz Serie A.Odavno nije gol postigao,ako ovako nastavi pitanje je hoće li se naći na spisku za Izrael...
Sent from Tapatalk

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Nerminovic » 18 apr 2015, 20:05

slika
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Cartman » 18 apr 2015, 21:43

bazeni je napisao/la:Danas protiv Sampdorie nije ni ulazio nikako,a Cesena pred ispadanjem iz Serie A.Odavno nije gol postigao,ako ovako nastavi pitanje je hoće li se naći na spisku za Izrael...
Sent from Tapatalk
Konkurencija je slaba, Djuric je vrlo koristan. Treba bit na spisku.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Pivopija » 26 apr 2015, 14:34

U prvih 11 na gostovanju kod Genoe.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
bazeni
Postovi: 3814
Pridružen/a: 09 nov 2011, 18:19
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la bazeni » 03 maj 2015, 14:47

Danas na klupi počinje meč.
Sent from Tapatalk

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Pivopija » 18 maj 2015, 21:33

Na klupi, gostuju kod Napolija.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Milan Đurić

Post Postao/la SjeverniVjetar » 18 maj 2015, 22:00

Realno , Djuric nema mjesta u A reprezentaciji, niti ga je ikada imao. Vec nekoliko kola je rezerva u , prakticno, drugoligasu.
Lijepo je sto je dobio sansu, imao je par pristojnih utakmica u Serie A, bio dobar u U21 i to je to, sada mu se treba zahvaliti.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24503
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Goalgetter » 18 maj 2015, 22:03

Sansu jeste zasluzio. Ali i on je vec naslutio u zadnjem intervju za SS.ba, da nije siguran hoce li i dalje biti reprezentativac, sto je ja mislim i opravdano. Cesena nije osigurala opstanak, jos nije sigurno da li ce on pronaci novi angazman, a i ruku na srce, nakon one fenomenalne partije protiv Juventusa ocekivalo se vise od njega, ali nije puno pokazao nazalost. Mozda jos dobije poziv za Izrael, ali vec od tad mislim da treba se okrenuti drugim alternativama, Djuro ako proigra, pocne zabijati, sigurno da ce opet zakucati na vrata repke, ali do tad, mislim i ja da je najbolje da trazimo druga rjesenja.

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Milan Đurić

Post Postao/la bhsport » 18 maj 2015, 22:21

aleksandar_veliki je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Sansu jeste zasluzio. Ali i on je vec naslutio u zadnjem intervju za SS.ba, da nije siguran hoce li i dalje biti reprezentativac, sto je ja mislim i opravdano. Cesena nije osigurala opstanak, jos nije sigurno da li ce on pronaci novi angazman, a i ruku na srce, nakon one fenomenalne partije protiv Juventusa ocekivalo se vise od njega, ali nije puno pokazao nazalost. Mozda jos dobije poziv za Izrael, ali vec od tad mislim da treba se okrenuti drugim alternativama, Djuro ako proigra, pocne zabijati, sigurno da ce opet zakucati na vrata repke, ali do tad, mislim i ja da je najbolje da trazimo druga rjesenja.
Nije problem sto Cesena nije osigurala ostanak, problem je sto on ne igra, sto nema minutaze i sto je u sezoni dao dva gola. Ako, cemo biti realni s takvom statistikom ne mozes biti treci napadac reprezentacije koja tezi da bude ozbiljna. Medjutim, kod nas moze svakako, kod nas su standardni reprezentativci igraci raspalog Hajduka, kojeg bi Mladost iz Velike Obarske naderala...
A zato nam drugi napadač 16 mjeseci bez gola, u zadnje vrijeme vodi navijanje. I on zaslužuje mjesto.
Trenutno nemamo špica u formi osim Zeca.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24503
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Goalgetter » 18 maj 2015, 22:26

aleksandar_veliki je napisao/la: Nije problem sto Cesena nije osigurala ostanak, problem je sto on ne igra, sto nema minutaze i sto je u sezoni dao dva gola. Ako, cemo biti realni s takvom statistikom ne mozes biti treci napadac reprezentacije koja tezi da bude ozbiljna. Medjutim, kod nas moze svakako, kod nas su standardni reprezentativci igraci raspalog Hajduka, kojeg bi Mladost iz Velike Obarske naderala...
Sve je moguce u ovoj situaciji, kad pogledas Edina i Vedada u kakvoj su krizi.

Po meni je Djuric opravdano pozvan u onom momentu nakon sto je briljirao poslije Juvea, ali pisao sam vec gore, a i ti si naglasio, 3 gola za napadaca je jako malo, bez obzira sto je u klubu sto je ispao u nizi rang. Ali kad saberem sve nije puno pogrijesio, dobio je momak svoju sansu, imao je uvid na njegove igracke sposobnosti, i na tome ce vjerovatno ostati.

Ima tu opcija sigurno, Mahmutovic i Zec, ja sam najprije za Mahmuta (iako i on u zadnje vrijeme grije klupu, i dosta zicera fulao), ali je napadac koji zna i van 16rca ''agirati'', a i zabio je fin broj golova.
Zec je u izuzetno dobroj formi, ali ne cudi me to od njega, posebno da sad kad ispane ovaj njegov klub, da opet ceka mjesecima angazman, jednostavno po meni nije igrac na kojeg se mozemo trajno osloniti. U Rijeci je imao idealnu sansu, ali nije mogao da ceka odlazak Kramarica. Poziv sada bi mislim dosao u dobrom momentu, moze nam pomoci kao dzoker sa klupe protiv Izraelaca.
Zadnja izmjena: Goalgetter, dana/u 18 maj 2015, 22:29, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11699
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la AllGunsBlazing » 18 maj 2015, 22:27

Mahmutaga? Nije neka forma, ali 10ak golova nije lose.
Celik!3,2,2.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Virtu4l » 18 maj 2015, 22:35

U ovom trenutku nam trebaju igrači koji imaju utakmice u nogama, a Zec je jedan od njih. Mislim da je Meša pogriješio što ga nije pozvao na prošlo okupljanje, ovako nemamo vremena za eksperimente.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24503
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Goalgetter » 18 maj 2015, 22:37

Slazem se @Aco u vezi Zeca. Ako cemo po trenutnoj situaciji, Dzeko i Zec su neophodni. A Zeca kad god pozoves mislim da imamo koristi od njega, bio je vec u reprezentaciji, iskusan je, i vjerujem da nam moze pomoci protiv Izraela i unijeti novu svjezinu u napadu ako zatreba.

Ibisevic ce dobiti poziv, ali nece igrati, tako da mislim takodjer da bi bila greska Mese da ne pozove Ermina.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Virtu4l » 18 maj 2015, 22:40

Goalgetter je napisao/la:i vjerujem da nam moze pomoci protiv Izraela i unijeti novu svjezinu u napadu ako zatreba.
Nema tu ako zatreba, nama trebaju dva napadača u prvoj postavi protiv Izraela. Kako utakmica bude odmicala, šanse su nam sve manje i manje.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Rios » 18 maj 2015, 22:42

Realno,sto se napadaca tice za Izrael opet mi mozemo samo gledati u Dzeku i ocekivati nesto.Svi ostali koji se spominju,iz razlicitih razloga,tesko da nam mogu ponuditi nesto narocito.
Nasa uzdanica je veza Pjanic-Dzeko,sreca ap Mire igra standrdno i koliko-toliko u dobroj formi.Dzeko je klasa,on ce to na iskustvo i rutinu izvuci nekako i pored toga sto ne igra u posljednje vrijeme :mrgreen: Njima dodati jos Begovica,te se nadati da se Bico imati svoj dan ( ako Spaha ne bude pozvan ili ne bude igrao ) i to je to,bar sto se mene tice i ocekivanja nekih za Izrael :)
Zadnja izmjena: Rios, dana/u 18 maj 2015, 22:48, ukupno mijenjano 3 puta.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24503
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Goalgetter » 18 maj 2015, 22:43

Virtu4l je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:i vjerujem da nam moze pomoci protiv Izraela i unijeti novu svjezinu u napadu ako zatreba.
Nema tu ako zatreba, nama trebaju dva napadača u prvoj postavi protiv Izraela. Kako utakmica bude odmicala, šanse su nam sve manje i manje.
Ako budemo igrali 4-4-2, onda da, meni sve nesto tendira da cemo 4-5-1, Lulic i Visca se namecu za krilne pozicije. Naravno u slucaju da budemo igrali sa dva spica, Zec treba da bude pored Dzeke.
Zadnja izmjena: Goalgetter, dana/u 18 maj 2015, 22:44, ukupno mijenjano 3 puta.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Milan Đurić

Post Postao/la SjeverniVjetar » 18 maj 2015, 22:47

Nije u redu porediti Ibisevica i Djurica. Ibisevic nije dao gol 16 mjeseci u klubu, ali jeste u reprezentaciji.
Po ucinku, iskustvu, rutini, poznavanju saigraca, Ibisevic itekako ima mjesta u reprezentaciji i imace jos dugo, dok je zdrav. Tim prije sto niko na poziciji klasicnog centarfora, jos uvijek, nije ni blizu njegove klase.
Slazem se da trenutno u prvih 11 , uz Dzeku, sansu treba dobiti Zec , a Ibisevic da ceka sansu sa klupe, dvadesetak minuta ako zatreba.

Zec....Dzeko....Visca
Lulic....Besic...Pjanic

ili
.........Dzeko..Zec
Lulic...Salihovic...Besic...Pjanic
Zadnja izmjena: SjeverniVjetar, dana/u 18 maj 2015, 22:58, ukupno mijenjano 5 puta.

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la Cartman » 18 maj 2015, 22:49

Sve je to ista buranija. Problem je sto su Dzeko i Vedo van forme jer to su dobri igraci kad su u formi, a to hoce li Zec, Mahmutovic, Djuric ili ko vec ne bit na spisku nije toliko vazno jer ni jedan nema potrebni kvalitet za nesto bitno. Mi umiremo i zivimo od golgeterske forme Dzeke.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: Milan Đurić

Post Postao/la krmpotich » 18 maj 2015, 22:49

Neko pomenu ne moze biti treci napadac. Koliko su prva 2 napadaca u svojim klubovima dali golova evo npr. zadnja 3 mjeseca?!? :hmmmmm: Svaka pomoc je dobrodosla. I Djuric i Zec u ovako jalovom napadu imaju svoje mjesto...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Sveti i 18 gostiju.