Riad Bajić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61251
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Riad Bajić

Post Postao/la Virtu4l » 16 mar 2015, 12:13

Sretno zmaju :bih:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
bhsport
Postovi: 11249
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la bhsport » 16 mar 2015, 12:19

Zasluzeno, decko je prvi strijelac lige, u dobroj formi i naucit ce dosta od Dzeke i Vede.
Sretno Riki.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61251
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Virtu4l » 16 mar 2015, 12:20

Bajić: Nije mala stvar sa 20 godina dobiti poziv
Mladi nogometaš Željezničara Riad Bajić nije krio oduševljenje nakon što je dobio poziv selektora seniorske bh. reprezentacije Mehmeda Baždarevića.

Bajić je prvi strijelac BH Telecom Premijer lige, ponajbolji igrač prvenstva i bilo je za očekivati da mu Baždarević da priliku.

“Sigurno nije mala stvar sa 20 godina dobiti poziv u reprezentaciju. San svakog igrača je da zaigra za svoju zemlju, a ja sam jako sretan što ću biti u društvu igrača kakvi su Džeko, Pjanić, Ibišević…”, kazao je Bajić za SportSport.ba, dodavši:

“Nadam se da ću dobiti šansu i da ću opravdati povjerenje selektora Baždarevića. Spreman sam da pokažem koliko mogu. Poznajem dosta igrača iz reprezentacije i vjerujem da ću se dobro uklopiti”.

Bajić zbog žutih kartona nije nastupao na Pecari jučer, ali je zadovoljan kako su njegovi suigrači odigrali meč protiv Širokog.

“Nisam igrao, ali kao da jesam. Bio sam nervozan dok sam pratio utakmicu, ali drago mi je da smo osvojili bod. Moramo biti zadovoljni, a sada se okrećemo Slaviji i jurišamo na nova tri boda”.

Još uvijek prvi strijelac lige

“Srećom, pa ovi koji su iza mene na listi strijelaca također nisu bili efikasni. Dobro je što sam na vrhu liste najboljih strijelaca. Nije mala stvar, a nadam se da ću zadržati ovo mjesto i do kraja šampionata, ali prvenstveno se nadam da će moj Željo imati uspješnu sezonu”, dodao je Bajić.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
BozePetra
Postovi: 824
Pridružen/a: 23 nov 2014, 20:47
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la BozePetra » 16 mar 2015, 12:34

Svoje mjesto na spisku Baždarevića našao je i prvi strijelac Premijer lige, Riad Bajić, ali pored ovoga spisak Bajić je i na spisku U-21 reprezentacije za prijateljske susrete sa Sjedinjenim Američkim Državama i Turskom.

"Mislim da je bolje da Bajić igra za mladu reprezentaciju, a da trenira s prvim timom kako bi osjetio tu atmosferu. U utorak ili srijedu ćemo odraditi dva treninga i oni će biti otvoreni za novinare i navijače. U četvrtak je planiran odlazak za Andoru. Imam tremu pred novinarima samo, a na terenu nikada", rekao je Baždarević, te naglasio da su njemu i njegovim fudbalerima potrebne posebne pripreme obzirom da se duel sa Andorom igra na terenu sa umjetnom travom.
#Salihović

benya99
Postovi: 73
Pridružen/a: 24 avg 2010, 12:59
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la benya99 » 16 mar 2015, 15:57

samo da se ne ugleda na bivšeg mu kolegu i kapitena iz kluba, Svraku... siguran sam da je puno pametniji i da će ovu priliku iskoristiti na najbolji način, malo ih sa 20 godina bude članom najjače selekcije...

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la FaraonTM » 16 mar 2015, 16:35

benya99 je napisao/la:samo da se ne ugleda na bivšeg mu kolegu i kapitena iz kluba, Svraku... siguran sam da je puno pametniji i da će ovu priliku iskoristiti na najbolji način, malo ih sa 20 godina bude članom najjače selekcije...
Ne bih rekao da je taj tip kao što je Maneken. :bih:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la bagrcavi » 16 mar 2015, 21:22

slika
slika :tokralju:







i na kraju, do sada najljepši gol Riada Bajića

DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la BelminM23 » 16 mar 2015, 21:26

Panj. :damn:

Avatar
SafetSajo
Postovi: 993
Pridružen/a: 13 okt 2013, 13:38
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la SafetSajo » 17 mar 2015, 11:27

dobar igrac ... uglavnom zasluzeno dobio poziv !

i odlicno smisljeno da trenira sa A ekipom a da igra za mladu U21

:bih: :bih:

ps: ja zaista nekontam sto se prepucavaju pojedini navijaci Zelje i FKSa oko poziva od ovog momka
momak je zasluzio poziv jer je talenat, kvalitetan igrac , najbolji strijelac domaceg prvenstva

ja isto navijam za FKS al brate REPREZENTACIJA preko svih !! nemogu ja vise volit FKS i Reprezentaciju iskren da budem
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Husika » 17 mar 2015, 12:53

BelminM23 je napisao/la:Panj. :damn:
Da je iz vaseg pogona i panj na spisku, ali ga nema :cool:
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la sajo10 » 17 mar 2015, 12:58

Sretno Riki majstore! AkoBogda do Bundeske sa vremenom! :P
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Principatus
Postovi: 9441
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Principatus » 17 mar 2015, 13:06

Postoji zelja za pozivom igraca iz PL zbog promocije. Bajic je trenutno prvi strijelac lige, ima vremena za napredovanje, a za sada nam fale mladi napadaci, dakle veoma dobra i logicna odluka.

Izgleda da je Zeljo i dalje jaci od drugih klubova lige kad je u pitanju stvaranje reprezentativaca.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Željooooo » 17 mar 2015, 13:21

Principatus je napisao/la:Postoji zelja za pozivom igraca iz PL zbog promocije. Bajic je trenutno prvi strijelac lige, ima vremena za napredovanje, a za sada nam fale mladi napadaci, dakle veoma dobra i logicna odluka.

Izgleda da je Zeljo i dalje jaci od drugih klubova lige kad je u pitanju stvaranje reprezentativaca.
Pogledaj i mlađe državne selekcije pa ces da vidiš koliko je Željo u tom segmentu dominantniji u odnosu na druge klubove, evo ti spisak, U21 Selekcija:
Vedran Kjosevski-golman (Željezničar)
Kerim Memija,odbrana a može i na krilo (Željezničar)
Damir Sadiković-sredina (Željezničar)
Haris Hajradinović, krilo (Gent)
Armin Hodžić-napad (Dinamo)

U19 Selekcija:
Amer Gojak-sredina ( Dinamo Zagreb )
Emir Ćutahija-golman ( FK Željezničar)
Dzenis Beganović-napad (FK Željezničar)
Kemal Osmanković-odbrana (FK Željezničar)
Ismail Durakovic-odbrana (FK Željezničar)
Amer Hiroš-krilo (FK Željezničar)

U17 Selekcija:
Ajdin Mujagić (Željezničar)
Seid Behram (Željezničar)
Denis Žerić (Željezničar)
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Avatar
grobar1099
Postovi: 205
Pridružen/a: 28 dec 2014, 21:14
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la grobar1099 » 17 mar 2015, 13:35

Ovaj momak je doktor ove drevne igre i zasluzeno dobio poziv, samo guraj ljubi te brat u Premiershipu dabogda zaigrao
Nije majka klela sina sto se kockao, nego sto se vadio.

Barca mes que un club!

Buba00
Postovi: 320
Pridružen/a: 17 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Buba00 » 17 mar 2015, 13:48

Željooooo je napisao/la:
Principatus je napisao/la:Postoji zelja za pozivom igraca iz PL zbog promocije. Bajic je trenutno prvi strijelac lige, ima vremena za napredovanje, a za sada nam fale mladi napadaci, dakle veoma dobra i logicna odluka.

Izgleda da je Zeljo i dalje jaci od drugih klubova lige kad je u pitanju stvaranje reprezentativaca.
Pogledaj i mlađe državne selekcije pa ces da vidiš koliko je Željo u tom segmentu dominantniji u odnosu na druge klubove, evo ti spisak, U21 Selekcija:
Vedran Kjosevski-golman (Željezničar)
Kerim Memija,odbrana a može i na krilo (Željezničar)
Damir Sadiković-sredina (Željezničar)
Haris Hajradinović, krilo (Gent)
Armin Hodžić-napad (Dinamo)

U19 Selekcija:
Amer Gojak-sredina ( Dinamo Zagreb )
Emir Ćutahija-golman ( FK Željezničar)
Dzenis Beganović-napad (FK Željezničar)
Kemal Osmanković-odbrana (FK Željezničar)
Ismail Durakovic-odbrana (FK Željezničar)
Amer Hiroš-krilo (FK Željezničar)

U17 Selekcija:
Ajdin Mujagić (Željezničar)
Seid Behram (Željezničar)
Denis Žerić (Željezničar)
Imai Hadziahmetovic zaboravio sam ga jbga.. previse ih sta cu on je isto U19 :thumbup:

Avatar
HariTz
Postovi: 2531
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la HariTz » 17 mar 2015, 17:03

Odlična ideja da ovako mladog momka pozovu da trenira sa našim A timom a da igra za U-21 ekipu. Sigurno će ga motivisat do maksimuma.
Iskreno nisam nešto naročito upoznat sa njegovim kvalitetama, ali siguran sam da je zaslužio poziv.

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la SamoZeljo » 17 mar 2015, 23:36

Sretno!
:bih:

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Wisey » 18 mar 2015, 01:04

Nek je sretno momku.

Al i dalje sam mišljenja da u PL BiH nema igrača dostojnog reprezentacije kakva mi želimo biti/postati, sve je to radi neke promocije i ne bil se što bolje prodali.

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6995
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Papastathopoulos » 18 mar 2015, 01:20

Wisey je napisao/la:Nek je sretno momku.

Al i dalje sam mišljenja da u PL BiH nema igrača dostojnog reprezentacije kakva mi želimo biti/postati, sve je to radi neke promocije i ne bil se što bolje prodali.
al zar to nije dobra stvar, ta prodaja igraca preko repke ? mislim, reprezentacija nije i ne treba biti izlog igraca za preprodaju, ali posto znamo da nasi klubovi ne mogu prodati igraca (i to najboljeg igraca kompletne lige) u jace lige od iranske, azerbejdzanske itd (sa izuzetkom Husejinovica, Berberovica, Hrgovica itd), zar nije onda fina stvar pozvati jednog mladog, talentovanog, perspektivnog igraca od 20 godina koji je pri tome i najbolji strijelac lige, da bi ga time malo motivisali za jos veci rad i ako momak imao i malo srece, on uz par dobrih partija za repku (cak i sa jednom fenomenalnom partijom, Lulica je u Lazio prodala Rumunija u Zenici) moze zavrsiti u nekoj jakoj ligi i klubu u kojem se moze nastaviti razvijati, jer ako se razvijao u nasoj ligi, nema od tog nista...zato nisam apsolutno protiv toga da se pozivaju mladici iz nase lige, dok je npr ovaj Dujkovic tu cisto reda radi, jer treci golman ima ulogu u repki kao i postavljac korner zastavica..
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
grobar1099
Postovi: 205
Pridružen/a: 28 dec 2014, 21:14
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la grobar1099 » 18 mar 2015, 01:57

@Papastathopoulos Slazem se s tobom upotpunosti :thumbup: Ja Riada znam vrlo dobro i znam da je strasan igrac, ako se nastavi ovako razvijati dogurace on daleko :salut:
Nije majka klela sina sto se kockao, nego sto se vadio.

Barca mes que un club!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos i 41 gost.