Riad Bajić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la jasmin10 » 31 jul 2017, 23:07

Hodzic najvise guran od strane novinara i od strane Bazdarevica. Trenutno je Armin tek 4. izbor.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la bhfanatic14 » 31 jul 2017, 23:19

jasmin10 je napisao/la:Hodzic najvise guran od strane novinara i od strane Bazdarevica. Trenutno je Armin tek 4. izbor.
Dzeko ibisevic kodro bajic ??? !!!
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la jasmin10 » 31 jul 2017, 23:22

bhfanatic14 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Hodzic najvise guran od strane novinara i od strane Bazdarevica. Trenutno je Armin tek 4. izbor.
Dzeko ibisevic kodro bajic ??? !!!
Upravu si. Ako ćemo gledati po učinku u reprezentaciji onda je i Milan ispred njega.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la bhfanatic14 » 31 jul 2017, 23:27

jasmin10 je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Hodzic najvise guran od strane novinara i od strane Bazdarevica. Trenutno je Armin tek 4. izbor.
Dzeko ibisevic kodro bajic ??? !!!
Upravu si. Ako ćemo gledati po učinku u reprezentaciji onda je i Milan ispred njega.
I ja mislim tako.. da je cak Milan ispred njega, hodzic me zasad nije impresioniro u repki.. A golove u hnl ne uzimam za ozbiljno, mora Jos dosta da radi na sebi Ako misli negdje dobar transfer napravit. Zasad mislim da su nam ova 4 dovoljno, hodzic netreba dobit poziv.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la kobe24 » 31 jul 2017, 23:53

Svaka ti cast, majstore! Momak je sve postigao svojim radom i zalaganjem. U idealno vrijeme presao u idealan klub za njega, sad jos samo da se ubaci u rotaciju i da u pocetku zabije koji gol jer je to kljucno za samopouzdanje. Nek on zamijeni Dzeku po golovima u Italiji, a Kodro Vedu u Njemacoj i sve ce biti idealno. :mrgreen: U svakom slucaju, odlican transfer za njega. :bih:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la phily » 01 avg 2017, 00:45

bhfanatic14 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Hodzic najvise guran od strane novinara i od strane Bazdarevica. Trenutno je Armin tek 4. izbor.
Dzeko ibisevic kodro bajic ??? !!!
Dzeko Bajić Kodro Hodzic ,a ibisevic neka skakuće kod kuće ispred TV :kafa:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la jasmin10 » 01 avg 2017, 00:58

Ako ijedan od te trojice mladjih ostvari karijeru kao Ibisevic mogu biti prezadovoljni.

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Papastathopoulos » 01 avg 2017, 01:15

To je sad nesto drugo, ali ako govorimo o repki i ja se slazem da je mozda doslo vrijeme da Vedo polako prepusta svoje mjesto mladjima...a imamo ih hvala Bogu

Bravo Riki majstore, ocekujem dobru sezonu u Udinama aBd :bih:
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la dubrovnik » 01 avg 2017, 07:07

jasmin10 je napisao/la:Ako ijedan od te trojice mladjih ostvari karijeru kao Ibisevic mogu biti prezadovoljni.
Ako im usporedis godine I povuces paralelu sa Vedadom I njegovim uspjehom u tim godinama vec su ga prestigli.
Bajicu sve cestitke I mora se reci da je on iz svoje perspektive dotakao zvijezde. Krenuo iz Zeljeznicara I BiH Premijer lige I dosao u Serie A. Usput, nigdje nije bio samo prolaznik vec je ostavio upecatljiv trag za sobom.
Da nadodam da se po pitanju Hodzica prerano donose sudovi. On nece zasigurno u Konju I ta stanica je mislim preskocena samim njegovim dolaskom u Dinamo. On ce u prvom slijedecem transferu ako ovako nastavi preskociti sve nase napadace(na kvalitet kluba se referiram).
Mozda cak I Dzeksona!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la jasmin10 » 01 avg 2017, 07:21

dubrovnik je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Ako ijedan od te trojice mladjih ostvari karijeru kao Ibisevic mogu biti prezadovoljni.
Ako im usporedis godine I povuces paralelu sa Vedadom I njegovim uspjehom u tim godinama vec su ga prestigli.
Bajicu sve cestitke I mora se reci da je on iz svoje perspektive dotakao zvijezde. Krenuo iz Zeljeznicara I BiH Premijer lige I dosao u Serie A. Usput, nigdje nije bio samo prolaznik vec je ostavio upecatljiv trag za sobom.
Da nadodam da se po pitanju Hodzica prerano donose sudovi. On nece zasigurno u Konju I ta stanica je mislim preskocena samim njegovim dolaskom u Dinamo. On ce u prvom slijedecem transferu ako ovako nastavi preskociti sve nase napadace(na kvalitet kluba se referiram).
Mozda cak I Dzeksona!
Rano je izbacivati Ibiševića iz svih kombinacija. I daje je to naš drugi najbolji napadač.
Ne znam čemu toliki optimizam zbog Hodzica. Nema šanse da u bilo kojem smislu bude kao Džeko. Ima nedostatke u igri koje neće popraviti trpanjem levata po Hrvatskoj.

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la DeeWa » 01 avg 2017, 07:35

dubrovnik je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Ako ijedan od te trojice mladjih ostvari karijeru kao Ibisevic mogu biti prezadovoljni.
Da nadodam da se po pitanju Hodzica prerano donose sudovi. On nece zasigurno u Konju I ta stanica je mislim preskocena samim njegovim dolaskom u Dinamo. On ce u prvom slijedecem transferu ako ovako nastavi preskociti sve nase napadace(na kvalitet kluba se referiram).
Mozda cak I Dzeksona!
Alaj ga pretjera...eto bas ce ga man united traziti odmah xd jest to dinamo ali ni dinamovi odmah ne idu svi u najbolje klubove svijeta nego klubove liga petice koji su u donjem ili sredini tabele sto nije lose.on ako bude prvi strijelac lige moci ce ici u neki tip na sredini ili donjem dijelu tabele, sto nije lose toliko ali daleko je to i dalje od dzeke. Ne znam do kada ce se od tog hodzica praviti svjetski talenat. Momak nije toliko los, i imat ce vjerovatno solidnu karijeru pod uvjetom da u naredne dvije godine ode u neku bolju ligu, ali nema on jos ni blizu naznaka dzekinih kvaliteta...bajic jedino može biti ali to ce pokazati udineze. Ako bude tamo prvi strijelac, 100% ce biti velika igracina, a ako ne bude, trenirat ce pa dokle dogura.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la dubrovnik » 01 avg 2017, 07:37

jasmin10 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Ako ijedan od te trojice mladjih ostvari karijeru kao Ibisevic mogu biti prezadovoljni.
Ako im usporedis godine I povuces paralelu sa Vedadom I njegovim uspjehom u tim godinama vec su ga prestigli.
Bajicu sve cestitke I mora se reci da je on iz svoje perspektive dotakao zvijezde. Krenuo iz Zeljeznicara I BiH Premijer lige I dosao u Serie A. Usput, nigdje nije bio samo prolaznik vec je ostavio upecatljiv trag za sobom.
Da nadodam da se po pitanju Hodzica prerano donose sudovi. On nece zasigurno u Konju I ta stanica je mislim preskocena samim njegovim dolaskom u Dinamo. On ce u prvom slijedecem transferu ako ovako nastavi preskociti sve nase napadace(na kvalitet kluba se referiram).
Mozda cak I Dzeksona!
Rano je izbacivati Ibiševića iz svih kombinacija. I daje je to naš drugi najbolji napadač.
Ne znam čemu toliki optimizam zbog Hodzica. Nema šanse da u bilo kojem smislu bude kao Džeko. Ima nedostatke u igri koje neće popraviti trpanjem levata po Hrvatskoj.
Uh, ako bi se pozivali na nedostatke o Ibisevicu bi mogli knjigu napisati ali ...
Ne znam zasto se pojeftinjuju golovi u HNL-u gdje Armin skoro svaku drugu utakmicu u prosjeku zabija gol.
Kada pricamo o Austriji, Nizozemskoj, Turskoj ili Skotskoj kao da govorimo o nekim nadmocnim superligama u odnosu na Max tv ligu. Realnost je da se Red Bull drugu godinu zaredom trese od Hrvata I mozda drugi put kufere pakuje a jedan PSV od Osijeka. Nije to prvenstvo sa kojim se treba izrugivati. A u njemu je Hodzic vec konstanta.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la dubrovnik » 01 avg 2017, 07:44

DeeWa je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Ako ijedan od te trojice mladjih ostvari karijeru kao Ibisevic mogu biti prezadovoljni.
Da nadodam da se po pitanju Hodzica prerano donose sudovi. On nece zasigurno u Konju I ta stanica je mislim preskocena samim njegovim dolaskom u Dinamo. On ce u prvom slijedecem transferu ako ovako nastavi preskociti sve nase napadace(na kvalitet kluba se referiram).
Mozda cak I Dzeksona!
Alaj ga pretjera...eto bas ce ga man united traziti odmah xd jest to dinamo ali ni dinamovi odmah ne idu svi u najbolje klubove svijeta nego klubove liga petice koji su u donjem ili sredini tabele sto nije lose.on ako bude prvi strijelac lige moci ce ici u neki tip na sredini ili donjem dijelu tabele, sto nije lose toliko ali daleko je to i dalje od dzeke. Ne znam do kada ce se od tog hodzica praviti svjetski talenat. Momak nije toliko los, i imat ce vjerovatno solidnu karijeru pod uvjetom da u naredne dvije godine ode u neku bolju ligu, ali nema on jos ni blizu naznaka dzekinih kvaliteta...bajic jedino može biti ali to ce pokazati udineze. Ako bude tamo prvi strijelac, 100% ce biti velika igracina, a ako ne bude, trenirat ce pa dokle dogura.
Da, osrednje klubove.
Juventus, Barselona, Totenham, Inter, Napoli, Roma ..... Sve osrednji klubovi. Ne volim ja Mamica ni Dinamo ali su ovo cinjenice.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la jasmin10 » 01 avg 2017, 08:03

Pa da li ti stvarno misliš da će Hodzic u jedan od nabrojanih klubova ?
Kralju on trpa buraniju po Hrvatskoj. Mozes ti dizati Hrvatsku ligu koliko hoćeš ali osim Rijeke i Dinama tamo nema poštena kluba. Ne kažem da je Austrija bolja ali Švicarska sigurno jeste.
Daj Bože da ostvari neki mega transfer ali teško. Njemu su naredne godine 24 godine. Teško da će neki od top klubova kupiti "talenta" od 24.
Svi ti klubovi koje si nabrojao su od Dinama kupovali talente. U modernom fudbalu si talenat sa 18 ili 19 dok sa 24 se od tebe očekuje da budes glavna karika kluba.

Avatar
Evander
Postovi: 14445
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Evander » 01 avg 2017, 09:09

Sretno u nastavku karijere. Momak je dokaz da uz pravilan razvoj moze se uspjeti i u ovoj nasoj ligi.

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1531
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Arnelv52 » 01 avg 2017, 09:18

Jedini kod kojeg sam ja vidio talenat da igra za veliki klub od ovih napadača je onaj Hadžić iz Sarajeva. Momak stvarno ima talenta za veliku karijeru al' k'o što svi znamo talenat je jedno, uspjeh drugo.

Rikiju svu sreću želim. Njem je najvažnije da bude standardan u timu. Udinese je uvijek bio dobar klub i nema razloga da miče iz njega. Jedina dva načina na koja bih ja otišao je ili da ne igram ili da stvarno prekucam pa se pojavi FC Liverpool i dovede me kao pojačanje. Transferi tipa iz Udina u Lazio mu ne trebaju, samo mu mogu naštetit.

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la RichmanBiH » 01 avg 2017, 09:31

Dobar izbor definitivno, udineze je fina sredina imaju fin stadion, vole mlade igrace. Nek je sretno.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Virtu4l » 01 avg 2017, 09:45

Grbavica škola fudbala :bih:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 01 avg 2017, 10:43

Bravo i cestitam, Manijace !
Životni saputnik! 1921

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Riad Bajić

Post Postao/la hurem » 01 avg 2017, 11:03

Cestitke na transferu, jos samo da lijecnicki prodje pa da se lijepa prica zakljuci.
Nadam se da ce se vrlo brzo izboriti za svoj status u klubu, a Serija A kao liga bi mu trebala odgovarati zbog svog sporijeg tempa...naravno trebat ce vremena za adaptaciju.
Bio sam medju onih 1% koji su prije godinu, dvije stavljali Bajica ispred Hodzica, a ovom drugom davali prednost za bolji transfer zbog Dinama i njihove odlicne transfer politike, ali eto ispade odlicno i za Riada.
Bajic mi vise vuce na Dzeku (konstitucija, visina, gradjenje, kontrola lopte) dok Hodzic na Ibisevica s tim sto Hodzic ima bolju tehniku.

Bajicu jedino zamjerim sporost i bojim se da bi ga to moglo kostati u buducnosti za nesto vise, nadam se da akoBogda nece. Ipak je vrlo inteligentan momak.

Hodzic - treba da nastavi tamo gdje je stao proljetos pa cemo vidjeti sta ce biti..definitivno ima taj golgeterski njuh s tim sto smatram da treba malo vise ucestvovati u igri...bar je to ono sto sam primjetio u nesto minuta koje sam pogledao u novoj sezoni.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Aduka87, hurem i 27 gostiju.