Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bandit » 25 maj 2015, 14:32

Selektor gubi konce ... :arrow:

boomerang5
Postovi: 849
Pridružen/a: 17 mar 2015, 18:16
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la boomerang5 » 25 maj 2015, 14:42

možda je siguran u pobjedu protiv bjelorusije , pa hoce da isproba neke varijante protiv danske :mrgreen:

esprit24
Postovi: 5382
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la esprit24 » 25 maj 2015, 15:56

Za mene je spisak ok, najvise skripi na srednjaku tu je sada pozvao 4 igraca mora krenut nabolje. Mala zamjerka na lijevom krilu mikic nije kapacitet za repku al marka ga konstantno gura. Kocka se sa golmanima ne znam zasto al svaki novi spisak novi golman. I na kraju msm da je trebo zvat malog Halilkovica al marka zna svoje i sve dok ne u.s.e.r.e kod mene ima kredit zbog islanda. Vranjes moze odigrat korektno u napadu gledo sam ga par puta u Ligi prvaka i nije bilo lose. Uglavnom siguran sam da rutenka i drustvo padaju u zenici :bih:

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 25 maj 2015, 17:38

- kao prvo drago mi je što je Marka vratio iskustvo na gol , pa pored Burića tu je sada Graha i Mario , koji je kao vino , što stariji to bolji , mislim da trenutno brani u Bucurestu u Ruminiji ...

- kao drugo nadao sam se da će malo krila izmiksati , ali nije **** ga ...

- kao treće mislim da sa pivotom neće biti problem , jer se i Vranješ popravio u napadu i u Pick Szegedu sve češće igra i napad...

- kao četvrto drago mi je što je Janković ponovo na spisku , momak je 4. ili 5. strijelac "SEHA LIGE" i jedna je od glavnih uzdanica Borca , za 1-2 godine mogao bi biti jedan od ključnih igrača u Reprezentaciji ...

- što se tiče srednjih bekova po meni to nije previše , jer gotovo svi oni mogu igrati i na Lijevom beku , već smo sa Karačićem i Perićem na bekovima nekog i dobili u kvalifikacijama ...ne sjećam se sa kim smo igrali , uglavnom Lijevi bekovi nisu mogli bazen pogoditi ...

- imam osjećaj da taj Tarabochia ima lijep šut , poput Malinovića , ali ne vjerujem da će on ikako biti u konkurenciji protiv Bjelorusije , jer kažu još čeka dozvolu , a kod nas kako sve ide brzo ne vjerujem da će ju tako brzo dočekati , stavili su ga na spisak samo da ljepše izgleda spiak :mrgreen:

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bordobijeli » 26 maj 2015, 00:34

bhsport je napisao/la:Zulfic nije 100%, postaje ofirno koliko se gura a nista od njega.
slazem se Erseš izvidzac u sjajnoj formi ,momak sve bolji i bolji borcu zabijao po 8-9 golova a 95 godiste

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bhsport » 26 maj 2015, 09:21

bandit je napisao/la:Selektor gubi konce ... :arrow:
Pougbio ih je u drugoj fazi svjetskog, a poslije vec sve vodi rasulu. Daj Boze samo da dobijemo ove bjeleruse, a Marku malo odmoriti.

Zavadio se vec sa puno igraca koji nam mogu pomoci.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Virtu4l » 26 maj 2015, 09:36

Gotovo je sad, šta je tu je, za 15 dana je utakmica i treba napuniti dvoranu u Zenici. Jedna pobjeda nas dijeli od drugog nastupa na velikom takmičenju i treba se svim silama potruditi da je ostvarimo, i na terenu i na tribinama.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bhsport » 26 maj 2015, 11:33

Virtu4l je napisao/la:Gotovo je sad, šta je tu je, za 15 dana je utakmica i treba napuniti dvoranu u Zenici. Jedna pobjeda nas dijeli od drugog nastupa na velikom takmičenju i treba se svim silama potruditi da je ostvarimo, i na terenu i na tribinama.
Da, slazem se, ali nakon toga se zahvaliti Marki, neka svako da svoj maksimum u toj tekmi pa sta bdue.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
BaDa12
Postovi: 4408
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la BaDa12 » 26 maj 2015, 12:16

Sa njim je napravljena greška ko sa Safetom. Obojica su trebali otići "na vrhuncu".
Vjerujem u sve što je rečeno o neradu, mada ne bih koristila tu riječ. Vidljivo je da se ništa nije promijenilo od SP. Ali, dosad je Marka dobar bio bar u podizanju atmosfere i napumpavanju moralom, pa se nadam da će mu to poći za rukom još u ovoj utakmici.

Priča li se o kartama, zainteresovanosti publike? Valjda će dvorana biti popunjena. Nogometnu utakmicu tih dana u istom gradu vidim kao nedostatak, a ne prednost. Znamo da je nogomet popularniji sport, iako su karte skuplje. No, dodatnih 10-15 KM je previše za istu publiku. Nadam se da se varam i da će rukometaši biti podržani kao i nogometaši.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la FaraonTM » 26 maj 2015, 12:47

BaDa12 je napisao/la:Sa njim je napravljena greška ko sa Safetom. Obojica su trebali otići "na vrhuncu".
Vjerujem u sve što je rečeno o neradu, mada ne bih koristila tu riječ. Vidljivo je da se ništa nije promijenilo od SP. Ali, dosad je Marka dobar bio bar u podizanju atmosfere i napumpavanju moralom, pa se nadam da će mu to poći za rukom još u ovoj utakmici.

Priča li se o kartama, zainteresovanosti publike? Valjda će dvorana biti popunjena. Nogometnu utakmicu tih dana u istom gradu vidim kao nedostatak, a ne prednost. Znamo da je nogomet popularniji sport, iako su karte skuplje. No, dodatnih 10-15 KM je previše za istu publiku. Nadam se da se varam i da će rukometaši biti podržani kao i nogometaši.
Ma biće puna dvorana, znam dosta raje što će ići na rukomet a neće na fudbal, ja prvi :D
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

dzopan123
Postovi: 115
Pridružen/a: 03 mar 2012, 21:08
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la dzopan123 » 02 jun 2015, 14:19

Steta sto je ova tema bas mrtva ...
Karacic otisao u Minauru (rumunski prvak) i izgleda da je Marko dobio drzavljanstvo BiH .

esprit24
Postovi: 5382
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la esprit24 » 02 jun 2015, 14:30

dzopan123 je napisao/la:Steta sto je ova tema bas mrtva ...
Karacic otisao u Minauru (rumunski prvak) i izgleda da je Marko dobio drzavljanstvo BiH .
Steta je u pravu si druze al vidjeces kad se sjate na dan utakmice na ovu temu strucnjaci kojima noka serdarusic ili veselin vujovic nisu ni do koljena :D kolko ti je istinit izvor za Tarabokiju ? ja sam citao jutros da je danas zadnji rok za dobijanje drzavljanstva

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

dzopan123
Postovi: 115
Pridružen/a: 03 mar 2012, 21:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la dzopan123 » 02 jun 2015, 14:54

esprit24 je napisao/la:
dzopan123 je napisao/la:Steta sto je ova tema bas mrtva ...
Karacic otisao u Minauru (rumunski prvak) i izgleda da je Marko dobio drzavljanstvo BiH .
Steta je u pravu si druze al vidjeces kad se sjate na dan utakmice na ovu temu strucnjaci kojima noka serdarusic ili veselin vujovic nisu ni do koljena :D kolko ti je istinit izvor za Tarabokiju ? ja sam citao jutros da je danas zadnji rok za dobijanje drzavljanstva

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Tako mi kaze prijatelj, radi praksu/volontiranje u Min. civilnih poslova.
Da da, brzo ce zapoceti pljuvanje :D Iako realno ni ja sam nisam zadovoljan nikako igrom od President cup-a. Finalista LP mora igrati 60 m u odbrani, nece gubit na zamjeni jer ce vjerovatno Vranjes igrati u oba pravca.
Nadam se da ce nam Marko donjeti malo zivosti u napadu.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 02 jun 2015, 16:11

Ako je vjerovati avazu Tarabochia je danas dobio državljanstvo...

Marko Tarabochia, rukometaš Azotyja i saigrač našeg Nikole Prcea, postat će novi reprezentativac BiH.

Danas je Vijeće ministara odobrilo zahtjev za dobivanje bh. državljanstva koji su nedavno predali iz Rukometnog Saveza BiH. Tako će se ovaj rukometaš rodom iz Zagreba moći odazvati pozivu Draganu Markoviću.

Inače, Tarabochia ima 26 godina, igra na poziciji srednjeg beka. Visok je 190 cm, težak 91 kilogram, a u svojoj dosadašnjoj karijeri je nastupao za Zagreb, Medveščak, Maribor i Azoty.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la FaraonTM » 02 jun 2015, 16:17

dzopan123 je napisao/la:Steta sto je ova tema bas mrtva ...
Karacic otisao u Minauru (rumunski prvak) i izgleda da je Marko dobio drzavljanstvo BiH .
Možda mu je bolje tamo, ne znam koliko je često igrao u Brestu al' čini mi se da je od povrede protiv Danske skroz drugi igrač...
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Ibizevic
Postovi: 1486
Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ibizevic » 02 jun 2015, 21:01

Vijeće ministara BiH danas je donijelo odluke kojima se u državljanstvo BiH primaju Selvija Škrijelj, Gabrijel Kajtazi, Goran Milić, Josip Čolić, Umut Bariş Dönmez, Nikola Jelisić i Marko Tarabochia.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 03 jun 2015, 12:50

Ne bi mi bili mi da nema nekih problema. Karačić povrijeđen i vrlo vjerovatno neće igrati protiv Bjelorusije.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
delinjo
Postovi: 24121
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la delinjo » 03 jun 2015, 20:18

moze li neko ko je bolje upucen napisati kakav je igrac ovaj Marko Tarabochio,koje su mu mane koje vrline ?
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la FaraonTM » 03 jun 2015, 20:24

Unofficialpage je napisao/la:Ne bi mi bili mi da nema nekih problema. Karačić povrijeđen i vrlo vjerovatno neće igrati protiv Bjelorusije.
Tamam da ulete ova trojica :D
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

dzopan123
Postovi: 115
Pridružen/a: 03 mar 2012, 21:08
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la dzopan123 » 04 jun 2015, 13:03

Evo i Celica nece igrati , igra zavrsnicu kup-a u Qatar ...
Zalosno je da je Qatar dobio takav polozaj u IHF da nisu duzni pustiti igrace na sluzbene utakmice reprezentacije.

Savrsena prilika da Markovic ne bude trvdoglav i uputi naknadni poziv Halilbegovicu koji je zavrsio sezonu u odlicnoj formi, iako sam cuo da ovaj nece igrati za repku dok je Marka tu .

Negativne stvari pred tekmu : Otpali Karacic (90%) i Celica
Poziciju lijevog beka opet pokriva Prce sam

Pozitivne stvari pred tekmu : Prce, Terzic, Panic, Grahovac , braca Buric , Malinovic, Vrazalic u dobroj formi
Tarabochia pozvan , koji ce vjerovatno ubrzati napad malo ..
Zadnja izmjena: dzopan123, dana/u 04 jun 2015, 14:53, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.