Edin Cocalić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la DonCorleone » 15 mar 2015, 18:38

calcio je napisao/la:Kao sto sam i pretpostavljao, cim se vratio u Evropi dobio je poziv. Pricajte sta hocete ali i ovdje vazi ona daleko od ociju daleko od srca. U Zelji je bio dobar, u Grckoj bio dobar, u Izraelu sam ga pokusao pratiti ali tesko je naci informacije iz njihove lige. kada vidim one njihove hijeroglife, brzo odustanem. Mozda mu se isplatio odlazak tamo sto se tice ekonomskih razloga ali sto se tice reprezentativne karijere, definitivno nije.
Misimovic je isto bio daleko od ociju pa nije ostao uskracen poziva. Mislim da to ne bi trebao biti razlog nepozivanja jednog igraca. Ako je treneru jedan igrac daleko od ociju onda mu se treba jednostavno pribliziti ili dati otkaz, sve ostalo su izgovori.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la baglama » 15 mar 2015, 18:41

cocalic nije imao mjesta, valjalo je uvalit germanca hadzica

Avatar
BavaracZenica
Postovi: 1518
Pridružen/a: 11 dec 2011, 18:26
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la BavaracZenica » 16 mar 2015, 18:01

Mozdaa sta i bude od njega u repki,

Moje neko misljenje da nas ne moze unapredit ili posebno nesto ojacat odbranu .. Nista znaci posebno, cisto da popuni taj spisak ili mjesta na klupi..Et dobio je sansu nadam se da ce je iskoristit, ili ce postat jedan od miljenika navijaca ili samo jos jedan u nizu koji se nije nametnuo



Spaha,Ogi, Sunjic, Bicakcic, Zukanovic :) i Cocalic... ajd vidjecemooo :clap:
FC Bayern !!!!!

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la calcio » 16 mar 2015, 18:05

DonCorleone je napisao/la:
calcio je napisao/la:Kao sto sam i pretpostavljao, cim se vratio u Evropi dobio je poziv. Pricajte sta hocete ali i ovdje vazi ona daleko od ociju daleko od srca. U Zelji je bio dobar, u Grckoj bio dobar, u Izraelu sam ga pokusao pratiti ali tesko je naci informacije iz njihove lige. kada vidim one njihove hijeroglife, brzo odustanem. Mozda mu se isplatio odlazak tamo sto se tice ekonomskih razloga ali sto se tice reprezentativne karijere, definitivno nije.
Misimovic je isto bio daleko od ociju pa nije ostao uskracen poziva. Mislim da to ne bi trebao biti razlog nepozivanja jednog igraca. Ako je treneru jedan igrac daleko od ociju onda mu se treba jednostavno pribliziti ili dati otkaz, sve ostalo su izgovori.
Miske je bio jedan od nasih najboljih igraca i standardni reprezentativac kada je otisao u Kinu. Slicna stvar sa Medunjaninom kada je otisao za Izrael, vec je bio clan reprezentacije. Tesko se nekom novom igracu izboriti za poziv kada igra daleko u medijski nepokrivenoj ligi. Na zalost ali tako je, toliko igraca imamo po Evropi i treba njih sve ispratiti, malo je vremena za skautiranje ostalih dijelova svijeta.

kinosvra
Postovi: 673
Pridružen/a: 22 dec 2014, 14:12
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la kinosvra » 16 mar 2015, 18:16

baglama je napisao/la:cocalic nije imao mjesta, valjalo je uvalit germanca hadzica
Hadzic je i sad tu.

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la DonCorleone » 16 mar 2015, 20:46

calcio je napisao/la: Miske je bio jedan od nasih najboljih igraca i standardni reprezentativac kada je otisao u Kinu. Slicna stvar sa Medunjaninom kada je otisao za Izrael, vec je bio clan reprezentacije. Tesko se nekom novom igracu izboriti za poziv kada igra daleko u medijski nepokrivenoj ligi. Na zalost ali tako je, toliko igraca imamo po Evropi i treba njih sve ispratiti, malo je vremena za skautiranje ostalih dijelova svijeta.
Bio je najbolji, hajde neka bude tako, ali je bio daleko od ociju, to je bio tvoj argument, nismo pricali o kvalitetu nego o daljini. Cocalic je tada bio takodjer daleko, ma da potpuno nebitno. Cocalic i da je igrao u Evropi, ne bi dobio poziv, jer Pape nije pratio igrace, cak kada mu je Kolasinac igrao LS, on njega nije gledao. Takav tip, jednostavno manjak interesa, distanciran, rezervisan, tup i tako to, da ne duzim dalje. To da nije bilo vremena je bas smijesan argument.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la Virtu4l » 16 mar 2015, 21:31

Zna Corleone, gledao je Cocu više puta :rol:

Coca je ono što je nekad bio Jahić, odličan backup koji nikad neće razočarati.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Forlan
Postovi: 347
Pridružen/a: 26 okt 2014, 00:40
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la Forlan » 16 mar 2015, 21:44

BavaracZenica je napisao/la:Mozdaa sta i bude od njega u repki,

Moje neko misljenje da nas ne moze unapredit ili posebno nesto ojacat odbranu .. Nista znaci posebno, cisto da popuni taj spisak ili mjesta na klupi..Et dobio je sansu nadam se da ce je iskoristit, ili ce postat jedan od miljenika navijaca ili samo jos jedan u nizu koji se nije nametnuo



Spaha,Ogi, Sunjic, Bicakcic, Zukanovic :) i Cocalic... ajd vidjecemooo :clap:
:thumbup: Pandža je igrao u Mechelenu pa vidi gdje je sad,samo je razlika što je Cocalić iz Sarajeva pa ga mediji uzdižu kao da igra u REAL-u.Čitam izjavu Coce da je Belgijska liga jedno od najjačijih u evropi :crazy: jest u odnosu na Izrael i Grčku.Sad je za "sarajlije" Šunjić,Vranješ,Pandža a sutra i Spahić nikakvi stoperi.Bez uvrede za poznavaoce (ne)virtualnog fudbala.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la Pivopija » 16 mar 2015, 22:20

Virtu4l je napisao/la:Zna Corleone, gledao je Cocu više puta :rol:

Coca je ono što je nekad bio Jahić, odličan backup koji nikad neće razočarati.
Sta si ti gledao, pripremne utakmice Gyora?
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la Virtu4l » 16 mar 2015, 22:24

Gledao ga naravno, kao i većinu naših igrača. U Maccabiju u zavisnosti od streama, a u Mechelenu protiv Anderlechta i Waregema.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la Pivopija » 16 mar 2015, 22:38

Forlan je napisao/la:
BavaracZenica je napisao/la:Mozdaa sta i bude od njega u repki,

Moje neko misljenje da nas ne moze unapredit ili posebno nesto ojacat odbranu .. Nista znaci posebno, cisto da popuni taj spisak ili mjesta na klupi..Et dobio je sansu nadam se da ce je iskoristit, ili ce postat jedan od miljenika navijaca ili samo jos jedan u nizu koji se nije nametnuo



Spaha,Ogi, Sunjic, Bicakcic, Zukanovic :) i Cocalic... ajd vidjecemooo :clap:
:thumbup: Pandža je igrao u Mechelenu pa vidi gdje je sad,samo je razlika što je Cocalić iz Sarajeva pa ga mediji uzdižu kao da igra u REAL-u.Čitam izjavu Coce da je Belgijska liga jedno od najjačijih u evropi :crazy: jest u odnosu na Izrael i Grčku.Sad je za "sarajlije" Šunjić,Vranješ,Pandža a sutra i Spahić nikakvi stoperi.Bez uvrede za poznavaoce (ne)virtualnog fudbala.
:facepalm: Pandza je imao veliku povredu i poslije nje se nikada nije vratio, i ne vidim uopste smisao ove tvoje recenice. I Baljic je igrao u Realu a vidi kako je zavrsio, dok C. Ronalda dizu portugalski mediji pa osvaja neke nagrade. :D
Belgijska liga je negdje oko 10. mjesta u Evropi, sto znaci da je medju 15 u svijetu, tako da nije nista slagao. Sunjic i Vranjes igraju u boljim ligama, i za nijansu kvalitetnijim klubovima, u svakom slucaju zdrava konkurencija pa ce se na djelu pokazati ko je kvalitetniji. A Spahica su Sarajevski mediji toliko popljuvali da je mene bilo sramota to gledati, ono sto su za njega rekli na FTV-u nisu rekli ni za Karadzica i Mladica. Toliko uvreda za njega kao osobu, a onda i na igracke kvalitete, i na kraju, slag na tortu, kad kazu da nije ni neki tehnicar, dno dna. Teska sramota.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la Cartman » 23 mar 2015, 04:23

Ali su dobili kasnije pljuske za to. Sve je doslo na svoje i otkad ponovo moraju gledat Emira u oci, tihi su ko misevi. A pucaju od muke sto ga nisu otjerali.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
ne_znam_ko_sam
Postovi: 1189
Pridružen/a: 10 okt 2008, 14:19
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la ne_znam_ko_sam » 23 mar 2015, 09:22

Forlan je napisao/la: :thumbup: Pandža je igrao u Mechelenu pa vidi gdje je sad,samo je razlika što je Cocalić iz Sarajeva pa ga mediji uzdižu kao da igra u REAL-u.Čitam izjavu Coce da je Belgijska liga jedno od najjačijih u evropi :crazy: jest u odnosu na Izrael i Grčku.Sad je za "sarajlije" Šunjić,Vranješ,Pandža a sutra i Spahić nikakvi stoperi.Bez uvrede za poznavaoce (ne)virtualnog fudbala.
Belgijska liga nije jedna od jacih? Pa koliko je engleskih a koliko belgijskih klubova u 1/4 finalu EL i LP ove godine? :mrgreen:
Umjesto da dizemo svoje (nebitno odakle da su), mi ih na sve moguce nacine pokusavamo poniziti.
Sve zavisi od igraca (i naravno od srece/pehova sa povredama) kako i dokle ce se probiti.
Neki shvate belgijsku ligu neozbiljno pa propadnu, neki shvate hrvatsku ligu neozbiljno pa propadnu, a neki shvate madjarsku ligu pa se probiju do EPL, neki shvate belgijsku ozbiljno pa se probiju u Serie A, neki shvate hrvatsku ozbiljno pa se probiju u Serie A, Primeru, EPL, i BL.
34 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Why so serious?!

Avatar
Biki
Postovi: 957
Pridružen/a: 29 apr 2014, 12:56
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la Biki » 23 mar 2015, 09:48

Jest vala bas. Niko ne cita sta onaj Srbin iz njegovog kluba veli: "cim je Edin dosao vidjelo se da je veliko pojacanje. Ako ovako nastavi on se nece dugo zadrzati u nasem klubu...". Kud ces boljeg komplimenta.

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la Husika » 24 mar 2015, 15:51

Mogu misliti koliko je sad srce Coci, toliko godina cekanja i eto doceka :salut:
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

pirotehnik
Postovi: 338
Pridružen/a: 04 jan 2009, 14:02
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la pirotehnik » 29 mar 2015, 01:52

Kokalić :lol: ebem ti Engleski jezik.. :mrgreen:
Tog jutra, na sam dan vječitog derbija, probudio sam se mnogo ranije nego obično...

Avatar
rishaaa
Postovi: 1431
Pridružen/a: 27 sep 2014, 17:55
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la rishaaa » 05 apr 2015, 20:18

CO CO CO CO CALIĆI ... :bih: :bih: :bih:

[youtube][/youtube]
Sarajevo, Mostar, Tuzla, Goražde
Višegrad i Foča s tugom osviće
junak do junaka, sada stoje svi
na braniku Bosne znaj te dušmani!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la Virtu4l » 05 apr 2015, 21:25

Coca majstor :bih:

[youtube][/youtube]
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la Cartman » 05 apr 2015, 22:57

Coc coc. :bih:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Edin Cocalić

Post Postao/la Pivopija » 05 apr 2015, 23:58

Bravo Coca, kako je dosao u Belgiju pruza odlicne partije, ne bi me iznenadilo da na ljeto ode u jos jaci Belgijski klub.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.