Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
40%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
25
13%
 
Ukupno glasova: 189

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 17 dec 2017, 00:22

Fagus501 je napisao/la:
no rules je napisao/la:
Fagus501 je napisao/la:Halilbegovic,Dzozic,Kasumovic,Halilkovic,Zildzic Itd.,da ti ne nabrajam dalje svi su ti igrači kvalitetni od pola većine ovih sto igraju sada.Bundesliga,Asaobal,Turska su kvalitetnije lige lige od Izrajelski,Katarski,Rumunski..,Ali ti momci nikada neće dobiti priliku toga su svjesni
siromašno da siromašnije ne može biti ... sve je to u 5 deka sa ovim pozvanim , od tih nabrojanih nijedan ne igra u Asobalu , Turska Liga nije uopšte toliko kvalitetna , imaju solidan Besiktas naših Vražalića i Nuića , ostalo je u rangu Izviđača i Vogošće i slabije... "možda" bi od nabrojanih samo Đozić mogao donijeti neki kvalitet više (igra u Ludwingsafenu - predzadnjoj ekipi Bundeslige) , ostali teško ...
Igro je Zildzic,Cakic znam da Turska liga nije nešto ali De mi odgovori jeli Izrajelska,Rumunjska,Katarska liga jača ista.Halilbegovic je extra igro u Bundes ligi ali uzalud izgleda za naše reprezenaticije to nije dovoljno bolje zovnuti Mandica iz neke druge lige o tome ne pisete.Nuic je bio rezerva u Nexeu dok igrač iz Bundes lige nemoze ni poziv dobiti koji je onda kriteri za tu našu vele silu.
I ja se slazem za Dzozica da bi imao mjesta (volio bi i Gafara vidjeti umjesto Toreta) ali ostali bi se isto smjenjivali na klupi svi ... Druze @Fagus, znas li da je Halilbegovic iz repke odstranjen zbog 'hronicne kurcobolje' ... jedne prilike je bio u zestokoj dilemi, odazvati se na pripreme repke ili otici na more ... sta mislis sta je Halil izabr'o ... ?
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 17 dec 2017, 00:51

Zildzic , Halilbegovic , Cakic svi nazadovali po pitanju klubova ...

Zildzic iz Ademara u Njemacku trecu , trenutno u Svici , Halil u Tursku , a Cakic je lutao od Izraela do Turske , znaci kao sto sam napisao , sve u pet deka .

U Qataru nemamo igraca ...

To su sve drugorazredne Lige , Izrael , Turska , Rumunija , i slicne , sve dok ne budemo imali 5 dobrih igraca u ekipama poput Flensburga , Kila i Lowena mi nemamo sta traziti na Rukometnoj Reprezentativnoj sceni.

Ja prvi nebi pozvao tog Mandica , pozvao bi Loncara , umjesto Karacica pozvao bi Bosica ili Pavlaka , a umjesto Toreta Gradjana , Gafara ili Halilkovica...
@ njih bi pozvao samo zato sto su mladji ...

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 17 dec 2017, 07:47

no rules je napisao/la:Zildzic , Halilbegovic , Cakic svi nazadovali po pitanju klubova ...

Zildzic iz Ademara u Njemacku trecu , trenutno u Svici , Halil u Tursku , a Cakic je lutao od Izraela do Turske , znaci kao sto sam napisao , sve u pet deka .

U Qataru nemamo igraca ...

To su sve drugorazredne Lige , Izrael , Turska , Rumunija , i slicne , sve dok ne budemo imali 5 dobrih igraca u ekipama poput Flensburga , Kila i Lowena mi nemamo sta traziti na Rukometnoj Reprezentativnoj sceni.

Ja prvi nebi pozvao tog Mandica , pozvao bi Loncara , umjesto Karacica pozvao bi Bosica ili Pavlaka , a umjesto Toreta Gradjana , Gafara ili Halilkovica...
@ njih bi pozvao samo zato sto su mladji ...
slazem se, pogotovo za gradjana.

Fagus501
Postovi: 483
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 17 dec 2017, 10:27

no rules je napisao/la:Zildzic , Halilbegovic , Cakic svi nazadovali po pitanju klubova ...

Zildzic iz Ademara u Njemacku trecu , trenutno u Svici , Halil u Tursku , a Cakic je lutao od Izraela do Turske , znaci kao sto sam napisao , sve u pet deka .

U Qataru nemamo igraca ...

To su sve drugorazredne Lige , Izrael , Turska , Rumunija , i slicne , sve dok ne budemo imali 5 dobrih igraca u ekipama poput Flensburga , Kila i Lowena mi nemamo sta traziti na Rukometnoj Reprezentativnoj sceni.

Ja prvi nebi pozvao tog Mandica , pozvao bi Loncara , umjesto Karacica pozvao bi Bosica ili Pavlaka , a umjesto Toreta Gradjana , Gafara ili Halilkovica...
@ njih bi pozvao samo zato sto su mladji ...
Na kojeg Halila misliš !!a to nazadovali su i ostali Panic,Malinovic,Vranjes,Peric,karacic svi igraju u lošim klubovima iz bolji su otišli u gore.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 17 dec 2017, 13:48

@ Halilbegovica

- To je izgleda kod nas fenomen kao da nasi igraci imaju neki limit i ne mogu dostici vrh , meni je nejasno da jedan Panic , a pogotovo Malinovic nisu u jacim klubovima , ali to je nasa realnost i mi nemamo sta ocekivati od ove Reprezentacije , imamo skupinu prosjecnih igraca iz prosjecnih klubova i Halilbegovic i Zildzic tu nebi donijeli nikakav kvalitet , nadat nam se samo da ce par momaka iz mladjih selekcija napraviti iskorak i da ce zaigrati na najvisem nivou za neki respektabilan klub...

Fagus501
Postovi: 483
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 17 dec 2017, 15:00

Tako nekako druže,moje mišljenje je da većina sadašnji igrača nebi nikada otišla u inostranstvo da im nisu pomogli nastupi u reprezentaciji.Bilo je i tada kvalitetni igrača po našim ligama ali su ignorirani sjeti se Vranjesa dok je igro u Borcu obična sirovina.Nesto kao (Dedajic) koji se ne bavi rukometom vise Marka ga stavi da igra i proda se taki su većina.Nasi juniori 2013 su dobivali Hrvaske vršnjake (Mandanilica,Cindrica,Ivica,Obradovica) gdje su ti momci nestali nemozemo reci da nisu talentovani bili.Nisi nikada ni dobili priliku velka većina zato se ne bave rumoketom vise njih 80 posto.Vedran Delić je i sada bolje krilo od Ovcine i Nuica nikad nije ni pozvan kako treba.

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 17 dec 2017, 15:56

Ako je več tako kao što pišete onda mislim da je bolje da igraju naši prosječni MLAĐI igrači nego prosječni PENZIO igrači .Bolje da igraju prosječni momci koji su prošli naše kadetsko juniorske repke nego prosječni igrači koji su igrali za druge repke pa kao sad se skrasili u BiH.Pored sporskih parametara treba imati i moralne parametre.Odričemo se prerano svojih dvadesetogodisnjaka .To su momci koji mogu igrati 10-15 godina za repku. Odričemo ih se zbog igrača koji MOŽDA ali samo MOŽDA trenutno mogu pomoči. Šta je Mandič bolji od npr, Vranca i Lončara,Šta je Marjanac bolji od Periča i Pavlaka?Još poziv federalnom golmanu korisniku gudre????? Pa imamo li mi sportski kodex???? Imamo li mi kapitena koji treba da kaže da to tako ne može.Repka je svetinja ali sve su srozali zato i jesmo u kanalu.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 17 dec 2017, 16:12

Fagus501 je napisao/la:(Nasi juniori 2013 su dobivali Hrvaske vršnjake (Mandanilica,Cindrica,Ivica,Obradovica) .
Nesto se nesjecam ovoga , volio bi da je tacno , ali tesko...

Fagus501
Postovi: 483
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 17 dec 2017, 16:23

no rules je napisao/la:
Fagus501 je napisao/la:(Nasi juniori 2013 su dobivali Hrvaske vršnjake (Mandanilica,Cindrica,Ivica,Obradovica) .
Nesto se nesjecam ovoga , volio bi da je tacno , ali tesko...
Prva utakmica u Širokom je bilo nerjeseno,drugu su dobili u Sarajevu 4 5 razlike bio sam prisutan,.Takodze sa Srbijom u Kaknju x,onda su pobijedili na Ilidži.Mozes provjeriti

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 18 dec 2017, 01:10

zlatnidjecaci je napisao/la:Ako je več tako kao što pišete onda mislim da je bolje da igraju naši prosječni MLAĐI igrači nego prosječni PENZIO igrači .Bolje da igraju prosječni momci koji su prošli naše kadetsko juniorske repke nego prosječni igrači koji su igrali za druge repke pa kao sad se skrasili u BiH.Pored sporskih parametara treba imati i moralne parametre.Odričemo se prerano svojih dvadesetogodisnjaka .To su momci koji mogu igrati 10-15 godina za repku. Odričemo ih se zbog igrača koji MOŽDA ali samo MOŽDA trenutno mogu pomoči. Šta je Mandič bolji od npr, Vranca i Lončara,Šta je Marjanac bolji od Periča i Pavlaka?Još poziv federalnom golmanu korisniku gudre????? Pa imamo li mi sportski kodex???? Imamo li mi kapitena koji treba da kaže da to tako ne može.Repka je svetinja ali sve su srozali zato i jesmo u kanalu.
To je to ... sve receno ... :arrow:

Mi se ovdje raspravljamo oko repke a gen. sekretar Muzurovic hem sto je zaljubljen u selektora hem nam porucuje da se nenadamo nicemu uskoro:

' ... ali radim ovo iz uvjerenja da se mogu napraviti velike stvari, samo je potrebno strpljenje. Vjerujem u selektora Bilala Šumana, očaran sam posvećenosti koju demonstrira, njegovoj stručnosti, ideji koja bi po svemu za nekoliko godina trebala iznjedriti nešto zbog čega bi svi trebali biti ponosni."
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 19 dec 2017, 16:38

Izuzmemo li Terzica koji igra u Veszpremu samo odbranu jos dva nasa igraca igraju u prilicno jakim klubovima ... Tarabochia u Wisli Plock i Senjamin Buric u Nantu , ovaj drugi se nazalost povrijedio ...

Suman kako je krenuo mogao bi vratiti Vladislava Veselinova da mu igra na pivotu... , samo ako skonta da se ovaj nije oprostio :)

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 19 dec 2017, 19:06

no rules je napisao/la:Izuzmemo li Terzica koji igra u Veszpremu samo odbranu jos dva nasa igraca igraju u prilicno jakim klubovima ... Tarabochia u Wisli Plock i Senjamin Buric u Nantu , ovaj drugi se nazalost povrijedio ...

Suman kako je krenuo mogao bi vratiti Vladislava Veselinova da mu igra na pivotu... , samo ako skonta da se ovaj nije oprostio :)
steta za buru, zelim mu brz oporavak aBd. umjesto njega bi poziv trebao dobiti gradjn, makar po meni..

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 20 dec 2017, 00:12

edinjo-bih je napisao/la:
no rules je napisao/la:Suman kako je krenuo mogao bi vratiti Vladislava Veselinova da mu igra na pivotu... , samo ako skonta da se ovaj nije oprostio :)
steta za buru, zelim mu brz oporavak aBd. umjesto njega bi poziv trebao dobiti gradjn, makar po meni..
Sto preferiras Gradjana naspram Halilkovica & Hadziomerovica?
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Fagus501
Postovi: 483
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 20 dec 2017, 11:10

DaVinci je napisao/la:
edinjo-bih je napisao/la:
no rules je napisao/la:Suman kako je krenuo mogao bi vratiti Vladislava Veselinova da mu igra na pivotu... , samo ako skonta da se ovaj nije oprostio :)
steta za buru, zelim mu brz oporavak aBd. umjesto njega bi poziv trebao dobiti gradjn, makar po meni..
Sto preferiras Gradjana naspram Halilkovica & Hadziomerovica?
Upravi si,ta dvojica su bolji igrači ali Gradzanov babo ce podmazati Sumana i prije će ga zovnuti nego ovu dvojicu.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la kobe24 » 20 dec 2017, 11:21

Po tebi svi nesto podmazuju. :rol: Vjerovatno je i Buric dao lovu da brani u reprezentaciji i tako se progura do Flensburga.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 20 dec 2017, 11:51

po meni je on najbolji od njih trojice. i istala dvojica su solidni, ali on (ako nije nazadovso kvalitetom naspram kad sam ga gledao zadnji put) je jaci za po 30% od obadvojice ;-)

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 20 dec 2017, 13:35

Gradjan se iscupao iz Turske i potpisao za Rabotnik iz Makedonije , po jacini cetvrti klub u Makedoniji , poslije Evropskog sampiona Vardara , Metalurga i Pelistera .
U Celendz kupu izbacili neke Litvance i sada dobili ove Norvezane sto su Vogoscu izbacili...

Za njeg bi bilo idealno da svojim igrama i zalaganjem zasluzi transfer u Metalurg , to bi mu bio klub po mjeri...

@ Nadat se da ce i Gafar iz prosjecnih Madjarskih klubova napraviti malo bolji trasfer , kao i Halilkovic koji je negdje u Turskoj...

Fagus501
Postovi: 483
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 20 dec 2017, 18:51

kobe24 je napisao/la:Po tebi svi nesto podmazuju. :rol: Vjerovatno je i Buric dao lovu da brani u reprezentaciji i tako se progura do Flensburga.
Normalno da podmazuju da bi igro za reprezentaciju trebaš imat vezu ili dati selektoru pare.Raspitaj se malo jarane i Suman zna da nema šanse da se plasira na neko prvenstvo i da neće tu biti vječno pa uzma dok može.Buricu svaka čast pravi momak na pravom mjestu samo šteta sto brani za našu selekciju momak zaslužuje vise nije on nivo Mandica,Vegara Itd

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la GEC » 20 dec 2017, 18:58

Fagus501 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Po tebi svi nesto podmazuju. :rol: Vjerovatno je i Buric dao lovu da brani u reprezentaciji i tako se progura do Flensburga.
Normalno da podmazuju da bi igro za reprezentaciju trebaš imat vezu ili dati selektoru pare.Raspitaj se malo jarane i Suman zna da nema šanse da se plasira na neko prvenstvo i da neće tu biti vječno pa uzma dok može.Buricu svaka čast pravi momak na pravom mjestu samo šteta sto brani za našu selekciju momak zaslužuje vise nije on nivo Mandica,Vegara Itd
UZO Šuman lovu :urnebes: :urnebes: raspitaj se malo :tokralju: :tokralju:

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 20 dec 2017, 19:13

no rules je napisao/la:Gradjan se iscupao iz Turske i potpisao za Rabotnik iz Makedonije , po jacini cetvrti klub u Makedoniji , poslije Evropskog sampiona Vardara , Metalurga i Pelistera .
U Celendz kupu izbacili neke Litvance i sada dobili ove Norvezane sto su Vogoscu izbacili...

Za njeg bi bilo idealno da svojim igrama i zalaganjem zasluzi transfer u Metalurg , to bi mu bio klub po mjeri...

@ Nadat se da ce i Gafar iz prosjecnih Madjarskih klubova napraviti malo bolji trasfer , kao i Halilkovic koji je negdje u Turskoj...
u jednoj od utakmica sa litvancima je bio drugi strijelac svog tima sa 6 postignutih golova.

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.