Mladi rukometni asovi BiH

Moderator/ica: Pasha

edinjo-bih
Kontakt:

PostPostao/la edinjo-bih » 28 okt 2017, 23:04

Noćas je u u Sportskoj dvorani u Donjem Vakufu odigran revijalni susret između Rukometne reprezentacije SBK i Rukometne U-18 reprezentacije BiH. Pobjedu je slavila U-18 reprezentacija rezultatom 28:38 (12:22)

u fb grupi radio donji vakuf imate dosta slika sa utakmice ;)

terra
Kontakt:

PostPostao/la terra » 29 okt 2017, 07:00

Jel ovo " menadžer" Vesprema trener reprezentacije :oops:

edinjo-bih
Kontakt:

PostPostao/la edinjo-bih » 29 okt 2017, 18:54

http://www.svijet-rukometa.com/juniorsk ... em-vakufu/

Juniorska Reprezentacija BiH slavila u Donjem Vakufu
Redakcija 10 sati ago Reprezentacija 94 Views

Juniorska rukometna Reprezentacija Bosne i Hercegovine sinoć je u Donjem Vakufu odigrala pripremni susret protiv Reprezentacije SBK.

Pobjedu je slavila Reprezentacija BiH, rezultatom 28:38 (12:22). Ovaj revijalni susret odigran je u sklopu priprema Juniorske Reprezentacije Bosne i Hercegovine.

Reprezentaciju su do pobjede vodili Pašalić Adi, Kreso Zlatko, Jozinović Stjepan i Buljina Haris sa po 5, te Tulendić Bojan sa 4 postignuta pogotka.

U listu strijelaca upisali su se i Bajraktarević Emir (1), Karanović Adin (2), Hamzić Kemal (3), Nadarević Belmin (2), Hadžiabdić Aldin (2), Mehić Dino (1), Prestaš David (2) i Krešić Krešimir (1), Matijević Darko (1).

Kod reprezentacije SBK posebno se istakao Bostan Amir sa 6 postignutih pogodaka.

Svijet Rukometa

ps: ko je ovaj momciluk sa 18? ima ga 2.02 a 2.05 cm sigurno.

Bellucci
Kontakt:

PostPostao/la Bellucci » 18 nov 2017, 10:46

Zna li neko u koliko sati su dana i sutra tekme protiv Slovenaca
u Brckom..mislim da je u17

edinjo-bih
Kontakt:

PostPostao/la edinjo-bih » 29 nov 2017, 08:13

Bellucci WroteColonZna li neko u koliko sati su dana i sutra tekme protiv Slovenaca
u Brckom..mislim da je u17

Zmajevi neriješeno sa Slovenijom
Redakcija 1 sedmica ago Reprezentacija 290 Views

Drugog dana boravka omladinske reprezentacije BIH u Brčkom, izabranici selektora Nebojše Golića i trenera Josipa Klarića u drugoj utakmici sa reprezentacijom Slovenije odigrali neriješeno sa krajnjim rezultatom 27-27.

U iznimno zanimljivoj utakmici koja se igrala pred velikim brojem brčaka naša reprezentacija je u ovoj utakmici pokazala da se na ovu generaciju može računati u budućnosti.

Ovi momci su pokazali karakter i potencijal i u koliko nastave da rade na ličnom usavršavanju uz kvalitetan rad u svojim klubovima a sve opet uz što češća okupljanja reprezentativne selekcije, možemo očekivati da se među ovom generacijom nalaze budući A reprezentativci – istakao je selektor Bilal Šuman koji je zajedno sa direktorom Muzurovićem popratio cijelo okupljanje ove selekcije.

http://www.svijet-rukometa.com/zmajevi- ... lovenijom/

edinjo-bih
Kontakt:

PostPostao/la edinjo-bih » 11 dec 2017, 17:16

U Maglaju se okupila U14 reprezentacija Bosne i Hercegovine

http://www.svijet-rukometa.com/u-maglaj ... rcegovine/

U14 reprezentativna selekcija BiH okupila se i u Kozarskoj Dubici

http://www.svijet-rukometa.com/u14-repr ... oj-dubici/

masaAllah :bih:

LIBERTY
Kontakt:

PostPostao/la LIBERTY » 13 dec 2017, 09:19

edinjo-bih WroteColonU Maglaju se okupila U14 reprezentacija Bosne i Hercegovine

http://www.svijet-rukometa.com/u-maglaj ... rcegovine/

U14 reprezentativna selekcija BiH okupila se i u Kozarskoj Dubici

http://www.svijet-rukometa.com/u14-repr ... oj-dubici/

masaAllah :bih:

Neka se pripreme roditelji, ako zele da im dijete igra za reprezentaciju
Zadnja izmjena: LIBERTY, dana/u 13 dec 2017, 11:39, ukupno mijenjano 1 put.

Vijadukt
Kontakt:

PostPostao/la Vijadukt » 13 dec 2017, 11:18

:lol:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Čez poljane požgane tja do bele Ljubljane naša vojska prodre kot vihar

no rules
Kontakt:

PostPostao/la no rules » 13 dec 2017, 14:29

Niste u pravu , ovo je velika stvar da djecu od 13 godina vec selektiraju ... Sigurno da nece biti niko zakinut jer su okupljanja po regijama i na okupljanjima bude preko 40 djece...

Poslije Maglaja i Dubice planirano je jos par okupljanja , sljedece cini mi se u Visokom...

Specificno za ovu generaciju 04 je da Izvidjac nije dominantan , trenutno su djeca iz Dubice prvaci , a njima uz rame su Gracanica i Maglaj... samim tim manje ce biti djece kojima je BiH rezervna Domovina , samo se nadam da ce djeca iz Dubice ostati do kraja pod nasom zastavom.

Mi da smo imalo normalna drzava i da imamo iole normalan Savez za 5-6 godina sa ovom djecom bi bili prvaci Svemira !

LIBERTY
Kontakt:

PostPostao/la LIBERTY » 13 dec 2017, 15:48

no rules WroteColonNiste u pravu , ovo je velika stvar da djecu od 13 godina vec selektiraju ... Sigurno da nece biti niko zakinut jer su okupljanja po regijama i na okupljanjima bude preko 40 djece...

Poslije Maglaja i Dubice planirano je jos par okupljanja , sljedece cini mi se u Visokom...

Specificno za ovu generaciju 04 je da Izvidjac nije dominantan , trenutno su djeca iz Dubice prvaci , a njima uz rame su Gracanica i Maglaj... samim tim manje ce biti djece kojima je BiH rezervna Domovina , samo se nadam da ce djeca iz Dubice ostati do kraja pod nasom zastavom.

Mi da smo imalo normalna drzava i da imamo iole normalan Savez za 5-6 godina sa ovom djecom bi bili prvaci Svemira !

Volio bi da si ti u pravu, ali kako se do sada radilo, sumljam. I prije su bila razna okupljanja, pa ne bi nista. Samo znam da su razni rukometni kampovi koje su vodili selektori tih selekcija radili pravo, a znam da ce i sada to biti jedna od bitnijih ulaznica za poziv u reprezentaciju. Zivi bili pa vidjeli.

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.